Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:41:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стола за Diavolinka!  (Прочетена 15343 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #15 -: октомври 31, 2007, 20:07:59 »

Здравей, понеже днес се закачах с теб в темата за аватарите и реших да ти задам някое друго въпросче и ако ми отговориш ще ти простя, че ме простуди с онзи прозорец.  tease

1. Защо се пишеш Diavolinkata? Има ли символика някаква?
2. Кое е най-характерното ти качество?
3. Как си представяш сватбата си някой ден?
4. Мислиш ли, че интелигентните хора имат почва в България?
5. Какво е за теб "интелигентен човек"?

prin4ipessa,оговарям ти с малко закъснение,за което извинявай  Wink

1.Този ник ми го измислиха едни момчета от компанията на братовчед ми(но беше във вариант Дяволитка),защото,цитирам"само рогца ти липсват".Според тях много ми отивало на характера,защото все измислям някаква дяволийка,шегичка или някой закачлив отговор.Постоянно съм се била закачала с някой и понякога съм била гледала все едно всеки момент ще се разсмея.Но тогава все още не се пишех с него.Но когато веднъж питах една моя много близка приятелка как да се пиша в мирк,има ли някакви идеи,тя каза Дяволина  laugh И се примирих  laugh Никът е микс от двете  pardon
2.Свободолюбива,упорита,състрадателна,до голяма степен хедонистка,самоиронична,но все пак отговорна.И много говоря(беше помолила за 1 качество  laugh ).
3.В розово(особено роклята ми),с червени цветя(само цветята).През пролетта,на слънце,свежо зелена трева,ясно синьо небе,вятър и най-важното:цъфнали дървета  girl_in_love С всичките ни любими хора(и тези,които са в чужбина) и с танци,много,мнооооого танци  DANCE И кумувете съм измислила laugh laugh laugh
4.Не много  cray Май тенденцията на младите е към простеене  cray Има интелигентни хора,но те са сред нашите родители,големи братя и сестри.Дори за своето поколение не мога да кажа,че е много интелигентно.Такива са ни ценностите,за съжаление.Маргинална зона-пари и само пари  bad
5.Човек,който има интерес към много области и е специалист поне в една.Който не ограничава мисленето си,който има съвест,въображение,съзнание,че не е само той на света.Знае колко струва,бори се срещу нещата,които може да промени и не отдава излишно внимание на тези,които не са по силите му.Гради,а не руши.Широкоскроен и щедър,за него е важен човекът и нищо друго,защото знае,че без човекът,материалното няма смисъл.

Мерси за интересните въпроси принцесо  Bravo good Wink Приятно четене  Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #16 -: октомври 31, 2007, 20:29:01 »

Хайде и аз да поразпитам малко!!! Wink yahoo

1. Опиши се с три думи.
2. Какво е щастието за теб?
3. Кои са най-важните хора в живота ти?
4. Има ли нещо, което не харесваш в себе си, ако "ДА", кое е то?
5. Какво може да те изкара "извън кожа"?

Е, това е за сега от мен!!! girl_in_love


Веднага отговарям  DANCE
1.Свободолюбива,чувствителна,купонджийка.
2.Да се събуждам сутрин спокойна.Да знам,че с любимите ми хора сме живи и здрави,че продължавам да обичам и да бъда обичана силно,че имам средства да водя нормален живот и че имам възможност да се боря животът ми да върви все към подобрение.
3.Тези,които обичам и ме обичат.Семейството,близките и приятелите.
4.Има.Понякога съм голяма гад,ако някой много ме нарани.И съм готова да му го върна тройно.Освен това се случва да съм такъв инат,че да изненадам и себе си.Малко мързелива понякога.Емоционална към работата(не ми ли харесва,не мога да го върша).Много съм жалостива(случвало ми се е да видя някой как рита една стара кола и да ми стане толкова жал за колата,че да ми се насълзят очите-без майтап,това е непоносимо!!!).
5.Доста неща,за съжаление...Простотията,егоизмът,меркантилните хора,нахалните глупаци.Гадните преподаватели,досадните шофьори,злобните клюкари.Мразя да се чувствам безпомощна и да знам,че няма какво да направя повече и нещата просто няма да станат както трябва,въпреки усилията ми.Мразя да губя.Май е това  pardon

Дано са ти интересни отговорите  Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #17 -: декември 12, 2007, 09:39:30 »

Дяволинче, хвана паяжини твоят горещ стол, може ли такава несправедливост! tease

1. Какво ти дава оптимистична нагласа?
2. Смяташ ли се за типичен козирог, защо? Тук съм пристрастна,ама няма начин Wink
3. Обичаш ли да експериментираш в леглото? /айдеее,аз малко лека-полека, и после- бууум,горещия въпрос...трябваше още малко да поувъртам blum/
4. А в какво обичаш и в какво не обичаш да експериментираш?
5. Търпиш ли критика?
6. За какво си се карала с приятелки?

Чакам отговориииии good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #18 -: декември 12, 2007, 22:24:34 »

Дяволинче, хвана паяжини твоят горещ стол, може ли такава несправедливост! tease

1. Какво ти дава оптимистична нагласа?
2. Смяташ ли се за типичен козирог, защо? Тук съм пристрастна,ама няма начин Wink
3. Обичаш ли да експериментираш в леглото? /айдеее,аз малко лека-полека, и после- бууум,горещия въпрос...трябваше още малко да поувъртам blum/
4. А в какво обичаш и в какво не обичаш да експериментираш?
5. Търпиш ли критика?
6. За какво си се карала с приятелки?

Чакам отговориииии good

Хахха,Авва,той беше малко по-отдавна  blum Ама се радвам,че ми задаваш въпросчета,много се забавлявам с тези столчета,ваши или моето собствено  Wink good

1.Много неща  pardon И понякога съвсем дребни-стига ми да чуя една песен,или някой да ми се усмихне,и съм щастлива  danceg По принцип успехите(моите или на близките ми) направо ми слагат чифт крилца на гърба,много положително ме зареждат  danceg Също и да виждам,че животът им върви според тяхните желания и стремежи.Това винаги ме кара да мисля,че можем да постигнем мечтите си  good
2.Хахха,даааа,много типичен при това  laugh Защото съм такъв непоправим инат,че и себе си понякога изненадвам.Ако нещо знам със сигурност,че е за добро и по-добро от това няма,ще се наложа на всяка цена(е,да,мрънкат ми,казват,че съм диктатор,но после има само доволни физиономии и усмивки,а заради това бих понесля всякакви упреци  Wink ).Освен това съм упорита,мразя нечестната игра(типично козирожко),на мен може да се разчита,мога да слушам,не може никой да ми диктува правилата,дипломатична съм(но не прекалено),чувствителна,но с висока самочувствие,рядко избухвам,ама избухвам страшно,да не си ми пред очите.Какво друго...а да,имам набито око и съм голям хедонист blum
3.Ееее,започна се,ама ще отговарям,нали съм на горещ стол,трябват си и горещи въпроси  blum Wink
Да,обичам.Но понякога не ми е до това,искам просто малко нежност и внимание,да се почувствам обичана.Но често измислям разни неща и ги прилагам,ама все още има някои,които не съм ги приложила на практика,пазя ги като изненада  Wink blush
4.По-лесно е да изброя в какво не обичам  tease В неща,които могат да завършат не просто кофти,а много зле заради експерименти,зад волана например.Изобщо когато има утвърдени стереотипи,които са за добро,гледам да ги спазвам.Експериментирам в работата си,в хобитата си(пробвам нови и нови),с външния си вид(но не драстично).В ученето също експериментирам,но напоследък имаме все по-малко поле за развихряне на въображението и това ме дразни,чувствам се зациклила,все едно боксувам на 1 място  crazy Е,да-и в леглото също обичам експерименти blum
5.Аууу,тук съм истински ужас  crazy Oh my ... Почти не я търпя и това не е много хубаво  NO NO Винаги ми кипва и си мисля,че тоя,който много знае да критикува(в това число и мен) да си върши сам работата,щом толкова много знае и от всичко разбира.А те хората рядко заради това критикуват,ама какво да се прави,сбъркана съм си на тая тема  crazy Wink Трябва критиката да ми се поднесе възпитано,като разговор на нормален човек с нормален човек.Иначе откачам.А реално кой говори така,когато е ядосан?!
6.Заради много неща  crazy Споменах,че мразя нечестната игра.Това важи за взаимоотношенията също.За такава приемам завистта,лицемерието,клюките и преструвките.За всичко изброено съм се карала с "приятелки".По едно време бях в период,когато много силно исках да си намеря много приятелки.Излизах с кого ли не и се нагледах на женски номера.Много от тях ги изпитах на гърба си.Въртяха ми какви ли не интриги,общо взето с цел да се преборят в очите на момчетата за приза"Най-готина мацка".Аз също съм въртяла монера,за да не ми се качват на главата.Ключовата дума за всичката тая простотия е завист.Ако имаш "късмета",който аз имах,да ти завидят за нещо,не дай си Боже за мъжко внимание към теб,играта става груба.В един момент реших,че не ми се занимава с глупости и мръсни номерца,че искам истински хора до себе си.И затова приятелки имам преко сили 3,едната е сестра ми,т.е.2  pardon Това са хора,за които бих направила всичко.Които никога няма да се радват да ме видят по очи в прахта,няма да ми кажат купи си нещо,защото виждат,че ми стои зле,няма да ме излъжат за каквото и да е и няма да се радват на моето нещастие.Не ми завиждат,откровени са с мен,понякога до болка,но винаги за добро.На които мога да звънна и в 3 през нощта.И най-важното-които срещнах случайно,без да ги търся.

Мерси за въпросчетата  danceg
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #19 -: декември 13, 2007, 09:07:36 »

Малеее, Diavolinka, мерси,душицо...Чета и откривам думи, които си мислех,че само аз казвам, мнения, които мислех,че само за мен са присъщи... blush Негативите ти са и мои, опитът ти, желанията ти-някои от тях също... Oh my ... Нямам думи просто,въпреки че го очаквах,честно казано... =]И даааа-типичен козирог си..а аз не падам по-долу... smile И странното е ,че и в момента съм обградена с приятелки-козирози- случайно,разбира се...и сме толкова еднакви в много отношения, че вече си мисля, че "козирог" е диагноза. smile  crazy
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #20 -: декември 13, 2007, 14:29:32 »

Малеее, Diavolinka, мерси,душицо...Чета и откривам думи, които си мислех,че само аз казвам, мнения, които мислех,че само за мен са присъщи... blush Негативите ти са и мои, опитът ти, желанията ти-някои от тях също... Oh my ... Нямам думи просто,въпреки че го очаквах,честно казано... =]И даааа-типичен козирог си..а аз не падам по-долу... smile И странното е ,че и в момента съм обградена с приятелки-козирози- случайно,разбира се...и сме толкова еднакви в много отношения, че вече си мисля, че "козирог" е диагноза. smile  crazy
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Ххахххахха, avva_stz ,и аз съвсем сериозно го приемам за диагноза  blum Но това е хубаво,защото имаме доста общи неща и можем да се разбираме,имаме какво да си кажем и го казваме "по козирожки"  laugh good Аз също,докато четях отговорите в твоето столче,видях,че доста неща все едно аз съм ги писала и затова те питах коя зодия си  Wink Еййй,голяма мафия сме тия козлета  laugh
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 13, 2007, 14:54:56 »

Хайде Дяволинке........сядай на моя горещ стол blum

1.Кажи ми с кое животно можеш да се оприличиш и защо???
2.Кой е най-хубавия момент от детството ти, който никога няма да забравиш???
3.В каква рокля си се предствяш на сватбата???
4.Кое е най-лудото нещо,което си правила???
5.Кажи ми една световно известна личност с която искаш да се запознаеш???Защо???

Толкова от мен.........да не те мъча много Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #22 -: декември 13, 2007, 16:14:24 »

Хайде Дяволинке........сядай на моя горещ стол blum

1.Кажи ми с кое животно можеш да се оприличиш и защо???
2.Кой е най-хубавия момент от детството ти, който никога няма да забравиш???
3.В каква рокля си се предствяш на сватбата???
4.Кое е най-лудото нещо,което си правила???
5.Кажи ми една световно известна личност с която искаш да се запознаеш???Защо???

Толкова от мен.........да не те мъча много Wink

Сиска ,веднада отговарям  Wink Как се забавлявам,че пак ме почнахте с въпроситеее  yahoo funnytooth
1. scratch one-s head Всичките ми познати ме оприличават на котка,за което роптаех известно време(заради идиотските прякори,които биха могли да произлязат от това,но за щастие нито един не ми излезе  laugh ).Но има доста котешко в мен,като се замисля.Гальовна съм,човек трябва да има подход,за да ме спечели,наблюдавам,но реагирам само в точния момент,засегне ли ме някой сериозно,е почти невъзможно пак да му обърна внимание някой ден.Съскам и дера,когато съм недоволна  laugh На неуважението отвръщам с неуважение и обратното.Привързвам се бързо,но после се отдръпвам,ако остана недоволна от някого.Казват,че походката ми била котешка,не знам какво би трябвало да значи това,но все пак аз не си я виждам отстрани,така че  pardon И за очите също ми казват,че са котешки  pardon Да,май на коте приличам  blum
2.Моето детство беше трудно,но и хубаво,защото винаги съм била много,много обичана.Имала съм много хубави моменти,наистина не мога лесно да си избера най-хубавия.Но понеже и двамата ми родители много пътуваха,такава им беше работата,и понякога сме били разделени за по няколко месеца дори,винаги ги чаках с огромно нетърпение да се върнат.Когато се връщаха,вкъщи беше празник  girl_in_love А когато се връщаха двамата заедно,в един ден,беше цяло празнично шествие  danceg Радостта да ги видя и да прекарвам времето си с тях,да слушам разказите им къде са били,какво са видяли,да гледам снимките беше невероятно голяма.Мисля,че тези моменти са били едни от най-хубавите.Заради емоциите,с които бяха изпълнени  good
3.Представям си я бяло и бледо розово,това дава един неверооятно красив оптически ефект-не знаеш къде започва едното и къде другото  Wink Но искам повече да е бледо розова.Горната й част да е до малко под ханша.Полата да е бухнала,тип дългите балетни рокли и от същия плат.С ръкави от дантела и дантела по бюстието.Не знам дали доби представа,аз малко странно я описах  Wink Но има още доста време за търсене и ще я открия на всяка цена  good
4.Оооо,какво ли не  laugh Дъската сериозно ми хлопа  ROFL ROFL Особено като бях в гимназията какви съм ги вършила,мамо мила  Oh my ... blum За капак на всичко съм и от този тип хора,които вечно се забъркват в разни филми ей така,от нищото  Wink Но най-лудото нещо определено беше,когато се бях влюбила не,ами видиотила направо в едно момче  laugh Какви ли не маймунджилъци съм правила,за да разбере,че искам да сме повече от приятели.Но най-откаченото беше,че на една екскурзия се наговорихме с приятелки,че ще си вземат без предупреждение толкова хора и ще се разпределят така по стаите,че за мен да не остане място  sarcastic Идеята,естествено беше да ме настанят в неговата стая,защото приятелите,които щеше да вземе,му вързаха тенеке в последния момент.Учителките,естествено,не се навиха и ме настаниха в стая с една от тях,която беше и зам.директорката  Oh my ... Аууу,превъртях и реших,че тая няма да стане."Загубих" нарочно ключа(представяте ли си,от стаята на зам.директорката  crazy ),като преди това заключих вратата на стаята и тази на балкона.Резервен ключ нямаха на рецепцията,чистачките си бяха тръгнали,и техния не могат да вземат,а съдържателят на хотела не искаше да си разбива прозорците и вратите.И така,останахме буквално да спим в коридора,което и ми беше целта  danceg Учителката ми отиде при други учителки да спи,а за мен,понеже нямаше друго място,остана вариантът със стаята на момчето  yahoo Дълго време се притеснявах дали няма да разберат,че аз съм забъркала тая каша и да ме изключат,но никой нищо не разбра и ми се размина  ROFL И изкарах цялата екскурзия с готиното момче  yahoo tease
5.Две са  Wink Пенелопе Крус-защото е любимата ми Холивудска актриса и 50 Cent,защото ще мога да го заведа да се запознае с едни мои приятели,които са му страшни фенове и ще са не знам на кое небе  Wink Освен това и мен ме кефи нещо в него,не знам какво точно  pardon

Дано се забавляваш с отговорите,аз определено се забавлявах,докато ги писах,върна ме към много хубави моменти  good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 13, 2007, 17:16:31 »

Благодаря много за хубавоте и емоционални отговори give_rose
Аз лично се забавлявах........особенно на разказчето за момчето и ключа Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 13, 2007, 19:32:38 »

Хайде и аз пак да питам!!! give_rose

1. Как се почувства, когато видя мечтаният от теб пръстен н апоставката във итрината на ателието за бижута?
2. А когато го сложи на ръката си и беше точно твоят размер?
3. Какво прочете в чоите на Марио, когато му каза, че ТОВА е пръстена?
4. Мислите ли вече за дата на сватбата или поне за сезона?
5. Как мислиш ще реагира майка ти като научи новината?
6. Какъв искаш да е сватбеният ти букет - опиши го подробно, моля Wink
7. Кой беше първият човек, на когото каза за решението ви за годеж?
8. С какво ще запомниш почти изминалата вече година?
9. Какво искаш да ти се случи през следващата година?

Хайде стига толкова, че май стана много!!! blush Wink blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #25 -: декември 15, 2007, 17:13:42 »

Хайде и аз пак да питам!!! give_rose

1. Как се почувства, когато видя мечтаният от теб пръстен н апоставката във итрината на ателието за бижута?
2. А когато го сложи на ръката си и беше точно твоят размер?
3. Какво прочете в чоите на Марио, когато му каза, че ТОВА е пръстена?
4. Мислите ли вече за дата на сватбата или поне за сезона?
5. Как мислиш ще реагира майка ти като научи новината?
6. Какъв искаш да е сватбеният ти букет - опиши го подробно, моля Wink
7. Кой беше първият човек, на когото каза за решението ви за годеж?
8. С какво ще запомниш почти изминалата вече година?
9. Какво искаш да ти се случи през следващата година?

Хайде стига толкова, че май стана много!!! blush Wink blum


Таничка,мила,веднага ти отговарям  air_kiss air_kiss air_kiss

1.Почувствах се много щастлива,усещането беше прекрасно  girl_in_love Защото обиколихме доста бижутерии,но навсякъде имаше само вариант поръчка  huhhuh.gif И то за след Нова година щеше да е готов пръстенът  Oh my ... Това доста щеше да ни обърка плановете,защото сме си определили дата,в която да кажем на родителите,да е по празниците и да е в любимият ми месец-декември.А без пръстен просто нямаше да стане така.Освен това аз бях убедена,че все някъде трябва да има такъв.Но с напредването на обиколките по магазините почти се бях примирила,че ще се поръчва,нали все пак важното е да е моят пръстен,да е такъв,какъвто искам.Милото също искаше да вземем точно,1 към 1 каквото съм си измислила,така че и за двамата не беше все едно дали ще намерим,или не Wink Но когато го видях,направо ахнах.И то точно в последния магазин,забавно ми беше и за съвпадението,че е във вашия магазин  blum Бях на седмото небе,наистина  yahoo heart
2.Това беше още по-прекрасно  good На стойката като го видях,пръстенът ми изглеждаше за пръст с около 2 размера по-малък от моя.И тъкмо вече продавачката ми го дава да го видя и аз си мисля как ей сега,като не ми стане,ще помоля да ми го разширят,слагам го,а той направо ми залепна за пръста  Oh my ... yahoo Все едно за мен беше правен,все едно ми бяха взели точната мярка  yahoo И чак млъкнах от изненада и седя,гледам си го и не мога да повярвам,много бях щастлива  good а милото и той направо зяпна от изненада,после целият грейна и без нищо да си кажем повече каза"Опаковайте ни го,ей сега идваме да си го вземем!".И беше много,много доволен и един такъв усмихнат,никога няма да му забравя тази усмивка  heart good
3.Той също беше много щастлив,че го намерихме,защото искаше да вземем точно такъв пръстен,какъвто искам.Като го видя на ръката ми започна да гледа ту мен,ту пръстена един такъв усмихнат и доволен от живота  danceg Гледаше ме много влюбено и най-важното-личеше си,че е щастлив от това,което се случва и че наистина го иска много  yahoo heart yahoo heart
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #26 -: декември 15, 2007, 17:13:55 »

4.Дати сме определяли за годежа,но за сватбата все още не можем  cray Работата е там,че първо трябва да си оправим жилището,което означава,че 2008 за нас е година на ремонти  laugh Просто без това жилище не може да има сватба,защото все някъде трябва да си поканим гостите и все от някъде трябва да ме вземат  blum Пък и искам да си имаме наше местенце,особено след сватбата.Относно датата,моето пред(по)ложение е да е през 2009.Понеже искам сватба на цъфнали дървета,значи пролетта.Когато милото ми предложи вече с пръстена,съм сигурна,че и за дата ще поговорим,но няма как да я определим отсега  pardon .
5.Мисля си,че ще е много изненадана  laugh Тя изобщо не очаква от мен такова нещо  laugh Но ще е щастлива,защото много харесва милото,знае,че ми е добричък и сладък и ще се радва за нас  yahoo good Проблемът ми е с тате.Изобщо не знам как ще реагира,но дано да не е както си го представям,защото аз решението си няма да променя иии ще стане мазало  Oh my ... crazy
6.Ето тук ме сгащи непотготвена,мила  laugh За разлика от роклята,която само да си затворя очите и я виждам,с букета е друго...виждам само рози,кали и орхидеи и това е  pardon blum Знам,че искам да е висящ надолу,т.е.от тези издължените,те много ми харесват   good Обаче как искам точно да е подреден,идея си нямам,ще трябва и за това да се разглежда сигурно.Искам цветово да ми оттива на роклята,т.е. бледо розово с бяло.Това е,съжалявам,че не е подробно  Wink
7.Ти  Wink И не се майтапя  good
8.Ще я запомня най-вече с това,че определих много ясно целите си за следващите горе-долу 3 години и преподредих приоритетите си.Това ми донесе едно невероятно усещане за вътрешен мир със себе си,което не може да се замени с нищо  girl_in_love danceg Ще я запомня с едно наистина много щастливо събитие-годежа ни,за който съм на седмото небе вече от около месец и ще продължавам да съм все така щастлива,че се сгодихме  yahoo heart heart heart Ще я запомня с раждането на сладкият ми малък бъдещ кръщелник,когото с такава радост сме чакали и когото си заобичахме още когато го видяхме  heart heart baby_boy Ще я запомня и с две чудесни пътешествия-морето с милото и екскурзията до Мармарис.Тази година дядо ми проходи с проходилка след лошо падане и бях много щастлива,че успя да го направи  good .Освен това си купихме колааа  yahoo Завърших успешно първи курс,записах се на шофьорски курсове,започнах работа.И с тези много,много малки,щастливи моменти,които са хем част от ежедневието,хем не мога без тях,защото те го правят специално  good
9.Най-вече здраве,любов и разбирателство за мен и любимите хора.Искам да си оправим апартамента и следващата година по това време да пиша във форума от там  Wink Искам шофьорска книжка и да завърша успешно втори курс,да започна трети.Много важно-да си намеря хубава и интересна работа.Да се запиша на танци,защото все не ми остава или време,или пари.Искам другата година по това време съвсем сериозно да разглеждам сватбени рокли  yahoo Това е май  Wink

Мерси мила за въпросчетата,така се размечтах,докато отговарях girl_in_love Love girl
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 20, 2007, 22:09:46 »

Мерси мила за въпросчетата,така се размечтах,докато отговарях girl_in_love Love girl

И а зблагодаря, ч еми отговори тооолкова изчерпателно!!! give_rose yahoo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #28 -: декември 25, 2007, 14:08:23 »

Мерси мила за въпросчетата,така се размечтах,докато отговарях girl_in_love Love girl

И а зблагодаря, ч еми отговори тооолкова изчерпателно!!! give_rose yahoo

Пак заповядай  Wink danceg Целувки!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines