Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:21:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Snow_White!  (Прочетена 28977 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 25, 2013, 20:50:01 »

много ти благодаря Сноуче за искрения отговор. heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #16 -: април 05, 2013, 11:12:37 »

Леле, колко съм разсеяна, чак сега виждам, че Сноучето е на горещия стол blush Е няма как да не й задам няколко въпросчета:

1. Чувстваш ли се щастлив човек? Каква е рецептата?
2. Ти си много позитивен човек - как успяваш винаги да гледаш през розовите очила?
3. Кои са трите неща, с които се гордееш най-много в живота си?
4. Имаш ли любима книга/автор?
5. Искало ли ти се е в някои ситуации от живота ти да имаш бутон "Undo" и да го използваш, за да предотвратиш дадена ситуация?

Муунче, ето ги твоите отговори, макар и много забавени във времето...

1. Определено да. С времето се научих да се радвам на малките неща и да не се поддавам на самоунищожителните настроения. Не мога да скрия, че истински щастлива и "цяла" се чувствам едва от година, когато видяхме  PREGQ.

2. Аз не винаги съм била такава. В семейството ми често се случваха и продължават да се случват разтърсващи катаклизми, които поставяха на изпитание всички ни. Това направи родителите ми много страхливи и черногледи. Трябваше да се балансират нещата и изведнъж аз се оказах в ролята на оптимиста. За това ми качество помогна и един колега, който промени светогледа ми в поредния труден момент. Просто вярвам, че с мислите си предизвикваме събитията и затова си наложих да мисля позитивно. Сега с вяра и любов просто ми се получват нещата smile Ако можех да прочета това преди 5 години щях да се сметна за смахната сектантка  crazy

3. Много ме затрудни с този въпрос...не се бях замисляла. Гордея се, че съм израснала в такова прекрасно семейство и имам най-страхотните родители, гордея се, че успях да "култивирам" избухливия си нрав и самоунищожителните настроения...един ден ще се гордея с дъщеря си smile

4. Най-любимата ми книга е Шогун на Джеймс Клавел - класика  pardon

5. Ооо, много пъти. Аз съм импулсивен човек и често действам първосигнално и после съжалявам и се тормозя...Както казва майка ми: "Винаги с рогИте напред"  biggrin
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 08, 2013, 09:19:21 »

Сноуче, много благодаря за отговорите - четох ги с усмивка на лице give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #18 -: септември 12, 2013, 20:40:28 »

Да бе, без грим. Това не мога да го повярвам  tease

Чудех се какво да те питам и се реших: с какво ще запомниш стая 413 и живота си в нея, около нея, свързан с нея и изобщо този луд купонджийски етап от живота ти? Прочетох, че не ти липсва и си отдадена на малката беборана и семейството, но съм сигурна, че пазиш много топли спомени от този период.  Ааа, и още нещо, коя ти е най-най-лудата случка от студентския живот? give_rose

Капризче, голям срам.....напълно съм изключила, че не съм отговорила на твоите въпроси тук. Прости ми, моля те....дължа ти едно черпене (тъкмо повод да се видим Wink).

Та, така....без грим - не съм го вярвала, но в крайна сметка не е болка за умирачка  pardon
Ех, 413 (Помниш ли надписа "Лудница" на касата на вратата? Първата ми съквартирантка го написа с перманентен маркер след пиянска нощ  drinkz).....толкова прекрасни спомени имам от онова време... Ако започна да пиша няма да ми стигне цял ден. Всъщност, аз нямам лоши спомени от живота си в 413 - там пораснах (станах студентката на 17 години и си бях направо дечко).

Луда случка, луда случка......мислих, мислих и някак не мога да се сетя за нещо фрапиращо, но хайде, ще разкажа нещичко  crazy В края на 4-ти курс, докато си пишехме  дипломните работи (ти вече се беше прибрала след сесията), всяка вечер ходехме на Стрийт бар-а - онзи до 13ти блок (най-първия). Пари, естествено имахме колкото за едно малко питие (а понякога и за толкова нямахме), но пък стратегията ни беше желязна. Отивахме късно и в целия си блясък, когато вече имаше достатъчно почерпени младежи и винаги някой идваше да ни черпи - ей, що коктейли и шотове изпихме тогава. Накрая си разменяхме телефоните с черпещите, като винаги променяхме последната цифра   blush - кифленска работа. Веднъж се отплеснах и казах истинския си тел. номер и на другия ден ми звъни непознат номер   Girl_hide и аз, гузен негонен бяга, отричам, че такава персона на този номер няма... Да, ама се оказа мъжа на братовчедка ми - до ден днешен се смеят на мой гръб с тази случка  girl_impossible
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines