Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:09:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Snow_White!  (Прочетена 28980 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 05, 2013, 21:23:21 »

Хе хе Сноу-че имам честа да те поставя на горещия стол.


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 05, 2013, 21:31:36 »

1.Успяваш ли да съхраниш себе си някъде между задълженията на майка и съпруга?
2.Какво не успя да направиш досега в живота си ,а би искала?
3.Място ,където би искала да отидеш при първа възможност?
4.Какво те отегчава?
5.Лекарството ти против стрес е?

 Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 06, 2013, 11:09:31 »

1. Кой е любимият ти филм?
2. Колко деца искаше да имаш преди да родиш и сега, след като вече си майка?
3. Каква искаше да станеш като малка?
4. Ако трябва да участваш в риалити предаване, за какво ще бъде то?
5.Смяташ ли че детството, което ти си имала е по-хубаво, от това на днешниде деца?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #3 -: март 06, 2013, 15:32:48 »

Хаха Фийби, ти този път верно горящ си го направила biggrin И аз ще се наместя с въпросите сред първите blum give_rose

1. Какво най-много цениш в хората (като качества)?
2. Какво те кара да "летиш" - освен детето?
3. Кои са първите три неща, заради, които съпругът ти беше МЪЖЪТ Girl_hide ?
4. Има ли нещо, което ти липсва от живота фрий (като не си била мама)?
5. Какво искаш да предадеш и на какво държиш да научиш детето ти/децата ти - в бъдеще?

За сега толкова, да не те мъча много blum Но си оставям вратичка.... Girl_hide
Благодаря предварително за отговорите! give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #4 -: март 11, 2013, 11:43:14 »

Сноуче и аз имам няколко въпросчета за теб smile

1.Кой е най-красивият ти спомен?
2.Имаш ли си някакво хоби и имаш ли време за него?
3.Как протича един твой ден?
4.Какво обичаш да си похапваш най-много?
5.Какво винаги си искала да направиш , но не ти е стигнала смелостта?

За сега толкова от мен give_rose give_rose give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 11, 2013, 18:38:45 »

Каква е Сноу уайт,опиши се с три думи?
защо избра този ник?
С какво се занимаваш (преди бебка) и това ли беше мечтата ти?
Промени ли те раждането с нещо?
Кои качества в един мъж са най важни за теб?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #6 -: март 13, 2013, 23:22:04 »

Ей, сладурки.....ама свиркайте,че имам да отговарям на въпроси....че докато го видя тоя горещ стол, той ще вземе да изстине smile
Ще се опитам да отговоря на всички въпроси при първа възможност.


1.Успяваш ли да съхраниш себе си някъде между задълженията на майка и съпруга?
2.Какво не успя да направиш досега в живота си ,а би искала?
3.Място ,където би искала да отидеш при първа възможност?
4.Какво те отегчава?
5.Лекарството ти против стрес е?

 Wink

1. Опитвам се всячески, но не винаги ми се получава. Аз съм много суетен човек и преди да родя не съм вярвала, че ще изляза на разходка без грим, но вече и това ми се случва  pardon За мой ужас още не мога да си събера акъла след бременността, ако някой го е срещал, моля да ми го върне smile

2. Много неща не съм направила още, но се надявам, че ще имам достатъчно време за всички smile В списъка са пътувания, книги, професионални амбиции, хобита...

3. Много е тривиално, но ми е детска мечта - Ню Йорк. Като бях 4-ти клас и за пръв път влязох в кабинета по география, над дъската имаше  голям панорамен постер на Times Square. Толкова ме впечатли, че оттогава ми е мечта smile

4. Отегчават ме стадното мислене, стремежа на хората да те прецакат и простащината.

5. Отново по женски тривиално - шопинг и хубав сън (поспаланка съм).
« Последна редакция: март 13, 2013, 23:24:44 от Snow_White » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #7 -: март 14, 2013, 10:40:59 »

1. Кой е любимият ти филм?
2. Колко деца искаше да имаш преди да родиш и сега, след като вече си майка?
3. Каква искаше да станеш като малка?
4. Ако трябва да участваш в риалити предаване, за какво ще бъде то?
5.Смяташ ли че детството, което ти си имала е по-хубаво, от това на днешниде деца?

1. Май нямам супер любим филм - като романтична женка харесвам лигави, както казва съпруга ми - женски филми....да има любов, красиви хора, цветни и слънчеви картини. Аз възприемам киното и телевизията като средство за почивка и не желая да ми напрягат сетивата  pardon По този въпрос сме на двата полюса с половинката ми smile

2. Като по-млада си представях, че ще имам само едно дете - момиченце. Сега, въпреки че спомена за раждането ми е пресен, искам поне още едно сладко вързопче smile

3. Ха, сега ще ви разсмея - космонавт(ка  witch). По ирония на съдбата съпругът ми се казва Георги Иванов и приятелите му го наричат космонавта, а мен - космонавтката  lol

4. Не бих участвала в реалити - този път към славата и известността не са ми по вкуса. Възпитанието и себеуважението ми не биха ми причинили подобно разголване.

5. Аз имах наистина прекрасно детство и се надявам днешните деца да имат шанса да вкусят от нашата безгрижност, невинност и свобода. Вярвам, че нашите деца ще имат своето чудесно,  неповторимо и щастливо детство, разбира се, различно от нашет, но това е неизбежно smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #8 -: март 17, 2013, 23:24:19 »

Хаха Фийби, ти този път верно горящ си го направила biggrin И аз ще се наместя с въпросите сред първите blum give_rose

1. Какво най-много цениш в хората (като качества)?
2. Какво те кара да "летиш" - освен детето?
3. Кои са първите три неща, заради, които съпругът ти беше МЪЖЪТ Girl_hide ?
4. Има ли нещо, което ти липсва от живота фрий (като не си била мама)?
5. Какво искаш да предадеш и на какво държиш да научиш детето ти/децата ти - в бъдеще?

За сега толкова, да не те мъча много blum Но си оставям вратичка.... Girl_hide
Благодаря предварително за отговорите! give_rose



1. Ценя честността, добронамереността, амбициозността....трудно ми е да ги синтезирам, простете изфирясалия ми мозък (пак да напомня, ако някой го срещне да свирка, че много ми липсва).

2. Освен детето: хубава книга, слънчев ден, да се събуждам сутрин до любимия мъж (още ми се ратуптява сърцето като влезе вкъщи след работа), добра дума ...ей такива простички неща, но май при повечето хора е така blush

3. Не мога да изтъкна само три. Нашата връзка не се разви "буреносно", а постепенно.....Имахме време да си станем добри приятелчета и такива си останахме впоследствие. Имам му пълно доверие, мога да разчитам на него за всичко, мога да му споделя всичко....Той е изключително спокоен и добър човек, загадъчен е по свой си начин, с което ме привлича още повече....Всеотдаен е, не е ревнив (аз не понасям ревниви изпълнения), целеустремен, амбициозен, умен, начетен....С едно изречение, обичам да го наричам "по-добрата половинка на моето същество", не мога да си представя живота без него smile

4. Няма нещо съществено което да ми липсва.....липсва ми малко свободното шляене с цел проветряване на мозъка в дни на умопомрачение, както и 2 часа време за шопинг biggrin - все неща без които мога да живея, а и не са неосъществими. Аз забременях в момент, в който бях напълно готова да стана родител с всичките последствия, лишения и компромиси smile

5. Оооо, гъделичкаш ме да се разприказвам.....на много неща искам да я науча - да е добър човек, да уважава другите, да обича....дано имам търпение за всичко smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 19, 2013, 11:15:33 »

Леле, колко съм разсеяна, чак сега виждам, че Сноучето е на горещия стол blush Е няма как да не й задам няколко въпросчета:

1. Чувстваш ли се щастлив човек? Каква е рецептата?
2. Ти си много позитивен човек - как успяваш винаги да гледаш през розовите очила?
3. Кои са трите неща, с които се гордееш най-много в живота си?
4. Имаш ли любима книга/автор?
5. Искало ли ти се е в някои ситуации от живота ти да имаш бутон "Undo" и да го използваш, за да предотвратиш дадена ситуация?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #10 -: март 19, 2013, 11:43:27 »

Благодаря за отговорите give_rose Доста впечатляващи give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 19, 2013, 15:44:06 »

Да бе, без грим. Това не мога да го повярвам  tease

Чудех се какво да те питам и се реших: с какво ще запомниш стая 413 и живота си в нея, около нея, свързан с нея и изобщо този луд купонджийски етап от живота ти? Прочетох, че не ти липсва и си отдадена на малката беборана и семейството, но съм сигурна, че пазиш много топли спомени от този период.  Ааа, и още нещо, коя ти е най-най-лудата случка от студентския живот? give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #12 -: март 21, 2013, 23:55:12 »

Простете ми тромавато отговаряне, но Малечка е на първо място,а и като е поносимо времето гледам да я извеждам на въздух smile
Мулан, ето ги отговорите и на твоите въпроси smile

Сноуче и аз имам няколко въпросчета за теб smile

1.Кой е най-красивият ти спомен?
2.Имаш ли си някакво хоби и имаш ли време за него?
3.Как протича един твой ден?
4.Какво обичаш да си похапваш най-много?
5.Какво винаги си искала да направиш , но не ти е стигнала смелостта?

За сега толкова от мен give_rose give_rose give_rose


1. Ох...замислих се доста и в съзнанието ми на първо място изплува рождения ми ден преди една година. Точно тогава получих предложението за брак от моето момче -погледнато отстрани не беше впечатляващо само по себе си, но за нас двамата крие скъп сантимент smile

2.  Аз имам(х) доста хобита - преди години обожавах да рисувам, но от доста време не съм вадила боите... Сестра ми е почти профи в тази област и моите скромни заложби бледнеят пред нейния талант, а и напоследък съм изгубила музата си за рисуване.
Обичам да шия - дрехи, но напоследък нямам време за това си хоби. Имам доста голяма колекция от списания Бурда, по чиито кройки шия.
Кеф ми е да готвя....но не стандартните български манджи, а съвременна и международна кухня. Обожавам да правя сладкиши, но мъжо ми забранява вече да се вихря в тази област, че не му се отразява добре на тениските biggrin
Гримирането ми доставя невероятно удоволствие, дори известно време се занимавах полупрофесионално с това.

3. Напоследък дните ми минават в грижи за Малечка, но в никакъв случай не са монотонни. Аз съм поспаланка и за наша радост и Бубето си поспива  yahoo. Обикновено ставаме към 8часа, събудени от "песните" на бебка, всички минаваме процедурата по сутрешен тоалет и аз кърмя бебето. След сутрешното папане на Ема е време за мама: пия кафе, закусвам и преглеждам форума и новините. Ако е хубаво времето около обяд излизаме, ако ли не - се забавляваме вкъщи: правим гимнастики, четем, играем, снимаме се, аз се опитвам да пошетам из къщи, да сготвя нещичко и то дошло време да се прибере съпружеското тяло smile Къпем бебка, храним я, вечеряме и после според ситуацията и настроението. Към 23ч. будим Ема за последно кърмене и ние си лягаме. През уикенда си измисляме и разни по-далечни разходки или гости, за разнообразие. Така както го написах изглежда скучно, но който е гледал бебе ще потвърди, че всеки ден е различен и очарователен smile

4. Аз съм непоправим чревоугодник, но обикновено не налитам на сладко. Най-голямата ми слабост са морските дарове  fish

5. Искам да скоча с бънджи или парашут, но нямам съмишленици...или просто си търся оправдание  pardon
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #13 -: март 23, 2013, 18:14:33 »

Snow_White ,благодаря ти за изчерпателните отговори give_rose Беше ми много интересно да ги прочета girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #14 -: март 24, 2013, 23:36:27 »

Каква е Сноу уайт,опиши се с три думи?
защо избра този ник?
С какво се занимаваш (преди бебка) и това ли беше мечтата ти?
Промени ли те раждането с нещо?
Кои качества в един мъж са най важни за теб?

1. Snow White e нахилена, романтична, упорита оптимистка..упс, станаха 4 думите  pardon

2. Този ник ми го измисли една чернокожа управителка на семейния хотел, в който работех по време на студентска бригада в Щатите(замислих се преди колко години беше това и се стреснах  girl_impossible). Сега винаги ми напомня за онова прекрасно лято на брега на Атлантика smile

3. Нека го кажа така - работя в сферата на образованието и науката и може да се каже, че това беше една от мечтите ми, но не детска, а доста по-късна smile

4. Не мисля, поне аз не усещам промяна в себе си засега. Може би съм една идея по-страхлива заради детето, но гледам да не задълбавам в тази си слабост smile

5. Аз по-горе описах какво харесвам в любимия мъж, но то не се различава от качествата, които ценя по принцип в хората. И все пак - амбиция, доброта, човечност, инициативност, честност.

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 25, 2013, 20:50:01 »

много ти благодаря Сноуче за искрения отговор. heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #16 -: април 05, 2013, 11:12:37 »

Леле, колко съм разсеяна, чак сега виждам, че Сноучето е на горещия стол blush Е няма как да не й задам няколко въпросчета:

1. Чувстваш ли се щастлив човек? Каква е рецептата?
2. Ти си много позитивен човек - как успяваш винаги да гледаш през розовите очила?
3. Кои са трите неща, с които се гордееш най-много в живота си?
4. Имаш ли любима книга/автор?
5. Искало ли ти се е в някои ситуации от живота ти да имаш бутон "Undo" и да го използваш, за да предотвратиш дадена ситуация?

Муунче, ето ги твоите отговори, макар и много забавени във времето...

1. Определено да. С времето се научих да се радвам на малките неща и да не се поддавам на самоунищожителните настроения. Не мога да скрия, че истински щастлива и "цяла" се чувствам едва от година, когато видяхме  PREGQ.

2. Аз не винаги съм била такава. В семейството ми често се случваха и продължават да се случват разтърсващи катаклизми, които поставяха на изпитание всички ни. Това направи родителите ми много страхливи и черногледи. Трябваше да се балансират нещата и изведнъж аз се оказах в ролята на оптимиста. За това ми качество помогна и един колега, който промени светогледа ми в поредния труден момент. Просто вярвам, че с мислите си предизвикваме събитията и затова си наложих да мисля позитивно. Сега с вяра и любов просто ми се получват нещата smile Ако можех да прочета това преди 5 години щях да се сметна за смахната сектантка  crazy

3. Много ме затрудни с този въпрос...не се бях замисляла. Гордея се, че съм израснала в такова прекрасно семейство и имам най-страхотните родители, гордея се, че успях да "култивирам" избухливия си нрав и самоунищожителните настроения...един ден ще се гордея с дъщеря си smile

4. Най-любимата ми книга е Шогун на Джеймс Клавел - класика  pardon

5. Ооо, много пъти. Аз съм импулсивен човек и често действам първосигнално и после съжалявам и се тормозя...Както казва майка ми: "Винаги с рогИте напред"  biggrin
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 08, 2013, 09:19:21 »

Сноуче, много благодаря за отговорите - четох ги с усмивка на лице give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #18 -: септември 12, 2013, 20:40:28 »

Да бе, без грим. Това не мога да го повярвам  tease

Чудех се какво да те питам и се реших: с какво ще запомниш стая 413 и живота си в нея, около нея, свързан с нея и изобщо този луд купонджийски етап от живота ти? Прочетох, че не ти липсва и си отдадена на малката беборана и семейството, но съм сигурна, че пазиш много топли спомени от този период.  Ааа, и още нещо, коя ти е най-най-лудата случка от студентския живот? give_rose

Капризче, голям срам.....напълно съм изключила, че не съм отговорила на твоите въпроси тук. Прости ми, моля те....дължа ти едно черпене (тъкмо повод да се видим Wink).

Та, така....без грим - не съм го вярвала, но в крайна сметка не е болка за умирачка  pardon
Ех, 413 (Помниш ли надписа "Лудница" на касата на вратата? Първата ми съквартирантка го написа с перманентен маркер след пиянска нощ  drinkz).....толкова прекрасни спомени имам от онова време... Ако започна да пиша няма да ми стигне цял ден. Всъщност, аз нямам лоши спомени от живота си в 413 - там пораснах (станах студентката на 17 години и си бях направо дечко).

Луда случка, луда случка......мислих, мислих и някак не мога да се сетя за нещо фрапиращо, но хайде, ще разкажа нещичко  crazy В края на 4-ти курс, докато си пишехме  дипломните работи (ти вече се беше прибрала след сесията), всяка вечер ходехме на Стрийт бар-а - онзи до 13ти блок (най-първия). Пари, естествено имахме колкото за едно малко питие (а понякога и за толкова нямахме), но пък стратегията ни беше желязна. Отивахме късно и в целия си блясък, когато вече имаше достатъчно почерпени младежи и винаги някой идваше да ни черпи - ей, що коктейли и шотове изпихме тогава. Накрая си разменяхме телефоните с черпещите, като винаги променяхме последната цифра   blush - кифленска работа. Веднъж се отплеснах и казах истинския си тел. номер и на другия ден ми звъни непознат номер   Girl_hide и аз, гузен негонен бяга, отричам, че такава персона на този номер няма... Да, ама се оказа мъжа на братовчедка ми - до ден днешен се смеят на мой гръб с тази случка  girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines