Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:51:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 137016 пъти)
 
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 04, 2007, 10:03:28 »

Благодаря ви tonitta и emily!
За първи път участвах в конкурса и ни малко не съм се надявала, че точно ние ще се класираме, но виж какво излезе  blush благодарение на всички вас! За мене си беше удоволствие да гледам хубави емоционални снимки от сватби, защото мисля че сватбата е един от редките мигове в живота на всеки човек, когато е напълно щастлив. Всъщонст аз се осещам победителка от самия ден на сватбата, защото за мен най-голямата награда получена някога е моят съпруг!  heart
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #376 -: декември 04, 2007, 10:31:58 »

Мислех си за наградата за най-много гласове resent, сигурно включва и гласовете с единици Oh my ...
иначе би трябвало някоя от другите наградени снимки като печеливши /напр. снимките на Емили или Принчипеска/ да има най-много гласа crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 04, 2007, 10:35:55 »

mariana честно казано и аз се чудих какво точно означава това,тъй като най-много гласове са изобщо някакви гласове или най-много положителни гласове? *crazy*Тъй като,ако е така наистина няма логика-то е ясно,че най-много положителни гласове имат печелившите...Така че май е гласове по принцип....
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #378 -: декември 04, 2007, 11:12:33 »

момичетааа за първите места става въпрос за коефициент, а не брой гласове Wink
например: 1-ния има 3 по 5 звездички, а другия 5 по 1 звездичка. Коефициента на 1-вия е 5, на 2-рия е 1.
Броя гласове сами ги виждате, ето я разликата.
А всъщност примера показва как с негативно гласуване може да се спечели награда. Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 04, 2007, 11:20:11 »

А всъщност примера показва как с негативно гласуване може да се спечели награда. Wink

Е то всъщност целта на това негативно гласуване беше именно да се премахне конкуренцията, за да дойде нечия снимка на първите места, но това за коефициента нещо не го разбрах. Според мен нагарадата за най-много гласове означава, че просто най-много хора, независимо с каква оценка са гласували за дадената снимка. Надявам се Тео да може да проясни нашите чудения и питанки!  smile
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #380 -: декември 04, 2007, 11:52:08 »

това с негативното гласуване, не само в този конкурс, а и навсякъде е направо diablo, но говорили сме и преди - няма как да се спаси човек от него.
... Според мен нагарадата за най-много гласове означава, че просто най-много хора, независимо с каква оценка са гласували за дадената снимка. Надявам се Тео да може да проясни нашите чудения и питанки!  smile
да, точно така е - независимо от оценката.
за коефициента prin4ipessa исках да кажа, че първите места не са хора с най-много гласове, а са с най-високи гласове, т.е. гласували са за тях с 5-ци примерно.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 04, 2007, 12:05:08 »

искам и аз да ви споделя нещо.
всеки ден наблюдавах временното гласуване,3те снимки от челните места,естествено на следващия ден НЕ бяха в 13ката,а на тяхно място бяха снимки които предниЯ ден са били в 13ката,така се получааваше едно завъртане на снимките и беше ясно че ще спечелят тези снимки които имат късмета да стигнат до първите места когато се скрие гласуването,за да не могат да съберат 1ци и да имат най-висок коефициент pardon
това бяха снимките които ми направиха най-силно впечатление и бях убедена че някоя от тях ще спечели Анна и Андрей Илиеви,Антоанета и Явор Петрови,Златка и Борис Димитрови,Илия и Албена Илиеви,Нели и Ивайло Георгиеви,Силвия и Владимир Иванови,София и Мартин Модеви.

А кога ще се покажат и другите снимки след 13то място???
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 04, 2007, 12:33:37 »

Момичета - стига сме се ядосвали.
всички виждахме как се развиват нещата здраве да е tease
Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #383 -: декември 04, 2007, 16:43:39 »

Честито на всички !!!
Според мен в такъв конкурс няма загубили, всички са прекрасни и всяка една снимка заслужава да спечели, защото предава емоцията на всеки, който е имал щастието да има такъв празник в живота си.
За това честито на всички участвали !  smile
Активен
kiss вече Краева
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


щастлива съпруга


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 04, 2007, 22:31:24 »

Направо не мога да повярвам благодаря на всички, които са допринесли за тази награда и се радвам, че за някой от вас нашата снимка е била фаворит. Благодаря и на организаторите че са избрали точно нас измежду всички, които също заслужават.
Току що разбрах за наградата от една приятелка на която искам да благодаря за всичко, което направи за мен /до голяма степен дължа тази награда на нея/. Благодаря ти "Aneli" хора, като теб се срещат рядко. give_rose
Активен
iiff
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 07, 2007, 12:04:38 »

Здравейте на всички.
И аз честно казано не разбрах какво точно се случи с целия този конкурс.Постоянно се въртяха някакви снимки на челните места.После изчезваха.В един момент се появиха нови снимки които ги намаше от самото начало.
Нещо сиситемата за изчисляване на гласовете според мене е объркано, но все пак честито на печалившите. Bravo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines