Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:04:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 137650 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: декември 03, 2007, 12:11:40 »

Честитоооооооо
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: декември 03, 2007, 12:20:58 »

Момичета и аз съм изненадана от това което виждам и то сега. Отсътвах няколко дни поради неприятен повод /не есега момента за това/. И моята сестра ме изненада че сме класирани и от работа нямах време да погледна и си мислех че сме в след 3-тот място. Наистина изненадата е голяма за мен Girl_hide
БЛАГОДАРЯ на всички от сърце за подкрепата give_rose give_rose give_rose, наистина не ми се вярва че сме  тази позиция, дори втората моя снимка беше фаворита ми.
Нямам думи да изкажа благодарността си на вас за цялата подкрепа и за помощта, която получавам от форумците. И наистина имаше страхотни снимки които заслужаваха да спечелят.
МЕРСИ на Фийби и Принчипеска за оказаното доверие
и на ВСИЧКИ ВАС  give_rose give_rose give_rose   air_kiss air_kiss air_kiss
LOVING LOVING LOVING  LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING LOVING
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: декември 03, 2007, 12:23:41 »

Забравих да кажа, че и на мен снимката на организаторите беше моя фаворит, за вътрешния конкурс  good
И изненадата за мен самата е наистина ГОЛЯМА - отново ви благодаря и ви целувам всички heart heart heart LOVING LOVING LOVING
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: декември 03, 2007, 12:26:03 »

ихаааа супер бравооо на за избора! Честито на всички  Bravo Bravo Bravo
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: декември 03, 2007, 13:19:07 »

 yahoo    много,много,много се радвам,че и нашата снимка взима награда(това е първата награда,която печеля през целия си живот).Благодаря на ZEPTER за избора им!!!!!!Благодаря на всички ,които са гласували за нашата снимка,благодарение на което за 2 дни  във временното класиране беше на 4 място.Сиска благодаря и на теб за милите думи  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: декември 03, 2007, 13:19:48 »

Честито на всички печеливши!!! Bravo give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #366 -: декември 03, 2007, 13:30:42 »

Честито на победителите!Избора на организаторите е и моят избор, много готина снимка!
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: декември 03, 2007, 13:46:58 »

Честито на победителите!!!! give_rose

А ние,които нямаме възможност да участваме в конкурса ,поради ранното му закриване.....ще се радваме на вашите снимки!
Страхотен е избора за печелившите! Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 03, 2007, 14:22:21 »

И аз искам да честитя тук на всички печеливши!Снимката на Емили е много нежна и винаги много ми е харесвала!Честито от сърце!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 03, 2007, 14:43:19 »

Честито и от мен! Bravo @}->--И на мен ми харесва много снимката,която е избрана от организаторите,а и снимката на Стела е много забавна,а и тя е една много красива булка!Честито!!!!  Bravo give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: декември 03, 2007, 16:06:59 »

Честито на победителите ..Поздрави и за всички класирали се smile   give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Христина Минчева
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: декември 03, 2007, 17:01:35 »

Честито и от мен на всички! Снимките са много хубави и си засужават наградите! Bravo give_rose
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: декември 04, 2007, 08:48:16 »

Честито и от мен на всички победители!  Bravo Пожелавам ви един страхотен и незабравим уикенд за двама изпълнен с много любовни емоции  heart
Искам да изкажа моята искрена благодарност на организаторите на конкурса, които са вложили изключително много нерви, усилия и труд за да ни осигурят този конкурс, а на жалост са претърпели и доста незаслужени критики...   Girl_sing
Лични благодарности имате и всички вие, които сте подкрепили нашата снимка с гласа си! Без вашият глас със сигурност нямаше да финишираме! Благодаря ви за подкрепата!  give_rose
И не на последно място благодаря и на спонсорите на конкурса, които са осигурили да всички победители запазят един мил спомен от конкурса!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: декември 04, 2007, 09:15:50 »

PetraShili искам да ти честитя и да ти кажа,че вашата снимка много ми харесва и наистина си заслужава наградата! :bravo:Когато моя мъж разглеждаше снимите на победителите каза,че вашата снимка най-много му е харесала :girl_wink:Така че радвайте се на наградата и спете спокойно,защото вашата награда си е напълно заслужена и аз съм много удовлетворена!Честито и на Емили и на Сиска,чиито снимки също много ми харесват! give_rose
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: декември 04, 2007, 10:01:32 »

Искам и аз да изкажа благодарност на организаторите на конкурса, както и на администраторите, за това че ни изтърпяха с многото претенции към тях. ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за всичко и на всички  give_rose give_rose give_rose
Благодаря и на спонсорите за предоставените награди  give_rose give_rose give_rose
ЧЕСТИТО на всички печелевши Bravo Bravo Bravo

А за снимката на Петра аз лично също съм гласувала  good

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines