Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:04:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за _Ezra_  (Прочетена 28202 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2012, 22:10:17 »

Не, аз обичам да отговарям на въпроси  give_rose
 Добре дошла в темата и на Мияука  smile
1. Как попадна във форума и какво намираш тук което го няма в "реалния" свят?
2. Как избра ника ти за форума и има ли някакво значение?
3. Би ли споделила с нас някои от любимите си цитати?
4. Знам,че много обичаш животните.Котките ли са ти най-любими?
5. Имаш ли татуйровка и ако не би ли си направила?
6. Колекционираш ли нещо и какво?
7. Коя черта от характера си харесваш най-много и коя най-малко?

Попаднах, заради подготовката за сватбения ни ден, иначе съм се замисляла и аз какво точно е различното тук и реалния свят; мисля, че това че можеш да си споделиш, когато имаш нужда разни неща от ежедневието, да се разсеяш, да почетеш и на др. хора мнението за даден въпрос.

за ника-Той е от дълго време използван, дълга е историята, но много си го харесвам! Означава име на едно дете (на един певец, дъщеря му е кръстена така)... голямо обяснение му дръпнах... Като цяло ника ми означава просто женско име smile


Повече харесвам котета от кучетата, но обичам вс. животни, харесвам също много хамстерите smile

Нямам татуировка, не бих си направила, но иначе ако трябва да си представя че си правя, бих си изписала някоя фраза или бих изобразила някакъв символ...

В момента ако може да се брои за колекция - материали за картички, хартии, печати и подобни неща smile

Може би най-много харесвам това, че казвам нещата директно в повечето случаи; не харесвам когато съм прекалено ранима или чувствителна и се ядосвам на глупаци или глупави постъпки.


ето ги някои от моите любими цитати
"Щастието не е късмет- то е тежката работа да спечелиш скъпата усмивка на съдбата." Е. Дикинсън


"В живота на всеки човек има моменти,в които изглежда, че света ни се срива.Това се нарича отчаяние.Душата ни в този час е пълна с падащи звезди."




Работата ще почака, докато покажеш на детето си дъгата,
но дъгата няма да почака да си свършиш работата...

Патриша Клафърд


"Не всичко се плаща с пари. За най-важните неща плащаме с късчета от душата си."

“For it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul.”

"От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов."

Чарли Чаплин
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines