Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:15:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 4 част  (Прочетена 165845 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 20, 2014, 14:13:41 »

всичко което си избрала е прекрасно, недей да кичиш по дантелата още, тя не носи на много бижута ! smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #166 -: юни 20, 2014, 16:33:25 »

Нали знаеш поговорката "less is more"

Ще падна направо!

Radiant, моята рокля беше дантелена и имах само обици и гривна и мога да ти кажа, че са предостатъчно, понеже дантелата си е самата като едно бижу! smile Не ти трябва дебела гривна, само ще те дразни и ще ти тежи. smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #167 -: юни 20, 2014, 16:39:33 »

Благодаря, момичета! Май съм взела много да ги "премислям" нещата... Трябва да си бия 2 шамара и да се успокоя май....

Благодаря за милите думи give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 29, 2014, 14:32:41 »

Момичета, аз все още се колебая между тези два модела обеци. Други бижута няма да имам, тъй като горната част на роклята ми е богата, а реших, че от гривна няма смисъл. Май клоня към по-големите, тъй като ми се струва, че на снимките малките някак си ще се загубят...
Radiant, обеците, на които си се спряла са страхотни!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 30, 2014, 12:42:53 »

Да бях качила и снимката в предишния пост щеше да е добре хаххааха
Та, ето ги въпросните обеци между които се колебая


* earrings.jpg (64.98 KB, 400x400 - видяно 2275 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 30, 2014, 13:02:14 »

Мина, на Сваровски ли са?
Моите за сватбата бяха същите като първите, но позлатени и голямото камъче беше много бледо жълто. Соят страхотно! 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 30, 2014, 17:53:50 »

По-големите, заради снимките после Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 30, 2014, 21:28:35 »

Да, ratatui, на Сваровски са. Знам ги в златно, много са красиви! Дори този модел в златно мисля, че ми харесва повече отколкото в сребърно.  Wink
Благодаря ти за мнението, emmmmmy, и аз така си мисля. На 99% съм се спряла на по-големите. Да видим дали ще уцеля и някое намаление до сватбата  smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 05, 2014, 22:55:43 »

blackisback, това, колие, което си споделила е доста лесно за правене. Сигурна съм, че можеш да се справиш и сама ако не държиш перлите да са естествени. Препоръчвам ти обаче, вместо корда да използваш конец в сребърно или златно - по мое мнение ще стои по-нежно и можеш да го вържеш с разни детайли ако имаш по роклята или с други бижута ако имаш такива. Аз от тук си купувам такъв конец - 100% полиестер и цената на една макара е около 2,50 евро. А перличките, метални стопери (за отстрани на перличките) и закопчалка можеш да си купиш от магазинчетата, които продават материали за дрънкулки.  Wink
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #174 -: август 09, 2014, 17:39:31 »

Много време мислих какви да са ми бижутата, първоначално исках перли, но после прочетох, че има някакво суеверие и че не е на добре. Не съм много суеверна обаче като ми се пъхна тази мисъл в главата и в крайна сметка си самовнуших, че не са ми необходими перли за сватбата. Сега като си го мисля даже ми се струва глупаво biggrin, но пък от друга страна по-добре, че се получи така, защото след известно търсене стигнах до моите бижута - сребърна висулка и обици с цирконий. Вързаха се идеално с роклята, която имаше сребърен елемент, както и със сребристите фуркети за косата ми smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #175 -: септември 01, 2014, 20:31:43 »

Много го мислех какви да са ми бижутата , но днес, когато капарирахме роклята - в магазина видях едни невероятно красиви обеци и висулка към тях в комплект. Целите са в камъчета, блестят много нежно (не като онези много натруфените изкуственяци) и изобщо не бяха скъпи.

Официално от днес си имам и бижута Bravo скоро ще кача и снимка обещавам
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #176 -: септември 12, 2014, 14:10:25 »

https://www.etsy.com/listing/95780307/bridal-tiara-wedding-headband-bridal


Мислите ли че мога да намеря такава деадема някъде в София? Нямам карта и не ме бива в поръчките по интернет...

Не знам къде има магазини за сатбени бижута в София освен тези много скъпите - а аз не търся толкова скъпи smile

Как са цените в Сватбения Център някой знае ли?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #177 -: септември 12, 2014, 14:31:41 »

Такава диадема според мен ще намериш лесно. Виж в Bijou Brigitte или Six по моловете, там съм срещала такива особено в bijou Brigitte. Отскочи и до Сватбен център Младост 4, там има такива дреболийки а и нещо друго все ще намериш което ти трябва  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #178 -: септември 14, 2014, 21:41:49 »

Хей ме на с деадемка smilesmilesmilesmile Взех я от едно магазинче на Пиротска - 20 лв smile


* DSC_0100.JPG (46.6 KB, 276x490 - видяно 276 пъти.)
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #179 -: февруари 08, 2015, 21:05:38 »

Здравейте на всички!
Аз съм булка заек във форума  Сватбаааа
Опитвам се да изчета всичко важно ,но ми е малко трудно  tease
За това ако съм пропуснала някъде в тази тема ,че говорите за моя въпрос извинете ме предварително
 въпроса е следния търся си бижута за коса ,но не стандартните диадеми с камъчета перлички и т.н.
Интересуват ме по интересни украшения ,ако някои от вас са гледали ''Великолепния век'' сигурно сте забелязали ,че мадамите са със страхотни украшения в косите  heart
Някой да знае ,къде мога да намеря нещо подобно или поне да поръчам ?
Останалите ми бижута са Swarovski колие и обици ,които са доста семпли и в бордо като цвета и на самата сватба ,но ми се иска в косата да има нещо по пищно  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines