Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 179937 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #435 -: юни 25, 2014, 22:28:35 »

Offtopic AIVEN 20.06.2015г smile
Миленката, имаш достатъчно време за една лична тема в подфорума СВАТБАТА НА... Понякога като чета записките на някой булки и за това как протича цялата подготовка и особено самата сватба направо се просълзявам. Въпреки че за мен това е ежедневие понякога се разчуствам и изживявам всичко заедно с младоженците. Особено при сватби на които и аз съм допринесъл нещо за тяхното щастие, какъвто е случая с булката V_e_s_i

направи ми впечатление подхода му, както и това, че много държи на съпругата си и децата си smile Някак си като се жениш, е хубаво да видиш срещу теб професионалист, който цени семейните ценности.
Аз като семеен от 15г. с три деца не знаех че за това съм толкова добър.... funnytooth funnytooth funnytooth
Това беше в кръга на шегата, но може и да има нещо вярно, надявам се.
Това в никакъв случай не означава, че ДЖ, който не е семеен не може да направи ЯК КУПОН и сватбата ви незабравима.
 give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 25, 2014, 22:42:23 от AIVEN » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #436 -: юни 26, 2014, 08:47:06 »

Аз като семеен от 15г. с три деца не знаех че за това съм толкова добър.... funnytooth funnytooth funnytooth
Това беше в кръга на шегата, но може и да има нещо вярно, надявам се.
Това в никакъв случай не означава, че ДЖ, който не е семеен не може да направи ЯК КУПОН и сватбата ви незабравима.
 give_rose give_rose give_rose

Разбира се, това не е определящо, просто от точно този човек, точно това ми направи впечатление и ми хареса.smile  give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #437 -: юни 26, 2014, 11:05:53 »

Дами, а някоя от вас била ли е с DJ Митко Малкия или има ли някакви впечатления? Казаха ми,че е млад, но доста добър. Ще ми се да чуя повече отзиви обаче. Благодаря ви
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #438 -: юни 26, 2014, 12:22:03 »

ДЖ Митко Малкия отдавна вече не е толкова млад smile. Но е вярно, че е добър, това е псевдонима на Митко Томанов.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #439 -: юни 26, 2014, 16:58:45 »

Дами, а някоя от вас била ли е с DJ Митко Малкия ............... Казаха ми,че е млад, но доста добър...........

Много весело въпросче наистина ...   funnytooth

Доста дами са били с него, дори и на сватбата си  (малко за разведряване на обстановката) и то -  защото е един от добрите сватбени Dj ..  good

« Последна редакция: юни 26, 2014, 17:08:25 от DjNick Mc » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #440 -: юни 27, 2014, 02:04:38 »

Имах предвид в множествено число, те, близките, тяхната сватба, организацията. Не предполагах, че така ще прозвучи.
Както и да е, на чиято сватба Митко е бил водещ, споделете впечатления, моля ви.
И благодаря за мненията досега.
Активен
Moninkata
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #441 -: юли 02, 2014, 01:52:06 »

Здравейте,предстои ми и на мен сватба,спряла съм се на два ресторанта,единият е Елена на Златни Пясъци а другият е Гранд Хотел Димят,бих искала да чуя Вашите мнения за тези две места,както и дали сте чували отзиви за DJ Станимир Бацов.Ще се радвам да споделите вашите мнения
Активен
prikazensvqt
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #442 -: юли 02, 2014, 07:34:44 »

не се сещам за хотела на Златни пясъци, но в Димят определено много ми допада обстановката! и масите са кръгли  girl_wink което за мен е предимство, защото е по-романтично, по-уютно и т.н Може да прозвучи глупаво - всеки си има малките странни предпочитания.... 
А за DJ бих препоръчала DJ Marto защото прави голямо шоу! и той е млад, взима много евтино!!! и се раздава на макс
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #443 -: юли 02, 2014, 10:46:34 »

За мен по-добрият вариант също е Димят,едно,че е в града и има места за паркиране,второ и залата и обслужването са на по-високо ниво!Успех в търсенето!
Активен
Moninkata
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #444 -: юли 02, 2014, 15:57:43 »

Благодаря,ще гледаме,ще търсим
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юли 14, 2014, 07:06:13 »

Нова тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36575.0.html
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines