Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 05:27:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 186059 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #195 -: май 29, 2013, 23:07:47 »

ани_миро,

Дали младоженците на които той е бил  Dj, споделят вашето мнение? И защо не му казахте да се съобрази с вашето виждане за нещата а не с това на младоженците ?! Голям пропуск от ваша страна.
А дали може да споделите с какво би ви впечатлил един Dj - да застава на челна стойка или да прави задно салто или да разказва скечове, да гълта саби и огън и да прави фокуси ?!?!
Нещо май има преднамереност в исказването ви. Усеща се злобата на някой колега Dj който седи в сянката на добрите. Тук във форума хората се научиха да разпознават интервентите, така че опитайте пак след известно време !!!
Защо вашата приятелка не каже къде и кога и е била сватбата и лчно да даде мнеие за него ?!
« Последна редакция: май 29, 2013, 23:27:50 от DjNick Mc » Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #196 -: май 30, 2013, 08:54:27 »

 Понякога вкусовете на младоженците и гостите се разминават. Преди време препоръчахме DJ на една булка като нейното изрично желание беше да няма нищо общо с чалга. Няма да споменавам името му, но момчето е завършило консерватория - може би колегите му се сещат за кого става въпрос. На връщане ( понеже сватбата беше извън София ) пътувахме с един от гостите и като стана въпрос за музиката, беше много възмутен как може DJ да е толкова загубен и да не пусне поне един от горещите поп - фолк хитове.  girl_haha Така че избора на DJ, заснемане и пр. е специфичен и препоръките ( добри или лоши) може да са подвеждащи.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #197 -: май 30, 2013, 10:22:13 »

Дж на първо място и приоритетно се съобразява с предварителната уговорка с младоженците, както за подбора на плейлистата така и за самото поведение по време на водене. Ако това не се е харесало на някои от гостите в никакъв случай не означава че Дж не става.
Как ани_миро биха се чувствали ако Дж на тяхната сватба започне да пуска песни или да се държи несвойски защото такова е виждането на някой от гостите ?!
Няма начин добрия Дж да измени на уговорката с младоженците било то и с риска да не се хареса на част от гостите !!! А такива, на които им е крив света - винаги има на една сватба - най-малко един !!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 30, 2013, 11:26:12 »

Ало професионалистите май пак забравихте ,че тука хората споделят мнение и веднага нападнахте момичето.Просто прекалявате всеки път.Ами не и е харесала споделила е.Има доволни има и недоволни.Вие като защитници на всички ДЖ ли сте.Момичето е описало ситгуацията  и какво не и харесало в ДЖ и че търси друго.Вие почнахте разсъждения как тя незнаела за уговорките и трябвало да се съобразява не с нея ама с младоженците и задълбахте наникъде.Няма нужда от такива коментари и нападки.Ама явно идеята е хората да виждат подписа и страниците ви ,че да не ви забравят и да може да си наберете клиенти.
« Последна редакция: май 30, 2013, 11:29:11 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 30, 2013, 13:47:51 »

 bilyana_l то за теб всички модератори имат лично отношение към тебе.
Нямам лично отношение никакво към теб,нито пък модераторите.
Ние не защитаваме ничии интереси.Това е форум за булки/сватбен/ в който те споделят личния си опит.Тук се цели не да се защитават нечии интереси.Ако професионалстите могат да помогнат със свети ,а не нападки са добре дошли.Аз не видях никъде психоза незнам ти къде я видя.Просто на теб не ти допада ,че ти се правят забележки и затова виждаш психози,отношения и други подобни.Момичето ясно е написало ,че е било н адве сватби с въпросния ДЖ и не и е допаднал.Обясни какво не и е харесало и че не би г наела а ще се среща и търси други.Аз лично в нейното мнение нападки не видях само е обяснила какво не и е харесало.И после айде двама професионалисти дето и обясниха ,че не може така да не и харесва ДЖ и че тя не е разбрала за уговорки и други подобни.
Активен
Irrrka
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #200 -: май 30, 2013, 13:54:59 »

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

ОПИТВАМ СЕ ДА ПУСНА МНЕНИЕ ЗА ДИДЖЕЙ, НО ВАШИТЕ СПОРОВЕ НЯМАТ КРАЙ, ЗАТОВА АЗ ГО ПОСТАВЯМ!

Искам да похваля и DJ Стоян Стоянов, на който ние избрахме да се доверим за сватбата.
Нашите изисквания относно музиката бяха да не се пуска чалга и мега-изтъркани хитове /всички знаем лафа, че за да си добър сватбен DJ трябва да си спрял да слушаш музика преди поне 20години/. Изтормозих го и с цял списък с песни, с който исках да го ориентирам какво харесваме без да очаквам да се придържа към него - е, освен задължителните избрани за първи танц и т.н., но пък страшно приятно се изненадвах, когато чуех песни от списъка. Дадох му и вратичка, ако някой пририта за чалга да пусне Горан Брегович, но - за щастие - това не се наложи.
Относно воденето-мисля че се справи страхотно, не се натрапваше, пускаше ненатрапчиви шеги и съм му много признателна, че се опита да излезе от един гаф, който аз направих на микрофона  smile
Срещнахме се преди това и с Емил Андреев и с Митко Томанов. И двамата правят добро впечатление, но последния не прие идеята да не се пускат изтърканите хитове и затова се отказахме от него /на други това може да не прави впечатление-просто наше изискване/. Другото нещо, което си заслужава да се спомене-беше запомнил всичко, което си говорехме на срещата преди това и без да сме се разбирали конкретно, избра моменти, където да вмъкне нещата, които си заслужават. Той наистина направи сватбата запомняща се за нас и за гостите ни!
Като резултат, освен че ние се забавлявахме искрено, много от гостите го поздравиха и него лично и нас за точния избор!

p.s. Беше ми страшно трудно да ви изчета предишните теми и за фото и за видео и за диджей, защото след едно мнение, следва винаги отзвук, на някой професионалист, който кисне в темата и само дебне да направи реплика, после следва дуплика и въобще - изключително дразнещо. Уважаеми, ако не сте тук за да давате професионални съвети, напуснете форума и оставете булките да си изказват мненията една на друга сами!
« Последна редакция: май 30, 2013, 13:57:44 от Irrrka » Активен
ani_miro
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #201 -: май 30, 2013, 22:38:16 »

DJ Ник, приемете моите уважения,но споделих личното си мнение за DJ Стоян Петров, а вие се заядохте по доста смешен начин. Ако сте му роднина, или работите за него,моля да ме извините, не ви познавам и не съм ви чувала ,но ви желая успех и ще се радвам да прочета едно мнение за вас като DJ от момичетата във форума, защото от прочетеното до тук вие пишете повече от момичетата ,което за мен лично е странно,в случай, че сте добър професионалист.
Да, били сме на две сватби -миналата и по-миналата година на които беше DJ Стоян Петров и не ни хареса как води сватбите, и двете сватби по абсолютно един и съши начин а в наизустените му думички,нямаше никаква емоция. Какво нападателно и странно виждате в това? Как да кажа на черното бяло? Всеки си има вкус и мнение нали така? DJ Ник, Какво би ни впечатлило ли?! Ами примерно на сватбата на братовчед ми във Варна, DJ беше страхотен водещ и пускаше страхотни песни които всички харесаха. Обръщаше се с емоции и настроение и да му е драго на човек да слуша такъв професионалист на който поне няколко пъти му се наложи да импровизира. През миналото лято, като им ходихме на гости и се събрахме да гледаме сватбата пак се видя как просто сърцето му работи на този DJ, дава всички от себе си да те грабне, а не звучи заучено-роботизиран и еднакъв. Разбира се, че всички не могат да бъдат като него, онзи, или другия и се простират, според максимума на възможностите си. Просто страхотен DJ беше, но за наше съжаление още тогава разбрахме, че не води тържества извън Варна.
Всеки има право да изкаже мнението си тук нали така? Или професионалистите не толерирате отрицателни мнения?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #202 -: май 31, 2013, 10:22:39 »

Ани_ миро
Не се заяждам с вас и не го правя по смешен начин!
Тук не става въпрос за шуробаджанащина, нито за това - кой за кого и с кого работи. Трябва ли някой да е близък с някого за да защитава позициите на колегите си от бранша.
Схващам тънкия намек, но да ви кажа честно и аз не ви познавам smile, разбира се, това не ви прави по малко булка от тези които познавам, предполагам и собственика на "Самсунг" например, не ви е сред познатите, но това не го прави по-малко професионалист в бранша.
Всеки има право на мнение - това никой не го оспорва.
Нямам нищо против вас, вашето мнение и изводи.
Няма как един и същ Дж да поднесе едни и същи ритуали, които са в общи линии едни и същи на всички сватбени партита по много по различен начин. Всичко отдавна е измислено и създадено и ако си направите труда да се заслушате в някоклко колеги Дж ще видите че няма голяма разлика.
Всеки Дж си е създал начин и система на поднасяне на ритуалите и няма как да е много различно всеки следващ път. Предполагам не сте била на две сватби на варненския дж (моите уважения към него че е успял да ви впечатли) за да видите дали и там нещата не седят по подобен начин.
Една част от колегите от бранша са тук за да се вслушат във вашите мнения и препоръки към професионалистите и да могат да си подобрят работата съобразно това какво се харесва и какво не!
Затова имам молба към вас - бихте ли споделили какво е - страхотна музика, за да може всички които се грижат за настроението на едно сватбено парти да я знаят и ползват.
Предварително ви благодаря.
Искренно ви пожелавам за 12.10.2013, успех в намирането на професионалисти по ваш вкус smile
« Последна редакция: май 31, 2013, 11:06:24 от DjNick Mc » Активен
allegra
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 02, 2013, 21:23:19 »

http://diskovodesht.net/

Ние наехме ДЖ Стиви, искам да го похваля и да го препоръчам горщо! Всички гости бяха много доволни, държа духа вдигнат през цялото време и се справи много професионално, заслужи си и бакшиша! Наистина, не взима евтино, но пък за сметка на това си заслужава парите.  Bravo
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 03, 2013, 09:41:35 »

май май....  Bravo Bravo много забавно било тук.. то са едни спорове ,едни чудесии  Oh my ...

Та... с милото решихме ,че искаме не искаме трябва да има чалга на сватбата ни.Не ни се нрави идеята да танцува само една част от гостите ,а другите да си седят мирно и тихо на масите и да си шушукат "как може тоя диджей да е толкова смотан ,че не пуска чалга".За тази цел чалгата ще е от ретро хитовете която не е пълна "цигания",а нещо по-нормално за слушане .

Разбирам ,че джиджея се съобразява с желанието на младоженците,но пък те трябва поне малко да се съобразят с гостите си.Ако зависеше от мен всички щяха да слушат метъл drum drum drum

 blush blush blush
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #205 -: юни 03, 2013, 11:16:07 »

По повод коментарите относно Стоян Петров искам да споделя, че миналата седмица бях на сватба на моя приятелка, на която той беше DJ и дансинга се пукаше по шевовете. Купона беше страхотен, музиката страшно добре подбрана, воденето на всички ритуали - изключително премерено и културно Wink Който не го харесва да не го наема, избора си е Ваш - аз лично горещо го препоръчвам. Според мен не е случаен този пост на ani_miro, нормално е при положение, че той е един от най-спряганите сватбени DJ в този форум  голяма част от колегите му да завиждат. Не е зле да прихванат и те нещо от него...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #206 -: юни 03, 2013, 12:54:34 »

май май....  Bravo Bravo много забавно било тук.. то са едни спорове ,едни чудесии  Oh my ...

Та... с милото решихме ,че искаме не искаме трябва да има чалга на сватбата ни.Не ни се нрави идеята да танцува само една част от гостите ,а другите да си седят мирно и тихо на масите и да си шушукат "как може тоя диджей да е толкова смотан ,че не пуска чалга".За тази цел чалгата ще е от ретро хитовете която не е пълна "цигания",а нещо по-нормално за слушане .

Разбирам ,че джиджея се съобразява с желанието на младоженците,но пък те трябва поне малко да се съобразят с гостите си.Ако зависеше от мен всички щяха да слушат метъл drum drum drum

 blush blush blush

Аз искам да кажа че осъзнах че не било толкова важно какво харесват младоженците а как се осещат гостите.Ти като видиш пълен дансинг с танцуващи хора почти никой не седнал а не е е точно в твой стил песента въобще не ти пука smile ако младоженците ограничават DJ  да пуска само музика дето те харесват много ще сбъркат, била съм на такива сватби и е супер скучно. Оставете DJ  сам да води купона smile нашият имаше пълна свобода, аз му бях дала насоки но един път не отидох да му кажа какво да пуска. Сигурно половината гости му поискаха визитка smile Така че оставете професионалистите да си вършат работата lol)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 03, 2013, 13:31:24 »

Аз също съм била на сватба на която ДЖ беше ограничен от младоженците.Беше доста кофти.самите вкусове на младоженците бяха различни и се получаваш една песен от папкака на булката  и булката с 5 приятелки на дансинга и после обратното с младоженеца.А и музиката беше специфична.Доста странно се получи.Хубаво е да има разнообразие.Естествено ако не харесвате даден тип музика ограничете я до минимум,но нека да има купон на сватбата.Освен от ДЖ купона зависи и от гостите да си кажем честно.Била съм и на сватба на която въпреки разнообразието 80%  от гостите седяха по столовете и не станаха въобще.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #208 -: юни 03, 2013, 14:29:25 »

 Направих следния експеримент - изнамерих сватбените филми, където тържеството в ресторанта се води от добри и известни ДЖ в София, изгледах сватбените филми и констатирах следното - всеки ДЖ си има собствен стил на водене, в повечето сватби в даден сезон ДЖ води по сходен и еднакъв начин. В същност не откривам топлата вода и не търся теле под вола. Има ДЖ сред тях, които водят по начин сходен от преди 20 години. Това обаче не ги прави лоши водещи на тържеството ,най-малкото защото всичко е в реда на нещата и дансигът е пълен. Сравних ДЖ на моята сватба, и днес води в същия стил, почти с еднакви фрази, но е в ТОП 10 на сватбените ДЖ, често е споменаван тук.
 Извод, който правя лично за мен - някои кандидат булки търсят нещо различно, за което нямат пари и идеи. Могат да ги получат от всики професионалист /идеите/, никога никой няма да им откаже.
Активен
trifonova_87_87
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #209 -: юни 09, 2013, 10:02:00 »

Здравейте на всички минали и бъдещи младоженци!
Казвам се Нина Йовкова от гр. Велико Търново и се омъжих миналия месец. Искам да споделя с Вас впечатления за нашата сватба и ако мога да бъда полезна на някого относно организацията много ще  се радвам. Ние не сме работили със сватбена агенция, а всичко си правихме сами и може би заради това се получи много хубава сватба, и не по-малко стилна.Попаднахме на много добър екип от професионалисти/ напълно случайно /- фотограф Милена Тодорова, видеооператор Пламен Шопов и не на последно място нашата страхотна водеща Теодора и DJ Колев / гр. Трявна / . Двамата направиха страхотен купон, невероятен екип са. Предложиха ни много интересни игри, които забавляваха нашите гости и това , което ни хареса много е, че се съобразяват с желанията на младоженците, а не си налагат собствения сценарий/ както съм чувала за повечето сватби / .Благодарим Ви, че превърнахте този ден в една приказка.От сега искаме да ги запазим за " Сребърната " си сватба Wink
Поздрави!
Семейство Йовкови
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines