Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 17, 2024, 04:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 186054 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #120 -: февруари 20, 2013, 11:55:08 »

Ето нещо, за което, всеки организиращ своето сватбено парти, трябва да помисли и да е на ясно !!!
За да постигнете този момент, за който всеки си мечтае – едно страхотно и весело парти, с много щастливи физиономии, с много танцуващи и раздаващи се на дансинга гости трябва да сте на ясно, че това не става само защото Вие и гостите ви сте весели и „купонджии”, въпреки че това е важен фактор. Това е нещо за което трябва да помислите комплексно.
Започвате с  откриването и наемането на Dj, който трябва да харесате, дали защото е известен в средите и е препоръчван от приятели, познати и дори от непознати, дали защото случайно сте попаднали на него и не ви се ходи по мъките да търсите повече, или пък той е доста изгоден в цените които предлага ?! Разбира се тези фактори до някаква степен определят вашия критерий.
Сватбеното парти само по себе си е един психологически момент, който трябва да бъде овладян, контролиран и насочен така, че всичко да се получи по възможно най-добрия начин.
Освен уменията на Dj, който наемате, и който трябва да е запознат до голяма степен с психологията на провеждане на едно сватбено парти, има и един друг момент, който до голяма степен допринася за много по-доброто настроение да дансинга, независимо дали са млади, по-възрастни или са от град или село.
Всички сме на ясно, че психиката на човек се манипулира до известна степен. Другия момент освен уменията на Dj е - интериора на заведението или залата в която се провежда сватбеното парти. Всеки един детайл, за който сте се погрижили да присъства е от значение за това как да се чувстват гостите Ви.
Много важен и психологически момент за едно сватбено парти е осветлението.  То въздейства директно на възприятията на присъстващите. Очите са тези, които сформират съзнанието и чувството за комфорт, уют и приятна обстановка. В 80% от заведенията не разполагат с интериорно осветление, 10% разполагат с малко по раздвижени осветителни тела разпределени по тавана и стените – но единствено в бяло. Останалите 10% имат някакви лампички, които светят в някакъв друг - постоянен цвят но в никакъв случай достатъчно. На доста места, осветлението може да се намалява или усилва и до там. Едно правилно подбрано интериорно и ефектно осветление със сигурност ще впечатли присъстващите много повече от това да наблегнете на излишни атрибути и детайли по столовете, масите или стените, а и ще успее да активира до много по-голяма степен хората да се изявяват на дансинга. 
Ето няколко линка от сватбени партита, в които можете да добиете представа какъв е ефекта от това за което споделих.
На всички пожелавам успешна подготовка и много весело сватбено парти !!!
http://www.youtube.com/watch?v=J_m0ay7fB9U
http://www.youtube.com/watch?v=ozv-Ntp1q4E
http://www.youtube.com/watch?v=zp2VfOBYrFI
http://www.youtube.com/watch?v=oEhaqQTStpg
http://www.youtube.com/watch?v=l8DXQl8mDBY
http://www.youtube.com/watch?v=sVKj4gZ-_C8
http://www.youtube.com/watch?v=m2a79sHe3ao
http://www.youtube.com/watch?v=4dabnE0dsbk
« Последна редакция: февруари 20, 2013, 11:57:03 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #121 -: февруари 20, 2013, 12:04:15 »

Мариелка,
Каква е тази песен - бавна, бърза, хоро ли е ?!
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #122 -: февруари 20, 2013, 14:47:32 »

zaikova88 ,

 Дж Алекси e колегата, който наистина ще направи всичко така, както Вие сте си мечтали !!!
Проверете и се убедете сами!!!

http://www.djaleks-maronov.com/

Успех в организацията !!!  smile

Подкрепям мнението на колегата.   good DJ Алекси е истински професионалист.Има страхотен стил на водене и отношение към младоженците.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 20, 2013, 19:14:03 »

scilla,не е тази- просто в част от песента има "Георги на мама думаше". Хоро е да, ох как ме е яд, че нищо друго не мога да се сетя.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #124 -: февруари 20, 2013, 19:43:44 »

scilla,не е тази- просто в част от песента има "Георги на мама думаше". Хоро е да, ох как ме е яд, че нищо друго не мога да се сетя.

Това е единственото което звучи по добре и става за хоро. Има още варианти но са доста провлачени.

http://vbox7.com/play:36b12d49
« Последна редакция: февруари 20, 2013, 19:46:13 от DjNick Mc » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 20, 2013, 20:10:07 »

Благодаря на всички, като намеря въпросното хоро, ще пиша, за да не разводняваме повече темата.
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #126 -: февруари 22, 2013, 19:14:10 »

Моята Сватба ми изглеждаше далеч...чак на 3-ти Август и днес все пак реших да се обадя на DJ-я които ми препоръчаха от ресторанта, но се оказа зает. Сватбата ми е в Стара Загора, но не съм от там и изобщо никои не познавам. Моля помогнете!!!
Активен
flubena
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #127 -: февруари 24, 2013, 18:01:08 »

Здравейте, бъдещи булки!
Бих искала да споделя опита си в търсенето на подходящия DJ за сватбата. Това никак не е лесна задача! Аз лично се видях с няколко, преди да избера най-добрия за нашата сватба! И съм много доволна.
Тъй като правилният избор на DJ за сватбата е много важен, ще ви дам няколко, надявам се ценни, съвета:
- започнете да търсите дисководещ поне няколко месеца преди датата на сватбата- така най-добрият за Вас, ще е свободен!Аз се заех да търся дисководещ, веднага след като запазихме ресторанта. От там ми дадоха координатите на няколко ди джея, но аз се порових и в нета.
-задължително поискайте среща-този момент е много важен!Видях се с 2-3-ма дисководещи, които уж първоначално добре ми звучаха, но на срещите се убедих, че не е така. А от някои се отказах, още с телефонното обаждане-човек, който "му е все тая" и претупва нещата, не е моя тип!  nea
-не е най-важното ниската цена-чух се няколко диджея, които предлагат "промоционално" ниска цена. Спрях се на няколко със сходни и не толкова ниски цени. Нещо не се доверих на "промоциите"...
-дисководещият трябва да ви допада като човек - като външност, обноски, интелигентност. За жалост /или всъщност не/ се оказа, че има доста "простовати" ди джеи. И така... попаднахме на нашия-DJ Емо Алексов се казва, много симпатично, спокойно и интелигентно момче. И се оказа, че си разбира от работата, защото всички гости бяха на дансинга  yahoo
Та покрай организацията на сватбата /защото всичко си организирахме ние/, събрах доста опит, който мога да споделя и  с други бъдещи булки.Който иска, да ми пише на лични. Успех и незабравяйте: най-важното в деня на сватбата е да се забавлявате!!!  Bravo
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #128 -: март 05, 2013, 13:20:35 »

Току виж и аз лека по лека, започнах да организирам Сватбата.

Докато гледах за останалите неща, попаднах на 2-ма DJ които ми направиха доста силно впечатление - Емил Андреев и Стоян Петров. Лошото е, че и двамата са заети за 07.09.2013.

В неделя бях на сватба на мой приятел и наистина се оказва, че Dj-а е добре да знае какво прави, а и да разполага с добра техника.

В момента чета и чета, със сигурност ще се повторя, но сигурно познавате, някой Dj, който да наподобява (като визия, а и не само) споменатите по-горе двама.
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #129 -: март 05, 2013, 13:42:25 »

като визия едва ли е най важното - въпреки ,че  определено диджейте ни превъзхождат нас оператори фотографи тоест никога не си позволяват да са с  лоша визия /наблюдението ми е от дижейте в София и голямите градове/.
Апаратурата почти навсякъде е изравнена /тоест гаранция за добро качество/
Остава чисто професионалните качества на дижеят и опитът му .Но те винаги са се различавали   именно по това - едни са много добри другите са добри стараят се да повишат качеството си трети просто са сбъркали  професията си .Но това важи не само за тях а и за всички други в България та дори и министри
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #130 -: март 05, 2013, 14:07:00 »

Както по темите се твърди, а то на практика е така, всеки става каквото пожелае, а и си мисли, че може да го върши. НЕ става дума за това, че някои наистина го правят. За да се подбере 1 Dj, според мен е редно и визията да му е на ниво, не може човек-а редом до теб (ти с Костюм и обувки, а той с хавайска ризка и джапанки ... ). Затова първото ми впечатление от човек е спрямо визия. Нямам достатъчно наблюдения, когато говорих с двамата по-горе, те дори казаха, че и техни колеги (с които явно работят), са заети на тази дата.

ПС: Спрямо неделя, направо изпадам в някакъв ужас Wink
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #131 -: март 13, 2013, 16:36:15 »

Много се радвам, че откючиха тазиии тема...това е последното, което ми остана от организацията...Моля за помощ. Наистина имам нужда от мнения!!! Трябва ми DJ за София  help
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #132 -: март 13, 2013, 16:47:38 »

За class и за последния пост - Емил Алексов и ДЖ Найден. Последния пише тък в форума редовно като DjNick Mc
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 16, 2013, 22:32:45 »

Аз също мисля, че ДЖ трябва да има представителен вид на сватбата, но преди всичко трябва да е добър професионалист. Защото костюм може да сложи всеки, но да направи от сватбата незабравимо преживяване може само точният професионалист. Под "точен" имам предвид неговият стил, да се препокрие с вашите представи и изисквания.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 19, 2013, 20:49:26 »

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН МОМИЧЕТА smile ЗАПОЧНАХМЕ ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА НАШАТА СВАТБА КОЯТО ЩЕ Е НА 07.09.2013Г. В ПЛОВДИВ, ИМАМЕ ЗАПАЗЕН РЕСТОРАНТ ВЕЧЕ, ОБРЕДЕН ДОМ И ЦЪРКВА. ИМАМ НУЖДА ОТ ПРЕДЛОЙЕНИИЯ ЗА DJ, МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ
Писането с големи букви в Интернет е еквивалент на ВИКАНЕ.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines