Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:00:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за emmmmmy  (Прочетена 41266 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 25, 2012, 22:57:49 »

Еми, страшно ми е приятно да те "видя" на горещия стол! Много ми беше интересно да прочета въпросите на момичетата и откровените отговори, които си дала! Имаш наистина необикновено чувство за самокритичност и ще ми бъде много приятно да те опозная по-добре извън форума smile

Ето и моите въпроси:

1. Като малка мечтаеше ли си като всяко момиче да се видиш булка?
2. Би ли работила в сватбена агенция? В смисъл - майсторенето на украсите и аксесоарите доставя ли ти такова удоволствие, че да се занимаваш професионално с това?
3. Смяташ ли себе си за перфекционист?
4. Имаше ли бурен студентски живот (по купони, заведения и т.н.)?
5. Коя ти е любимата игра от детството?
6. Какъв жанр филми/сериали обичаш да гледаш?
7. Обичаш ли да планираш живота си или по-скоро оставяш нещата да се случват от само себе си?
8. Какво очакваш да ти се случи през следващата една година?
9. Мислиш ли, че форумът те е променил по някакъв начин и ако да - по какъв?

1. Даааа- майка ми ме водеше всеки уикенд пред Седмочисленици, да гледам булки и крада късметчета blum smile
2. Бих работила, определено, по-скоро организационният аспект ми е сила, самото декориране- само като идеи, иначе бих оставила на някой по-сръчен декора.
3. В никакъв случай, аз съм сладко несъвършена и леко нехайна. tease
4. Не, не харесвам такива места, по това време работех , учех и имах семейство вече с тогавашния ми партньор.
5. Табла,обличане на кукли и пускане с камиончета по наклонен чакълест път. yahoo
6. Комедии, философски филмчета тип Уди Алън, драми. Много обичам филми за роботи. blush
7. Планирах допреди няколко години, сега не правя календар бележника за повече от седмица. Оказа се че Господ се присмива на моите планове.
8. Не очаквам нищичко, само мога да се надявам да съм здрава. Най-много да очаквам да си обзаведа най-после истинска кухня. Но нищо по-сериозно. smile
9. О да! Установих че правя добър контакт с ПРАВИЛНИТЕ ЖЕНИ. Преди подценявах моя пол, заради лошия си предишен опит и не дружах с жени. Сега това не е така и съм доволна.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #16 -: септември 27, 2012, 08:07:21 »

Еми, само влизам да кажа, че с много голям интерес и удоволствие четох отговорите те, но толкова много неща са те питали вече момичетата, че аз ще се опитам малко по-късно да измисля някой въпрос smile Отговорите ти са страшно интересни give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: септември 27, 2012, 11:07:17 »

Здрасти Еми,
Каква е тази самотна лодка на аватара?  В каква посока духа вятърът? Wink
Сега да те видим:
1. Какво от детството си би променила и какво - не?
2. Ако имаш възможност да избираш семейство, в което да се родиш, какво ще е то?
3. Когато съветваш семейни двойки, изхождаш ли от личен опит, или повече се придържаш към теоретични познания?
4. Успяваш ли да "изключиш" чуждия проблем или живееш с него?
5. Какви аромати харесваш?
6. Какво ти е мнението за различните инициативи по опазване на околната среда?
7. Какво са парите за теб?
Понякога, в категоричния ти тон, виждам моята младост  heart и по тази причина си много специален човек за мен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 27, 2012, 11:21:06 »

Здрасти Еми,
Каква е тази самотна лодка на аватара?  В каква посока духа вятърът? Wink
Сега да те видим:
1. Какво от детството си би променила и какво - не?
2. Ако имаш възможност да избираш семейство, в което да се родиш, какво ще е то?
3. Когато съветваш семейни двойки, изхождаш ли от личен опит, или повече се придържаш към теоретични познания?
4. Успяваш ли да "изключиш" чуждия проблем или живееш с него?
5. Какви аромати харесваш?
6. Какво ти е мнението за различните инициативи по опазване на околната среда?
7. Какво са парите за теб?

Понякога, в категоричния ти тон, виждам моята младост  heart и по тази причина си много специален човек за мен!
Свекърва, тази лодка много ми хареса, не помня художника вече. Обичам да гледам тооолкова синьо. blum
а за тона- ех, само той ми остана, иначе съм много по-мека отпреди.Времето ни изглажда като морето дребните стъкълца от бутилки....


1. От детството си бих променила училището си до 7 клас, много се измъчих, беше отвратителен клас и ужасно надути учители ( там извън моя милост, учеха само деца на видни комунисти и дипломати)
2. Ще ти отговоря с две думи- семейство на Непаникьори и Неагресори ( обратното на тези думи представляват някои персони от моята фамилия ). Много ми навреди тази семейна среда, изтъкана от нерви, затова.
3. Нито едното, нито другото. Опитвам се да се потопя в конкретната семейна вода pleasantry( разпитвам за ужасно дребни детайли) и да не се влияя от личния си опит. Действам на база силна интуиция, плюс познания, но те са 10 % от сделката Wink
4. Зависи колко са ми близки хората с проблема. Ако са от семейството- не мога да изключа и се мъча. Ако не са- съм придобила някакъв професионален ключ и го натискам като ми дойде в повече.
5. Ох амии, тъй като съм с ужасно силно обоняние, съм много чувствителна към ароматите. Обожавам люляк, момина сълза, портокалово етерично масло, канела.
6. Мисля че в БГ са опорочени и само се гълтат пари от NGO тата за тях... Но като цяло , ако погледнем извън екранчето БГ, мисля че е добре да се възпитава едно поколение на нехвърлящи боклуци по улиците и неубиващи животни за кеф ( просто за да стреляме по нещо, без да го ядем дори... ) . Така че глобално погледнато съм За.
7. Парите за мен са хартийки. И не, не го казвам лицемерно. Радвам им се, ако дойдат.Ако не дойдат, не скърбя. Мога да живея и като цар и като просяк, не съм зависима. От малка си подарявах нещата, а сега пък ми е кеф да купувам и раздавам. Да кажем че дори зодиакално, за везните парите са начин да подържат естетиката в дома и извън него, нищо повече. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #19 -: септември 27, 2012, 14:48:29 »

Аз не мога да се сьсредоточа да задам качествени вьпроси и затова само чета наготово  blush Ще питам само едно и то от любооитство, защото гледам другите го знаят, ама нали не следя седмичната тема  pardon

Какво работиш? (в смисьл защо те питат за сьвети кьм семейни двойки? оставам с впечатлението, че с това се занимаваш, така ли е?) *накрая три вьпроса станаха  Girl_hide

 Offtopic
2. Ще ти отговоря с две думи- семейство на Непаникьори и Неагресори ( обратното на тези думи представляват някои персони от моята фамилия ). Много ми навреди тази семейна среда, изтъкана от нерви, затова.
Това все едно аз сьм го писала.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 27, 2012, 15:04:37 »

Аз не мога да се сьсредоточа да задам качествени вьпроси и затова само чета наготово  blush Ще питам само едно и то от любооитство, защото гледам другите го знаят, ама нали не следя седмичната тема  pardon

Какво работиш? (в смисьл защо те питат за сьвети кьм семейни двойки? оставам с впечатлението, че с това се занимаваш, така ли е?) *накрая три вьпроса станаха  Girl_hide

 Offtopic Това все едно аз сьм го писала.
Ина, не работя това. smile Назад съм го посочила като факт, че често ме търсят като арбитър за такива проблеми. Обикновено се оказвам права, затова. Безпощадно разръфвам подобни ситуации, понякога чак ме е срам че прекалявам.
Иначе принципно последните години работех като книжар. Може би от всички проби- най-подходящата ми проба за професионална ориентация.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 27, 2012, 15:41:07 »

Ем, още няколко въпроса от мен:
1. Имаш ли приятел/приятелка, който/която ти е толкова близък/ка, че да можеш да споделяш всичко?
2. Мислиш ли, че може да съществува приятелство между мъж и жена без задни мисли и без да завършва по един познат начин?
3. Тежи ли ти това, че не работиш в момента? Чувстваш ли се непълноценна в някакъв аспект?
4. Трудно ли се справяте финансово, след като само мъжът ти работи?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 27, 2012, 16:12:41 »

Ем, още няколко въпроса от мен:
1. Имаш ли приятел/приятелка, който/която ти е толкова близък/ка, че да можеш да споделяш всичко?
2. Мислиш ли, че може да съществува приятелство между мъж и жена без задни мисли и без да завършва по един познат начин?
3. Тежи ли ти това, че не работиш в момента? Чувстваш ли се непълноценна в някакъв аспект?
4. Трудно ли се справяте финансово, след като само мъжът ти работи?

Веси, днес явно ми върви деня на материални теми, и с друга съфорумка ги обсъждахме в ФБ. smile

1. Имам, даже 2 броя жени. blum Те са подобни на мен, така че не ме е срам да им казвам и най-интимните лудости. Wink

2. Не мисля, поне при мен никога не се е получавало и винаги е завършвало с предложение за връзка, а на мъжът ми и двете му уж приятелки   pleasantry се оказа че едната престана да му говори след като се хвана с мен, а другата се оказа че го харесва, ама само той не знае.  beating

3. Тежи ми  че човек не винаги е в пълния си разцвет и размах  здравословно, а и оттам работно smile. Но то е така при всеки. Аспектът който ми тежи най -много е че така нямам излишни пари да правя подаръци на нуждаещите се познати. Имам този лош навик. Обичам да гледам че се радва някой на подарък. danceg
Инак - Чувствам се отлично и имам за съжаление баба и дядо  на главата за гледане, така че хич не ми е скучно. Казвам за съжаление , защото са за гледане и ми е жал, не защото съжалявам че са живи.
 Човек така има повече време за себеразвитие или просто да спре да погледа гълъбите как кълват хляб smile, както обичам да казвам. Пък и аз съм си говорила с теб, че съм възпитана по "стария начин" и малко съм с остарели разбирания за жената и моето място в семейството. Не ангажирам никого с това си мнение, разбира се. С две думи, гледам го от положителната страна. Преди пък имах пари, а нямах време да ги харча. Живот smile .......

4. Справяме се много трудно, особено зимата, но с моите любителски познания върху 10 000 магазина, сайтове и т.н. се оправям като взимам винаги нещо на промоция. Не купувам боклуци за храна обаче, просто винаги знам кое къде и кога да купя. Е, не заделям пари настрани, но пък никога гладен, необлечен добре и неизпран мъж не е излизал от дома ми . blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 27, 2012, 16:20:19 »

Мерси за искрените отговори. По третия въпрос въпрос споделям напълно възгледите ти.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #24 -: септември 27, 2012, 19:16:55 »

Малко въпросчета от мен smile

1. Може да си писала някъде, но аз да съм пропуснала - защо не пиеш кафе?
2. Какво мислиш за СУ?
3. Ако имаш възможност да работиш като психолог, би ли практикувала тази професия?
4. Откъде е симпатията към бухалите blum (днес за пореден път видях картика с бухльоци и се сетих за тебе smile )
5. Би ли работила с деца?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 27, 2012, 19:32:28 »

Малко въпросчета от мен smile

1. Може да си писала някъде, но аз да съм пропуснала - защо не пиеш кафе?
2. Какво мислиш за СУ?
3. Ако имаш възможност да работиш като психолог, би ли практикувала тази професия?
4. Откъде е симпатията към бухалите blum (днес за пореден път видях картика с бухльоци и се сетих за тебе smile )
5. Би ли работила с деца?

1. Ами получавам сърцетуп от него  blum ,хич не ми действа добре.

2. Мисля че срещаш подходящи хора там, но преподаването е на старинно ниво. изключвам от критиките си стопанския факултет. Иначе самата сграда е моя любов, чувствам се отлично в нея.

3. Да, определено, но последната заплата по темата която ми предложиха, беше държавна- 380 лв shok ..

4. С мъжа ми установихме че и двамата обичаме много птици. Гледахме по енимал планет нещо за бухали и сови и оттам и темата на сватбата. Иначе май ги обичам щото приличат на котки в лицата. danceg

5. Работила съм, но не бих работила пак. Смея да твърдя че поколението, което сега расте е много по-различно от нас като малки, и в повечето случаи не ми харесва как биват възпитавани. Затова се радвам на Инакстра, това е една от малкото майки които обръщат Съзнателно внимание на детето си. Иначе ги изпускат и стават едни нагли лигльовци.... Гледам племенника ми в какво са го обърнали техните и страдам много. Ще кажете че е и до характер, да, така е , но има деца в които има потенциал и той бива похабен.
« Последна редакция: септември 27, 2012, 19:36:16 от emmmmmy » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 27, 2012, 20:21:12 »

Еми, седнах и изчетох всичко тук, даже не знаех, че има подобни теми biggrin Освен съвпадението с датaта на сватбата, се оказа, че има още много други съвпадения (зодията, кафето, мнението за семейството и още)  Xixixi

Аз бих искала да те питам дали взимаш лесно решения или се колебаеш дълго и дали си разсеяна (все черти, за които се оправдавам със зодията biggrin ).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: септември 28, 2012, 07:31:00 »

Еми, благодаря ти за отговорите heart. Надявам се да разбера от теб още неща за вашето поколение, защото то е и на моите деца, а не ми е съвсем ясно. Само да ми кажеш и какво разбираш под "стария начин" за възпитание за ролята на жената в семейството, пък после ще задавам конкретни въпроси.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 28, 2012, 08:50:04 »

Еми, седнах и изчетох всичко тук, даже не знаех, че има подобни теми biggrin Освен съвпадението с датaта на сватбата, се оказа, че има още много други съвпадения (зодията, кафето, мнението за семейството и още)  Xixixi

Аз бих искала да те питам дали взимаш лесно решения или се колебаеш дълго и дали си разсеяна (все черти, за които се оправдавам със зодията biggrin ).

Флаинг smile
1. Не взимам лесно решения защото претеглям внимателно плюсове и минуси. Но веднъж престраша ли се, връщане назад няма. ДОсега не ми се е случвало да си променя съдбоносно решение, взето веднъж. за разсеяна не съм- супер концентрирана и това мн ме уморява понякога, не мога да се отпусна
Еми, благодаря ти за отговорите heart. Надявам се да разбера от теб още неща за вашето поколение, защото то е и на моите деца, а не ми е съвсем ясно. Само да ми кажеш и какво разбираш под "стария начин" за възпитание за ролята на жената в семейството, пък после ще задавам конкретни въпроси.
Свекърва:)

Ами примерно вземи жените и тяхното място в дома в "Железният светилник" smile ( без отношението им към връзките преди брака, разбира се ).  Offtopic Това ми е любим автор Талев. Казах ти аз че съм с остарели виждания хахаха insane
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: септември 28, 2012, 09:17:28 »

Оле, ами Султана командосва явно и тайно цялата къща! Същото, но по- тактично и възпитано прави Ния в "Гласовете ви чувам"....Аз не виждам нищо по- различно от днешното  Wink.
Нямаш нищо против да си неработеща жена и да си изцяло отдадена на семейството, включително финансово зависима от съпруга, така ли да го разбирам?
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines