Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:48:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 232820 пъти)
 
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 19, 2013, 21:50:07 »

"Сватбен център" се намира в София, В Младост 4. Ето линк към сайта им http://www.svatbencenter-sofia.bg/

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 19, 2013, 22:07:45 »

Днес на изложението в Шератон имаше много хубави рокли. Казаха, че се шият в Америка и наистина им личеше, че са от хубави платове.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 20, 2013, 10:55:49 »

Момичета, някъде подобна рокля да сте мяркали?

Наистина има доста в сватбения център, но камъните бяха ужасни...личеше си че са от най-долнопробните..НО! хубавото е, че могат да ги махнат, да ги наредят и други подобни по твои избор. Ако ходиш там да не се шокираш от ужасната комбинация на лоторки, камъни, пайети и други такива, които ти се набиват на очи... или поне на мен ми се сториха ужасни...

Но, да, наистина има такива рокли и можеш да се видиш и в бяло и в пампанско, с огромна обиколко на полата и с по-малка smile
Успех!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 20, 2013, 13:12:22 »

Наистина има доста в сватбения център, но камъните бяха ужасни...личеше си че са от най-долнопробните..НО! хубавото е, че могат да ги махнат, да ги наредят и други подобни по твои избор. Ако ходиш там да не се шокираш от ужасната комбинация на лоторки, камъни, пайети и други такива, които ти се набиват на очи... или поне на мен ми се сториха ужасни...

Но, да, наистина има такива рокли и можеш да се видиш и в бяло и в пампанско, с огромна обиколко на полата и с по-малка smile
Успех!

Благодаря ти, надявах се някъде около Пловдив - примерно Асеновград, но явно ще трябва да ходя до София. Разгледах им сайта и верно камъните им са ужасни. Сега си мисля ако може само бюстието да ми направят по поръчка, а пък полата да си я купя готова.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: януари 20, 2013, 13:43:48 »

И това е вариант...и на моя оригинален модел има камъни, ноооо от една година търся и не мога да намеря такива, които поне малко да ми харесат или поне малко с малко да приличат на тези от оригинала на Бенджамин Робъртс...
И в последствие се отказах от камъните. Много се надявам да успееш да намериш твойте!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 20, 2013, 14:41:13 »

И това е вариант...и на моя оригинален модел има камъни, ноооо от една година търся и не мога да намеря такива, които поне малко да ми харесат или поне малко с малко да приличат на тези от оригинала на Бенджамин Робъртс...
И в последствие се отказах от камъните. Много се надявам да успееш да намериш твойте!

Благодаря ти, лошото е че не знам въобще кой е дизайнер на самата рокля от снимката, просто я видях в един сайт и се влюбих в нея, знам че това ще е моята рокля, дано наистина да намеря подобни камъни, имам 7 месеца до датата на сватбата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 20, 2013, 15:04:11 »

Благодаря ти, лошото е че не знам въобще кой е дизайнер на самата рокля от снимката, просто я видях в един сайт и се влюбих в нея, знам че това ще е моята рокля, дано наистина да намеря подобни камъни, имам 7 месеца до датата на сватбата.
ти погледна ли темата за рокли от интернет,  може да има реплика на модела, в някой от сигурните сайтове , които сме препоръчвали ?
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 20, 2013, 15:09:44 »

ти погледна ли темата за рокли от интернет,  може да има реплика на модела, в някой от сигурните сайтове , които сме препоръчвали ?

Емммммииии, не съм я погледнала, но сега ще го направя  good, а роклята я видях на снимка във фейсбук, питах като коментар под снимката за дизайнера, но от 1 месец насам няма отговор, може би и те не знаят  girl_impossible
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 20, 2013, 15:11:15 »

Най-накрая снимах булчинската си рокля.

Доста голяма е на манекена, на който сме я сложили, затова се получават тези гънки. С ниска талия е, доста обемиста в долната част, макар на снимката да не личи. От дантела и много фин тюл е. Над обръчите има един пласт сатен и над него цели четери пласта тюл, изглежда доста богата на живо. Въпреки драмата ми с болерото шито в "Сияна", не мога да си кривя душата - роклята е супер, изпипана е. Макар да няма нищо общо с това, което исках отначало, много си я харесвам. Затова ще дам и един съвет на момичетата тук - няма никакъв смисъл да харесвате модели, да се ровите в нета толкова време по-рано, 7 месеца, година... Oh my ... толкова рано. Аз почнах да гледам рокли 2,3 месеца по-рано и накрая купих нещо абсолютно различно от това, което исках в началото. Да не говорим, че за 7,8 месеца, може да напълнеете, отслабнете и дори забременеете и да се чудите как да я коригирате тая рокля, ако вече сте я купили. Това си е лично мое мнение, разбира се.

Качвам снимка и на дрешката, която ще ме стопли в студения зимен ден danceg В началото исках да е само наметка, но деня, в който бяхме в Асеновград за рокля, беше толкова студено, че веднага реших, че ми трябва нещо, което ще ми стопли поне ръцете.


Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 20, 2013, 15:33:59 »

Браво, наистина е много хубава! И пухкавото наметало си е много нежно smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 20, 2013, 15:37:31 »

Емммммииии, не съм я погледнала, но сега ще го направя  good, а роклята я видях на снимка във фейсбук, питах като коментар под снимката за дизайнера, но от 1 месец насам няма отговор, може би и те не знаят  girl_impossible
пратих ти на лично линк към реплики на този дизайнер, ако можеш ми прати линк към фб , където си си задала въпроса, искам да видя точно название на роклята там. ровила съм се из доста сайтове, може и да намеря начин да помогна.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 20, 2013, 15:40:19 »

пратих ти на лично линк към реплики на този дизайнер, ако можеш ми прати линк към фб , където си си задала въпроса, искам да видя точно название на роклята там. ровила съм се из доста сайтове, може и да намеря начин да помогна.

Намерих я, намерих я, намерих я  danceg danceg danceg Дизайнери за турската фирма Gelinlik, пуснах я като търсене на изображение в гугъл и ми излезоха те
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 20, 2013, 15:56:24 »

оригинал мори лий , колекция блу
ето линк към модела
http://www.morilee.com/Bridals/blu/4614
 в София ги разпространява модна къша Романтика, виж им тел и имейл и им пиши запитване за наличност и цена на конкретния модел от линка ми.
« Последна редакция: януари 20, 2013, 15:58:05 от emmmmmy » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #418 -: януари 20, 2013, 17:21:23 »

Nikoletasss роклята ти е много хубава! smile Аз в крайна сметка реших да си поръчам по поръчка и искрено се надявам, че ще стане това, което искам.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 20, 2013, 17:53:33 »

Да поясня само, че роклята е купена готова, не е шита по поръчка, затова и е добре. Относно "Сияна" съм писала доста в тема "Асеновград", да не се повтарям. Ако купувате от там, купувайте само, ако е вече ушито, по поръчка не могат да шият, въобще... pardon
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines