Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:53:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 232712 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 25, 2012, 09:40:51 »

m0onlight, irishka, много благодаря!  blush give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 25, 2012, 09:45:13 »

ivelka роклята ти е уникална...поздравявам те за чудесният избор  give_rose
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #137 -: юли 25, 2012, 12:23:01 »

Ивелка  роклята ти е прекрасна  smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 25, 2012, 12:37:50 »

Роклята е супер Ивелка!! Стои ти много добре! Искам да те попитам роклята за подписването от къде ти е ?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 25, 2012, 13:38:58 »

Благодаря ви!  heart
dixie, рклята за подисването ми е от фирма Creations, град Габрово, но те шият за доста известни марки като H&M и т.н. В продавалника моат да се намерят дрехи от тази фирма, но от търговец-прекупвач. Ако искаш линк,пиши на лично smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 30, 2012, 22:30:01 »

Здравейте,
Бих искала да похваля Романтика Фешън (RF). Роклята ми е поръчка от Mori lee, харесах я още от каталога в сайта на RF и сравнявах всяка една рокля с нея smile Отне около 2 месеца, докато дойде поръчката ми, след това не знам аз ли съм отслабнала или размерът не е бил точен, но беше необходимо стесняване в областта на талията и ханша. Момичетата я стесниха за около седмица и днес успях да си я взема.  bouncinggirl Имах специално желание да ми направят още едно копче за шлейфа, защото от приятелки знам, че по време на бурните танци копчето често се къса от тежестта на платовете. Те бяха забравили, но днес успяха за 10 мин да пришият копчето, което е от моите любими малки кръгли сладурски копченца и прави роклята още по-очарователна. Не ми взеха нищо за корекциите  good

Обслужването беше много добро, с изключение на първия път, когато отидох в централата и ме посрещна някаква жена с очила, която беше много вкисната и много нелюбезна. Слава богу, успя поне да промърмори, че моят модел може да бъде видян в магазина в Младост и на следващия ден си капарирах роклята от там biggrin След това съм ходила 3-4 пъти в двата им магазина и обслужването е било на много високо ниво. Едната дама даже беше дошла специално, за да види дали съм доволна от стесняването, нейна беше идеята за сладурското копче и се постара да изляза с широка усмивка на лицето с калъфа с роклята в ръце smile Голямо благодаря на Романтика Фешън!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 31, 2012, 08:18:56 »

Аууу, flyin, поздравления за роклята и за избора на Mori Lee, иматт вълшебни модели, в които няма как да не се влюбиш!
Моля те, ако не си суеверна, покажи поне модела от сайта на Mori Lee, че съм супер много любопитна  blush
Извинявай ако вече си я показвала  give_rose
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #142 -: юли 31, 2012, 20:44:39 »

Момичете да отбележа само , че бях на проба и всичко беше перфектно. yahoo Заспа ми роклята , след 2 седмици трябва да я взема. Всеки който иска да си шие рокля и се чуди къде с две ръце препоръчвам това ателие "ТОНЕНА" в гр.Бургас  give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 31, 2012, 21:17:13 »

Аууу, flyin, поздравления за роклята и за избора на Mori Lee, иматт вълшебни модели, в които няма как да не се влюбиш!
Моля те, ако не си суеверна, покажи поне модела от сайта на Mori Lee, че съм супер много любопитна  blush
Извинявай ако вече си я показвала  give_rose
Е какво да съм суеверна, не показвам мои снимки с роклята smile Хората имат странни суеверия smile
Ето моделът:
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #144 -: август 01, 2012, 13:34:45 »

Момичета, днес си взех роклята. Съкровището е прибрано в гардероба и чака големия ден. Прекрасна рокля, искам още веднъж да благодаря на Грънчаров и син за доброто отношение и търпението към капризите ми. smile Когато имам възможност ще пусна снимка.
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 01, 2012, 20:48:51 »

Честито за роклята! Знам как се чувстваш, защото и аз бях на седмото небе, когато взех своята рокля и си я прибрах на скришно и тъмно и далечно от младоженеца. Радостта е пълна. Пожелавам ти да ти донесе много красиви емоции. Когато можеш сподели снимка, ако искаш.  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 01, 2012, 21:36:21 »

flyin, поздравявам те за избора - роклята ти е разкошна!
estlar, честито и на теб за Роклята!  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 08, 2012, 00:34:29 »

роклята ми ще е готова утре и се надявам всичко вече да е перфектно smile Обаче снимки ще има чак след сватбата, че младоженеца чете тук понякога и да не попадне на нея smile
Активен
Jela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #148 -: август 08, 2012, 07:15:45 »

Момичета искам и аз да се включа:)
Днес поръчах роклята си в Булвеси:) Отношението беше прекрасно, страшно съм доволна от всичко:) Дано да е така и след първата проба:)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 08, 2012, 07:50:27 »

Както е тръгнало да хвалим Булвеси в този форум, скоро Весела Сорчева няма да има време да поема всички булки!  Bravo  tease
При положение, че някои ателиета в Асеновград си стоят пусти и продавачките пушат навън...
Както казва една позната "Няма криза - има качество и отношение в обслужването"
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines