Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:46:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 232816 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #390 -: януари 13, 2013, 18:41:14 »

Здравей Албена, аз имам подобен проблем и аз харесвам нного роклите на деметриос, и дори точно арети ми е в списъка на магазините, кооито ще посетя в София, смятам от това, което съм чула досега като цени там че ще влязат в моя бюджет, друг е вече въпроса струва ли си да се дават толкова пари като може и с доста по-малко да се постигне същия ефект, под това имам следното в предвид, което ме накара да размисля от основи цялата ми нагласа към купуването/шиенето на рокля, първо да кажа че аз държа обезателно платпвете да са добри и от класа на деметриос и ко., затова асеновград при мен за съжаление едва ли ще свърши работа, но ти препоръчвам да погледнеш следния сайт: jasmineyang.com, яаз бях изумена от репликите на големи дизайнери които правят за буквално 3х и 4х по ниски цени, наистина си струва човек да поразмисли, прочети във темата за рокля по интернет, платовете са страхотни личи си от снимките които са стотици качени в страницта на шопа във фейсбук, а самите модели са просто супер идентични с оригиналите!  Аз бях доста против купуването на рокля по нета, но след като видях какво правят китайците доста се замислям как да постъпя.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 13, 2013, 19:48:49 »

За Арети(Деметриос) роклите са на цени между 800-1800 и нагоре, според модела. Често имат някакво намаление, а и рокли от по стари колекции, близки като визия до тези от новата. Моето мнение е да отидеш и да разгледаш, а също така и да споделиш своя бюджет и те да ти дадат насоки за други рокли, ако тази която си харесала е по-скъпа. Моята рокля е от тях и съм много доволна  heart А шивачката им е страхотна, роклята ми беше с 1 номер по-голяма и успя да ми я стесни за седмица и то повече от добре blush
Това е моята рокля
А тази беше в ателието, когато отидох да си взема моята и на живо е уникална , самите камъни бяха много добре прикрепени и едва ли някой в Асеновград или някой китайски сайт могат толкова добре да я направят  pleasantry

 Offtopic Забравих да напиша ... Мисля,че дават рокли под наем. Също така гривната, фуркетите и една кошничка са ми от там и ги ползвах безплатно, като след сватбата ги върнах.  pleasantry
« Последна редакция: януари 13, 2013, 19:52:00 от Mrs.™ » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: януари 13, 2013, 20:03:11 »

Mrs Прекрасни рокля  Bravo Bravo Bravo

Не мога да се сдържа да не се изфукам - след като си търсих безуспешно болеро и все не харесвах това което виждах си купих материали, хванат шевната машина и се получи точно това което искам не е нищо особено но успях да намеря същите мотиви като на роклята и така стана прекрасен семпъл ансамбъл.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 14, 2013, 11:19:53 »

Аз пък мерих рокли в събота с мама (шивачка е) и се спряхме на модела...и съм много щастлива, че хем ще е като тази, която си харесах на Бенджамин РОбъртс (само без камъните - по напред я бях пуснала)...хем ще ми я направи мама, както искам и с каквито искам материали и лични дизайнерски капризи...

И да ъпдейтна - Сватбения мол (бившия Булевард) е затворен. Всичко вътре се ремонтира...бях доста учудена. Преди Празниците всичко беше ок...
Бяхме в Сватбен център в Младост 4, блок 601 - много грозни рокли, чесно... всички бюстиета бяха ужасни, поне според моето виждане...но долната част на роклите ставаше...е казват ,ч е всичко коригират и правят както го искаш..но аз бях отишла само да пробвам модели близки до моята, за да видя дали ще ми седят добре,
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #394 -: януари 14, 2013, 14:55:29 »

Някъде четох, че роклите на Demetrios се шият в Америка и се чака два месеца, за да пристигнат. Не знам дали това е вярно, но се чудех дали не трябва да се пробва тази рокля, докато се шие и какво се случва ако не ти става след това? Обратно ли се връща за корекции(което ми се струва абсурдно) или както споменахте, те си имат шивачка тук, която се занимава с това. Някой беше писал, че мостри от Demetrios не се продават, а задължително се поръчват и честно казано малко се пообърках. Доколкото разбрах от близки, цените на моделите на Demetrios са по-високи в Америка, въпреки, че се шият там и се чудя дали всъщност тези рокли, които се предлагат в България са реално на Demetrios?   nea  Аз смятам да проверя каква е цената на роклята, която искам, тук в Арети и понеже следващия месец ще пътувам до Америка, най-вероятно ще проверя и каква е цената на роклята там и съответно дали има разлика в роклята. Опасявам се само, че тук няма да имат такава рокля в наличност...  Пък и ако трябва да я поръчвам от тук, вече е време, защото няма да стане готова до сватбата!  sad
« Последна редакция: януари 14, 2013, 15:01:28 от Albbena » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 14, 2013, 21:26:54 »

Роклята ми беше поръчана края на май и дойде средата на август. Самата аз не съм проверявала дали ми е оригинална роклята, все пак в официални сайт е посочено, че за България работят само с Арети, а и видиш ли роклята, едва ли ще имаш съмнение къде е шита.
Моята както казах пристигна малко по-голяма, разболях се и отслабнах. Шивачката им се справя толкова добре, че успя да ми я стесни с 1 номер. Иначе на сайта им има размерите и си отговарят.Преди да получа роклята говорих с няколко техни булки и всички бяха останали много доволни от тяхната шивачката.
Знам, че имат представителство в Солун и ако тук я няма роклята, могат предполагам да проверят(или ти сама да го направиш) дали не я предлагат там и да отидеш да я пробваш.
Не съм сигурна, че не продават мостри.
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #396 -: януари 17, 2013, 22:43:52 »

Колко месеца по-рано е добре да се почне да се гледа за рокля?
Аз имам по-малко от четири месеца до сватбата, време ли е вече или може първо да понапреднем с другите неща? Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 18, 2013, 08:24:54 »

Sunny_83,време е вече blum, тъй като има вероятност да не харесаш готова, може да решиш да шиеш. Аз на 2.02 ще ходя в Асеновград (сватбата е юни).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 18, 2013, 12:28:16 »

една яка да метна тук, за зимна сватба :
http://magazinmonic.com/product_info.php?cPath=25&products_id=174&osCsid=hbvekk1ea3tano7pkhdse6itm3
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 18, 2013, 17:35:31 »

една рокля дантела, за вдъхновение  heart:
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #400 -: януари 18, 2013, 18:58:27 »

Тази на мен не ми харесва blush
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 19, 2013, 21:12:24 »

Момичета, някъде подобна рокля да сте мяркали?


* 405157_463750020333631_271462262_n.jpg (35.96 KB, 600x527 - видяно 748 пъти.)
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 19, 2013, 21:13:24 »

 girl_wink girl_wink


* 550165_558461424168020_72099228_n.jpg (34.63 KB, 350x350 - видяно 13516 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 19, 2013, 21:14:37 »

В сватбения център има подобни, но не с толкова много камъни.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 19, 2013, 21:18:14 »

В сватбения център има подобни, но не с толкова много камъни.

В кой сватбен център - в Асеновград до магазин Сани, на Асеновградско шосе или в Гражданския дом?
Благодаря ти предварително!  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines