Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:16:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 232702 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #240 -: септември 20, 2012, 13:48:03 »

Удобно е, не се притеснява  tease Аз даже това викам - на никого няма да дам да ми пипне шлейфа, че вземи го откачи  Xixixi badgirl Без шлейф роклята става поредната рокля тип принцеса. Кога друг път ще сложиш шлейф? Вярно - оскъпява цената, но е важно твоето желание накрая
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 20, 2012, 18:54:12 »

Моята рокля е с шлейф, аз по принцип не исках, но роклята ми е готова поръчка и не ми се занимаваше с допълнителни промени освен стесняването.
Наистина е по-красиво с шлейф, но е неудобно, имайте предвид. При мен беше прикрепен с два вида копчета и след като ме настъпиха на два-три пъти в ресторанта, копчетата се разпраха и се наложи да си държа роклята при всяка крачка. Не че ми пукаше, беше такъв купон, че и гола да бях останала, пак нямаше да ми дреме biggrin На другия ден имах мускулна треска на лявата ръка, с която придържах всичкия този плат biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: септември 21, 2012, 09:22:55 »

Хм, явно зависи от начините на закрепване на шлейфа. Аз моят не го усещам даже. Но по-обективна в коментарите ще съм като изкарам над 12 часа с роклята  tease
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: септември 21, 2012, 10:24:11 »

Ще видя днес какво ще ми предложат в Милениум, казаха ми че може с копчета да се прикрепи допълнително и ако ми хареса какво ще ми предложат(как ще изглежда самата рокля с прикрепен шлейф) ще се спра на този вариант, пък шлейфа ще го сложа само за ритуалната зала, църквата и при влизането в ресторанта, после директно го махам.
Активен
proxy
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #244 -: септември 21, 2012, 12:11:44 »

Каква рокля видях тези дни съвсем случайно засякохме една сватба ама каква булкаа разкошшшш но ме беше срам да я снимам за да ви я покажа. толкова красва булка и рокля не бях виждала.
аз си мислех че всички пишат тук но май не е така. защото не съм я засичала във форума.
ако изнамеря снимка ще ви покажа. ох много хубава булка  cray girl_impossible Girl_hide
Активен
sesiliq87
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #245 -: септември 23, 2012, 18:47:57 »

Здравейте момичета...имах няколко напрегнати дни,но успях да намеря шивачка която моя позната ми препоръча.Надявам се да няма проблеми,защото ателието е малко работят майка и дъщеря.Показаха ми малко мостри на дантели,но понеже принципно трудно се доверявам реших първо да ми ушият роклята за моминското парти и ако остана доволна ще поръчаме с кумата ми,че и тя иска два тоалета.Днес ми взеха мерки и в четвъртък ще съм на проба.Стискайте палци да съм попаднала на правилните хора,че моя съученичка за малко да остане без рокля за бала заради една некадърна шивачка.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: септември 23, 2012, 19:15:08 »

Aз бях с рокля с шлейф. Още на първият час ме настъпиха и закачалката се скъса  angry След това изкарах 5 часа придържайки го и в ресторанта, докато не си заших закачалката. После нямах никакъв проблем в следващите 7 часа  tease Никой не е вървял след мен и учудващо никой не ме настъпи по шлейфа повече. В началото е неудобно, но след 5 минути свикваш.
Не съжалявам нито за миг, че избрах рокля с шлейф.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: септември 24, 2012, 10:25:10 »

Да се похваля smile
Поръчах си роклята, разбрахме се да е със шлейф който се слага допълнително с копчета. Така че мога да го махна, когато ми пречи и да не се притеснявам дали няма да се наруши визията на роклята ако сложа копче и дали няма да се скъса копчето. Ако е кално пък може и хич на не го сложа. Надявам се само да стане роклята готова в срок, че имам точно месец и половина до сватбата.
Активен
pilli
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #248 -: септември 24, 2012, 18:19:25 »

Здравейте бъдещи булки:)))Моята сватба беше този август и форумът много ми помогна в цялата организация.Както обещах давам малко инфо след цялто събитие.Аз се влюбих в първата рокля която пробвах- Litta Wedding модел Dolli(цялата е от дантела и е напълно изчистен и класически модел).На първата проба много се притесних имаше разминаващи се шевове между дантелата и подлплатата и си мислех че роклята ще е провал!Но им посочих всичко което ме притеснява.На втора проба също направих корекции и накрая се получи перфектно!Много съм доволна!Радвам се че не похарчих цяло състояние за вносна рокля(пробвах и такива),защото с моята се чувствах като принцеса:)))Пожелавам това усещане на всички!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 24, 2012, 20:27:30 »

Ето мечтаната от мен рокля heart

Може бЮстието да не е точно такова, това, което ме очарова в роклята е долната част heart heart heart много красиво и нежно стоят тези къдри. Прочетох много добри отзиви за Булвеси от Асеновград и мисля да им се доверя и аз  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 24, 2012, 20:30:14 »

много ми харесва роклята, бях си харесала една такава от китайски сайт,някъде около 150 долара искаха.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 24, 2012, 20:44:23 »

nikoletasss, прекрасна е роклята! И аз си бях харесала много подобен модел с воали, но в крайна сметка се спрях на модел от плътен сатен, отново с висока талия и декорация на колана smile
Няма да сбъркаш с Булвеси! И аз там си ших моята smile good
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #252 -: октомври 24, 2012, 21:04:44 »

Здравейте,момичета smile
от няколко месеца надниквам във форума,а от вчера се и регистрирах.Утре с половинката ще ходим да меря няколко рокли,макар сватбата да е следващата пролет.и Харесах си една на Eddy.K и един/два модела на Just Alexander и имам въпрос,дали правят корекции след време,защото ако сега си харесам рокля и си я взема до сватбата може да отслабна(дано  Wink ) или да напълнея?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 24, 2012, 21:13:27 »

Здравейте,момичета smile
от няколко месеца надниквам във форума,а от вчера се и регистрирах.Утре с половинката ще ходим да меря няколко рокли,макар сватбата да е следващата пролет.и Харесах си една на Eddy.K и един/два модела на Just Alexander и имам въпрос,дали правят корекции след време,защото ако сега си харесам рокля и си я взема до сватбата може да отслабна(дано  Wink ) или да напълнея?
аз бих ти дала един искрен съвет от сърце - не си взимай рокля твърде рано. Първо- времето мени мнението в 2/3 от случаите. Второ, така няма да има нужда от корекции, като я вземеш по-късно.
Иначе, ако все пак решиш да взимаш, по принцип на повечето места можеш да се върнеш за корекция когато и да било .
Другото което е питай ги кога са им годишните намаления, тогава имат добри цени и си заслужава риска от по-ранно взимане. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #254 -: октомври 25, 2012, 12:51:12 »

Аз си взех роклята месец преди сватбата. Два дена преди нея мерих роклята и се оказа, че съм свалила от 55 на 52 кг, което на метър и осемдесет височина супер много си личеше.  angry
Фустата ми беше отделна и се влачеше, а с Веси Сорчева бяхме предвидили да е 3-4 см над земята. Това ми създаде известни трудности в началото на самата сватба - леко се спъвах в предната част, но в последствие се сетих, че мога да навия фустата и леко я прихванах от двете страни. До края на вечерта вече нямах проблеми и нищо не ми пречеше да танцувам и да се движа свободно било то и с огромна рокля с шлейф.
Затова бих препоръчала на всички да си направят сметка последната проба да е седмицата преди сватбата.
Nikoletasss, довериш ли се на Булвеси, няма да сбъркаш  good Тя ще ти даде много идеи за горната част, не се притеснявай
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines