Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 13:05:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детето достатъчна причина ли е за сключване на брак  (Прочетена 88762 пъти)
 
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« -: март 24, 2006, 10:33:44 »

Всички сте чували, че онзи се оженил защото е сгрешил аритметиките в леглото.

А дали си струва да се ожениш само защото си направил дете? Или са ти направили - да не се обидят жените  blum

Според мен е по-добре да преглътнеш една издръжка която ще ти определят, отколкото да си живееш с човек, който не ти е присърце.

А според вас как е? Трябва ли да се ожени човек само защото е направил дете?
Активен
mishle
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Добро мишленце


« Отговор #1 -: март 24, 2006, 16:52:06 »

здравейте, това си е един доста сложен въпрос и много зависи от характера на човека, от неговия възглед
определено аз съм против брак, защото на лице е бебче stop
« Последна редакция: март 26, 2006, 16:39:48 от mishle » Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #2 -: март 24, 2006, 19:39:36 »

оф, то най-добре да не се стига до там естествено. Според мен не е задължително да се сключи брак веднага.  nea Може да се поживее с детето и след известно време ако наистина се реши тогава може да се омъжиш за таткото Wink
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #3 -: март 24, 2006, 20:29:54 »

mishle, права си че е много сложен въпрос...според мен също ако двама души не се обичат не трябва да се женят дори и да чакат дете, в крайна сметка детето едва ли ще расте щастливо и обичано в подобно семейство, а и има много други начини да се поеме отговорност, но определено по добре да не се стида до подобна ситуация
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 24, 2006, 20:35:27 »

заради дете не трябва да се прави тая грешка, рано или късно тия хора ще се разделят  boredom
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #5 -: март 27, 2006, 15:42:49 »

Тук много зависи дали връзката е била дълготрайна и стабилна или "само за една нощ". Ако е била от години и бебчето е станало - защо не и да се сключи брак, но ако е случаен контакт - твърдо НЕ stop
Иначе пожелавам на всички по едно сладко бебче, чувството е невероятно!!! kiss2
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #6 -: март 27, 2006, 15:47:22 »

Тук много зависи дали връзката е била дълготрайна и стабилна или "само за една нощ". Ако е била от години и бебчето е станало - защо не и да се сключи брак, но ако е случаен контакт - твърдо НЕ stop
Иначе пожелавам на всички по едно сладко бебче, чувството е невероятно!!! kiss2

Много съм съгласна с mariya.Точно така е  aggressive
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #7 -: март 27, 2006, 15:56:04 »

според мен това е останало като предразсъдък... Не, не е достатъчна причина! И доказателство за това са съжителствата без брак с деца. Предполагам, че им е много трудно на тези хора, затова едно голяма БРАВо от мен!  good
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #8 -: май 26, 2006, 18:40:23 »

Не мисля, 4е е достатъчна причина. Нашето детенце е на година и 4 месеца и едва сега решихме да са оженим.
Да е живот и здраве през декември.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #9 -: май 28, 2006, 11:59:26 »

Е, разбира се,че и с дете и без ако няма любов или най-малко поносимост м-у двамата за предпочитане е да не правят тази крачка  pleasantry
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #10 -: май 29, 2006, 08:30:07 »

Не мисля, 4е е достатъчна причина. Нашето детенце е на година и 4 месеца и едва сега решихме да са оженим.
Да е живот и здраве през декември.

Здравей мила!!! Ох, как се радвам, има още една мама във форума, ще се радвам да обменяме опит, най-вече ти да ми даваш съвети за бебчо де, а аз - за сватбата yahoo Ако искаш разкажи повече за бебо...нека администраторите да ни направят една секция теми за мамите pleasantry надявам се, че тепърва ще се присъединяват мами към нас heart
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #11 -: май 29, 2006, 13:30:09 »

Здрасти и на теб! bye
Страхотна идея да имаме място за нас, защото сигурна съм ще отегчим останалите, на които това тепърва им престои, нали?
Иначе бебо се казва Симеон и на 04.06.ще направи годинка и 4 месеца и изпълва цялото ми време, не че се оплаквам...

Естествено е много сладък и забавен, дори ни кара да се замислим за братче или сестриче в скоро време. А и нали казват, че с второто е по-лесно... Dance

С каквото мога ще помагам, не се притеснявай да ме питаш каквото и да е,можеш да ми пишеш и лично съобщение, на твое разположение съм, така да се каже.
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #12 -: октомври 18, 2006, 16:32:14 »

Понякога е достатъчна причина. Може би е това, което е трябвало да им се случи.
Изхождам от това, че те наистина се обичат, а не се проста така (временно).
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 20, 2006, 11:44:22 »

Понякога е достатъчна причина. Може би е това, което е трябвало да им се случи.
Изхождам от това, че те наистина се обичат, а не са проста така (временно).

Въпроса е много спорен, все пак!!!
При нас, например, едно бебе щеше да ускори сватбата, но ние си го бяхме решили така или иначе (за сватбата)!!! LOVING

Но според мен е по-добре родителите да са женени!!! good
Активен
maioto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #14 -: октомври 22, 2006, 22:48:17 »

Не бих нарекла детето "ПРИЧИНА" в никакъв случай.Според мен брка и детето са доста различни.Аз мисля че хората сключват брак защото искат да са заедно,да засвидетелстват любовта си.А детето се появява в следствие от тази голяма любов,но когато се случи случайно и родителите не се обичат мисля че детенцето ще бъде нещастно защото без любов родителите немогат да му осигурят прекрасният живот който заслужава всяко дете
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines