Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:53:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168840 пъти)
 
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #240 -: септември 11, 2016, 13:35:23 »

Честито , Boryana123 !!! Много романтично предложение !! Твоето момче много се е постарало !!!
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 12, 2016, 07:17:29 »

Честито и моя мъж така ми предложи smile
Беше много яко!
Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #242 -: септември 12, 2016, 20:28:18 »

Благодаря ви, момичета. Наистина се беше постарал много  blum
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #243 -: ноември 02, 2016, 15:22:49 »

Сутринта се разделихме след като бяхме спали у тях. Насочих се към дома си, за да помагам във /мега романтично/ варенето на лютеница. В 11 часа сутринта ММ пазарувал, защото правехме ремонт у тях - едното го нямало, другото го нямало и ... Казал си "Какво ще строя, по-добре да се женя"

В 11 уведомил майка си и майка ми. До 11:30 звъннал на своите и моите приятели и ги информирал, че в 18:00 ще идва да си вземе булка.
Моят най-добър приятел бил натоварен със задачата да ме държи вкъщи. Звънна ми и ми каза, че има нужда да поговори с мен, притесних се, разбрахме се да се видим вкъщи в 18:00.
Стана време, майка ми се подготвя да ходи на театър, облече се, нагласи се и седи и ни свети на разговора. Притесних се, че ще закъснее за постановката. Викам и: Тръгвай, ние ще се оправим, имаше останала съвсем малко работа.

По едно време се звъни на вратата, тя почти не падна, тичайки да отвори. И! Олеле!
Преносима колона с една наша любима песен, която звучеше, моят човек ухилен и решителен и всичките ни приятели заедно с близките ни роднини.

Разплаках се, мисля, че плаках около 20 минути. Майка ми - също, изобщо проляхме едно добро количество телесни течности.

И двамата не сме кой знае какви романтици, но пред себе си признах, че не бих се сетила за по-подходящ и прекрасен начин да ми предложи - пред почти всичките ни близки, с голяма забава и много, много усмивки отвсякъде.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: ноември 18, 2016, 15:21:43 »

biskvitkatata, честито! Бъдете все така щастливи smile Определихте ли дата за голямото събитие?
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #245 -: ноември 21, 2016, 10:35:51 »

Благодаря!
Да, датата е 11.02.2017г.
Вече нямаме време и сме в трескава организация smile
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #246 -: януари 24, 2017, 15:21:50 »

Не остава много време smile
Активен
biskvitkatata
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #247 -: януари 26, 2017, 17:51:59 »

Не остава наистина, но пък след като ММ организира годеж за 6-7 часа защо аз да не мога да спретна сватбата за два месеца smile
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #248 -: август 10, 2018, 12:51:49 »

Следя форума от сравнително доста време като попаднах на него докато търсех някакви неща за сватбата на най-добрата ми приятелка и още като го видях си го сложих в любими с надеждата да се разписвам и аз тук като бъдеща булка.  weddingday

Е вече съм такава... Получих дългоочакваното предложение в края на юли докато бяхме на почивка на остров Тасос.  Sunshine

С половинката ми сме заедно още от гимназията, после учехме в един университет. Миналата година решихме, че е време вече да се съберем да живеем на едно място и в крайна сметка решихме да живеем в Пловдив  smile

Та така... предлоожението... Говорили сме си на тази тема, че искаме да се оженим и да създадем семейство, но аз все не бързах и не давах зор.Но бях сигурна, че милото ще ми предложи тази година. Но изобщо не очаквах, че ще е докато бяхме на море. Бяхме отседнали в един апартамент в Керамоти с наши приятели и единия ден решихме да отидем на Тасос на плаж. Аз не знам защо, но още със ставането си и бях много крива. Отидохме на страшно красив плаж, който за съжаление беше претъпкан, после тръгнахме да търсим друг, а аз през цялото време мрънках как ще си загубим целия ден в обикаляне. Оказа се, обаче че на 5 мин разстояние има друг плаж, който също беше невероятно красив. Доволни и щастливи се настанихме на шезлонгите и за наш "късмет" 15 мин по-късно заваля и почна да гърми. Аз и другото момиче се скрихме в колата понеже и двете ни е страх от гръмотевици. А милото и още едно момче стояха под чадъра на плажа и отказваха да си ходим. Щяло да отмине и после да е слънчево. Е така и стана. Спря да вали и изгря слънчице. Сега вече бях по-спокойна, че все пак имаме време да се попечем.  girl_wink На плажа имаше една мраморна стълба, на която милото предложи да ходим да се снимаме всички. Аз като най-нисичка и най-нетърпелива да се снимам вървях напред и реших, че ще се качвам най-отгоре на стълбата. И както милото ме държеше за ръка да се кача и ми каза: "Хайде сега както си горе се обърни" Аз се обръщам и гледам милото държи кутийка с пръстен.  Girl_hide Аз загубих ума и дума, ръцете ми се разтрепериха, виждах само него и успях да кажа едно "Естествено"   heart yahoo После следваха прегръдки и целувки и поздрави от нашите приятели. Беше много приятна и неочаквана изненада точно в този момент.  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 10, 2018, 23:46:26 »

Честито, Florennce, много романтично се е получило! Пожелавам ти спорна подготовка и ще те чакаме и в другите теми  smile
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #250 -: август 13, 2018, 09:14:21 »

Bube, благодаря ти!  smile

С радост ще се включвам в темите. Дано и повече бъдещи булки да се появят занапред  smile
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: август 16, 2018, 15:35:36 »

Честито Flo,избрахте ли дата.Спорна и СПОКОЙНА подготовка.С каквото можем ще помагаме.Очаквам с нетърпение да пишеш в другите теми,че май таз година си нямаме булка още
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #252 -: ноември 04, 2018, 14:35:14 »

cvete_78, благодаря ти!  smile  Имаме дата вече - 28.09. След като избрахме датата известно време нищо не бях гледала за сватбата, но сега продължавам с подготовката, тъй като ми се иска да запазим фото, видео и DJ до края на тази година и да ми е по-спокойно после, че основните неща са запазени.  smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines