Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:08:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168842 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 26, 2016, 10:38:34 »

Devilment, предложението е много хубаво.  heart Пожелавам ви много, много любов!
Ама дълго си почака да ти сложи пръстена. Girl_hide
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #211 -: февруари 26, 2016, 10:43:25 »

Хихи много хубаво  heart Поздравления, чакаме да разказваш за сватбените приготовления  blum
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 26, 2016, 12:31:26 »

Честито, Devilment  Bravo  Много да се обичате и да вдигнете приказна сватба!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #213 -: февруари 26, 2016, 17:41:30 »

Браво! Много да се обичате и да имате една прекрасна сватба!
Това популярно клипче го бяхме коментирали тук във форума. Браво на младоженците за жеста!
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #214 -: февруари 29, 2016, 12:44:26 »

Благодаря Ви, момичета, за милите думи.  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #215 -: февруари 29, 2016, 19:00:48 »

Предложението е било в ресторанта на нашата сватба. Wink Страхотно клипче! Благодаря за споделената емоция! smile
Активен
Alisa85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #216 -: март 15, 2016, 11:33:59 »

Предложението за брак го получих на 6-тия месец от връзката ни ( беше преди 8 години), на сватба се решихме обаче чак сега и то основният виновник е бебето ни, което е напът.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 15, 2016, 14:11:58 »

Alisa85, пожелавам ви спокойна подготовка на сватбата и много щастие!  smile
Активен
Alisa85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #218 -: март 15, 2016, 14:17:40 »

Благодаря!  smile
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 01, 2016, 14:11:26 »

Devilment, тез приятелки не те дават на жениха ти. Само те те гушкат, то горкото стои отстрани и те чака да те гушне ахаха. Много готино, честито! Евала и на нашата сватба някой, ако иска да го направи - директно го правим, от раз ще се съглася smile

Alisa85, честито и на тебе, живи и зрави с бебчо и прекрасна сватба!
Активен
Alexxx
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #220 -: юни 07, 2016, 14:13:35 »

Здравейте и от мен !
И аз реших да споделя моят момент.
Бяхме на екскурзия в Париж. Първия ден имахме посещение на Айфеловата кула над вечер, като за наш късмет, поради хубавото време беше отворен и 3-ят етаж. Заедно с една по-възрастна двойка се качихме, настъпващ залез.. прекрасна гледка над Париж! Та слязохме от кулата и приятелят ми предложи да сме се поразходили малко около градините отпред.. И аз си мислех " Какво да им гледаме то е тъмно? " (беше към 23:00ч ) а и възрастната двойка малко се колебаеше, но все пак всички се съгласихме. Стигайки почти до средата, че да се виждала кулата на снимката мм ги помоли да ни снимат...
И в този момент вече държеше  кутийката в ръката си, треперещ и притеснен , падна на коляно и успя да промълви "Имам една изненада за теб ! Ще се омъжиш ли за мен?". Без да му мисля много казах бързо на два пъти "ДА" ! yahoo
После ми разказа, че всъщност е искал докато бяхме горе, но поради виещите се опашки от хора се отказал и предприел разходката!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 07, 2016, 22:02:03 »

O, Alexxx, много романтично  heart Честито! Планирате ли вече големия ден?
Активен
Alexxx
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #222 -: юни 08, 2016, 07:56:18 »

Благодаря!  Чакаме баща ми да се върне, че да ме искат и от него и ще се започва лека полека.  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 08, 2016, 10:34:36 »

Честито! Много хубаво предложение! Хайде скоро стягайте сватбата.  smile
Активен
r_rusevaa
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #224 -: юни 23, 2016, 16:04:10 »

Ето, че дойде време и аз да се разпиша в този форум и да черпя идеи от вас lol
Принципно не съм привърженик на цялата тази дандания, но не съм и против, ако моята половинка иска, аз съм ОК.
Та с моя бъдещ мъж сме заедно от 20.01.2016 г., съвсем пресни, както се казва, но още преди месец му се прокрадваха някакви идеи за сватба и принципно очаквах нещо да се случи на моя РД, но той успя да ме изненада. На 12.06.2016 г. имаше РД и решихме уикенда да празнуваме на вила. Той покани най-близките си приятели и всичко си беше супер, голям купон и т.н. Аз бях подготвила изненада торта и чаках да стане 12 часа, да почне РД, и да му я поднеса. Тези, които познавах ги помолих за съдействие, да изгасят лампата да мога да вляза с нея. Те ОК, всичко ще е 6, ама едно такова суетене стана..викам си тия па, не може да се разчита на тях.. та става 12 влизам аз с тортата.. всичко Ау оуу.. честитки, целувки, подаръци и по едно време ММ вика "И сега айде всички навън", хич не се замислих и изтърчах, като единствената ми мисъл беше, че ще има фойерверки. Започнаха едни гърмежи, викове, ЧРД и по едно време той ме придърпа да танцуваме под зарята и започва да ми говори едни мили думи, да ми се обяснява в любов и както си говорихме гушнати ме бутна и взе да рови в чантата си.. докато се усетя той беше на коляно с пръстен в ръка... е, казах ДА, едни викове, еуфория настана.. някои от приятелите му не знаеха дори, за да не се издъни някой и така.. беше изненада не само за мен..
Та така.. никога няма да забравя този ден, защото този жест за мен е по-важен и от самата сватба.
След това си дадох и сметка защо неговите приятели са се държали странно - аз ги моля да са с мен за изненадата в 12, а моя мъж разчита на тях за неговата изненада пак в 12.. и кой къде по-напред да огрее.. беше забавно и много вълнуващо!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines