Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:40:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как и къде да и предложа?  (Прочетена 48322 пъти)
 
Alehandro
Новак
*
Публикации: 7



« -: май 31, 2012, 13:24:10 »

Хора имам нужда от помощ!  shok

Най-сетне съм събрал смелост, за да и предложа. Тъй като нямам възможността да я заведа в Париж за една нощ, ще се наложи Back Up вариант с романтична вечеря в София.

Въпросът ми към вас е дали можете да ми препоръчате наистина романтично място в столицата, където да го направя. Идеи?  huhhuh.gif

В процес на търсене съм на подходящия ресторант за да изпълня плана. Ще я заведа някъде за рождения и ден и...БУМ! Вече съм поръчал пръстен, все още го коват...Тепърва ще мисля оригинални сценарии, но на първо място ми е необходима територия.  give_rose

Благодаря на всички, които ще се включат с идея.  heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 31, 2012, 13:40:44 »

Всяко място ще бъде романтично, щом ще задаваш такъв важен въпрос..поне аз така мисля, че мястото не е от такова знамение, колкото факта, че искаш да и предложиш брак  Wink blum
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #2 -: май 31, 2012, 15:11:07 »

Най-важен е фактът, че си събрал смелост и че искаш да прекараш живота си с нея.  Bravo
Ако може да ти дам един приятелски съвет като жена, получила вече предложение,... наеми фотограф за час или два, който да седи на съседна маса и да запечата незабелязано момента.  smile smile smile Предложението за брак, независимо къде и кога се е състояло, е толкова вълнуващо и всяка жена би се радвала да може да се връща към него чрез снимки. Аз поне сега си мисля, колко щеше да е хубаво, ако имах снимки...  blush
Активен
Alehandro
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #3 -: май 31, 2012, 15:40:42 »

Много готина идея  smile Благодаря ви много за подкрепата... Проблемът на нас мъжете понякога е, че дотолкова искаме да отговорим и оправдаем очакванията на жената до себе си, че се бавим твърде много...

Настоящият ми проблем е, че дата се пада работен ден, а знаете как е...а за да използвам романтиката на деня (рожден ден) ми се иска да е "изтъркано" като в американска романтична комедия в красив ресторант със свещи и пр.
...другото чудене е как? На колене? в чашата със шампаснко? в тортата?  smile
Така де...не искам да пострадам след това от бъдещата госпожа... beating
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 31, 2012, 15:42:53 »

на колене си е класиката. good
зависи за ресторант до каква сума ти е бюджета
има един дето скоро една форумка се жени в него, малък е , но мног красив
http://bacchus.bg/rsingle.php?rid=300
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 31, 2012, 15:45:19 »

Аз пък бих ти предложила да не е в ресторанта.За мене това е интимен момент .Предложи вечерта като се приберете.Може да накараш някоя позната да влезе и да украси у вас докато ви няма и като се приберете да я въведеш да кажем в спалнята и тя да ахне и ти да паднеш на колене и да и предложиш.Така изненадата ще е пълна ,защото повечето жени очакват на определени дати да получат пръстен в ресторанта.може и да и подготвиш някакво посление което тя да прочете или ти да и кажеш.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 31, 2012, 15:46:03 »

хихихи съмнявам се да пострадаш... бъдещата г-жа ще е безмълвна или ревяща поне няколко минути и ще имаш време за действие да се покриеш  sarcastic при мен годеника ми коленичи с единия крак както е по филмите, но си бяхме вкъщи....ако сте в ресторант според мен идеята да и го поднесът примерно поставен отгоре в/у парче тотра или на дъното на чаша шампанско е добра /само да не го изпие  laugh/

а иначе с две ръце подкрепям това, което Гери е казала, че това е един много личен момент и поне аз не исках да е пред много хора, годеника ми знаеше това и ми устрой изненада вкъщи smile
« Последна редакция: май 31, 2012, 15:50:05 от cveta_d86 » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 31, 2012, 15:50:30 »

Една приятелка я изненадатха по следния начин-пускат си да гледат романтичен филм.И на края на филма монтирано клипче в което той и предлага брак и така.Незнам дали разбра нещо от поста ми.
Активен
Alehandro
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #8 -: май 31, 2012, 16:35:39 »

Определено ме наведохте на интересни мисли...
...честно да си призная, аз съм от по тревожните и ще се смутя да коленича пред много хора, но пък си мисля, че на нея ще и хареса, затова ми е и в главата като идея.  blush
Препоръчаният ресторант много ми допада като място, малък изглежда, но има някакво особено обаяние  smile
Много ми се искаше да и предложа някъде на брега на морето, в планина или въобще сред природата...пикник...

Идеята за изненада вкъщи е готина, но пък искам да избягаме от вкъщи за малко - там е рутината, скуката понякога, затова търся романтичното място, а същевременно и романтичния жест. Ако трябва да съм честен искам сълзливия ефект, ще е признание за добре свършена работа  blum

Супер сте, много благодаря...ще събирам идеи още няколко седмици, но датата наближава...
 heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 31, 2012, 16:39:39 »

ако си от софия, може да идете  до някой близък манастир, кремиковският е страхотен с гледка,или панчарево
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #10 -: май 31, 2012, 16:45:02 »

може след вечеря да се качите на Копитото или друго място както предлага Еми с гледка към София.... хем ще е романтично, хем ще сте сами  blum
Активен
Alehandro
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #11 -: май 31, 2012, 17:02:38 »

  Bravo Ей, това е много готино...а може ли там някъде на близо да се яде, а след това да стигнем до било то Копитото или някъде с панорама.
Вечер не съм бил в този район, само да не се забием в някоя тъмница и тя да реши, ще взема сърцето и, а след това ще го дам на злата и мащеха  diablo
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 31, 2012, 17:13:27 »

Ние като търсачи на силни усещания сме се качвали нощно време и на Копитото и на поляната над Златните мостове. Задължително си вземи фенерче, за да не я пребиеш момата. Иначе на Копитото като се мине по една пътечка под лифта /леко в ляво от паркинга/ се открива страхотна гледка. Обаче там ходят много хора нощно време при хубави метерологични условия и може и да се позагуби романтичния ефект.
До поляната над Златните мостове има път и е много уединено нощно време, но задължително й вземи някоя връхна дрешка, а и няма гледка, но според мен може да се получи много добре.
На мен също ми предложиха на пикник, близо до Панчарево по залез слънце. Но да ти кажа честно при мен го нямаше сълзливия ефект, защото аз го подозирах от мноооого време, че ми е купил пръстен.
Да ти кажа около Панчарево има приятни ресторанти /ако щеш дори тривиалния "Лебед"/, после може да се разходите. При нас разочароващия момент дойде, че си търсихме дълго време полянка без боклуци  diablo , така че не разчитай много на природата около София.
Според мен този ресторант, който Еми ти показа впечатли доста съфорумки от снимки /мен включително/, може би ще впечатли и жена ти.
Иначе защо не я отведеш за уикенд на морето и не й предложиш там, дори и да не е за рождения й ден. Има много уединени прекрасни плажове като Аркутино например /вече трябва да са цъфнали първите пясъчни лилии/.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 01, 2012, 07:31:30 »

аз също мисля, че предложението е интимен момент и по-добре да сте двамата. прекратйте вечерта по начин, който харесва и на двамата, роматична вечеря, разходка и после предложи на някое уединено място. Нямате ли някое място, кото е свързано с хубави спомени за двамата?би било добра идея, или откритото небе , обсипано със звезди. според мен падането на колене е задължително, добре е да помислиш какво ще кажеш.
Активен
Alehandro
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #14 -: юни 01, 2012, 09:43:37 »

Как ви звучи, ако и кажа, че подаръка и я чака на покрива на блока...да се качим горе...ще е по залез слънце (след работа, тъй като както по горе написах -работен ден и рожден ден в едно)... Тъпо ли звучи? А след това да отидем да вечеряме някъде екзалтирани от случилото се  smile

Няма как да е за почивните дни, защото тя ще очаква подарък, а на мен целият ми бюджет е инвестиран в пръстен  huhhuh.gif
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines