Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:52:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накитите при мъжете  (Прочетена 140004 пъти)
 
ivanivanov20
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #75 -: юли 28, 2011, 23:39:34 »

Здравейте,

Бихте ли ми дали някакво добро предложение за сватбен пръстен до 3000 лв. с добро качество и цена - от къде мога да си го закупя ми е въпроса?

Поздрави
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #76 -: януари 28, 2012, 19:06:38 »

Етикетът позволява пръстен, ланец за джобен часовник и копчета за ръкавели. Обици и герданчета - не. Слава Богу, че моят мъж не носи такива неща. Никого не искам да обидя, но го намирам за много грозно и мутренско. Приемам го само за метълистите с техните специфични украшения.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 28, 2012, 19:17:28 »

каза че ще изтърпи само халка и то с желание laugh ,  има и едно кръстче което чат пат слага, но това е, друго не понася... tease
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 28, 2012, 21:04:37 »

И при мен е така. Не носи абсолютно никакви бижута. Халката ще му е първото, но проявява желание да си я носи винаги, и да не я сваля, което според мен е мило. Аз всъщност трудно възприемам мъже с накити...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 18, 2012, 16:38:19 »

Моят мъж има златен синджир с кръст и гривна,имаше и пръстен,ноо му го загубих  blush blush blush pardon pardon pardon ,а той  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... и  beating  sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic funnytooth и сега халката ще му е единствения пръстен (което мисля ,че е достатъчно) smile smile  smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #80 -: февруари 28, 2012, 19:48:41 »

Здравейте,

Бихте ли ми дали някакво добро предложение за сватбен пръстен до 3000 лв. с добро качество и цена - от къде мога да си го закупя ми е въпроса?

Поздрави

Ние купихме нашите халки от Принцес в София на пиротска за около 1000лв. За 3000 можеш да имаш невероятен избор от който производител си пожелаеш. good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines