Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:07:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накитите при мъжете  (Прочетена 140025 пъти)
 
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 27, 2010, 10:47:39 »

При нас по-скоро аз направих компромис с халките. Не че нашите не ми харесваха, просто си бях харесала повече друг модел, но на моя човек тези му допаднаха повече. За всяко нещо по сватбата се допитваме един до друг, но за някои той определено няма мнение (например точно колко броя да са цветята за украсата на масата в ресторанта). Затова гледам нещата, за които проявява по-силен интерес да ги оставя на него. Организацията на медения месец например си е изцяло негова инициатива. Уточнихме горе-долу къде ни се ходи и оттам нататък той си провери за точна дестинация, хотел, фирма и т.н.
За носенето на халката от мъжа - моя няма да си я носи със сигурност, защото работата му е такава че може да си откъсне пръст ако му се закачи нещо на халката (а това почти се случи веднъж, докато носеше един друг пръстен).
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #61 -: април 27, 2010, 11:56:38 »

Именно защото искам бъдещият ми съпруг да си носи халката избрахме модела заедно, даже мога да кажа че оставих той да избере модела. Другото са подробности, които за него не са много важни(например коло бяло злато да има и т.н.). С удоволствие мога да кажа, че изборът му беше много добър и то за човек, който носи само часовник yahoo. Аз нямах точна концепция как точно да изглежат и той много ме улесни.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 27, 2010, 12:04:57 »

И моят не носи никакви други накити, но халката я носи винаги и много бързо свикна с нея Bravo
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #63 -: май 28, 2010, 14:54:32 »

сега като се замисля, той защо не си носи халката  beating
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #64 -: септември 03, 2010, 14:49:18 »

Официалният костюм скрива каквито и да било бижута. Да не забравяме, че основното бижу в случея е венчалната халка и тя е нещото което превлича вниманието
Активен
georgiperov80
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #65 -: декември 08, 2010, 09:56:33 »

Аз съм против носенето на бижута, защото те са запазена територия за дамите. Преди време носех обеци и халки на палците си, но се осъзнах на време, а на сватбата си даже, не си носих халката, защото един мой приятел, говедо по природа, така ми стисна ръката да ми честити, че ми посини пръста и той се поду, Изкриви ми халката и я носих на ремонт.
Активен
ivanangelov84
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #66 -: януари 11, 2011, 15:50:30 »

Официалният костюм скрива каквито и да било бижута. Да не забравяме, че основното бижу в случея е венчалната халка и тя е нещото което превлича вниманието
Най-добре е мъжът да е без бижута.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 21, 2011, 21:23:57 »

Моят ще е с часовник - подарък за Коледа. Само това. Пръстени, верижки, ланци, гривни не обича да носи.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #68 -: януари 22, 2011, 01:39:04 »

Моя приятел носи много накити по себе си. Има три обеци на ушите (повече от мен), носи ланец, носи и две гривни. Не виждам нищо лошо в това мъж да носи накити и кое не му е добрето на "мъж с бижута". След време, здраве и живот, и хълка и ще заноси.
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #69 -: януари 27, 2011, 23:53:16 »

Годеника ми е много стилен, при него няма излишни накити, много рядко да сложи гривна, по принцип и нея носи, естествен е толквоа красив, просто не са му нужни, и на сватбата няма да има накити, според мен те са за дамите smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #70 -: януари 28, 2011, 14:43:57 »

И според мен на мъжете не са им необходими бижута. Един стилен часовник и след време халка са напълно достатъчни. Мойта половинка не ги удобрява и не носи нищо и ми е чудно как ще свикне с халката (ама иска неиска ще си я носи!). biggrin:D:D
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 08, 2011, 08:51:48 »

Аз също мисля, че бижута не са нужни на младоженеца - моят бъдещ мъж дори халката недолюбва, не била удобна, не знам си какво, истината е, че мрази всякакви бижута. Е, халката ще я носи, няма избор blum
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 08, 2011, 14:26:21 »

Аз също мисля, че бижута не са нужни на младоженеца - моят бъдещ мъж дори халката недолюбва, не била удобна, не знам си какво, истината е, че мрази всякакви бижута. Е, халката ще я носи, няма избор blum

В началото е така,мила...но после бързо свикват ;-)
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #73 -: март 25, 2011, 16:02:36 »

Аз лично мисля, че може да се носят някакви накити, но не трябва да се прекалени. Може пръстен, някаква верижка гривна мисля, че това е достатъчно  good
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #74 -: май 30, 2011, 16:30:48 »

Дам, всеки си има собствено мнение по този въпрос, някой се окичват като циганите, но и аз мисля че пръстен, верижка нещо и до там, няма нужда да се кичим и с обици ! Мода, която не харесвам въобще, а пък за пиърсингите просто няма да коментирам, повечето даже ми се виждат грозни както стоят на мъжете...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines