Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накитите при мъжете  (Прочетена 140335 пъти)
 
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« -: септември 08, 2006, 11:41:51 »

В днешни дни ного мъже носят бижута в ежедневието си. Някои предпочитат семплите украшения, докато други залагат на ефекта от многото блясък. Но дали етикетът позволява да се носят накити при официални случаи......

Аз лично съм против, а и съпругът ми не проявява афинитет към тях :-)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 15, 2006, 11:07:03 »

За мен в този ден мъжът няма нужда от ланци и други такива , костюмът , кърпичката в джопчето му, иглата на вратовръзката са предостатъчни за да не изглежда претруфен.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 02, 2006, 11:28:17 »

Моята половинка нямаше нищо!!! Само халката!!! А ланеца му (ненатрапващ се изобщо, тъй като не е от онези Оооогромните) беше прибран под ризата и не се виждаше, докато от танци не се разгорещи тилкова, че да разкопчае 1-2 копчета!!! dance
« Последна редакция: октомври 03, 2006, 11:17:45 от Bulechka_TS » Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #3 -: октомври 03, 2006, 11:02:07 »

Според мен само халката, никакви допълнителни работи....
особено ланци, като си разкопчее ризата в разгара на
празненство иииииииии заприличва на ... ром
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 09, 2006, 08:50:01 »

Здравейте smile
Накитите са нещо много индивидуално и са част от стила на всеки човек поотделно. Не мисля, че трябва да има ограничения за бижутата, стига те да са съобразени с повода и тоалета, както и самият младоженец да се чувства удобно, докато ги носи.  smile
Един хубав часовник или стилна гривна (подчертавам ЕДНА гривна  Wink) винаги могат да се съчетаят според мен с халката, а за ланеца - има красиви плетки, които не са натрапчиви и ми харесват, но под ризата естествено.  dirol

Що се отнася до етикетът за носене на накити при официални случаи, чела съм за съществуващи ограничения само по отношение на пиърсинга по лицето - бил признак за неуважение към събеседниците  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 09, 2006, 09:23:14 »

Ита, чудесно си го казала, браво!!! hiphip hiphip hiphip
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #6 -: октомври 09, 2006, 10:04:52 »

 shok Аз едвам го накарах халката да си сложи  biggrin
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 09, 2006, 10:10:57 »

Оооо, моят си носи халката с голямо удоволствие!!! LOVING

Сваля я само като ходи на фитнес, за да не я надраска!!!
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #8 -: октомври 17, 2006, 07:27:30 »

Е и аз да се включа. Интересна темичка, моя не обича да носи бижута, на сватбата имаше само ботониера и халката естествено.
Ама ходих на една сватба младоженеца беше накичен лелееее то не беха сребърни ланци като на рапър, пръстени включително и на ръката на която му поставиха халката crazy
Мъже, не правете тази грешка точно в този ден!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 06, 2006, 17:25:23 »

Ние едва се спазарихме за халката , но след сватбата не я е свалял! girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: декември 14, 2006, 23:50:07 »

fiibi_bg, и при нас още от сега има пазарлъци дали да се носи халката или не. smile
Така че за други допълнения и дума не може да става. Да си носят каквото им е удобно- на сватбата бъдещият ми съпруг ще е само с бутониера.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 29, 2006, 23:44:43 »

Пазарлъци имаше и при нас много преди да поръчаме халките, но... милото толкова си я хареса, че сега не я забравя никога, спокойно момичета, ще си ги носят, нали там са ВАШИТЕ имена  LOVING
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 03, 2007, 12:03:05 »

Изнедадана съм като чета какви затруднения имате да убедите мъжете си да носят халки  crazy Моето момче е точно обратното, обожава да носи злато, даже сега се опитва мен да убеди колко е важно да си подмени ланеца, гривната и пръстена преди сватбата, за да не стане така, че да изглеждат демоде като сложи халката  kezz Много е суетен  LOVING
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 03, 2007, 13:15:12 »

моето мило също не си сваля халката а има и други пръстени,аз съм тази която по-рядко я нося,страх ме е да не я одраскам когато чистя,готвя или нещо друго из къщи blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 03, 2007, 16:26:53 »

Аз много й се радвам на халката си и не я свалям! Милото и той свикна вече с нея!!! girl_in_love LOVING
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #15 -: февруари 20, 2007, 11:46:49 »


Моя приятелка се наложи да свали халката и годежния пръстен, когато напредна бременността и и се подуха пръстите на ръцете... при което съпругът и демонстративно свали неговата и заяви "ами като ти ще се разкарваш наоколо като свободна жена, няма само аз да съм "белязан", я!"

Та някои мъже явно приемат халката малко прекалено драматично (моята приятелка в осмия месец хич не изглеждаше като свободна жена, ама хайде)  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 20, 2007, 12:36:32 »


Моя приятелка се наложи да свали халката и годежния пръстен, когато напредна бременността и и се подуха пръстите на ръцете... при което съпругът и демонстративно свали неговата и заяви "ами като ти ще се разкарваш наоколо като свободна жена, няма само аз да съм "белязан", я!"

Та някои мъже явно приемат халката малко прекалено драматично (моята приятелка в осмия месец хич не изглеждаше като свободна жена, ама хайде)  crazy

Оооо, много неприятно!!! beating Дано милото не направи така, ако на мен ми се наложи да си махна халката по такава прична!!! Cray

Милото неговата халка я носи сега на средния пръст, защото му стана голяма, аз се притеснявах, че ще каже, че няма да я носи, но слава Богу си я носи и така, много й се радва все още!!! Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: февруари 20, 2007, 18:17:29 »

Моята бъдеща половинка преди няколко месеца протестираше, че няма да му е удобна халката на пръста и че няма да може да я носи. Обаче миналата седмица като поръчахме халките каза, че сега нямал търпение да си я носи и иска още сега да я сложи на пръста си. Какво да ги правиш- мъже! sarcastic
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 31, 2007, 17:06:47 »

аз мисля 4е няма да има проблем с носенето на халката от страна на милото
ина4е на сватбата 6те си бъде със златна гривна,синджир и ХАЛКАТА
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 06, 2007, 19:13:23 »

ние вече имаме проблем с халката-оказа се неудобна за носене(от него)той по принцип не носи никакви накити и му е трудно да свикне nea
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 06, 2007, 22:24:09 »

е трябва да свикне
упорствай Сиска
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 07, 2007, 12:52:53 »

Моето момче за сега няма търпение да носи халката,но ще видим после!!! beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 07, 2007, 15:18:22 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2007, 15:21:15 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
е че защо не му разрешават, все пак това е халка
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 07, 2007, 15:24:43 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
е че защо не му разрешават, все пак това е халка

не че не му разрешават !!! той си е сам шеф !!! но едната му работа е, че прави двигатели на коли - при което ръцете му стават ужас !!! а другата работа - няма да  я споменавам !!!! но пак трябва да я сваля постоянно !!!!! smile  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 07, 2007, 15:26:14 »


[/quote]

а другата работа - няма да  я споменавам !!!! но пак трябва да я сваля постоянно !!!!! smile  smile
[/quote]
хе-хе това ми хареса
ок мила той си знае
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2007, 14:15:25 »

 Wink blushта мойто мило нямаше търпение за халките! Още като видя модела каза това е! А като ги взехме искаше веднага да си я сложи! girl_impossible
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 14, 2007, 09:54:46 »

моето момче носи злато, но понякога. Носи една верижка и една гривна (много стилни и нежни и двете). Има и пръстен , но не го носи ( и много добре, че аз хич не харесвам онези масивни мъжки пръстени  nea). Относно халката, няма търпение да я сложи, също като мен  DANCE  няма да може да я носи непрекъснато заради работата си - когато е на дежурство не носи бижута ( при пожар е опасничко)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 14, 2007, 11:55:12 »

забелязвам че и моят си я маха от време на време-не искал да я надраска когато работи good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 14, 2007, 12:00:32 »

забелязвам че и моят си я маха от време на време-не искал да я надраска когато работи good

И моят я маха като ходи на фитнес, за да не я бил надраскал!!! huhhuh.gif
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 14, 2007, 12:03:41 »

ами аз честно да ви кажа не мисля да я носи като съм си вкъщи,само да я драскам,а милото каза че нямало да я сваля
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 14, 2007, 13:00:28 »

да се одраскат, нали са затова, и двамата ще си ги носим винаги, ако се счупят защо са златарите, да им създадем малко работа!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 14, 2007, 13:25:18 »

еми толкова си я харесва че не иска да я драска =]мъжка му работа laugh
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 11, 2007, 15:31:08 »

доста смешно оправдание ...щяла да се надраска ... Их бе тез мъже се чудят как да се оправадавдават..
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 11, 2007, 15:32:29 »

доста смешно оправдание ...щяла да се надраска ... Их бе тез мъже се чудят как да се оправадавдават..

И моята така с еоправдава, като я сваля, но само като ходи на тренировка - фитнес! crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 18, 2007, 16:21:14 »

сладуранки на милото обиците вече са готови.само трябва да отидем до пловдив да ги вземем,ох много се радвам DANCE
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 21, 2007, 23:10:48 »

Аз не съм много убедена ,но мисля че милото ще е с един пръстен и синджирче.За жалост изгуби гривната си докато бил на работа - закачил я някъде беше му подарък от мен но нищо важното е че той е добре.А относно халките аз съм сигурна че ние нашите няма да ги сваляме,милото от кога обикаля покрай тях и все уж да я пробва все я слага.Съгласна съм с Фани-злтарите са за да поправят Wink дано не се налага
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #37 -: май 02, 2008, 10:35:00 »

аз също съм съгласна с fanimira !
нали точно това е предназначението им да символизират връзката на единия с другия pleasantry те така или иначе някой ден ще се наложи да ги дадем да се пооправят малко,защото златото изтънява с времето (и носенето) ама кво да се прави  pardon да не ги носим ли !!! Тогава защо изобщо да ги купуваме и си ги разменяме pardon
То и милото не носи никакви бижута ама му остава още малко Свобода girl_wink CHEERS и после каза че няма да си сваля хомота funnytooth laugh
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 26, 2008, 08:38:11 »

Моят мъж ще е с пръстен и синджирче, малко по-късно и с халка  yahoo tease heart
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 28, 2008, 07:48:55 »

моят мъж ще е със синджирче гривна и халка:)той досега носеше сребро и има 2 пръстена като халки и си ги слага всеки ден като ходи на работа,затова се надявам да няма оправдания да си сваля халката в последствие:)
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 17, 2008, 14:41:41 »

Писето,носи ланец,но на сватбата го махна, а по-късно си имаше и халка yahoo То аз по принцип нося много злато,но за сватбата махнах всичко и си оставих само годежния пръсте.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 10, 2008, 14:16:18 »

мъжът ми по принцип не носи нищо заради работата си ( има няколко захапани и скъсани от машините верижки) но за халката още преди сватбата каза че ще си я носи. за сега не я сваля girl_wink и ми казва че така съм винаги с него heart
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 06, 2008, 19:59:50 »

Моят мъж мрази всякакъв вид накити за мъже,то и аз не обичам много де  pardon
Единственото нещо,което има е гривна с кожа и сребро много стилна,но и нея много рядко слага,а халката си я носи без проблем и не ми се оправдава с драскане и такива щуротий
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 07, 2008, 11:01:49 »

Моят мъж носеше сребърен ланец, но за сватбата го махна и повече не го е слагал. Сега е само с халката и часовник.  smile Гривни и други пръстени не понася.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 07, 2008, 14:12:29 »

Моята половинка носи сребърен ланец и гривна, но само като излизаме, защото работата не му позволява да носи такива неща.
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 03, 2008, 13:29:55 »

Моят мъж не носи накити, защото ги губи. Сега носи халката и часовик.
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #46 -: декември 04, 2008, 21:36:12 »

Моят носи само верижка със зодията му и часовник.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 21, 2009, 01:44:00 »

мойто мило носи само часовник и то не винаги.
Иначе почти не си сваля от ръката едни 2 броенички, те чак излиняха, ама той още ги носи.
Други накити - не!
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #48 -: март 03, 2009, 20:09:22 »

хмммм... това оправдание с одраскването... ми се струва... леко измислено
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #49 -: март 17, 2009, 00:28:38 »

ох не знам и ние сега сме в процес на водене на сериозни преговори дали ще се носи халката или не,малко не мога да надвия поне на този етап категорично ми се заяви-Ти мен виждала ли си ме да нося бижута? shok Ми май не съм,ама...все пак това си е халката ни :'(Още имаме време,не сме ходили за халки,ама ще трябва да се подготвя и за този вариант...А пък аз така да нямам търпение да си я сложа и да си я гледкам,като знам как се радвах на годежния си пръстен ,още не мога да отделя очи от него,ама какво да се прави,като не иска момчето,не мога да го накарам на сила,а така да ми се иска cray
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 17, 2009, 09:01:30 »

Моят мишок мрази и той всякакъв вид накити и пръстени. Носи само и абсолютно винаги часовник и една гривничка от божи гроб. Халката обаче казва, че няма търпение да сложи и ще си я носи винаги с "голяма гордост и кеф" ! Ха да видим, да има късмет нещо да му мине кефа или гордостта beating
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 20, 2009, 21:50:25 »

мойто човече носи часовник от дъжд на вятър и 1 броеничка... А, откакто се кръсти си носи и кръстът, подарък от кръстника му.
Активен
IvoZ
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #52 -: юли 01, 2009, 17:15:10 »

Най-стилните мъже трябва да носят само часовник и халка.Като разбира се,часовника трябва да е не по евтин от 1000лв. blum .За тържествени случаи-изящни ръкавели,по възможност с диаманти! danceg
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #53 -: юли 31, 2009, 21:16:38 »

Моят мъж носи само часовник и след сватбата ще носи халката си. Когато е по-официално облечен си слага хубави ръкавели. Пробвала съм да му купувам хубава мъжка гривна, но не я носи  huhhuh.gif
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #54 -: август 26, 2009, 09:51:46 »

Ето пост точно по моя въпрос. Момичета, споделете с ръкавели ли бяха младоженците или с копчета както си се продават повечето ризи? Дайте и снимки, ако имате. Обмислях ръкавели за милото, но още доста се колебая, май така ще го прехвърля заедно с фишуто и елека в друго излъчване, което не знам дали ще се впише добре.
« Последна редакция: август 26, 2009, 14:07:45 от Su_to » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #55 -: септември 30, 2009, 14:25:51 »

Относно последния пост - уважаема мила дама, вие ли решавате такива подробностти около вашия мъж?Той няма ли желание сам да се облече и да е изненада за вас на сватбения ден.Къде е тръпката за вас ако ви е познато всичко до най-малкия детаил.При първия си брак не позволих никои нищо да знае за моя изглед, сега ще направя същото, ако имам нужда от съвет ще използвам някоя приятелка, но ще бъда изненада даже и за роднините.Вие нали също искате когато ви види младоженеца всичко по вас да е изненада, нали не вижда роклята и другите неща преди да доиде да ви вземе?Съжалямав малко се отклоних от темата. Offtopic
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 30, 2009, 15:15:09 »

точно защото не я вижда предварително с роклята е крайно наложително да се включи в избора на дрехите му! много простичко ще обясня защо - да речем роклята е бяла, с висока талия и лилава панделка под бюста. ризата трябва да е в тон с тази лилава панделка - а колко нюанса лилаво познавате? аз лично много. друг вариант е ако младоженеца реши да е по екстравагантен и се появи да речем в оранжев костюм...
така, че да - крайно наложително е булката да помага в избора на дрехи за младоженеца.
извинявам се за  Offtopic
Активен
savig
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #57 -: април 26, 2010, 15:25:33 »

Аз не съм съгласна с мненията  nea, че мъжете не трябва да носят бижута. Мисля, че е доста остаряло виждане  crazy. Има мъжки бижута, които много добре подчертават стила и характера на мъжа, както и неговата индивидуалност - дали това ще е с интересна гривна, готин пръстен или секси висулка...
А по повод на сватбените тържества, също не съм съгласна, че не трябва да носят нещо повече от часовник и халка. Защо да не носят и други бижута, стига да са хубави и да си вървят на стайлинга? Това само ще ги направи по-готини blum
А да не говорим, че мъжете не искат да си носят халките, защото им ги избират жените и правят компромис с модела, само и само да няма конфликти още от самото начало на съвместния живот nea
Когато мъжете започнат да избират сами халките, тогава ще си ги носят повече.  good

Ето тук можете да видите готини неща по темата:
www.stgamin.com

« Последна редакция: април 26, 2010, 15:30:11 от savig » Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 27, 2010, 08:53:30 »

Ами аз пък не съм съгласна, че жените им избират халките, нали заедно ги избират всеки си казва мнението
Ние  двамата си избрахме нашите халки без никакви разногласия
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 27, 2010, 09:16:41 »

И аз не съм съгласна с това твърдение.
При повечето ми приятели, жените подбираха по няколко варианта за всичко, касаещо сватбата, а мъжете казваха тежката си дума.

Ако даден човек не е свикнал с накити и те го дразният или му пречат, няма да ги носи. Не е удобно по 5-10 пъти на ден да ги сваляш и слагаш. Забелязала съм и много двойки, който си носят халките година-две и после вече ги заменят с други бижута.

А и не знам защо, но мъжете са по сантиментални на тази тематика и държат повече на халката като бижу. Може би, защото жените имаме много други, които постоянно сменяме pardon

Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 27, 2010, 10:47:39 »

При нас по-скоро аз направих компромис с халките. Не че нашите не ми харесваха, просто си бях харесала повече друг модел, но на моя човек тези му допаднаха повече. За всяко нещо по сватбата се допитваме един до друг, но за някои той определено няма мнение (например точно колко броя да са цветята за украсата на масата в ресторанта). Затова гледам нещата, за които проявява по-силен интерес да ги оставя на него. Организацията на медения месец например си е изцяло негова инициатива. Уточнихме горе-долу къде ни се ходи и оттам нататък той си провери за точна дестинация, хотел, фирма и т.н.
За носенето на халката от мъжа - моя няма да си я носи със сигурност, защото работата му е такава че може да си откъсне пръст ако му се закачи нещо на халката (а това почти се случи веднъж, докато носеше един друг пръстен).
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #61 -: април 27, 2010, 11:56:38 »

Именно защото искам бъдещият ми съпруг да си носи халката избрахме модела заедно, даже мога да кажа че оставих той да избере модела. Другото са подробности, които за него не са много важни(например коло бяло злато да има и т.н.). С удоволствие мога да кажа, че изборът му беше много добър и то за човек, който носи само часовник yahoo. Аз нямах точна концепция как точно да изглежат и той много ме улесни.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 27, 2010, 12:04:57 »

И моят не носи никакви други накити, но халката я носи винаги и много бързо свикна с нея Bravo
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #63 -: май 28, 2010, 14:54:32 »

сега като се замисля, той защо не си носи халката  beating
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #64 -: септември 03, 2010, 14:49:18 »

Официалният костюм скрива каквито и да било бижута. Да не забравяме, че основното бижу в случея е венчалната халка и тя е нещото което превлича вниманието
Активен
georgiperov80
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #65 -: декември 08, 2010, 09:56:33 »

Аз съм против носенето на бижута, защото те са запазена територия за дамите. Преди време носех обеци и халки на палците си, но се осъзнах на време, а на сватбата си даже, не си носих халката, защото един мой приятел, говедо по природа, така ми стисна ръката да ми честити, че ми посини пръста и той се поду, Изкриви ми халката и я носих на ремонт.
Активен
ivanangelov84
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #66 -: януари 11, 2011, 15:50:30 »

Официалният костюм скрива каквито и да било бижута. Да не забравяме, че основното бижу в случея е венчалната халка и тя е нещото което превлича вниманието
Най-добре е мъжът да е без бижута.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 21, 2011, 21:23:57 »

Моят ще е с часовник - подарък за Коледа. Само това. Пръстени, верижки, ланци, гривни не обича да носи.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #68 -: януари 22, 2011, 01:39:04 »

Моя приятел носи много накити по себе си. Има три обеци на ушите (повече от мен), носи ланец, носи и две гривни. Не виждам нищо лошо в това мъж да носи накити и кое не му е добрето на "мъж с бижута". След време, здраве и живот, и хълка и ще заноси.
Активен
LadyB
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #69 -: януари 27, 2011, 23:53:16 »

Годеника ми е много стилен, при него няма излишни накити, много рядко да сложи гривна, по принцип и нея носи, естествен е толквоа красив, просто не са му нужни, и на сватбата няма да има накити, според мен те са за дамите smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #70 -: януари 28, 2011, 14:43:57 »

И според мен на мъжете не са им необходими бижута. Един стилен часовник и след време халка са напълно достатъчни. Мойта половинка не ги удобрява и не носи нищо и ми е чудно как ще свикне с халката (ама иска неиска ще си я носи!). biggrin:D:D
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 08, 2011, 08:51:48 »

Аз също мисля, че бижута не са нужни на младоженеца - моят бъдещ мъж дори халката недолюбва, не била удобна, не знам си какво, истината е, че мрази всякакви бижута. Е, халката ще я носи, няма избор blum
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 08, 2011, 14:26:21 »

Аз също мисля, че бижута не са нужни на младоженеца - моят бъдещ мъж дори халката недолюбва, не била удобна, не знам си какво, истината е, че мрази всякакви бижута. Е, халката ще я носи, няма избор blum

В началото е така,мила...но после бързо свикват ;-)
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #73 -: март 25, 2011, 16:02:36 »

Аз лично мисля, че може да се носят някакви накити, но не трябва да се прекалени. Може пръстен, някаква верижка гривна мисля, че това е достатъчно  good
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #74 -: май 30, 2011, 16:30:48 »

Дам, всеки си има собствено мнение по този въпрос, някой се окичват като циганите, но и аз мисля че пръстен, верижка нещо и до там, няма нужда да се кичим и с обици ! Мода, която не харесвам въобще, а пък за пиърсингите просто няма да коментирам, повечето даже ми се виждат грозни както стоят на мъжете...
Активен
ivanivanov20
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #75 -: юли 28, 2011, 23:39:34 »

Здравейте,

Бихте ли ми дали някакво добро предложение за сватбен пръстен до 3000 лв. с добро качество и цена - от къде мога да си го закупя ми е въпроса?

Поздрави
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #76 -: януари 28, 2012, 19:06:38 »

Етикетът позволява пръстен, ланец за джобен часовник и копчета за ръкавели. Обици и герданчета - не. Слава Богу, че моят мъж не носи такива неща. Никого не искам да обидя, но го намирам за много грозно и мутренско. Приемам го само за метълистите с техните специфични украшения.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 28, 2012, 19:17:28 »

каза че ще изтърпи само халка и то с желание laugh ,  има и едно кръстче което чат пат слага, но това е, друго не понася... tease
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 28, 2012, 21:04:37 »

И при мен е така. Не носи абсолютно никакви бижута. Халката ще му е първото, но проявява желание да си я носи винаги, и да не я сваля, което според мен е мило. Аз всъщност трудно възприемам мъже с накити...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 18, 2012, 16:38:19 »

Моят мъж има златен синджир с кръст и гривна,имаше и пръстен,ноо му го загубих  blush blush blush pardon pardon pardon ,а той  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... и  beating  sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic funnytooth и сега халката ще му е единствения пръстен (което мисля ,че е достатъчно) smile smile  smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #80 -: февруари 28, 2012, 19:48:41 »

Здравейте,

Бихте ли ми дали някакво добро предложение за сватбен пръстен до 3000 лв. с добро качество и цена - от къде мога да си го закупя ми е въпроса?

Поздрави

Ние купихме нашите халки от Принцес в София на пиротска за около 1000лв. За 3000 можеш да имаш невероятен избор от който производител си пожелаеш. good
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines