Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:19:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 103144 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 15, 2013, 09:35:51 »

Някой да обмисля меден месец на круиз?
Ние се чудим за тази идея... blush
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #76 -: април 18, 2013, 14:11:24 »

Ние май се преориентирахме към мавриций със стопоувър в дубай за няколко дни, защото там от дестинациите, които идваха под въпрос има най-малко дъждовни дни в месеца, в който ще пътуваме, проблема в мом. е че всички хотели, коио харесах и можем да си позволим са вече изцяло заети... Отсега за септември!!!?  shok diablo Направо не мога да юовярвам какво правят хората, аз си нислех че още е рано за организиране на пътешествието.  cray И сега съм в голямо умуване и проучване на хотелите в западната и южната част на Мавриций, някой ако има опит моля да пише nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 18, 2013, 14:17:03 »

Наистина ли за Мавриций вече е заето??? А аз си мислех, че има много време и нали тук предлагат индивидуални програми, че не е от най-посещаваните от българи дестинация, ужас!
Тогава май ще търсим нещо само за Дубай или Абу Даби.
Мрявка, моляте ако намериш нещо интересно за Мавриций сподели.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #78 -: април 18, 2013, 14:20:20 »

Много хубаво, подобна ваканция правихме и ние преди време, но ви препоръчвам като сте така или иначе на френската ривиера да минете и през Сен Тропе, особено плажа на Бриджит Бардо: Плаж де Пампелоне въобще не е за изпускане, както и хилядите сладки ресторантчета и заведения. Мога да ти дам на лични ако искаш линк към едно доста романтично място на няколко км от Сен Тропе с къщички върху същия този плаж, лично изпитан и наистина с хънимуун фийлинг  heart

Мрявка, всякаква информация за хубави и романтични местенца е добре дошла! Моля те - пиши ми smile

Иначе проблемът с хотелите никак не е за подценяване, това са основни дестинации за меден месец и хора от цял свят резервират там... успех, дано намерите нещичко  good

Lilly, не е лоша идеята, ако и двамата сте ок да прекарвате дълго време на кораб, защото наистина круизните кораби са като едни малки градчета в морето, но все пак има хора, на които не им понася добре факта, че не могат "да стъпят на сушата", когато поискат Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #79 -: април 18, 2013, 14:28:32 »

Ratatui, под заето имах предвид, три хотела, които на мен ми допаднаха страшно много, това бяха единственоте, които бяха сравнително нови, доста романтични и на прекрсни плажове, и със супер мнения от хора в трипадвайзър. Те бяха и от малкото 4* и половина, всички 4* все нещо им куца   angry, а 5* въпреки намаленията за булката , които се правят цените им скачат супер много. А за Дубай и Абу Даби, според мен това не е дестинация толкова за почивка колкото за два три дни сайтсиинг, по пътя за истинската почивка. Ние ще минем през Дубай на път за Мавриций за три нощувки само, колкото да разгледаме и напазаруваме. А в Мавриций планираме 14 нощувки. Незнам как е тази дестинация в бг, но тук е доста предпочитана особенп за хънимуунъри, а явно и по света щом отсега има заети хотели вече :-(
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 18, 2013, 14:37:00 »

А защо се разколеба от Малдивите или Сейшелите, яхте да ходите.
На мен Мавриций много ми харесва, но имам чувството че на 3я ден ще ми писне да лежим на плажа, затова като че Бали е повече за нас - да разглеждаме някакви неща по цял ден. Ама, ще видим има време.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #81 -: април 18, 2013, 14:37:15 »

Мрявка, всякаква информация за хубави и романтични местенца е добре дошла! Моля те - пиши ми smile

Иначе проблемът с хотелите никак не е за подценяване, това са основни дестинации за меден месец и хора от цял свят резервират там... успех, дано намерите нещичко  good

Lilly, не е лоша идеята, ако и двамата сте ок да прекарвате дълго време на кораб, защото наистина круизните кораби са като едни малки градчета в морето, но все пак има хора, на които не им понася добре факта, че не могат "да стъпят на сушата", когато поискат Wink

Scilla, това е, което имах в предвид, поствам го тук може да послужи и на някой друг.
Те са три селища с къщички, като според луксозността и линията спрямо плажа цените растат. Най близкито до сен тропе (5км) е Кон Тики, страхотно място ние със сигурност ще се върнем там някой ден пак!
http://en.riviera-villages.com/Our-villages/Kon-Tiki
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #82 -: април 18, 2013, 14:41:18 »

Маледивите не са били никога опция за нас, искахме нещо ново, където не сме било, Сейшелите имат повече дъждовни дни, а цените са двойни, затова решихме, че не си струва, Мавриций има неща за разглеждаме и правене, голям остров в и ние мислим да си наемем кола и да обикаляме, въпроса е сега да намеря и перфектния за нас хотел и той да не е зает  diablo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #83 -: април 18, 2013, 14:59:30 »

Мрявка, къде си била на Малдивите, ако не е тайна, защото си мислим точно там да ходим? smile
Активен
Arcadia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #84 -: май 01, 2013, 14:11:16 »

Ние вече си резервирахме круиз за няколко дни след сватбата по следния маршрут: Рим-Сицилия-Палма де Майорка-Ибиса-Френската ривиера (Ница)-Генуа. Пътуваме предимно през нощта така, че ще можем да се разхождаме по цял ден. А и за всеки случай ще се заредя с хапчета за повръщане, че да не "засилваме" романтиката  DANCE
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 01, 2013, 18:39:52 »

ние мислим за нещо по-традиционно, седмица в гърция или турция smile  ако някоя от вас е ходила,би ли могла да сподели,къде,как,отзиви,впечатления,плюсове,минуси...благодаря...дано всички отидете там където искате, и да изкарате невероятно smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #86 -: май 14, 2013, 08:53:57 »

Записвам се с вече буукнат меден месец на мавриций + 3 дни Дубай  heart Bravo danceg Swiming butterfly Kinder twohearts
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 14, 2013, 09:23:33 »

Честито,Мряв! Да си изкарате много хубаво! А колко дни ще сте? Вие през агенция ли го запазихте или самосиндикално?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #88 -: май 14, 2013, 09:44:37 »

През агенция го запазихме, защото агенциите имат възможността да направят за хънимуунъри големи намаления, ние получихме моя престой на мавриций като толу що омъжена булка безплатен, т.е. Мъжа ми плаща само стая за единично ползване, което са реално погледнато 30% намаление от нормалната цена, която бихме платили ако бяхме взели хотела сами, освен това тази агенция прави много сполучлив сайт със страница за подаръци (ние сме писали на гостите, че предпочитаме да получим суми за сватбеното пътешествие, по чисто логистични причини, с разнасянето на подаръци през няколко държави), ние си имаме сватбена страница, и в отдела за подаръци ще линкнем само страницата на агенцията, те ще се грижат за изготвяне на сметки и ъпдейтване на инфото, кои от елементите на пътешествието вече са платени/подарени.
За престоя, решихме да са две седмици, плюс пътуване и Дубай стават общо около 3 седмици, според мен като се лети толкова надалеч е добре да се остане две, три седмици.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #89 -: май 15, 2013, 17:27:13 »

Ние ще ходим на Малдивите за една седмица и честно казано това ме мотивира да се занимавам със сватбата. Като светлина в тунела ми е тази почивка от всичко около сватбата. Ние си направихме резервацията и си купихме самолетните билети още преди няколко месеца. Това ще е средата на юни и силно се надявам да не вали много дъжд тогава, защото всъщност лятото е дъждовният сезон там! smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines