Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 106691 пъти)
 
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 12, 2009, 16:24:58 »

Здравейте, хвърлете едно око на нашия меден месец, в албума съм се опитала да го представя, той не продължи 30 дена но стигна до 20-21, искам да ви кажа че като финанси не излиза много скъпо, тръгнахме с кола от Варна, една седмица в Родопите, след това излязохме през Гърция, с ферибот до Италия, там посетихме, Неапол, Рим, Флоренция, Венеция от там във Виена, Будапеща, и през западната част на Румъния във Видин, в Сверозападна България останахме също няколко дена. Беше невероятно, ако на някой идеята му допадне да пита на среща съм!
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 13, 2009, 15:17:57 »

 cray cray cray ние пък останахме без сватбено пътешествие в последния момент...  cray
трябваше да ходим в Турция за 10 дни, но туроператорът отмени екскурзията, че нямалко достатъчно хора за тази дата... само ми е интересно как имаше достатъчно хора, когато му плащахме преди 2 седмици, но както и да е...
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 13, 2009, 16:05:54 »

Стига бе, atsuki , я хващайте автобуса или колата и пощъкайте из България, има толкова м много места, който със сигурност не сте посещавали.
Някой да не си е помислил, че ние нещо сме планували, разопаковахме подаръците от сватбата и тръгнахме, без да знаем накъде.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 17, 2009, 16:04:35 »

и ние така решихме и чесно казано май ще си изкараме по-хубаво yahoo аз си набелязах няколко места дето искам да видя, пък останалия маршрут е работа на милото  Bravo
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 17, 2011, 08:50:44 »

Здравейте, хвърлете едно око на нашия меден месец, в албума съм се опитала да го представя, той не продължи 30 дена но стигна до 20-21, искам да ви кажа че като финанси не излиза много скъпо, тръгнахме с кола от Варна, една седмица в Родопите, след това излязохме през Гърция, с ферибот до Италия, там посетихме, Неапол, Рим, Флоренция, Венеция от там във Виена, Будапеща, и през западната част на Румъния във Видин, в Сверозападна България останахме също няколко дена. Беше невероятно, ако на някой идеята му допадне да пита на среща съм!
Винаги съм искала подобно пътешествие,но не знам точно как се организира,в смисъл имате ли резервации в държавите ,в които смятате да ходите,имате ли някакъв предварителен маршрут или просто решавате и тръгвате!Не знам ,мен май е  страх да тръгна без план,а пък така ми се иска! blush
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 25, 2012, 11:37:22 »

Не знам дали тук е правилното място да споделя за медения си месец, но ще опитам.
Беше круиз по Средиземно море. Тръгнахме от Чивитавекия(пристанището на Рим), после бяхме в Салерно (друго италианско градче) - Тунис - Ибиса- Палма де Майорка - Марсилия - Генуа - Чивитавекия.
Е, няма по приятен начин да посетиш толкова много места, от този! Пътуването въобще не се усеща, защото на кораба има толкова много развлечения и забавления, че свят да ти се завие. Обслужването е на светлинни години от всичко, което съм виждала в България. И най-важното: при добра организация не излиза много по-скъпо от почивка в чужбина за същото време в 3-4 звезден хотел. Но преживяването е незабравимо. Все едно си на подвижен хотел с постоянен изглед към морето smile
Ние избрахме малко по-специфичен маршрут. Имам предвид има множество възможности и градове, които да се посетят, но ние бяхме настроени поскоро за почивка и плажове (по-като за меден месец), отколкото за посещаване на забележителности. Но както и да е, варианти за всеки вкус има. Освен това не е задължително да е за цяла седмица - има много добри възможности за 2-3-4 дни.
Май се олях малко, просто исках да споделя впечатленията си, а то стана цял ферман...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 25, 2012, 12:47:11 »

и аз искам да си направим по-скоро почивка от колкото екскурзия, искам да отидем до някое екзотично място и да се отдадем на релакс smile

Някакви предложения за евтини варианти?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 25, 2012, 13:26:04 »

Приятели, дайте идея за медена седмичка или 10-дневка за началото на септември на някое красиво, ненаселено, екзотично място, ходи ни се на дива природа, а не на някой комерсиализирани масови туристически дестинации, предпочитаме по-девствените места. Гледаме и да е възможно най-евтино!!!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 25, 2012, 14:27:56 »

Има вече създадени подобни теми и не виждам смисъл от още едн акоято би замряла.

Например

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14441.0.html

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,17315.0.html

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,12979.0.html

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24635.0.html

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13316.0.html
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 25, 2012, 15:49:48 »

повечето теми бяха стари затова направих нова, има само една която е актуална, но не беше баш за идеи а само за анкета, затова реших да питам, както и да е мерси за отговора  good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 08, 2012, 11:16:35 »

Ние май се спряхме на почивка в Анталия, Турция със самолет. Ето го хотела - не е супер лукс, но за цените и местоположението си на плажа е направо СТРАХОТЕН!

http://www.atligroup.com/



Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 19, 2013, 13:25:23 »

Ние май се спряхме на почивка в Анталия, Турция със самолет. Ето го хотела - не е супер лукс, но за цените и местоположението си на плажа е направо СТРАХОТЕН!

http://www.atligroup.com/





Ние гледахме точно този хотел на изложението миналата седмица в Експо центъра. Ще кажеш ли дали си останала доволна оттам?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 19, 2013, 21:59:02 »

ani_ogbg, за съжаление не почивахме в този хотел, защото седмица преди заминаването ни, хотелът решил да затваря по-рано за сезона - по средата на планувания ни престой. Затова в последния момент агенцията ни предложи друг хотел, от който НЕ останахме очаровани - Justiniano Club****. Стаите бяха супер, но храната отврат bad Плажа - не лош, но може и по-добре, басейна - ОК...
Успех с търсенето на хотел smile good
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 20, 2013, 09:13:10 »

ani_ogbg, за съжаление не почивахме в този хотел, защото седмица преди заминаването ни, хотелът решил да затваря по-рано за сезона - по средата на планувания ни престой. Затова в последния момент агенцията ни предложи друг хотел, от който НЕ останахме очаровани - Justiniano Club****. Стаите бяха супер, но храната отврат bad Плажа - не лош, но може и по-добре, басейна - ОК...
Успех с търсенето на хотел smile good

Аха.. много съжалявам, ivelka, че се е получило така.. Ами, ние мислихме различни варианти, като тръгнахме от Тайланд и Индонезия, но само пътят ще ни отнеме няколко дни, а пък отпуските ни са малки.. Затова се и спряхме на Турция, но тепърва ще трябва да търсим агенция и явно да проверим и този хотел.. Благодаря ти smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #59 -: март 05, 2013, 12:05:09 »

Ние планираме нашото муунче на Сейшелите, да видим ще успеем ли да го организираме за следващия ден след сватбата  Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines