Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 102577 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 11, 2007, 14:30:17 »

и нашето медено приключение ще бъде седмица
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 16, 2007, 14:27:37 »

всъщност от седмица,при нас се получи "медени дни"да не кажа ден hystericще го пропуснем това с почивката след сватбата
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 16, 2007, 14:59:33 »

няма да си имам никакво пътешествие нито седмица,нито ден diabloот работата се заядоха с нас.....дълга история,а тъй като ще се отклоня от темата да ти я разказвам pleasantryостава за ЛИЧНИ
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 31, 2007, 06:15:22 »

момичета, получи се проблем с нашата медена седмица  sad Както бях писала, искаме да заминем на 15.07 сутринта за Велинград. Там щяхме да отседнем в станцията на МВР за някакви наистина символични пари на фона на останалите места. Звънях на управителя в края на април и той каза,че е рано още и да му звънна в началото на юни. Вчера му звъннах пак и се оказа, че не можел да ни запази стая, защото в летния сезон ставало само с карти  shok явно е имал сливи в устата предния път да ми каже, за да потърсим......  hysteric Половинката вчера се опитал да намери карта, но...... нямало никакви, не само за Велинград  Cray не зная какво ще правим, но определено не ми се иска да ходим на хотел и да платим петорно  nea
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 31, 2007, 07:29:52 »

Ние след сватбата няма да ходим никъде,  а август месец ще си наваксаме, защото тогава ни е най-хубавият месец за почивка
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 31, 2007, 17:58:16 »

След като получих предложението....и казах ДА  laugh....заминахме за няколко дни в Прага, където милото имаше работа, но поостанахме и си направихме предсватбено пътешествие... yahoo...след като казах ДА пред Бога и Закона заминахме на още едно пътешествие в Холандия.. Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 14, 2007, 06:32:13 »

момичета, много съм доволна и щастлива  yahoo yahoo yahoo вчера най - накрая уредихме медената си седмичка  blum наистина ми костваше много нерви и разправии, но пък си заслужаваше. Къде ли не търсих, по станции на МВР, по хотели.....  End накрая открих един страхотен хотел във Велинград на доста прилични цени и вече резервирах стая  DANCE DANCE DANCE направо не мога да си намеря място от радост - това наистина ми беше страхотен проблем  Wink и така - на следващия ден след сватбата заминаваме за 7 дни  във Велинград  yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 14, 2007, 09:52:54 »

solecito не знам дали си била преди това във Велинград, но ако не си, мисля, че ще останеш очарована. Лично на мен, Велинград ми е едно от най-любимите курортни места в БГ и съм сигурна, че ще прекарате един незабравим и страшно романтичен меден месец там!
Ние също вече се уредихме. Нашата сватба ще е в Балчик и ние решихме там да си останем за медената седмица. даже при нас се получава така че медената ни седмица ще започне преди сватбата  laugh защото ще отидем там 3 дни преди сватбения ден (под предлог че трябва да свикнем с атмосферата и да опознаем града  girl_wink). След сватбата ще останем още 6 дни, така че общо ни се събират 10 дни. Ах...море, слънце, спокойствие (душито каза, че е подготвил разни романтични медени изненади  danceg) Нямам търпение!  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 14, 2007, 11:44:05 »

solecito браво на вас  Bravo
Пожелавам ви да изкарате страхотна медена седмица  give_rose
prin4ipessa добре сте комбинирали сватбата с медената седмица  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 14, 2007, 15:30:38 »

благодаря, момичета  give_rose prin4ipessa, била съм във Велинград и определено страшно много ми харесва. Именно затова толкова много "драпах" там точно да си изкараме медения месец  DANCE
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 15, 2007, 15:01:14 »

Ние ще сме близо до Казанлък в едно мотелче близо до едно езерце.Много е красиво и спокойно там тъкмо като за меден месец *YAHOO*Обаче миналата седмица баща ми ме изненада че искал да ни прати на сватбено пътешествие във Венеция
и за мое голямооооооо учудване милото каза,че не иска там а в Казанлък и сега незная ако баща ми ни купи билети и запази места какво ще го правя тоя моя хубостник направо  Girl_sing
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 18, 2007, 00:22:20 »

След сватбата с милото заминаваме за 10-тина медени дни в Турция, Мармарис. Никога преди това не съм била там, само до Истанбул съм ходила, но казват че е хубаво и направоооо вече нямам търпение да дойде края на август  yahoo
Ако някой е ходил в Мармарис, може да сподели отзивите си  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 21, 2007, 20:36:47 »

И ние ще имаме медена седмица, нашата ще е на Канарските острови, заминаваме другата седмица, и ще разказвам като се върнем, запасили сме се с достатъчно памет за апарата, взимаме камера и телефони, дани ни стигнат!!! yahoo laugh
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 21, 2007, 22:14:13 »

И ние ще имаме медена седмица, нашата ще е на Канарските острови, заминаваме другата седмица, и ще разказвам като се върнем, запасили сме се с достатъчно памет за апарата, взимаме камера и телефони, дани ни стигнат!!! yahoo laugh
значи да очакваме много снимкиииии  DANCE DANCE DANCE yahoo yahoo yahoo

Ние пък изкарахме една невероятна седмица, по-точно 6 дни, във Велинград в един страхотен СПА хотел. Преди всичко там беше много спокойно, а аз имах нужда именно от спокойствие!  Със съпруга ми се отдадохме на пълен релакс и глезотийки  blush снимки има в галерията, но не са много  pardon нямахме много време за снимки  blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 23, 2007, 12:44:40 »

И ние ще имаме медена седмица, нашата ще е на Канарските острови, заминаваме другата седмица, и ще разказвам като се върнем, запасили сме се с достатъчно памет за апарата, взимаме камера и телефони, дани ни стигнат!!! yahoo laugh
значи да очакваме много снимкиииии  DANCE DANCE DANCE yahoo yahoo yahoo

Ние пък изкарахме една невероятна седмица, по-точно 6 дни, във Велинград в един страхотен СПА хотел. Преди всичко там беше много спокойно, а аз имах нужда именно от спокойствие!  Със съпруга ми се отдадохме на пълен релакс и глезотийки  blush снимки има в галерията, но не са много  pardon нямахме много време за снимки  blush

Е, ако не мнооого, то поне се надявам да имаме няколко, но да са мнооого хубави, за да имам какво да ви покажа!!! Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines