Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:30:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 102580 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 08, 2015, 17:41:09 »

Ние мислим да отскочим до Барселона, но то ще си е "отскачане" - за 4-5 дни. Евтино ни излизат полетите от тук, направо без пари, а и има братовчедки, които може и да не успеят да дойдат на сватбата, а живеят в там и ще им отидем на гости.
А малкия меден ден след посването ще бъде на местенце като това, но още не сме се спрели а кокретно.

http://www.booking.com/hotel/gb/still-waters.en-gb.html?aid=343339%3Blabel%3Doperasoft-sdg015-343339%3Bsid%3De0638ed1de8f2969e49e004815b94292%3Bdcid%3D1%3Bcheckin%3D2015-08-27%3Bcheckout%3D2015-08-28%3Bucfs%3D1%3Bsrfid%3D2847cabd8f7d64fb7f730598522597b64806a7ebX41%3Bhighlight_room%3D58491805
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 09, 2015, 14:10:04 »

Днес си резервирахме кратка екскурзия в Париж. За съжаление е две седмици след сватбата, но не си харесахме нищо друго. Края на юни, за 5 дни - 1500 лв. Ако някой се интересува, още има места Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #122 -: април 09, 2015, 14:19:31 »

Ох така като ви слушам ми се ходи навсякъде! Ние сме си пуснали една седмица след сватбата отпуска (повече няма как...), но изобщо не сме наясно дали ще ни стигнат парите И за това...Иначе моята дестинация е Будапеща, Прага, Виена, а неговата - Мюнхен (футболен фен си имам), но дай Боже да ни стигнат парите, може и да ги съчетаем smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 11, 2015, 15:37:11 »

http://www.travelsmart.bg/2015/05/maldives615/ Ето една прекрасна оферта, от която могат да се възползват булките с ранни сватби, а аз само да завиждам благородно (въпреки че такова нещо, като благородна лъжа и завист не съм сигурна има ли  pardon)
Или пък това http://www.travelsmart.bg/2015/05/srilanka/  cray cray cray cray
« Последна редакция: май 11, 2015, 15:41:44 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 11, 2015, 16:16:38 »

Ние в крайна сметка няма да ходим извън БГ. Довечера с ММ ще резервираме 2 апартамента или вила в Лайтхаус или Трейшън клифс за 1 седмица. Поне с кумовете да се видим, че сигурно ще е чак за някоя годишнина.  girl_impossible  tease

Активен
AdeliaMiss11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #125 -: май 11, 2015, 17:28:42 »

http://www.travelsmart.bg/2015/05/maldives615/ Ето една прекрасна оферта, от която могат да се възползват булките с ранни сватби, а аз само да завиждам благородно (въпреки че такова нещо, като благородна лъжа и завист не съм сигурна има ли  pardon)
Или пък това http://www.travelsmart.bg/2015/05/srilanka/  cray cray cray cray

Няма за какво да завиждаш, офертите точно в тези хотели и по-точно острови, не струват. Идеята за почивка на Малдивите и още повече - за меден месец - изобщо не би трябвало да включва престой в столицата, където е всичко друго, но не и рай Wink   
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 12, 2015, 08:25:58 »

Благодаря за уточнението, Аделия smile, да ти кажа не ме яд по-малко.. Но, ще намерим местенце, където да отидем.. Пък, когато дойде момента да можем да отделим 10000лв за почивка, ще отидем и на Малдивите  pardon

Нат, браво на вас, важното е да си изкарате хубаво  Bravo Ако трябва да избирам аз бих избрала Тракийските скали между двете  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 12, 2015, 08:30:16 »

Тони, и аз ги предпочитам, но разликата в цената е чувствителна и май ще е лайтхаус. Чакам кумата да се накани да ми каже последно какво са измислили и те.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 12, 2015, 08:33:11 »

Мислили ли сте за Калиакрия гледката е надожествена и обслужването също? Или искате да играете голф ? smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 12, 2015, 08:35:59 »

Калиакрия....не ми е попадало като име. Пффф, какъв ти голф?! Имам намерение да си почивам и да не се срещам с тълпи народ и царевичари smile
Активен
AdeliaMiss11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #130 -: май 12, 2015, 08:42:17 »

Благодаря за уточнението, Аделия smile, да ти кажа не ме яд по-малко.. Но, ще намерим местенце, където да отидем.. Пък, когато дойде момента да можем да отделим 10000лв за почивка, ще отидем и на Малдивите  pardon


Offtopic

 good good good Иначе просто няма смисъл да се дават дори и тези (уж малко) пари за посочените условия  give_rose Като ще се ходи чак дотам, да е както трябва  pardon

Освен това катарците пускат често промоции на такива цени, поне два пъти в годината. Така че не е нещо невиждано и нечувано. Остава да се избере и подходящо атолче, на което да се отседне, а ако изпадне промоция и в тази посока, въобще не са нужни 10000  Wink А и понякога се намират 2ма на цената на един, особено пък за меден месец. Успех!

За да не съм съвсем оффтопик, да си кажа, че нашата сватба ще е догодина, така че все още не сме мислили за меден месец. Аз лично си го представям едно голямо и щуро пътуване из Европа, но ще видим...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 12, 2015, 08:43:41 »

Погледнете Калиакрия, божествено е! и е на 10тина км от Тракийските скали и останалите..  good Като цена-качество е просто върха, който могат да предложат по нашето Черноморие   good

Аделия, пътуването в Европа е яко, но ние непрекъснато обикаляме някъде.. Може би пак ще се озовем в Европа, но хвърлям по едно око и за по-екзотичните дестинации  pleasantry Като най-вероятно е Италия (Позитано, Амалфи .. или пък Сицилия) или Испания и Португалия, което ММ предпочита, защото в Италия ходим постоянно.. Мен си ме влече някак  pardon
« Последна редакция: май 12, 2015, 08:45:53 от alexandrova_90 » Активен
AdeliaMiss11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #132 -: май 12, 2015, 08:47:58 »

Погледнете Калиакрия, божествено е! и е на 10тина км от Тракийските скали и останалите..  good Като цена-качество е просто върха, който могат да предложат по нашето Черноморие   good

Аделия, пътуването в Европа е яко, но ние непрекъснато обикаляме някъде.. Може би пак ще се озовем в Европа, но хвърлям по едно око и за по-екзотичните дестинации  pleasantry Като най-вероятно е Италия (Позитано, Амалфи .. или пък Сицилия) или Испания и Португалия, което ММ предпочита, защото в Италия ходим постоянно.. Мен си ме влече някак  pardon

Ясно, аз говорех за себе си  tease Имах предвид, че не си представям да отидем и да се залежим някъде, по-скоро мислех да запалим колата и да се движим, и двамата с ММ обичаме, та така си го представям моя меден месец. Ама след една година може да мисля по различен начин и след организацията по сватбата да ми се спи яко цял месец, та не знам  tease tease tease
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 12, 2015, 08:55:48 »

Ние много искахме екзотична дестинация за сватбеното ни пътешествие, но поради финансови причини решихме да го оставим за по-натам. Запазихме една седмичка в Южна Италия - в Соренто, но ще пообиколим крайбрежието - о. Капри, Позитано, Амалфи, и после 3 дни в Рим. Въпреки че направихме компромис, съм сигурна, че пак ще е вълшебно и романтично, нищо че не е на хиляди километри от България (или поне така се успокоявам  blum )
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 12, 2015, 09:11:03 »

Тинче, това е моята идея, я пусни във фб от къде букнахте екскурзията. Иначе, Илиян си представя да комбинираме Испания и Португалия, което също е опция, но Италия винаги ми е по-романтична  blush
Иначе, Аделия, нашите екскурзии преминават в 15-часови дни, непрестанно обикаляне, писала съм го някъде по назад.. Просто за нас медения месец, няма да е стандартната екскурзия, в която сме включили всичко до последния камък или музей, за гледане.. Искаме да е романтично, да има и обикаляне, че ММ мрази леженето по плажове повече от 2 дни, но все пак не и 40-километрови дневни походи  pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines