Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 08:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 211997 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 16, 2012, 10:44:07 »

на мен в талията ми стои по-широка...
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 22, 2012, 17:17:56 »

Момичета, след само 2 дни обикаляне, три магазина и 9 премерени рокли вече капарирах моята biggrin
Наистина си е така, че като я сложиш, знаеш, че си е твоята рокля и се чувстваш най-красива с нея. Трябва да отида в края на юли на проба, иначе съм висока и размерът на модела ми беше идеален, така че съм готова.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 22, 2012, 17:32:42 »

flyin, много е красива, поздравления за избора  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 22, 2012, 17:34:22 »

Много хубава рокля, и това украшение ѝ придава страхотен вид. Пък и ще търпи повечко бижута, ако решиш да имаш. smile smile smile
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 22, 2012, 18:28:41 »

На мен лично на фонът на тези къдрички украшението ми идва малко в повече, но това е така, защото обичам много семпли неща. Роклята ти е много красива, честито!  Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 22, 2012, 21:16:28 »

flyin,прекрасна рокля! Колкото до украшението, ако и от близо е хубаво колкото отдалеч съм ЗА  good (иначе и аз не си падам по лъскавките неща  pleasantry)
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 22, 2012, 21:47:52 »

Благодаря, момичета! Аз също не си падам по лъскави неща, но с това украшение фокусът е много добре поставен, според мен.
Често казано, тази е една от най-семплите сватбени рокли, които видях, най-най-семплите вече не са сватбени рокли, а в най-добрия случай бели абитуриентски рокли smile
Мерих и много хубава рокля, съвсем изчистена, в ателие Воала (между другото, продавач-консултантката беше просто страхотна и услугите на преправяне на роклите са много добри - каквото си искаш деколте или коланче, каквато си искаш преправка...), но едно от съображенията ми беше да е удобна и да не спарва много, все пак сватбата ни е през един от най-горещите месеци.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #52 -: април 22, 2012, 22:05:50 »

flyin роклята е страхотна, браво! Ако не е тайна от кой магазин я купи?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 22, 2012, 22:11:10 »

flyin роклята е страхотна, браво! Ако не е тайна от кой магазин я купи?
Благодаря smile От Романтика Фешън е. Тъпото е, че ако харесаш нещо, се опитват да ти пробутат роклята от магазина, вместо да се сетят и сами, че булките искат чисто нови рокли, преправени по техни мерки. Освен това изискват адски много време за изготовка - моята ще е готова края на юли  crazy , и не може да си поръчаш рокля с по-различно деколте примерно, защото имат готови модели, които предлагат. За капак, не можело да се правят снимки на булката в роклите им, не можах да им разбера логиката, след като моделите им са в интернет почти всичките.

Както и да е де, те имат според мен най-модерни и различни модели, различни от принцеските рокли, които никога не съм харесвала (лично мнение, не го налагам на никого smile ).
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 22, 2012, 22:24:36 »

Роклята при всички положения е повече от уникална, в никакъв случай не искам да кажа обратното. Много добър избор! Поздравления за вкуса!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 23, 2012, 17:40:52 »

flyin честито за роклята, много е красива, стилна и изчистена smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #56 -: април 24, 2012, 22:03:51 »

flyin роклята е прелестна - страхотен избор smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #57 -: април 24, 2012, 22:06:29 »

Момичета, някоя от вас ходила ли е до FEDE и имате ли идея какъв е ценовия диапазон на късите рокли там? Ние само ще подписваме, но ми се иска да си имам някакво прилично рокле на не много висока цена ...
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 24, 2012, 22:19:03 »

Момичета, някоя от вас ходила ли е до FEDE и имате ли идея какъв е ценовия диапазон на късите рокли там? Ние само ще подписваме, но ми се иска да си имам някакво прилично рокле на не много висока цена ...
Бях там в събота, цените им са около 1000 лв за дълги рокли, къси честно казано не видях  scratch one-s head
Сигурно имат и сто процента късите са на по-прилични цени, роклите им по принцип са доста различни и оригинални. Успех  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 25, 2012, 09:31:38 »

Мисля че в Лита съм виждала къси
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines