Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:20:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 209413 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #405 -: юни 21, 2012, 08:04:06 »

bib, малък съвет, не води толкова много хора по пробите, вземи си решението сама. Аз направих тази огромна грешка. Бях се влюбила в една рокля точно в Арети, но вместо да си запазя всичко за себе си и просто да си я купя (не беше от скъпите им модели), реших да се консултирам. Е, от консултации по роклите и съобразяване с кого ли не (младоженец, кум, кума, майка, свекърва) избрах модел, който е по-скъп и дори не толкова красив, колкото онзи в Арети. Не искам да се оплаквам от хората, които ми шият роклята, напротив, отношението им е невероятно и съм влюбена в тях, просто още помня онази рокля. Радвам се, че поне ти си имала късмет и са ти помогнали да купиш мечтаната рокля. Просто предупреждение за в бъдеще, виждам, че сигурно сега започваш подготовката.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 21, 2012, 08:50:56 »

Биб, и мен ме мързи да слагам запетаи, ама чак пък толкова  shok !
Почти нищо не разбрах, само знам че не бива да взимаш със себе си хора. Когато избереш, тогава вземи свекървата , след като плаща и държи на вниманието ти. Но бъди твърда в избора си.
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #407 -: юни 21, 2012, 11:13:09 »

Момичета, благодаря за съветите и мненията Ви. Аз се спрях на модела на Грънчаров с презрамките, тъй като ще съм в 6-тия месец, няма да може да се стегнат кой знае колко връзките отзад, а пък не ми се иска роклята да се свлича постоянно. Естествено поисках малко да я променят - панделката ще е сатенена като на другия модел и също ще има дантела надолу. Ще видим какво ще се получи накрая  blush
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #408 -: юни 21, 2012, 11:36:22 »

Аз вече съм писала, но си взех роклята от Fede и съм много щастлива. А вчера си взех и шал към нея, който е от същата дантела като на роклята. Без було съм и страшно много ми харесва smile.

Понеже гледам какво пишете, бих ви посъветвала няколко неща:

- избирайте роклята сами. Аз ходих само с майка ми, но тя не ми се бърка. А и като се облечеш и се харесаш някак си разбираш кое е твоето. Поне аз лично нямам нужда от помощ в избора.

- Аз вече си бях купила роклята, но впоследствие си взех списание Булка (ей така да го разгледам и да се почвуствам Булка  pardon ), та там мисля имаше какъв тип рокля да си вземеш според фигурата. За всички, които се колебаят нека се поразтърсят и да видят модели, които са за тях. Аз например съм дребна, ниска и слаба и тип принцеса хич не ми седят и дори и не съм пробвала. И въобще има си модели за различни по вид фигура и т.н. Поне при мен като избирам дрехи, това е водещото, нещо, което на мен ще ми седи най-добре.

Та така и успех с търсенето на всички булки smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 21, 2012, 13:30:00 »

Момичета, според мен е много важно да се пробва по 1 рокля от всеки тип, защото при мен примерно - мислех, че искам едно, а то изобщо не ме правеше да се чувствам булка... Затова пробвате още на първото място А-линия, русалки, принцеси и тн., и виждате кое е най-добре. Wink) На мен това пробване много ми помогна и веднага разбрах какво ми трябва, за да изглеждам и се чувствам така както искам! Успех на всички!!  good
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #410 -: юни 21, 2012, 14:38:20 »

 Е най-накрая взехме роклята от Арети всъщност тя е на деметриос.Разбрах аз твърде късно, че не трябва толко хора да идват с мен ама ... след дъжд качулка. Та точно това исках да покажа максимум 2 човека, като ходите за рокля.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 21, 2012, 15:04:29 »

Щом се стегне хубаво няма да имаш проблеми, не се притеснявай. smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юни 21, 2012, 15:22:59 »

бях гледала някакви смешни булченски снимки, като си вдига двете ръце булката било за разчупване на питка, било за нещо друго и й лъсват циците, защото роклята й била само с бюстие, без презрамки, та и мен същото ме притеснява, да не ми излезе нещо....а не е като да няма какво да излиза smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 21, 2012, 15:25:10 »

Това само ти можеш да си го предцениш докато пробваш! Аз нямах такива проблеми и притеснения и нищо не се показа  Wink
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #414 -: юни 21, 2012, 15:30:57 »

Горката булка.Аз в момента се мъча да се сетя дали имаше роклята ластици, които да я придържат здраво за мен.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юни 21, 2012, 15:42:21 »

биб, супер е роклята!  good
Не се притеснявай за падането, не знам дали си обърнала внимание(защото аз от вълнение пъвият път изобщо не обърнах внимание), но роклите от този клас обикновено имат вътрешни вградени корсети и като те стегнат няма мърдане Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 21, 2012, 15:57:03 »

Много е красива роклята. Когато роклята се стегне , няма как да падне. НО не стягайте прекалено много понеже някой корсети се "чупят" и седи много грозно.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юни 22, 2012, 07:34:03 »

От миналата събота ходя на проби. Записах си часове в няколко бутика. Дори през седмицата си пуснах един ден отпуск, за да мога да видя всички места, които си набелязах. В първия бутик на Витошка до Южен парк - момичето беше много любезно, обаче роклите бяха огромни и ужасно тежки. Едната беше 23 кг.  shok А аз търся много изчистена, лека, лятна рокля.
Харесвам повечето модели на Pronovias, дори успях да се видя в няколко. В събота се надявам да избера нея. Роклята с главно Р.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #418 -: юни 22, 2012, 08:03:12 »

Ха-ха, в магазина на Витошка леки рокли няма да намериш. Аз отидох там с конкретни идеи за изчистена рокля по тялото и харесах една на снимка, но вместо с дантела като на снимката, беше изпълнена с камъни, така че за съжаление отпаднаха на първо четене, въпреки че момичетата там са много любезни и търпеливи. Виждам, че си се ориентирала към високите класове, пробвай и в Арети, там са по-леки модели, въпреки че и те имаха основно принцеси и А-линия.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юни 22, 2012, 08:55:40 »

Нямаше как да знам колко тежат роклите.  smile Разгледах сайта и ми казаха, че освен San Patrick предлагат и други марки. От каталога си харесах два модела, нямаше ги и двата. И просто премерих това, което имаше в наличност като модел, който искам.
Ще разгледам за Арети, благодаря за препоръката.  understand
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines