Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:20:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Bibsi8792  (Прочетена 15014 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« -: март 23, 2012, 11:13:09 »

Хайде скъпа Бибси, заповядай на твоят горещ стол.. give_rose give_rose give_rose

Много се радвам, че първите въпроси ще бъдат моите  Bravo

1. Опиши се с пет думички  smile
2. Вярваш ли в съдбата?
3. С какво те спечели този форум? Смяташ ли, че намери истински приятели тук?
4. Кое е първото нещо, което забелязваш в хората, когато се запознаваш с тях?
5. Критична ли си към себе си, а към другите?
6. Кои са най-щастливите мигове до сега в живота ти?
7. Как се виждаш след 15 години?
8. Как те спечели твоят съпруг?
9. Опиши един свой ден сега, удовлетворена ли си от живота си?
10. Кои са любимите ти книга, филм, песен?
11. Коя зодия си и вярваш ли в тези неща?
12. Как релаксираш?

Приключвам за сега, за да дам възможност повече момичета да зададат въпросите си  danceg
« Последна редакция: март 23, 2012, 11:36:13 от InLove_Girl » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #1 -: март 23, 2012, 12:08:46 »

Ади какво ме направи ти бе момиче ,разпънаме до н-та степен smile Надявам се да ти харесат бързите ми отговори
1. Опиши се с пет думички  smile- Упорита,твърдоглава,ината ,много усмихната и притеснителна
2. Вярваш ли в съдбата?- Като всеки друг ,човек и аз вярвам в съдбата ,всеки човек има предначертан път пред себе си и каквото съдбата ми е отредила ,каквото и да правя няма да го избегна ,а и не искам smile
3. С какво те спечели този форум? Смяташ ли, че намери истински приятели тук?-Форума ме спечели с това ,че получих доста добри съвети за предстоящата ми сватба.Тук има много стойностни и уважавани от мен хора.А дали съм спечелила "приятели" - думата приятел за мен е много лично нещо - да си призная имам добри познати ,но не и приятели (нищо лично към никого ) .Има няколко човека в реалния ми живот на ,които мога да разчитам денем и нощем.
4. Кое е първото нещо, което забелязваш в хората, когато се запознаваш с тях?- Колкото и странно да звучи забелязвам първо обувките им  blum дали са чисти и подържани.След това вниквам в тях чрез погледа им и имено поради тази причина понякога не съм удобнана някого ,но досега не съм грешала в преценката си :)Незнам дали успях да го обесня както трябва smile
5. Критична ли си към себе си, а към другите?-Критична съм към себе си винаги ,изпитвам угризени за какво ли не ,към другите се стреня да не съм макар ,че едва ли успявам
6. Кои са най-щастливите мигове до сега в живота ти?-Всеки ден от живота ми е щастлив:) Разбира се имам и тъжни моменти ,като все друг човек .
7. Как се виждаш след 15 години?-Обикновена работеща майка и съпруга ,с един щастлив 16 годишен брак ,с 15 годишно дете и ......знам ли нека минат тези 15 години пък пак ще ти отговоря smile
8. Как те спечели твоят съпруг?- О доста труден въпрос - с какво ли не smile колкото и нескормно да звучи smile

9. Опиши един свой ден сега, удовлетворена ли си от живота си?-Ставане в 8 ,пиене на кафе ,тръгване за работа в 9 ......работа до 5-6 ,прибирам се грохнала,влизам в  банята къпя се ,след това приготвям нещо бързо за вечеря ,чакам мъжо да се прибере ,вечеряме - той прибира и мие чиниите ,карам колело след вечеря ,гледаме някоя сапунка и бам в леглата - и май това се повтаря всеки божи ден smile Сега вече е малко по различно- pqz smile И дали съм удволетворена от живота - да бих казала, че съм:) Човек винаги искам все повече и повече ,но аз се радвам и на това което имам ,защото има хора  ,които нямат и това което аз имам ....
10. Кои са любимите ти книга, филм, песен?Имена не помяна ,харесва ми в дадения момент и не се задълбавам повече :)Обичам много трилъри ,ужаси ,мистерии .От   книгите харесвам произвиденията на Пауло Коелю ,а за песен слушам какво ли не smile
11. Коя зодия си и вярваш ли в тези неща?-Зодия Везни.На въпроса дали вярвам - честно да ти кажа от части ,но не чак до такава степен ,че зодиакалните писания да са начина ми на живот .
12. Как релаксираш?-Да легна и да гушна любимия ми човек,по добра релаксация за мен от това няма smile

« Последна редакция: март 23, 2012, 13:27:00 от Bibsi8792 » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 23, 2012, 12:22:45 »

Благодаря ти Бибси за откровените отговори   give_rose Ще изчакам и другите момичета да си зададат въпросчетата и след това паккк...ще бъдеш разпитана  blum Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 26, 2012, 10:43:27 »

Здравей, Bibsi8792 !
Има една игра тук във форума "Довършете изречението" - ще ми бъдат интересни твоите отговори на нея:
1.Обичам ...
2.Мразя ...
3.Усмихвам се ...
4.Плача ...
5.Старая се ...
6.В работата си ...
7.Животът за мен ...
8.През свободното си време ...
9.Събуждам се ...
10.Заспивам ...
11.Гордея се...
12.Ако бях звезда, щях да бъда ...
13.Ако бях езеро, щях да бъда ...
14.Ако бях път, щях да бъда ...
15.Ако бях дърво, щях да бъда ...
16.Ако бях животно, щях да бъда ...
17.Ако бях предмет, щях да бъда ...
18.Ако бях въпрос, щях да бъда ...
19.Ако бях отговор, щях да бъда ...
20.Ако бях чувство, щях да бъда ...
21.Ако бях друг, щях да бъда ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: март 26, 2012, 12:04:22 »

4. Кое е първото нещо, което забелязваш в хората, когато се запознаваш с тях?- Колкото и странно да звучи забелязвам първо обувките им  blum дали са чисти и подържани.След това вниквам в тях чрез погледа им и имено поради тази причина понякога не съм удобнана някого ,но досега не съм грешала в преценката си :)Незнам дали успях да го обесня както трябва smile
Ами като по- стара, не ми стана съвсем ясно, но пък ми е повече от интересно Wink. По този повод няколко доуточнителни въпроса:
 
Какви изводи си правиш за човека от обувките му?
Защо си мислиш, че си неудобна за някого? Какво правиш в такива случаи?
Защо обичаш цветята?
На какво би научила децата си?
Какво, според теб, значи "добре възпитано дете"?
Обичаш ли домакинската работа?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #5 -: март 26, 2012, 15:05:34 »


1.Обичам  ЖИВОТА
2.Мразя ЛИЦИМЕРИЕТО
3.Усмихвам се КОГАТО НЕ СЪМ ТЪЖНА
4.Плача ОТ БОЛКА И ТЪГА
5.Старая се ДА БЪДА СЕБЕ СИ
6.В работата си РАБОТЯ НЕУМОРНО
7.Животът за мен Е ВСИЧКО
8.През свободното си време ПРАВЯ ЩУРОТИИ
9.Събуждам се РАННО С УСМИВКА НА ЛИЦЕ
10.Заспивам КЪСНО ВЕЧЕР УМОРЕНА
11.Гордея се С СЕМЕЙСТВОТО СИ
12.Ако бях звезда, щях да бъда ЕДНА ОТ МНОГОТО
13.Ако бях езеро, щях да бъда ЧИСТО И КРИСТАЛНО СИНЬО С  МНОГО ЖИВОТИНКИ .
14.Ако бях път, щях да бъда  РАВЕН И БЕЗ ДУПКИ  cap
15.Ако бях дърво, щях да бъда ВЕКОВНО И ВЕЧНО ЗЕЛЕНО
16.Ако бях животно, щях да бъда ЛЕБЕД
17.Ако бях предмет, щях да бъда КАРТИНА
18.Ако бях въпрос, щях да бъда - ЕЙ ТУКА НИЩО НЕ МИ ИДВА НАУМ smile
19.Ако бях отговор, щях да бъда -ЕЙ ТУКА НИЩО НЕ МИ ИДВА НАУМ smile
20.Ако бях чувство, щях да бъда ЛЮБОВ
21.Ако бях друг, щях да бъда ПАК СЕБЕ СИ


Надявам се да съм дала задоволителни отговори на тази форумска игра
Благодаря m0onlight
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #6 -: март 26, 2012, 15:19:51 »

Ами като по- стара, не ми стана съвсем ясно, но пък ми е повече от интересно Wink. По този повод няколко доуточнителни въпроса:
 
Какви изводи си правиш за човека от обувките му?
Защо си мислиш, че си неудобна за някого? Какво правиш в такива случаи?
Защо обичаш цветята?
На какво би научила децата си?
Какво, според теб, значи "добре възпитано дете"?
Обичаш ли домакинската работа?

svekarvaв веднага отговарям на въпроса ти - при първата ми среща с някой непознат аз го изпитвам с поглед ,когато един човек не е искрен той избягва погледа ти и става много притеснителен,Когато не крие нищо и застава плътно зад думите си няма от какво да се страхува и с уодовлствие те гледа право в очите .Ккато казах досега не съм сгрешила в преценката си за някой ,но може би не съм и гообяснила както трябва.За някой може би е клиширано ,но за мен е ефективно smile
А сега въпросите

Какви изводи си правиш за човека от обувките му? - Ми обикновенно когато обувките му са мръсни не е хубав човек ,човек който се занимава с интриги ,а аз не обичам такива хора и те нямат място в моето обкръжение.Личи си когато обувките не са мити с дни и кога са изцапани "преди малко " така ,че не всички попадат в тази графа smile
Защо си мислиш, че си неудобна за някого? Какво правиш в такива случаи?-Чувството е било породено от дадена случка и случките след нея.Казвам нещатата такива каквито са ,рядко премълчавам нещо в дадена ситуаци (като разбира се обмсилям добре думите си ) Нали знаеш кога не си удобна на някой ,когато не игареш по нечия свирка  huhhuh.gif И какво правя в такива случаи ли - проддълажвам да бъда себе си и отстоявам своята позиция !
Защо обичаш цветята?-Те са част от мен ,без тях немога дават ми свежест за деня,а защо ги обичам ли - дори и аз незнам немога да опиша тази любов ......кой ли може??/
На какво би научила децата си?-Ще ти отговоря по точно на въпроса може би след няколко години ...но едно знам че ще се опитам да ги науча да стоят настрани от лошите неща...
Какво, според теб, значи "добре възпитано дете"?-Нека да видя моето дали ще е добро дете ,пък чак тогава ще ти кажа ...нали знаеш ПО хубаво от моето гардже няма smile
Обичаш ли домакинската работа?-Да обичам я ,върша я с най голяма удоволствие:) Обичам чистотата,комфортна ,вкусната  и прясна приготвена храна  и т.н.Затова се стремя в къщата ми нищо от това да не липсва...

Надявам се съм дала ясни отговори на зададените от теб въпроси
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 26, 2012, 16:35:37 »

Благодаря ти, Bibsi8792, четох с интерес  give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines