Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:55:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158497 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 05, 2011, 15:43:34 »

 kala, и аз ще подкрепя lawyer и ще те предупредя, че изсветляването след тези лосиони става първо на малки точици, след това на големи и така, докато изчезне! А и отенъка на самия цвят, който добиваш е оранжев! Ама много оранжевgirl_impossible
Активен
iinaxastra
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #376 -: април 06, 2011, 08:32:54 »

Monikamaria е права - доста оранжево стои. Преди време и аз съм пробвала - с най - различни, Ейвън, Гарниер - ужасна бях. Като китаец. И трудно падна и седеше на петна и миришеше ужасно. Най - доброто решение за тен е солариумът. Тена става уникален. Отиваш 10 - 15 пъти и си готова.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 06, 2011, 15:21:32 »

Интересна тема, как така съм пропуснала да се запиша в нея blum Аз съм си набелязала за преди сватбата да си боядисам малко по-светла косата (руса съм, но последно време се боядисвам в пепеляво русо, което с малко повечко лак за коса в основите на косата изглежда доста по-тъмно), може би медено русо или нещо подобно, ще сменя цвета тези дни, а преди сватбата просто ще го освежа. Още какво - ох, сетих се, голямата ми драма - спрях шоколада nea, ама напълно - забелязах, че от какаото в него вероятно се изприщвам сериозно, ама не просто пъпки, а някакви огромни чудовища, може би имам алергия или просто кожата ми не понася какао + масло + захар в шоколада, имам много светла и нежна кожа. И така - на козметик не мисля да ходя, ще си направя пилинг вкъщи и нощта преди сватбата по съвет на козметик ще сложа 1 пръст овлажняващ крем smile и това ще е. Иначе вече месец и нещо съм на диети постоянно, само през последната седмица изпуснах малко положението, но мисля да продължа - чувствам се чудесно, а и определено не искам от сватбените снимки да ме гледа едно симпатично прасенце с пълни бузки blum, та продължавам да си диетувам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 06, 2011, 15:57:26 »

Нямаш алергия към шоколада. Той и газираните напитки водят до появата на много пъпки.  blum
А за козметика - отиди поне две седмици преди сватбата, за да има време лицетото ти да се възстанови от процедурите.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #379 -: април 06, 2011, 18:44:15 »

И аз мисля две седмици преди сватбата да ида на козметик, маникюр и педикюр в деня преди нея. Искам и някаква процедура за лице да си направя, но се чудя каква...  huhhuh.gif
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 06, 2011, 22:43:28 »

Нямаш алергия към шоколада. Той и газираните напитки водят до появата на много пъпки.  blum
А за козметика - отиди поне две седмици преди сватбата, за да има време лицетото ти да се възстанови от процедурите.

За алергията - знам ли?, при всички случаи съм мнооого чувствителна към шоколада, уф.
За козметика - да, така е!, ще послушам съвета ти smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #381 -: април 10, 2011, 11:23:25 »

И аз да се запиша в тази тема smile Записала съм си час за почистване на лице 3 седмици преди сватбата, но като гледам всички казвате, че ще ходите 2 седмици преди това. Мислите ли че е прекалено рано 3 седмици? Притеснява ме фактът, че кожата ми е много чувствителна и ми остават червени петънца доста дълго време след подобни процедури. Затова прецених, че ще съм по спокойна, ако отида по-рано, но сега започвам да си мисля, дали няма да подраня прекалено и кожата ми пак да се замърси.... А и още нещо да ви питам - всички пишете, че сте доволни от солариумите, но аз имам лош спомен от бала и не  съм се престрашавала оттогава да пробвам дори. Имам алергия от слънцето в последните години и при по-продължително излагане с по-нисък защитен фактор на защитните кремове ми се появяват червени петна, които са много грозни и ужасно сърбят. ПОлучи ми се и от солариума, въпреки че използвах защитен крем... Не знам дали е удачно точно преди сватбата да експериментирам...
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 10, 2011, 22:29:32 »

Моят съвет е точно преди сватбата да не експериментираш със солариума, особено след като имаш вече неприятен опит с него smile Аз не смея и да си помислям - колкото и красиво да изглежда лекия слънчев загар, като си имам предвид нежната, хипертънка бледа кожа, си представям до какво може да ме докара солариумът... Мисля си, че преди сватбата не трябва и да се престараваме в желанието си да бъдем неотразими, нали сме млади и влюбени, това не е малко в полза на красотата blum
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 11, 2011, 08:46:44 »

nonnita, щом имаш, каквато и да е кожна алергия, по-добре е да отидеш при кожен лекар и той да те посъветва. Също така в някои лекарски кабинети има солариуми, които предполагам са по-щадящи кожата от тези в козметичните салони. Това, че сте с много бели и чувствителни кожи изобщо не е критерии, за да не ползвате солариум- аз също съм с такава, но нямам проблеми smile просто нещата трябва да се проучват много добре; важно е какъв е самия солариум, с какви лампи е, колко време ще прекарате вътре и т.н. Аз например не ползвам никаква козметика, когато съм вътре в солариума, а след това, защото той изсушава кожата и трябва овлажняване; започвам с много малко минути- 2-3 мин. и увеличавам максимум до 15, не повече; като направя 15-20 посещения се получава много добре smile Но си е въпрос на гледна точка, аз например харесвам кожата ми да има тен и се чувствам перфектно, ако имам пъпки ми изчезват, което също ме устройва smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 11, 2011, 08:51:48 »

Това, че сте с много бели и чувствителни кожи изобщо не е критерии, за да не ползвате солариум- аз също съм с такава, но нямам проблеми smile

Това е вярно good Аз принципно имам резерви към солариума, много харесвам загар по чужда кожа, но собствената си предпочитам бледа и естествена pardon Но така или иначе, мисля, че точно преди сватбата, е по-добре да се внимава с експериментите.
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #385 -: април 11, 2011, 10:54:41 »

 Bravo  ооо, чудесна тема, започвам да я следя с интерес, че и аз се чудя как да организирам в календара боядисване, козметици, солариуми и т.н. в един месец трябва да се подложа на всичко това  blum
Насрочила съм си боядисване за другата седмица, т.е. 3 седмици преди сватбата, мислите ли, че ще има нужда след това от освежаване, дали ще падне цвета? Само да кажа, че съм избрала само един тон по-тъмен от естествения, за да се изравни цвета и да се убие леко медния отенък, който имам на отдавна забравения рус цвят Makeup
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #386 -: април 11, 2011, 16:01:41 »

Съжалявам, няколо думи  Offtopic - Аз ходих на дерматолог преди две лета, когато просто беше нетърпимо това с алергията и той ми препоръча някаква инжекция, която в действителност помогна и оттогава не е толкова зле положението, всъщност, много рядко ми се появяват малки петънца, които бързо изчезват, но май ще предпочета да съм си естествено беличка като soulless smile точно за сватбата няма да рискувам. А lilkada, аз не съм много веща с боядисването, най-добре другите да те посъветват по- адекватно smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 11, 2011, 19:10:20 »

Bravo  ооо, чудесна тема, започвам да я следя с интерес, че и аз се чудя как да организирам в календара боядисване, козметици, солариуми и т.н. в един месец трябва да се подложа на всичко това  blum
Насрочила съм си боядисване за другата седмица, т.е. 3 седмици преди сватбата, мислите ли, че ще има нужда след това от освежаване, дали ще падне цвета? Само да кажа, че съм избрала само един тон по-тъмен от естествения, за да се изравни цвета и да се убие леко медния отенък, който имам на отдавна забравения рус цвят Makeup

И аз ще постъпя подобно на теб, ще променям малко сегашния си цвят, но мисля да направя промяната сега, по Великден, а седмица преди сватбата евентуално отново да боядисам косата за блясък и заради поизрасналите корени. Между другото, за блясък на косата и поддържане на цвета, поне на русите и светли изобщо коси, много помага маската от зехтин - студено пресован, наложен на косата дотолкова, че да не капе smile, стои се поне 20 минути. Поне при мен ефектът е възхитителен и това донякъде ме спасява от честото боядисване, което съвсем ми скапва и без това фината косица blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 11, 2011, 20:03:13 »

lilkada, съвет от мен - ако искаш свеж и наситен цвят, а и да имаш този блясък на скоро боядисана коса, според ме не по-добре да се боядисаш съвсем малко преди сватбата. Например седмица. Тъкмо ще имаш време за поправка на някакъв евентуален фал. good
Относно солариума lawyer е много права - важното е какъв е солариума, какви са лампите, как почистват солариума и т.н. Аз също имам слънчева алергия, макар че съм матова принципно. Дори съм имала рани(!!!) по челото от нея! angry Но от солариума не съм имала проблеми! Все пак, ако някоя реши да рискува нека е доста преди самата сватба, а не непосредствено преди нея! good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 13, 2011, 17:43:30 »

Аз мислех за тен също, но солариуми не обичам от това по-вредно няма и няма кой да ме убеди в обратното.
В крайна сметка не се подложих на нищо. НО кремовете за тен са ужасни. Единственото, което става равномерно, не цапа, тена е много бистър и шоколадов е чрез впръскване с пистолет. Не знам обаче в БГ с какви продукти работят и как стои въпросът. НЕ съм се подлага тука на такива процедури. Това, което съм пробвала е извън БГ, все едно се бях пекла на някой екзотичен остров,а не с изкуствен тен. Само да отбележа, че за лицето се впръсква с др пистолет и техниката е друга. Най-важното е да е специалист, да не те нашари и самият спрей.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines