Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:46:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158492 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 22, 2010, 09:27:15 »

В Америка са доста популярни тези спрейове за тен,тъй като,ако не се лъжа солариумите там са забранени.При нас също от извесно време ги има,но само за София съм чувала.Tiama,защо не пробваш една процедура?Ти сама ще прецениш дали те удоволетворява.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 04, 2010, 12:06:25 »

tiama, аз нямам впечатления от този спрей за тен, но използвах лосион за тяло на Garnier за постепенно придаване на тен и съм много доволна. Нито станах на петна, нито станах оранжева, имам много приятен, равномерен тен smile Резултат има след 4 дни  Wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 04, 2010, 13:04:10 »

Аз за бала се пръсках с такъв тен и да имаш в предвид, че леко оставя следи по роклята. Сега да не си помислиш, че някакви огромни петна или нещо такова, но ако ще си със снежно бяло рокля си помисли внимателно. Аз се пръсках в един козметичен салон в София - Дивна Медик. Да имаш в предвид, че има възможност и на машина да те пръскат - моят съвет е на ръка (както е на линка, който си сложила), защото става наиситна равномерно. Аз лично отидох веднъж пробно да видя дали ще се харесам. Става хубав тен, не седиш на петна, както и не става оранжево, а точно шоколадово.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 04, 2010, 14:21:17 »

tiama, аз нямам впечатления от този спрей за тен, но използвах лосион за тяло на Garnier за постепенно придаване на тен и съм много доволна. Нито станах на петна, нито станах оранжева, имам много приятен, равномерен тен smile Резултат има след 4 дни  Wink
Този лосион на Гарниер и аз го използвах миналата година и също съм доволна  good
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 09, 2010, 12:56:12 »

Да попитам нещо. Колкото и да е смешно вчера си взех хума с мисълта да си правя маски(четох, че е доста хубаво за мазна кожа) но си направих повече отколкото ми трябва. Дали мога другата да я съхраня или трябва д ая изхвърлям? smile Благодаря предварително

 Направих я, чувствам се свежа, н оне виждам кой знае какъв ефект. Сигурно аз съм с по-големи очаквания. Има малка промяна, но си мислех, че всикчи пъпки ще изчезнат smile  то сигурно не е от първият път ефекта smile ама няма да се отказвам я
« Последна редакция: юни 09, 2010, 14:26:07 от Vessy » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 16, 2010, 04:27:04 »

В Америка са доста популярни тези спрейове за тен,тъй като,ако не се лъжа солариумите там са забранени.При нас също от извесно време ги има,но само за София съм чувала.Tiama,защо не пробваш една процедура?Ти сама ще прецениш дали те удоволетворява.
Не са забранени солариумите, има ги на всяка крачка smile
За тези спрейове и аз не знам, в БГ съм чела,че ставш оранжев, което не ми се иска да е така. Вчера гледах едно клипче в което се обяснява, че трябва човека, който го прави да е професионалист. Големите пистролети са за тялото, а малките за лицето. Жената каза, че не всеки може да направи равномерен тон. демек дори и да си козметик си има трикове. Тя наслагваше боята на някои места като рамене клюцици и т.н там където слънцето прави кожата по-тъмна, а не пръска навсякъде един тон и се получи много хубаво. После и лицето с малкия пистолет. Момичето си свали банския и не жълтееше , а беше много хубав и равномерен тен. Казахаче издържал 1 седмица, но преди процедурата трябва да си ексфолираш тялото, и избръснеш, да не се мажеш с нищо друго. Веднага след процедурата се обуват тъмни и широки дрехи. Тук казаха, че са пуснали тези спрейове за лице, много са симпатични катоголеми червила,  свобоно на пазара, но само в една верига магазин, специализиран за козметика естествено. Чудех се дали да не си купя, но не смятам сама да го правя, така че ще го пропусна. Но ми се иска и в БГ да има нещо такова, а не да ставам жълта.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 16, 2010, 07:58:55 »

Аз преди сватбата ходих четири пъти на солариум-по веднъж на седмица.Сега като си гледам снимките,обаче пак съм супер бяла.Трябваше да походя още.Обаче,като се замисля по-добре бяла,отколкото оранжева като морков  funnytooth
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 16, 2010, 09:11:43 »

Аз преди сватбата ходих четири пъти на солариум-по веднъж на седмица.Сега като си гледам снимките,обаче пак съм супер бяла.Трябваше да походя още.Обаче,като се замисля по-добре бяла,отколкото оранжева като морков  funnytooth
Ако пробвам аз ще е много преди сватбата, че ако стана оранжева, да не е за смях и аз предпочитам да съм си бяла. Без лосиони или солариуми.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: юни 16, 2010, 12:38:55 »

аз пък като ходих да гледам един ден абитуриентите и бях удивена, имаше доста цигани, а останалите момичета бяха черни, колкото цигани, нямам нище против циганите, държа да подчертая, но всички ми се видяха просто ужасни.
 не мога да го разбера наистина, не беше хубаво при всички случаи,коя от коя бяха по-черни.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #294 -: юни 16, 2010, 12:51:34 »

Vessy ти ме беше питала за хумата, но аз ещо съм се разсеяла pardon Няма как да съхраняваш останалата ти маска. За почистване на порите в дълбочина, сложи някяква билка/пакетче от чай , като заври стой над парата около 5 минути. Главата ти трябва да е покрита с хавлиена кърпа, за да не бяга парата настрани. После с чиста салфетка между пръстите, изтискай порите по лицето. сложи си тоалетно мляко, някаква маска за лице, можеш да масажираш с кремче след това.
Добър вариант за почистване на порите е пилинг маската. Тя се отлепя от кожата на лицето и обира доста нечистотии smile
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 16, 2010, 13:34:18 »

Vessy ти ме беше питала за хумата, но аз ещо съм се разсеяла pardon Няма как да съхраняваш останалата ти маска. За почистване на порите в дълбочина, сложи някяква билка/пакетче от чай , като заври стой над парата около 5 минути. Главата ти трябва да е покрита с хавлиена кърпа, за да не бяга парата настрани. После с чиста салфетка между пръстите, изтискай порите по лицето. сложи си тоалетно мляко, някаква маска за лице, можеш да масажираш с кремче след това.
Добър вариант за почистване на порите е пилинг маската. Тя се отлепя от кожата на лицето и обира доста нечистотии smile

Благодаря за съветите smile ще пробвам непременно
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 17, 2010, 01:18:42 »

аз пък като ходих да гледам един ден абитуриентите и бях удивена, имаше доста цигани, а останалите момичета бяха черни, колкото цигани, нямам нище против циганите, държа да подчертая, но всички ми се видяха просто ужасни.
 не мога да го разбера наистина, не беше хубаво при всички случаи,коя от коя бяха по-черни.
Аз това не го разбирам също, просто исках за снимките не за друго да имам някакъв тен. Не черна, не че черна не съм по -добре, но нищо, дори кожата ми става по - мека и свежа. Тук на никой не му пука как излиза...повечето солариуми ми се струва, че ги ползват жени от европа, предимно българки, полякини и т.н. Мен дори тази година ме е страх да отида на море, взела съм си даже лосион, който има защита 100+, не знам дали в БГ ги има, защото те ги пуснаха тука тази година. Миналата година бях на почивка в Канкун, Мексико...и с 75 изгорях, ужас....Предпочитам беличка, но спокойна.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 17, 2010, 12:46:10 »

Аз от многото си планове за разкрасяване това, което направих всъщност беше по-редовни маски на лицето и шията последната седмица. Нито в салон отидох, нито време за вана ми остана.
Е, важното е че кожата ми беше чиста и веждите оскубани Xixixi Другото го свършиха фризьора и гримьора.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 19, 2010, 12:33:38 »

Може ли да ми препоръчате салон, където правят добър педикюр. Жената, при която ходех вече взима по 30 лв. и ако не й се остави бакшиш  beating следващия път не те прави добре  angry
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #299 -: юни 19, 2010, 19:20:25 »

Момичета имам един глупав въпрос.. Винаги съм била привърженик на естественото и не съм харесвала изкуствени нокти, но сега се оказва, че те са ми единствената опция. Не знам какво се случва с моите нокти , но напоследък повече от всякога се цепят и са на бели петънца.. сигурно от стреса. Въпросът ми е - за да си направя ноктопластика има ли нещо специално което трябва да знам... Като начин на оформяне или ... преди самата процедура. И при положение, че никога не съм си правила преди- колко време преди самата сватба е добре да си направя пластиката? Още веднъж се извинявам за глупавото питане  blush
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines