Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:14:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158534 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 09, 2009, 22:45:19 »

Миличка, много ти благодаря за отговора:) ще ги проверя тези местенца.. Мен Люлин 6 ми е малко далече, ама в крайна сметка за веждите след първоначалното оформяне, щее по-лесно да си ги поддържам и след това ходенето ще е по-рядко, така че моля те ако напиши ми едно ЛС за момичето в Люлин, къде точно да я търся. smile
Кажи в кой квартал ти трябва. Моите маникюристка, козметичка и фризьорка са в Бели брези и Гоце Делчев и трите са много добри мога да ти дам координати : smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #166 -: април 10, 2009, 00:43:25 »

Момичета, и аз бях помолила за координати на добра козметичка в района на Надежда или центъра. Искам да си правя маски на лицето, за да си пооправя кожата и да изглеждам добре. ако знаете някоя добра, пишете.  smile
Активен
Bulkata233
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #167 -: април 11, 2009, 17:42:56 »

Можеш да  отидеш  на SPA-масажи,ароматерапия,релаксация както  и  на  маникюр,педикюр,избелване на  зъбките,сауна,солариум,фризьор.......Това  от  мен!Приятно  разкрасяване!!! smile smile smile
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 13, 2009, 16:59:04 »

Ще споделите ли опит от спрей кабини за изкуствен тен?
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #169 -: април 21, 2009, 13:14:30 »

не те съветвам... после се отмива и оставаш на петна.  особено на ръцете... до китките си бял - а нагоре черен  - много е смешно. категорично НЕ! По-добре иди няколко пъти на солариум... в краен случай се намажи с някой крем за изкуственто почерняване... но внимавай как го нанасяш.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 21, 2009, 13:18:08 »

изкуствения тен оставя следи по светлите дрехи там където се трият в кожата. ползвала съм лосиони и наистина трябва да се внимава при нанасянето че ако не е равномерно стоиш на тъмни петна.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #171 -: април 21, 2009, 13:19:41 »

да... за това не бях се сетила... особено на сватбената рокля....
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 21, 2009, 14:05:15 »

Ама това от опит с кабини ли го споделяте или от лосиони сте си патили.Една позната във Франция ходи редовно на кабина,като преди това се маже с ексфолиант,точно за да не остане на петна.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 22, 2009, 23:26:03 »

Можеш да  отидеш  на SPA-масажи,ароматерапия,релаксация както  и  на  маникюр,педикюр,избелване на  зъбките,сауна,солариум,фризьор.......Това  от  мен!Приятно  разкрасяване!!! smile smile smile
мммммм звучи много добре MANICURE Makeup yea
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 24, 2009, 09:19:48 »

Можете ли да ми кажете къде се извършват избелващи процедури на зъбки
и каква е цената за това удоволствие?
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 24, 2009, 11:26:34 »

Във всички по - големи дентални клиники, аз ще ходя в Юниордент, че там си слагах и брекети преди време и съм много доволна, цената варира от 300 - 600 лв, но не знам съм още разпитвала.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 24, 2009, 11:41:49 »

Можете ли да ми кажете къде се извършват избелващи процедури на зъбки
и каква е цената за това удоволствие?

Bubetodve, скоро разпитвах моя приятелка зъболекърка за избелване. Обасни ми за изблеването на място в клиниката и това, при което в клиниката ти правят специални шини и ти дават гелче и вкъщи си ги избелваш. Вторият вариант е по-безвреден и по-евтин, не е и толкова "агресивен" към емайла. На мен тя ми каза цена около 300лв за избелване в клиниката и 150лв за домашното - това са цени на едно от местата, където тя работи, на другото място били по-високи малко цените.
Аз още не съм ходила, тя ми препоръча в началото на юни, така че ми е трудно да изкажа преки впечатления, но ако искаш, пиши ми на лични и ще ти дам координати.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 24, 2009, 11:53:24 »

По повод на избeлването на зъбите, аз лично смятам да използвам паста за зъби Pearl Drops.Отзивите от познати и мои приятелкиса страхотни!  good
« Последна редакция: април 24, 2009, 12:26:12 от Sunny_girl » Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 24, 2009, 12:23:58 »

Леле... скъпичко си е това удоволствие....
Аз за бала си избелих зъбите със сода за хляб.... Когато си мия зъбите отделям още 1,2 минутки за да ги потъркам със сода и ефекта беше супер! Ще видя дали да се възползвам от това удоволствие.... Все пак с милото с стараем да докараме ниско бюджетна сватба... избелването може и да си го спестим smile
Много Ви благодаря момичета , за съдействието и бързото отреагиране!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 24, 2009, 12:26:05 »

Това със содата за хляб съм чувала, че не е много полезно за емайла на зъбите, че го нарушава.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines