Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:07:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Ariel!!!!!  (Прочетена 64594 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 28, 2012, 11:25:33 »

Искам и аз да се включа, защото си наистина интересен и добър човек Bravo ... и почвам:

1. Кога разбра че съпруга ти е твоята половинка?

2. Кой е любимият ти град в БГ и в Холандия?

3. Кой е любимият ти цвят?

4. Защо избрахте точно тези халки - имат ли по специална символика?

5. Сподели че имаш татус...би ли описала какво представлява?

6. Случва ли ви се с мъжа ти да се карате - ако да за какво най-често?

7. Има ли нещо без което не може да започне денят ти?

Иии айде за сега спирам smile  blum
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 11:28:40 от cveta_d86 » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 28, 2012, 23:40:58 »

Здрасти sunset! С удоволствие почвам въпросчетата ти!  smile

1. Кое е най- трудното решение, което ти се е налагало да вземеш?
Може би решението дали да следвам течението и да правя това, което се очаква от мен (в професионален план) от близки, познати, общество, работодатели или да вървя срещу течението и да следвам мечтите и сърцето си. Това решение все още го взимам, така че не е приключило.

2. Заради съпруга си ли замина в Холандия?
Само и единствено! Колкото и да беше трудно, колкото и да е трудно пак в бъдеще пак бих взела същото решение.

3. С какъв тип хора не обичаш да общуваш?
С арогантни хора. Натоварват ме! Много е ужасно, когато арогантни хора са убедени в правотата си и не приемат чуждо мнение. Когато няма дори и малка вратичка, процепче дори за приемане на искрица чуждо мнение. Много е трудно да се общува с такива хора, защото не обичат да слушат и цялата енергия, която влагаш отива на вятъра. Когато попадна на такива хора просто мълча, приемам и отминавам. Ставам като кон с капаци и повече за мен тези хора спират да съществуват.

4. Какво учиш/работиш?
Карам втора магистратура на английски език в холандски университет (много странно звучи като прочетеш какво написах току що, хехе...) - Urban, Port & Transport Economics е точното наименование. Първата ми магистратура е финансов мениджмънт от френски университет. Иначе съм завършила бакалавър в Софийския. Надявам се скоро да работя нещо, с което ще помагам на хората. Каквото и да означава това.  smile

5. С какво не можеш да свикнеш в Холандия?
С прекрасен, току-що направен лек ежедневен грим, който става на размазана кашичка, когато се кача на колелото и без никакви предварителни изгледи за дъжд започва да вали като из ведро и ставам за секунди на локвичка в лицето.  biggrin

6. Страх ли те е от старостта?
Много хубав въпрос! Не галопирам с огромно желание към последните години от живота ми, но не мисля, че ме е страх от старостта. Виж не обичам самотата. Но ако съм вече на преклонни години и съм с любимия човек до мен няма да ми пука особено. Поне така мисля сега.

7. Кои са качествата у съпруга ти, които не харесваш?
Не искам да звучи като клише или преувеличение, но май няма такива. Или поне не такива, които бих описала като "не харесване". По-скоро има неща, които от време на време ме дразнят, както във всяка нормална връзка, но те са незначителни. Например:
Когато отвори хладилника и вика от кухнята с пълно гърло: "Къде е маслото?". Аз отговарям (провиквайки се сънливо от всекидневната и излежавайки се на креслото като змия  Read): "На втория ред отляво". После той: "Никъде го няма". "Абе, викам аз, там е, не ме карай да ставам!". Той: "Няма го бе, казвам ти..." Аз: "Шегуваш ли се? Ако сега стана и го намеря..." Той: "Ами няма го и това си е." Аз ставам поклащайки се... С един замах на вратата на хладилника и с един поглед намирам маслото. Той: "Къде го намери???!???" Аз:  beating И той:  crazy Аз:  grandpa А той:  funnytooth

funnytooth Ей такива му ти работи...  biggrin

8. Фактът, че сте от различни държави и с различен манталитет беше ли пречка в началото на връзката ви?
За важните решения не. Той не е типичен представител на неговата нация, както и аз не съм типичен представител на нашата. Затова и май се получи. Трудностите във връзката ни не са били породени, защото сме от различни националности, ами защото сме и двамата инати. А това няма нищо общо с националността, ами с характера. Но и двамата умеем да се нагаждаме много бързо към новостите и промените, така че не, не е било голям проблем.

9. Каква би била идеалната почивка според теб?
С историческа насоченост - организирано пътуване до най-важните места в живота на любими за мен исторически личности, с преспиване в замъци и автентични места, разходки из градините, където техните нозе са стъпвали, гледане на небето от шубраци, от където и те най-вероятно са гледали... Вече съм хвърлила око на едно такова пътуване, дано се случи!  smile

10. Имала ли си провали и как си се изправяла след тях?
Разбира се. Кой не е имал... Ами след провал имам склонност да изпадам в депресия, но се боря много здраво да не стане така и правя всичко възможно да се разтоварвам и разсейвам. После правя равносметка на всичко, което съм постигнала сама, самомотивирам се отново и пак поемам юздите. И което не ме убие ме прави по-силна. Винаги! smile

Благодаря ти за хубавите въпроси мила sunset! Желая ти лека нощ!  give_rose
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 01:15:06 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 29, 2012, 00:30:40 »

Ариел, прекрасно е , че ти сядаш на столчето първа, за новия сезон на играта  blum
Ехооо, наистина ли това е новият сезон? Хайде нека е препълен и жарък сезон, с много пържещи се момичета на горещи столчета!  give_rose Почвам!  smile

1. Как разбра, че именно човекът до теб е мъжът на живота ти?
Пак ще прозвучи като клише, но май това не можеш да го знаеш, а го чувстваш. Винаги в предишни връзки съм имала някакво леко пробождане, като интуиция, съвсем лекичко, отвътре, като игличка, което ми е давало да разбера, че може би това не е човекът с главно "Ч". Но сега не само, че го нямах това усещане, но и имаше някаква позитивна вътрешна сила, която ме дърпаше напред и която никога не ме остави да се усъмня дори за секунда в избора си. Ох, не знам дали разбра какво имам предвид, дано!  blush

2. Трудно ли се адаптира в Холандия ?
Първата година ми беше много трудно. Много тежки моменти и депресии, но никога желание да се откажа. После става леко. Вече се чувствам у дома. Но има много фактори, които си оказват влияние и при всеки е различно.

3. На какви компромиси си готова в името на любовта, а още по интересно - на какво не си готова?
Определящият фактор при мен май не е "в името на любовта", а дали оставам вярна на себе си. Ако трябва да правя неща, в които съм вътрешно убедена, че са правилни, дори да нямам рационално обяснение защо смятам, че са такива, значи има голям шанс да се боря до дупка за тях, колкото и да е трудно. И ще правя сума ти компромиси. Но ако не съм убедена, че са правилни, дори да са в името на любовта не бих ги направила. Леле, много объркано стана... Но наистина го мисля.  smile

4. Вярваш ли в Господ?
Вярвам, но по свой начин. Но започвам все по-малко да вярвам в църквата. Смятам, че правилата, които се създават от разни църковни събори са човешки, а не Божии правила. И че Бог не е само в храма, а е навсякъде. Много ми е странно, когато хората вярват сляпо и не поставят нищо на съмнение и когато са готови на всичко, което църквата каже. Малко овчишката ми идва.

5. Имаш ли си сега домашен любимец, ако не...имала ли си някога?
О, даааа! Имала съм толкова много, че вече не им знам бройката - котки, кучета предимно, папагали, морски свинчета, зайчета, риби... май това е. Обожавам животните! Сега имам най-любимото ми от всички домашни любимци досега - моето коте. Никога не съм вярвала, че ще обичам толкова животно, макар, че е коте, а аз съм си кучкар по природа. Има снимки ето тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,456.315.html и тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,456.330.html.

6. Какво обичаш да си похапваш най-много?
На моменти съм. Понякога много ми се яде нещо солено, понякога сладко. И винаги слушам какво тялото ми иска, особено когато спортувам много. Научила съм се, че най-лошото нещо, което можеш да направиш е да си мислиш, че си по-умен от тялото си. Стигала съм и до припадъци от такива грешки. Много обичам тънка пица с козе сиренце и рукола, домати и палмови ядки. Без месо... Ммм!  Torte

7. Критична ли си спрямо себе си, а спрямо хората около теб?
Спрямо себе си - много. Винаги си намирам кусури и винаги смятам, че мога и по-добре. Перфекционист съм и си плащам за това, защото не винаги е хубаво. Но спрямо другите съм къде, къде по-толерантна. Даже много.

8. Имаш ли много приятели? Лесно ли допускаш нови хора до себе си?
Имам само няколко истински приятели. На пръстите на едната ми ръка се броят. Сред тях има и мъже и жени. Но много обичам да се сприятелявам с нови хора и съм винаги отворена за нови запознанства, стига да ми се отвръща със същото, защото не обичам да се натрапвам на никого. Но ако искам мисля, че мога да съм приятел с всеки. Освен с хората, които отговарят на описанието от въпрос 3 зададен ми от sunset. Но ако тези хора започнат да се държат нормално дори с тях мога да се сприятеля.  Sunshine

9. Какво е първото нещо, което ти прави впечатление при запознанство с някого?
Дали са искрени хората. Дали са искрено заинтересовани или отбиват номера. Дали са любезни, защото трябва да бъдат или защото просто са такива. Винаги има знаци, които ги издават.

10.Смяташ ли, че към този момент си успяла и удовлетворена от живота си?
О, не, имам много да успявам занапред. Но съм много щастлива в личен план. Много съм доволна от живота ми, но това не означава, че нямам цели и мечти. Колко много още имам да постигам и колко много хубави неща ме очакват! Хайде живот, давай, нямам търпение!  chee Sunshine



Благодаря ти мила InLove_Girl, чудесни въпроси!  good give_rose
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 01:03:29 от Ariel » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 29, 2012, 09:20:54 »

Ariel, и аз ти благодаря за отделеното време и хубавите отговори. give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 29, 2012, 09:28:10 »

Мила сладка Ariel  give_rose, надявам се да не те изпотя много на този стол, но съм приготвила и аз въпроси към теб. LAUGHTER А те са следните:


1. На колко годишни би била, ако не знаеше на колко си в момента?


2. Кое е едното нещо, което най-много би искала да промениш в света?

3. Ако щастието бе валутата, в която се плаща, коя е работата, която щеше да те направи богата?

4. Ако можеш да дадеш на едно новородено бебе само един съвет, какъв би бил той ?

5. Кое е нещото, което не си направили, а истински си искала? Какво те спира?

6. За какво си най-благодарна?

7. Кой е най-щастливият ти спомен от детството?

8. В кой момент от близкото ти минало се почувства най-жива и мотивирана?

9. Би ли простила изневяра?

10. Кое е едното и най-голямо качество, което цениш у себе си, а у съпруга си?

11. Коя е песента, която най-много се доближава до теб и  кара мига да спре от красотата, която носи?

12. Пишеш, че те е страх от (по-точно, че не обичаш) самотата. Защо?

13. Какво бебче искаш – момиче или момче и мислили ли сте за имена?


14. Кое е любимото ти стихотворение (българско) ?

15. Кое е любимото ти детско филмче?

16. Кой е най-любимият и най-омразният ти домакински ангажимент?

17. Кой миг в живота си би определила като най-щастлив и кой – като най-труден?


18. На кое място се чувстваш най-добре, най-жива и себе си?

19. Ако ти остава само един ден живот, за какво ще съжаляваш, че не си направила и как и с кой ще прекараш този ден?



Бонус от Слънчо  Flower : 20. Любим плод?

БЛАГОДАРЯ!
  give_rose
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 11:28:03 от lunno momiche » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 29, 2012, 12:37:13 »

Арилче, благодаря ти....След отговорите на всички, не само на моите въпроси наситна съм убедена , че си прекрасен и положителен човек.  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 29, 2012, 12:41:59 »

Арилче, благодаря ти....След отговорите на всички, не само на моите въпроси наситна съм убедена , че си прекрасен и положителен човек.  give_rose

Малеееее...  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 29, 2012, 13:59:23 »

Стигнах най-после и до твоите въпроси Мишелче, ура!  yahoo Благодаря за търпението! Нали не си още  grandfather ???

1. Познавам те като човек, който има много голяма вътрешна сила и способност са самомобилизация във всякакви ситуации, безкрайно скромна и много открита. Какво според теб те е направило такава каквато си? Кои са хората, които са спомогнали най-много в изграждането ти като личност?
Ще позволиш ли да направя една поправка?  smile Имам сила за самомобилизация само при определени условия - трябва силно да вярвам в целта и наистина да искам резултатите. Ако не съм сигурна защо трябва да направя нещо или не съм напълно убедена, че го искам мога да съм мноооооого мързелива! Ама много! Тогава мога да си намеря хиляди извинения да не направя нещото.
Но по самия въпрос - много е трудно да кажа с конкретност кои са хората, които са ме направили каквато съм. Според мен е съвкупност от хора, събития, обстоятелства, житейски предизвикателства и много други неща. Най-голямо влияние според мен имаше средата, в която попаднах. Имах късмета да попадна в училище, а и след това в университетите сред хора, които са много по-умни и много по-амбициозни от мен. Това ме амбицираше и ме дърпаше напред. Караше ме да ставам и аз по-добра. Та нека кажем приятелите! Но на кофти хората около мен също трябва да благодаря - те също ми помогнаха да се изградя като личност. Те ми показаха каква не искам да бъда и какво никога да не правя! Така че: голямо благодаря на кофти хората по света! Хубаво е, че ви има!  biggrin  good

2. Кои са хората от личния ти живот, както и непознати за теб, но известни личности, на които се възхищаваш най-много? На кои от тях би искала да приличаш и кои техни качества да притежаваш?
Ей, страхотен въпрос. Толкова са много, че направо място няма да ми стигне. Ще карам накратко (ццц, половин страница демек biggrin ). Хора, на които се възхищавам от личния ми контакт с тях - моят мъж. Много е умен и е супер логичен (мисли с лявата част на мозъка си Count, а не с дясната като мен, хехе, това сериозно!) и има ужасно полезното умение да вижда нещата от съвсем друг ъгъл от мен. Много имам да уча от него. Разбира се ако го питаш ще ти каже, че не е вярно и че въобще не е толкова умен.
А иначе от известните - наскоро държах точно презентация за успехите и провалите и там имаше много имена, на които се възхищавам. Много харесвам хората, които са имали идея и са вярвали в нея и не са се отказали, колкото и откази да са получили. А те са от всякакви среди и професии, най-разнообразни. Писателката Джоан Роулинг - с отказан от 12 издателства ръкопис на никому известната книга за Хари Потър, за да дойде ред на тринайсетото издателство, което най-накрая вижда нещичко като потенциал в него. Бийтълс - отказан договор от голямото име в музикалния бизнес Дик Роу, който ги определя като групичка от момченца, което си е отживелица и китари, които са в миналото и с никакъв шанс за успех. Половин година по-късно те подписват договор с неговия най-голям конкурент и останалото е история. Опра Уинфри - сексуално малтретирана в детството си и уволнена от телевизията, защото има "неподходящо излъчване и визия" за телевизия, днес най-влиятелната и една от най-богатите жени в света благодарение на телевизията. И много други, които са били наричани провали от хората около тях, но те не са се отказали: Майкъл Джордан, Хенри Форд, Бил Гейтс, Уолт Дисни, Алберт Айнщайн, Чарлз Дарвин, Исак Нютон, Сократ, Томас Едисон, Уинстън Чърчил, Ейбрахам Линкълн, Емили Дикинсън, Стивън Спилбърг, Стивън Кинг, Елвис Пресли, Лудвиг ван Бетовен и много други... Да продължавам ли?  Xixixi

3. Помниш ли първата си любов? Коя е тя (ако не е тайна)   ?
Помня ги всичките!  biggrin Първата ми несериозна несподелена любов беше Ицо от детската градина, хаха! Преди това имаше един Драго, ама той беше по-скоро само привличане.  spiteful Първото ми истинско гадже беше около 13 годишна възраст (или 14) в езиковата гимназия - албанец беше.  biggrin Още си поддържаме приятелска връзка по интернет. Първата ми истинска любов прерастна в сериозна връзка, която продължи 4 години, преди да срещна моя съпруг. А моят съпруг определено се квалифицира като единственият и истинският за цял живот!  heart

4. Кое беше първото, което те впечатли у твоя съпруг? Кое беше първото, което ти хареса, виждайки го за първи път?
Аз май отчасти отговорих на този въпрос по-рано - впечатли ме колко е мълчалив, мистериозен и различен. Знаех още тогава, че има нещо много повече от тази мълчаливост зад тази маска и това адски много ме привлече! Хехе, такава съм си - обичам мистериите, а не... strong --> очевидните работи.  smile
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 14:26:59 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 29, 2012, 13:59:38 »

5. Представи си, че съм феята от приказките и мога да направя така, че да имаш живота на мечтите си   Опиши ми как си представяш идеалния вариант на общото ви бъдеще с любимия човек
Ей го, виждам го! Толкова е ясно:  look Бъдещето в най-прекрасните му украски е: И двамата работим желаните от нас неща и ставаме с усмивка, за да отидем на работа. Имаме много приятели, най-разнообразни, и най-вече хора, които не мислят стандартно, хора, от които имаме какво да научим и които не следват течението. След време създаваме семейство - не защото така трябва, а защото така искаме. Живеем в къща с градинка във или близо до един от любимите ми градове Лайден или Делфт. Имаме две котки! Спукваме се от пътуване! О, и спортуваме редовно, за да сме здрави!  strong

6. Малка русалка Ариел, би ли пожертвала най-големия си талант, най-прекрасното си качество за в името на щастието на любимия човек?
Да! Още сега ако се налага. Без един талант може да се живее (погледни само нашите политици, въобще за талант не може да става дума ама си живуркат като хлебарчици!  biggrin). Но аз без неговата любов не мога да живея и искам да е щастлив.

7. И понеже точно като Ариел имаш усет за вълшебно красива музика (аз знам, но ще си мълча), би ли споделила каква е тя? Какво означава за теб? Как разбра, че точно тази е най-предпочитаната от теб? Какви усещания ти носи?
Знаеш ти, знаеш!  Wink Аз и на prety (виж нейния въпрос 2) и споделих, но ще допълня отговора си. За мен филмовата музика носи емоция, която не мога да опиша с думи. Удрянето на точната нота, в точния момент изкарва у мен емоция и образ. Пред очите ми изниква картина - знам точно, в кой момент от филма е използвана тази част от музиката и мога да ти опиша с думи като в книга какво се случва. И ако музиката е направена брилиянтно (аз аз рядко слушам други) мога да ти обясня според мен какво точно изразява и защо е използван точно този инструмент. Емоцията, която изкарва у мен не е задължително същата като от филма, но се случва да съвпада. Филмовата музика е един магичен, въображаем и необятен свят за мен!
Първо открих любовта си към филмите, мноооого отдавна. Чак после разбрах какво прави добрия филм такъв и едно от нещата е оригиналната композирана музика или т.н. original score. Пробвайте да гледате филм - хорър или трилър като заглушите звука с mute бутона...  nea

8. На кои три вкусотийки не можеш да устоиш никога?  
Предпочитанията ми се променят, но ако у дома има сирене много бързо си отива! (синьо, старо, меко, твърдо, българско, датско, френско, оранжево, зелено... въй въй въй, без значение.)  biggrin Второ - сладки, тестени изделия (меки, не хрупкави). Трето - кафенце.  Coffe

Чудесни въпроси Мишелче. Стана по-дълго, отколкото планувах, но нямаше да си правя труда да го пиша ако не вярвах, че наистина се интересуваш и ако не ми беше приятно да ти отговоря от сърце!  give_rose
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 14:43:26 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 29, 2012, 14:36:54 »

Сега да ви кажа защо започвам да си променям мнението за горещия стол - преди хич не ми харесваше идеята аз да седя на него, но въпросите, които ми задавате са чудесни и ме карат да си направя една вътрешна равносметка. Всички тези неща аз си ги знам, но е друго, когато ги видиш на хартия!

Благодаря ви, страшно сте мили!  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #25 -: февруари 29, 2012, 14:50:43 »

 Разкошни отговори  give_rose Благодаря ти!
 Всеки ден следя тази тема и с удоволствие научавам различни неща за теб. Някои ми бяха интуитивно доловими, но е толкова хубаво, когато ти говориш за тях. Различно е - много по-приятно. С нетърпение очаквам да ти задават още въпроси  smile

 Истински ме изненада това за мързела  shok

 П.П. А на мен колко въпроси още ми хрумнаха  blum На 100% е вярно, че подтикваш хората към общуване и си прекрасен събеседник, даже и онлайн.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 29, 2012, 15:07:39 »

Хахаха, вярно е Мишелче, вярно е това за мързела. Имам си неща, които отлагам от много време, колкото и да ми твърдят хора около мен, че са на живот и смърт. Просто не съм убедена, че ги искам и че вярвам в тях. Ужасно е, знам. Понякога ми се иска да правя нещата, които трябва независимо от себе си, но ето на, не става така. Но ако имам вярва в нещото давам 100% от себе си. Аз съм човек на екстремностите - или всичко или нищо.  smile

Както и ти си супер събеседник, много ми е приятно да си пиша с вас! С теб в частност! Ако решиш накрая, че не съм отговорила на всички въпроси стреляй!  hunter
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 15:09:48 от Ariel » Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 29, 2012, 15:43:53 »

Благодаря ти за отговорите Ариел  give_rose Много ми е интересно и имам още няколко въпросчета,но ще ги оставя за по-натам защото гледам, че си затрупата  blum
Ще следя твоето столче с интерес  kiss2

П.П. ‎"Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме ...твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често." МНОГО МИ ХАРЕСА БРАВО smile
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 15:46:19 от miauka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #28 -: февруари 29, 2012, 16:33:14 »

Ариел, аз също съм щастлива, че си на Горещия стол. С интерес прочетох всичките ти отговори и успях да те опозная повече, за което се радвам. smile

Аз искам да те попитам :
Кое е най-романтичното нещо, което е правил мъжа ти за теб - било то жест, думички или ситуация, в която сте попадали заедно, това което най-силно те е докоснало и впечатлило? И като подточка на въпроса ми - романтична ли си?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 29, 2012, 17:04:01 »

Аз също следя темата с голяяям интерес  smile След толкова интересни отговори на различните въпроси успях да си създам мнение за теб макар и виртуално - много интересен и положително настроен човек  Wink  ето една от хубавите страни на Интернет-а  smile
И аз имам малко въпросчета към теб  give_rose
Падаш ли си по екстремните и непредвидени изживявания?
Кое е най - екстремното нещо, което си правила или би искала да направиш?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines