Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:36:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132063 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #75 -: февруари 12, 2015, 09:15:12 »

Александра, ти пък питай я. Може да е по-сърцата от бг рапърите и да се затича за изненада.  heart pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 12, 2015, 09:42:11 »

Малка поправка, Антоанета се казвам, Александрова е фамилия smile А съм сигурна, че само едно телефонче да и звънна, ще заприпка  funnytooth
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #77 -: февруари 12, 2015, 09:45:29 »

Извинявайййй!  pleasantry Добре чета по принцип.  girl_haha Това, което сега пък го написа за телефона, ме подсети за шоуто НЛО и как на Мамалев му звънеше телефона по специален начин, когато Виктория Бекъм се обаждаше. Та по тази логика, може Бионсе сама да вземе да звънне, нещо може да я осени.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 12, 2015, 09:51:47 »

 Offtopic Извинена си, разбира се..Мрачно е и може да ти е спящо smile Хахаха, днес при всяко позвъняване на тела, ще се сещам за това  yahoo danceg
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #79 -: февруари 12, 2015, 11:26:00 »

За изненада мисля и аз да взема табелка с нашата фамилия. Въпросът е кога да я дам? Прочетох вариант за след самата сватба като всичко приключи. Ще се радвам ако още някой сподели идея

Melita моята изненада беше такава... Аз му я дадох табелката преди сватбата, тъй като той на 14 ноември има имен ден, сватбата ни беше на 6ти декември. Един вид като мини подарък за именния ден.

Толкова се изкефи , че я беше закачил още в нощта на сватбата (понеже ние не бяхме на хотел, а искахме да си се приберем в нашия си дом). Та табелката беше закачена още в 5 сутринта. Страшно много и се изкефи.

Ако имате някакъв повод преди сватбата може тогава да му я дадеш, ако не и предходната вечер може. Ако ще я прекарате разделени , може предварително да се уговориш с някой да му я занесе в навечерието на големия ден... good Wink

Иначе на моя мил изненадата  в самия ден му беше, че освен да ме откупува, трябв ада мине и през майка ми и през две приятелки за да стигне до мен :)хахах
« Последна редакция: февруари 12, 2015, 11:28:35 от milenkata » Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 12, 2015, 15:25:01 »

Доста се чудя за табелката, защото ще сме на хотел на 250км от дома ни.
Предната вечер ще сме пак там, а повод непосредствено преди сватбата нямаме.
Хрумна ми дали да не му поднесат табелката като "основно" ястие.
Или пък като приключи сватбата тогава като останем сами?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 12, 2015, 16:43:40 »

Аз също бях намислила табелка за врата. Но му я подарих за Нова година като изненада. Бях му казла, че няма да си сменя фамилията заради работата и контактите. Прие новината доста добре, ама определено му стана кофти. После реших да не го мъча 1 година и му я подарих по-рано, с настъпването на 2015г smile
За самия ден остана варианта с писъмце и някакъв закачлив подарък, например чаша със закачлив надпис...
melita, според ме е добре да му я дадеш, когато останете сами. Дори и в хотела да е.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #82 -: февруари 27, 2015, 14:58:28 »

Момичета,
Не знам дали това е пускано, извинявам се, ако е.
Толкова е трогателно, че за малко да ревна и аз.
Евала на този мъж.
https://www.youtube.com/watch?v=HEfP63NA7UU
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 27, 2015, 15:14:42 »

Ох, не знам, аз бих се ядосала малко, ако ми погодят такъв номер... това е нещо, което си струва да се изживее, всеки етап поотделно, какви са тия работи - та тя дори не е знаела, че е истинска булка, не си е избрала роклята, не се е вълнувала от предложение, не е брояла оставащите месеци, не е избирала всички тези дреболийки, които избираме ние сега. Да, спестил ѝ е доста стрес, изненадал я е, ама заслужава ли си? Ако някой ми отнеме радостта от подготовката, аз бих му се ядосала повече, отколкото да се зарадвам.  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 27, 2015, 15:19:24 »

И аз със сигурност! Подкрепям те Ан smile Ако си познава добре момичето, обаче.. може пък на нея такова нещо да й се харсва..

П.С не мога да гледам клипа, че нямам как да го слушам...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 27, 2015, 15:23:28 »

WOW! Многоо...смела постъпка. Аз ще се ядосам малко, че са ме държали в неведение и не съм изконтролирала всичко.
Сългласна съм с двете мнения до тук.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #86 -: февруари 27, 2015, 15:24:30 »

Малко уточнение - пишеше, че момичето много се стресирало от подготовката.
Аз пък бих се изкефила много.
smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: февруари 27, 2015, 15:25:27 »

Това е тоталната изненада в самия ден!!! И аз вярвам, че подготовката е част от уникалното събитие, което предстои. Не бих искала да ми скалъпят такъв номер, ама ако го направят - няма да кажа "Не", я!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: февруари 28, 2015, 08:50:45 »

Може и да не е нещо невероятно, но мои колеги изненадаха с танцов състав младоженците. Понеже имаше много гости чужденци, на всички им беше интересно "бръсненето на младоженеца" и "забулването на булката". Младоженецът изобщо не очакваше да го сапунисат, а булката- да и пеят и играят красиво облечени момичета в народни носии. Тъкмо после и те поведоха хорото и лично научиха на стъпките чужденците.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 28, 2015, 17:48:32 »

Свекърва, аз съм планирала такава изненада за родителите и гостите smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines