Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:08:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изненада в самия ден!  (Прочетена 132074 пъти)
 
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« -: февруари 18, 2012, 12:00:19 »

Здравейте,момичета ... Бих искала да споделите идеи, мнения ... Обмислям да направя изненада за своя любим, но още се колебая каква да е тя. Offtopic Емоциите около самия ден са много, но нещо специално за него от мен, ще му допадне.. А вие направихте ли или бихте направили някаква изненада и каква би била тя? Приемам предложения smile  tease
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #1 -: февруари 19, 2012, 15:28:27 »

И аз искам да направя някаква изненада, но не съм измислила каква. До някъде това е и много идивидуално - различните мъже различни неща ще ги зарадват. Бих поканила някой негов любим музикант. Проблемът е, че всички са от чужбина и освен голям хонорар трябва да поема път, спане и храна, а това не ми е по възможностите - едно такова удоволствие ще ми излезе колкото цялата сватба, ако не и повече. Той не се кефи на народна музика, така че отпада варианта да поканя народен ансанбъл.
Оффф...и аз не знам...ще измисля все нещо.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #2 -: февруари 19, 2012, 17:34:23 »

Това е страхотна идея!  Bravo Почвам да мисля и аз. И без това на моето момче му идва малко в повече прехласването ми по детайлите, та нека поне накрая го изненадам приятно. Мисля за два варианта: единият е нещо на самата сватба, като идеята на Medeia например. Бих поканила наш известен певец за една песен - изненада, но сигурно ще е доста скъпо.

Другата ми идея е един уикенд-изненада някъде. То е ясно, че ще планираме заедно меден месец, но той ще е по-късно през лятото, бих могла да го изненадам с 2-3 дни някъде в БГ непосредствено след сватбата.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 19, 2012, 21:59:34 »

famille, това е доста добра идея, която имаш относно почивка, непосредствено след сватбата. И аз обмислям нещо такова, но то ми е като краен вариант, тъй като ми беше хрумнало идея да отидем там,където се сгодихме и да си припомним колко хубаво ни беше. Но тези дни той ми спомена, че може би март месец ще отидем към Арбанаси (именно там), а ако успея да го разубедя, може да ми се осъществи идеята smile Ако някои има други идеи .. smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 19, 2012, 22:24:26 »

Аз мислех да изненадам милото, със едно трогателно клипче или монтаж със снимки, за нашето запознанство, предложение, годеж и изобщо най- красивите ни моменти заедно, върху фона на наша любима песен. Но не знам дали това няма да досади някак си на гостите nea, така че се замислям за нещо по различно... Например за някаква наша снимка - карикатура, с хубава рамка smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: февруари 19, 2012, 22:41:57 »

 AliTia, според мен няма да досадите на гостите си  smile На последната сватба, на която бяхме, най-добрата приятелка на булката беше подготвила страхотна изненада. Беше направила клипче със снимки на булката и младоженеца от съвсем ранна възраст (така ги представи как са порастнали) до момента на запознанството им и след това с подбрани техни романтични моменти. Предизвика искрени усмивки, смях у гостите, някои даже се просълзиха! А за младоженците предполагам, че е било още по-хубаво  smile Затова съм сигурна, че едно такова клипче много ще трогне бъдещия ти съпруг!
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 20, 2012, 09:30:53 »

Да, идеята е много добра. И аз съм я обмисляла. Само провери дали можеш да осигуриш лаптоп,  проектор и бяло платно или стена, на което да прожектираш. Говори с DJ-я, може той да ти помогне.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 20, 2012, 12:59:06 »

Чудесно е че намирам подкрепа във ваше лице момичета Bravo Аз обичам да се занимавам с видео монтажи, това ми доставя огромно удоволствие, пък и мъжо е доста чувствителен и обича изненади от този тип. От сега започвам да търся такова презентационно оборудване под наем yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: февруари 20, 2012, 13:34:23 »

Моите колеги изненадаха младоженците с фолклорна програма "Бръснене на младоженец и забулване на булка". Една колежка пък стресна  Wink зет си с кючекчийка. Най- неочакваното обаче беше, че колегите ми извикаха /чрез дисководещия/ родителите и ни връчиха две кукли, ключодържател, кърпи за прах, метли, книги за гледане на бебета и малко бизнес литература за свободното време. Казаха за всеки родител по нещо, свързано със задълженията към младото семейство. Някъде тук из форума имаше вместо брачни клетви, подърък изненада на булката към младожнеца /май и обратно/.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 23, 2012, 22:32:56 »

svekarva ... kakvo po tochno predstavlqva tazi igra, che ne uspqh neshto da shvana "Бръснене на младоженец и забулване на булка" Wink zvu4i interesnno smile

Писането на кирилица е задължително
« Последна редакция: февруари 23, 2012, 22:36:37 от fiibi_bg » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: февруари 24, 2012, 08:49:28 »

tOnItKaTa , повечето танцови състави го предлагат и е интересно, ако има чужденци. В общи линии е нещо такова: Първо "сплитат" косите на булката - тя е на дансинга и няколко момичета играят народни танци или пеят. После имитират забулване и слагат венец на главата и. Младоженецът е подложен на повечко напрежение, обличат му национален костюм, сапунисват го и почти наистина го бръснат с бръснач момчета от танцовата трупа. После всички тропат по една ръченица. Ритуалът може да е и повод за първото хоро - танцьорите да го поведат и да поканят гостите.
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 24, 2012, 18:42:42 »

Извинявам се за писането на Латиница, но го направих в бързината, без да се замисля  diablo smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 01, 2012, 11:45:15 »

Да мисля и то ми хрумна съвсем спонтанно вчера. Баба ми, която ужасно много обичам, нямаше търпение да ме види булка, от толкова много години само това ме пита. А сега - ама нали ще си с истинска голяма, бяла рокля  give_rose Та, баба ми преди много пееше народни песни и танцуваше по разни фестивали имаха си и трупа. Пя на сватбата на кака ми, на батко ми изпусна, защото дядо беше починал, но на моята обеща да пее! Майка ми също има много правилен глас и едно време е пяла втори глас на баба. Аз не пея много добре lol да не кажа хич! Но искам да ги накарам трите (като аз само ще мрънкам ххахаах) да изпеем "Лудо младо сън засънило". Ще изненадаме всички, а ще пеем на младоженеца. Това ще остане и на видео и ще бъде много мил спомен от моята мила баба. Тя е на 84, но е много младолика, жизнена, никога човек няма да й даде тези години - работи си жената, права като фиданка. Да ми е жива и здрава! Мисля че всички много ще се разчустват  cray
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 01, 2012, 11:49:26 »

Аз изненадах милото в деня на сватбата като в ресторанта взех микрофона и изпях една песен. Те всички гости се изненадаха де а Гошето от вълнение се качи на масата и се разплака. Много го обичам и исках да го зарадвам. Успях  blush
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 04, 2012, 22:27:24 »

Браво на вас - таланти сте големи!  good smile А които не може да пее (като мен) ще се чуди и мае какво да е smile мисля си за видео, на което да се разказва за нас как сме се запознали, на което и да  има наши снимки от малко до сега, например. Но не знам дали това няма да втръсне на гостите ...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines