Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:54:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332526 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #1155 -: януари 29, 2008, 16:31:47 »

малее, тая жена не е наред!
Ми кажи му на Григор как се е държала!
Ти не се ядосвай само. Егати и звяра е тази жена Oh my ...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1156 -: януари 29, 2008, 16:37:50 »

Клео мила едно ще ти кажа,явно моят характер е друг и затова на мен ми се е паднало златно свеки във всяко едно отношение,и ако ти кажа последният път за какво бях ядосана,просто с камъни ще ме убиете blush blush blush blush а ако имам като твоята-ще изхвърчи преди да е казала 'а',защото извинявай ама аз на твое място щях да и се изсмея и да и кажа 'ти хем предлагаш,хем се дърпаш' и да се засмея,поглеждай на нещата с насмешка и не и оставяй длъжна,то тя прекалява-пералнята дошла да гледа,ама тя няма ли си пералня,че чуждите ще гледа  crazy crazy crazy *crazy*и друго щях да и кажа 'ами правилно пери си на децата дрехите,защото мама не е длъжна да пере чужди неща' и щеше да видиш как онази щеше да остане  Oh my ... а за портокалите и там имам реплика,трябва винаги и на момента да и отговаряш,но не злобно,а с насмешка и ще видиш как в един момент ще и дойде акъла-че явно неините думи не те засягат,а те карат да и се подиграваш и ще престане....успех и не и се връзвай,гледай ти да си добре,а другите да си .... ...... diablo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1157 -: януари 29, 2008, 16:38:47 »

Малее хем ме досмеша, хем ме хвана яд! Да пере дрехите на девер ти като иска, но вие сте си семейство и ти ще решиш дали,кога и как ще переш дрехите на теб и мъжа ти.Я й кажи следващия път да не ти се бърка в домакинството,че beating Ти там стопанката на къщата ли си, или какво!?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1158 -: януари 29, 2008, 16:40:28 »

kleo, а Григор нямаше ли го докато тя ви "сортира" дрехите?
аз ако бях на теб, нямаше да й дам и неговите дрехи да пере "Аз ще си изпера дрехите на МЪЖА ми" и толкоз. Много е зла, бе ей! А показва ли си злоботията пред Григор или се сдържа? Щото ако си я показва, по-лесно ще си извоюваш да не ви стъпва в къщата. А ако пред него се прави на кротка, мже да я провокираш някой път, да я видят "децата" какво представлява.
Но моят съвет е, твърдо без конфликти да й покажеш, че той вече е "ТВОЯТ МЪЖ".
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1159 -: януари 29, 2008, 16:43:09 »

не искам да пипа нищо мое понякога така пронизващо ме гледа че имам чувството че ще ме урочаса!проблемът е че аз нищо не и искам а тя сама се натрапва как "не била длъжна да го прави"е кой я е карал не се сещам не ме е питала още как съм!!а баща му милия като дойде и ме пита наред ли е всичко гали ме по ръцете целува ме като баща се отнася с мен!
а на григор не искам да казвам!той и без това и е бесен че идва без предупреждение и че бърника из нещата му взела му е анцунга за фитнес и няма с какво да иде дне еее всеки с нещата които го притесняват! pardon иначе тя и утре ще идва и направо не зная къде да се скрия ако ида в къщи тя ще му каже че кой знае къде ходя (правила го е вече)страх ме е чак защото много лесно се разстройвам от поведението и не съм свикнала така някой да ме навиква и убижда по такъв начин!ще гледам да я игнорирам знам че трябва да отговарям не да си мълча ама като не съм злобна като нея и не ми идва на акъла
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1160 -: януари 29, 2008, 16:45:42 »

клео я и кажи че утре няма да има никой у вас и ти ще си на гости у някоя приятелка и да не идва good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1161 -: януари 29, 2008, 16:48:36 »

оо това с намека че не е бащата на детето ми беше пред него девер ми мъжът и и майка и Oh my ... Oh my ... ohmyгригор си мисли че много и се връзвам според него тя "никога не говори нещо от лошо"прекалено била загрижена и от внимание го правела ама понякога прекалявала  Oh my ... да не и се сърдя тя иначе щяла да е много щастлива като се роди детето щяла само при нас да стои!а не мерси ще кажа не я искам в къщата си(която непрекъснато ми с епоказва че не е моя и съм никоя в нея)още малко ще я потърпя и ще му поставя на него въпросът макар че съм го рпавила много пъти и все сме стигали до скандал!"тя ми е майка а вие жените сте големи интригантки все нещо не се харесвате все си зословите зад гърба омръзна ми няма да слушам разбирайте си се вие мен не ме намесвайте"това беше последното което ми каза когота повдигнах темата!за това си мълча  pardon
ооо маслинче нея не я интересува това тя ще дойде ако ще и с камък да залостя  girl_impossible
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1162 -: януари 29, 2008, 16:50:09 »

Клео ама какво значи страх те е,ама моля ти се ,я се стегни,че ще те бия-от какво те е страх,я си помисли майка ти те е отгледала самичка и накрая идва някаква и те прави на нищо и ти и го позволяваш,ако не заради себе си заради майка ти се стегни и престани да и правиш евала и да и мълчиш,то нейното вече не преля чашата ,а не знам,нито живееш в нейният дом,нито и ядеш от лъжицата,малко по егоистично гледай на нещата и не крии от Григор,защото в един момент той ще си каже - до вчера не ти беше крива,днес ти стана,как така-казвай му,нека си се ядосва негова майка е-не е твоя,а и ти бебе носиш,по-добре той да и се нервира,отколкото ти...малко по егоистично пак ти казвам,заслужаваш много повече,а не някаква вещица да те тормози kiss2
и кажи на Григор,аз утре ще ходя у мама,даже може да ме закарш и после от там да ме вземеш и нека говори каквото иска,на теб не трябва да ти пука,сега няма и да дишаш ли,защото нея и това я дразни,малко по егоистично
следващият път му кажи-ми живей си с нея щом е мила и добра и отиди при майка ти и дано му дойде акъла в главата diablo
« Последна редакция: януари 29, 2008, 16:55:15 от наденцето » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1163 -: януари 29, 2008, 17:18:58 »

Малее хем ме досмеша, хем ме хвана яд! Да пере дрехите на девер ти като иска, но вие сте си семейство и ти ще решиш дали,кога и как ще переш дрехите на теб и мъжа ти.Я й кажи следващия път да не ти се бърка в домакинството,че beating Ти там стопанката на къщата ли си, или какво!?

Я се стегни малко бе маце, как няма да си траеш я? beating beating Ти да не си изтривалка, че тя така ще се държи с теб????????????При следващата такава реплика я изгони от ВАШИЯ ДОМ И ВАШЕТО ДОМАКИНСТво и да спре да ти казва ка да се грижиш за ТВОЯ МЪЖ и да не се меси  beating beating beating!!!!!!!!!!!!!!! А мъжа ти и той да се взема в ръце и да му дойде малко акъла в главата,че да не го погна него - грижела се била и затова.... ААААмаха ще образува нерви на мамчето дето има толкова нужда от спокойствие сега!!!!Малко по-сериозно и отговорно и заяви в лицето какви са НОВИТЕ ПРАВИЛА, които ти си създала за вашето ново семейство и ако не й удисва да си гледа работата!!! beating Ей ако бях от София щях да дойда утре у вас и да я чакам на вратата да япосрещна,ч е да видиш ти тогава.... diablo
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #1164 -: януари 29, 2008, 18:01:02 »

Kleo,то че твоето свеки не е със всичкия е ясно.Но ти защо толкова и се връзваш?Защо и мълчиш,тя ли ще командва цял живот.Не крий нищо от Григор,ти да не си някаква изтривалка я.Честно ти казвам ,побеснях като прочетох за поредната и простотия.Защо не съм от София та да и кажа за какво иде реч,да я посрещна аз у вас beating beating beating да се позамисли как ще продължава!Горе главата миличка и когато тая ти говори ти си подсвирквай. good good good
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #1165 -: януари 31, 2008, 14:18:21 »

От къде пък на къде ще ти се разпорежда в къщата !!!!! diablo нямам думи казвам ти мила направо ми иде .... beating beating beating  знам че заради мъжа ти си мълчиш, за да не се карате, но просто НИКОЙ няма право да се държи така с теб, особено пък сега. Аз имам страхотна свекърва и ми е трудно да се поставя точно на твое място, но не бих си мълчала както казвам момичетата леко и тънко я иронизирай и отговаряй с надсмешка.

Целувки и успех give_rose
« Последна редакция: януари 31, 2008, 16:38:42 от Invisible » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1166 -: януари 31, 2008, 15:35:17 »

клео не мислиш ли че е крайно време да и покажеш на тази твойта усоиница че не може така да продължава... щом като си говорила с Григор и той ти е казал !"тя ми е майка а вие жените сте големи интригантки все нещо не се харесвате все си зословите зад гърба омръзна ми няма да слушам разбирайте си се вие мен не ме намесвайте"темата!... ами давай бе мила ... другия път като ти каже на дрехите ти "парцали...." мале как се дразна ще ми каже така и аз ще и мълча, като мръсен парцал ще изхвърчи навън през вратата... diablo . Трябва да и покажеш или кажеш че вие сте семейство и тя няма вече работа там... как така ще идва да сортира дрехте му? тя си има мъж за който да се грижи
ох мила не трябва сега да се ядосваш ама как да не се ядосваш то мен ме е яд на тази гадна твар  diablo  beating само да ми падне...важното е да държиш на твоето с по малко нерви ама в никакъв случаи не мълчи и не дръж всичко в себе си
успех
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #1167 -: януари 31, 2008, 18:06:38 »

Лелелеле, не мога да повярвам, че има такива хора.
Ама тази си заслужава да  diablo diablo diablo
Клео, недей да и мълчиш, ако трябва при следващия случай, избъзикай се нещо с нея, даже и да ти се обиди. Туко виж пък решила, че ти се сърди и не иска да идва у вас.
А за Григор, ама те тия мъже толкова много си защитават майките, че думи нямам. За съжаление имам пример - баща ми  sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1168 -: януари 31, 2008, 18:08:40 »

благодаря ви много момичета!важни сме ние двамата с него за сега и бебчето друго нищо не ме интересува!! good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1169 -: февруари 01, 2008, 09:00:14 »

ама те тия мъже толкова много си защитават майките, че думи нямам. За съжаление имам пример - баща ми  sad
Уф, тая сутрин получих поредното доказателство! NO Понеже утре ще ходим /засега най-вероятно само със свеки/ до Асеновград, аз споменах на милото, че ми се иска с мен да е или кумата, или една приятелка, защото искам да споделя с приятелка моментите около сватбата и му се жалвам,че усещам липса на такава, защото всички са много заети, а кумата е в друг град. cray Тоест не искам да ходя само с майка му. Маалееее, той като се намръщи-какво пак против майка ми имаш, жената си взе отпуска заради тебе, тя ще те кара с нейната кола...бла-бла. Всичко това е вярно-тя си разменя смените с някакви колежки и ще прекара деня вместо с внучето си /което е тук само за 2-3 дни/- с мен! Ама аз съвсем друго исках да кажа..малеее...
И стигнах до извода, че с тия дразги със свеки съм успяла до голяма степен да накарам милото да си мисли,че имам тенденциозно отношение към майка му, и той в момента, в който кажа нещо, настръхва-пак ли започвам... crazy Май хич,ама хич не е хубаво нещата да са в тази плоскост през неговия поглед... crazy
Активен
Страници: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines