Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:54:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332527 пъти)
 
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #1140 -: януари 26, 2008, 16:32:02 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Е не то бива бива ама това просто  Oh my ... Нямам думи.. Що за същество е тая жена  beating beating beating Ама Клео мила както всички преди мен са ти казали не се ядосвай, макар че знам че няма как да не ти стане кофти и да се ядосаш, но просто тя не заслужава... Що за думи, що за отношение направо не не... Но мила накрая добре си й го казала Bravo И обичайте се с милото, това е най-важното, тя да си говори.. Нали вие сте щастливи и се обичате! give_rose И по-спокойничко приемай нещата за да е спокоен и бебчо Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1141 -: януари 26, 2008, 23:33:12 »

Ето един съвет как да подходим при първа среща с новата ни "мама"
ТУК
« Последна редакция: януари 29, 2008, 21:01:17 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1142 -: януари 26, 2008, 23:50:14 »

kleo, да знаеш, че свекърва ти сигурно ще поиска и ДНК тест да направите на бебо, като се роди. За да е сигурна в участието на сина си  pardon

На предния ти пост, изумях как може да случиш на толкова злобен и дребнав човек, но след новата случка, вече започна да ми става смешна.
Малко ме притеснява, обаче, че изглежда мъжа й и сина й не са свикнали да й се противопоставят, което може да рефлектира върху теб. Моят съвет е, дори и да ти е непривично, да й покажеш че си по-силна от нея и тези дребнави злобения само те забавляват.
Представи си, че тези неща не се случват на теб, а на някоя твоя приятелка - какъв съвет ще й дадеш (ако погледнеш нещата отстрани). И после, последвай съвета си.
Но, наистина, ако ги погледнеш нещата от друг ъгъл, репликите й са смешни   pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1143 -: януари 27, 2008, 11:49:11 »

Верно са смешни.Аз се изхилих страшно като го прочетох това.Просто не й обръщай внимание.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #1144 -: януари 27, 2008, 12:51:46 »

Милички аз съм случила на свекърва (е все още кандидат smile ), но много се радвам на нещо, което веднъж ми каза майка ми относно живеенето под един покрив със свекър и свекърва - НЕ, НЕ, НЕ
По добре някъде двамата, може и само в една стая, ама двамата, никой да не ви се бърка.
Та Клео, ще видиш като се роди малкия бебо и като не го вижда често как ще стане най-милата само и само да ходите по често при нея.
Успех, не и се давай!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1145 -: януари 27, 2008, 13:12:58 »

Клео браво мила,че си и отговорила така на вратата и не си премълчала blush blush blush само така,не трябва да и мълчиш и на тези забележки трябва да свикнеш да и отговаряш с насмешка  pardon а мъжа ти не знам как си е за траял,все пак тя него е обидила повече с думите,отколкото теб diablo но да не ти пука give_rose
Активен
TEYA
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #1146 -: януари 27, 2008, 14:09:07 »

Момичета,влизам за втори път в тази тема.Чета,чета и не мога да се начудя колко злобни жени  shok са свекървите на някои от вас(да чукам на дърво,че и аз имам).Първият път като влязох и прочетох за свекито на едно от момичетата,ядосах се и гласувах за нея. Сега като прочетох повечко се уверявам,че конкуренцията е жестока.До този момент призовите места са заслужени beating.Момичета ,пазете си нервите за семействата си и хората,които ви обичат,защото с тези жени явно "културен диалог" е невъзможен! angry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1147 -: януари 27, 2008, 14:32:06 »

аз принципно съм доволна от себе си че не изпитвам зли натрапващи (като нейните)към нея чувства!!стремя се да се пазя че таак вредя на малкото човече! Girl_hide както казва моята мама всичко се връща на този свят един ден топката ще е в моето поле!а моя свекър е като мед на рана да го сложиш @}->--толкова мил човек напазарувал ми плодове сладки нещица СГОТВИЛ МИ каквото вчера само споменах че ми се е довло  blush blushи ми носи днес!!как може такъв добър човек с тази усойница да се събере ама то е сляпо това чувство любовта!тази жена не заслужава такива добри и свестни деца(милото и брат му)и такъв добър и слънчев човек като мъж си good но това мен не ме вълнува аз с моето мъжле да съм добре да си се гледаме и да се радваме на прекрасните мигове които ни предстоят това е най-важното!за кавги и спорове винаги ще има време ама за малките радости в живота кога....не трябва и тях да забравяме все пак  give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1148 -: януари 27, 2008, 14:39:40 »

 Bravo Клео smile. Наистина няма за какво да й се връзваш - на простотията отговори с мълчание. Радвай се, че се разбираш добре със свекъра и че той не я слуша много-много. Мъжете поне не са дребнави на такива теми. Гледай по-рядко да се срещате с нея и хич не я мисли.  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1149 -: януари 27, 2008, 17:18:30 »

клео, мила,
думи нямам, но те поздравявам за разсъждениета - точно така трябва Bravo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1150 -: януари 27, 2008, 17:28:37 »

Аз току що се връщам от моите свекъри и съм бясна, даже пих два валериана, че толкова се ядосах. Още с влизането и тя и баща му почнаха да викат как трябвало да махнем квартирантити си, защото им вдигали шум, щели сме да уморим баща му и разни такива. А баща му е станал толкова раздразнителен че нетърпи нищо, само се чуди с кого да се драка. Не мога да разбера на другия етаж живият стринката и чичото на мъжа ми как те веднъж не се оплакаха от нашите квартиранти. А ние с наема от квартирантите се плащаме кредита, за къщата, която купихме без да имаме желание, понеже другия чичо на мъжа ми /пияница/я продаде на едни цигани. И само и само да не им влизат цигани в къщата ние с милото теглихме кредит и я купихме от циганите. И тия двамата без да се интересуват ние как си плащаме кредита, имаме ли пари няма ли, сега ми заявяват че трябва да махнем квартирантите. А майка ми работи в чужбина и си праща всичките пари на нас само и сама да живеем добре с мъжа ми, а тия идиоти само се чудят какво да искат от нас. Е не мога вече да понасям, и казах на милото, че повече няма да стъпя у тях. А той се смее и вика я не им обръщай внимание , що се връзваш, аз вече не им обръщам внимание, а ти се ядосваш. Ама ме е яд щото моята майка вместо да си стои у дома и да ми помага, работи на хората вкъщите само и само ние да сме добре, а тия само претенции имат. И има казах, че пускам къщата да се продава и това е, които иска да я купува и не ме интересува, и им казах че трябаваше да не я купуваме от цитганите, и те ми викат, ами то по-добре да бяха циганите, отколкото вашите квартиранти. Е на тва кво му викате, аз му викам наглост. И свекърите викат ще викаме полиция, и мъжа ми им казва да не се занимат с глупости и баща му вика, тогава аз ще сляза да се разправям с тях, ще ги набия  Oh my .... Това е просто думи нямам, а децата не вдигат чак такъв шум, но те като си нарочат нещо и до там
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1151 -: януари 27, 2008, 17:58:06 »

GOLDI , спокойно , не им обръщай внимание , няма смисъл да се тормозиш и да пиеш хапчета заради тия зверове diablo

Клео... Oh my ... думи нямам мила , това твойто е... bad Не и обръщай внимание , все по-рядко и стъпвай в къщата и да си гледа работата змията му със змия.А и ти правилно си и отговорила  *THUMBS*Ама то винаги така става , точно на тия дето най-малко заслужават се падат някакви добрички същества , не се ядосвай миличка  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1152 -: януари 29, 2008, 16:20:14 »

ето и поредната гавра от страна на моята мила свеки!!
пералнята ни се развали и в петък ще идват да я оправят,но днес цъфнала незнайно за никой свеки да и гледа модела да се обади в сервиза или нещо такова беше!та както и да е насъбрали се бяха дрехи и аз и казах че ще ги нося днес при майка ми да ги пусна в пералнята!тя не та не като се сопна!"ще ги взема аз"а някои даже ще изпера на ръка"викам си добре хубаво и започна да ги дели!цветно и бяло нали тези които ще взима и тези които ще пере на ръка.там имаше и мои дрехи нормално и аз живея в тази къща.тя само ги метна настрани и каза"ааа извинявй твоите парцалки не съм длъжна да ги пера"изпери си ги на ръка ти или тях занеси на майка си в пералнята аз ще си изпера дрехите на децата " Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... ohmyаз и дума не съм казала да ми пере дрехите и даже не съм си го и помислила нищо не съм споменавала!!!тя изпра няколко ризи на григор и взе останалите дрехи!не съм  си и мислела за моите!не са сложени в мокрото за да и пере тя а защото там слагаме мръсните дрехи
с такава злоба ме гледаше през цялото време!!все едно и искам нещо!!стана ми неприятно но така и така съм си обещала да не и обръщам внимание повече защото имам чувството че ще ме разкъса още малко!!как ми се развика че не съм изяла портокалите които "мъжът и"ми бил донесъл какво е това уважение!еми аз не съм свиня не мога да ям всичко което ми попадне под ръка
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1153 -: януари 29, 2008, 16:22:57 »

Леле Клео , чак аз се ядосах на твойто свекърва  beating beating beating
Ти пък защо и мълчиш , още повече че не си и казвала че искаш да ти пере дрехите ...аууу , хвана ме много яд , после ще пиша пак... diablo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1154 -: януари 29, 2008, 16:28:41 »

за сетен път се убеждавам, че тази женица не е много добре, може ли такива работи ?????????? какво ще и стане ако ти изпере "парцалките" smile ами отиди при мама тя ще ти ги изпере !!! smile добре, че поне си имаме любящи майки smile
Активен
Страници: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines