Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332930 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #1005 -: януари 21, 2008, 19:07:04 »

Фийбс, не се вманиачавай толкова, погледни от веселата страна на нещата... Просто повод за разведрение, но щом не я искате ще я изтрием... Нищо лошо и лично.  blush
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #1006 -: януари 21, 2008, 19:11:56 »

Аз съм твърдо против да се изтрива...Поне в една класация да съм на челно място funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

 :offtopic:Фиби, нямам впечатления да съм дребнава crazy....просто се опитвам да си спася семейството...което тапърва прохожда, и има нужда от упора, а не тежък товар отгоре pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1007 -: януари 21, 2008, 19:13:47 »

Не съм казала да се изтрива,а просто не бъдете като хората от които сте недоволни.Аз съм само страничен наблюдател и ще си остана такъв.Казвам ви как изглеждате отстрани.
Ако искате даже и анкетка ще ви сложа-няма проблем. tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1008 -: януари 21, 2008, 19:27:47 »

да ви кажа може свекитата да не са ви много в час,обаче с това доглеждане една съседка има вече няколко апартамента в София и две вили на морето blush
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1009 -: януари 21, 2008, 19:29:26 »

Да споделя и аз тогава мнението си за тази анкетка. Според мен е малко кичозна, не казвам ненужна, защото за тези чиито свекърви са в нея може и да е забавна. Но и аз понеже отстрани гледам нещата и ми се струва някак си инфантилна , което не казвам за да обидя някой, нали знаете че сте готини шматароци всички  tease tease tease
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1010 -: януари 21, 2008, 20:26:24 »

да ви кажа може свекитата да не са ви много в час,обаче с това доглеждане една съседка има вече няколко апартамента в София и две вили на морето blush
Наде, дай да я запозная с моята свекърва, след това ще черпя някоя вила smile.
ina_lemon и fiibi_bg, само можем да ви завиждаме...Признавам си, че на мен ми е голяма слабост това, че толкова се връзвам. Иначе в живота просто ги игнорирам хората, които ме дразнят и не се връзвам, но тук няма как sad...
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: януари 21, 2008, 20:32:19 »

Знаете ли какво си мислех, докато четях всичките ви постове?! Колкото и да не се разбирате със свекървите си (донякъде и аз влизам в тва число, но рядко, тъй като тя е доста далече от мен) има едно нещо, заради което трябва да им благодарим. И това е, че са майки на нашите мъже! Ако ги нямаше тях, нмаше да ги има нашите половинки и после от кого щяхме да се оплакваме?!  blum Така, че мили момичета с кофти свекърви - горе главата и си гледайте семейството! А на тези с готините свекърви - всеки път като се видите им казвайте "Благодаря!", дори и само заради това,че са родили прекрасните ви мъже!  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1012 -: януари 21, 2008, 20:45:06 »

да ви кажа лично мнение..аз нямам свеки,но имам майка и може да е най-прекрасният човек,който си е заслужил всяка частица уважение и любов,но и тя понякога ме 'ядосва',сигурна съм че и вашите майки го правят,просто вие вече не живеете при тях,и затова за вас сега те са добрите,а свекитата-лошит<изкл.свекитата,които просто прекаляват и сами си просят  beating>е,но замислете се и на вас да ви дойде някоя снахичка и да ви размести вилиците и лъжиците и вие няма да я гледате с добро око....моята бъдеща свеки е много добър човек,но независимо от това аз съм казала,че със свекърва и с тъща няма да живея,колкото и да са мили и добри blush всеки трябва да си има къща и отделно семейство и домакинство nea
 Offtopic
danieIa,нямаш проблем ще ви запозная,но тази жена не може много да ви помогне,тя за разлика от свекито ти,не е търсила по обяви,а дълги години е била пощальон в София и е знаела кой има семейство и кой не tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1013 -: януари 21, 2008, 20:45:12 »

Ееее, стига бе, Ваня и Ина, наистина не ви ли се вижда класацията поне малко забавна?  girl_wink Дори и инфантилна да е, тя за мен е най-веселото нещо в цялата тема. Даже щом Ваня предлага да сложи анкета към темата съм твърдо ЗА!  good Така и така се измъчваме заради тези дами, наречени свекърви, поне може да се позабавляваме със собственото си нещастие, пък и тя цялата тема и без това е пълна с какви ли не оплаквания, че една класацийка направо ми се вижда нищо в сравнение с някой от постовете (включително моите  badgirlsmile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1014 -: януари 21, 2008, 21:52:20 »

И аз не мисля, че не трябва да се трие. Всеки си пише в темата която иска какво му е на душата и какво го мъчи или радва. Ние тук се разтоварваме като пишем за свекървите си, други в други теми си имат друга тема на разговор като например колко им закъснявало, ама после им дошло и т.н. Но никой не прави коментари кой какъв е, инфантилен или не. Така, че на който не му е приятно да не я чете
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1015 -: януари 21, 2008, 22:08:14 »

Ето ви анкетката.Гласувайте на воля.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #1016 -: януари 21, 2008, 22:08:19 »

Еееее момичета стига сте се връзвали. И Ина и Фийбс са "странични" наблюдатели. Т. е - имат малко по-ясен поглед. Разбира се, че споделяме каквото ни е на душата, но така както получаваме похвали, така от време на време и критика - градивна!  good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1017 -: януари 21, 2008, 22:11:03 »

Уф, сега ми е съвестно да гласувам...ама само за да мога да гледам резултатите /пустото му любопитство/, ще го направя sad
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1018 -: януари 22, 2008, 09:05:44 »

Но никой не прави коментари кой какъв е, инфантилен или не. Така, че на който не му е приятно да не я чете

Ами така е да, права си, точно поради тази причина и аз не съм писала или дори намекнала нещо от рода на това КОЙ е инфантилен или нещо подобно.Аз коментирах само и единствено анкетата, така че сори, ама има нещо неизяснено тука. На мен ми е интересно и чета темата, защото все пак момичета забележете тя се казва А КАК СЕ РАЗБИРАТЕ СЪС СВЕКЪРВАТА, а не КОЙ КОЛКО НЕ СЕ РАЗБИРА С НЕЯ, нали така.
Но след като всеки може да си каже каквото иска не виждам защо за моя пост точно има коментари.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1019 -: януари 22, 2008, 09:13:36 »

ама какво става тук какви са тези класации girl_impossible
знаете ли как се опулих като го видях Oh my ... предполагам че ще избираме СВЕКЪРВИЩЕ  funnytooth или греша blush
май трябва да прочетасега цялата тема за свекървите за да гласувам blush
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines