Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:56:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333190 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #990 -: януари 21, 2008, 10:46:27 »

Браво Рени!Аз знам за твоите премеждия от една друга тема.Това имах в предвид точно да направиш.Нека им е гадно,като не могат да се усетят.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #991 -: януари 21, 2008, 12:12:14 »

хе хе браво за класацията !!!! smile

а пък моята нещо напоследък ни чисти и нашата стая, преди не стъпваше там, сега я чисти !!!! smile за което разбира се много се радвам !!!!  в неделя трябваше да работят и нашата докато ние си пием кафето с милото и преед това  изчистила, пуснала прахосмукачка, минала с палката ( тя е като Моника от Приятели, луда на тема чистота) и отидоха на работа, като аз трябваше само да сготвя !!!!!! нещо и става и тованещо е хубавооо !!!! smile държи се по-добре, май пак е имало разговор , за който не знам или пък просто вижда , че ние не се псираме и когато имаме свободно време гледаме да направим нещо в апартамента !!!!!!! пу-пу !!!!!! дано да е за дълго smile
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #992 -: януари 21, 2008, 12:46:09 »

Здравей Рени! smile

Защо наложени за кумове? Не си ли ги избирате вие???!
При нас голямо чудене падна, защото аз исках най-добрата ми приятелка да ми е кума както винаги съм си представяла, но тя няма сериозен приятел и трябваше да търсим случаен и става сложно. Затова отсъпих, кумовете са младо, готино сем., но не е като да си с близки хора, с които си знаеш и кътните зъби. Това с наследствените кумове е много неприятно, вероятно и твоя случай е такъв? Защо се се съгласила?

М/у другото тези хапливи забележки от твоя страна само предразполагат да ти отвърнат със същото и ето ти го скандала и обтегнатите отношения. Аз бих пробвала с приятелски диалог (ако е възможно) и чак след това тежката артилерия ...

Миличка явно не си запозната със ситуацията!Досега аз бях малка,нищо не казвах ,невъзразявах,мълчах и преглъщах!Само и само да не се карам с никой,да няма напрежение и обидени.Е да ама идва един момент и прелива чашата!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #993 -: януари 21, 2008, 13:00:26 »

Момичета, снощи имахме среща с моята свекърва и вече съм напълно сигурна, че не е в час....Взела, че си купила вестник от рода на "3-та възраст" или нещо подобно. Изчела обявите за запознанства и решила да се обади на някакъв пенсионер от София, който си търсил жена. Изчакала свекъра да отиде на работа и се обадила. И знаете ли какво казала на човечеца?! Че му предлага да дойде в София и да го гледала, а той в замяна да й наследи апартамента си?! Че ние с мъжа ми нали сме на 15 и не можем сами да се погрижим за това!!!
Едновременно съм много възмутена, засрамена и обидена!!! Как може да й хрумне така да се унижава и как си представя да се съгласим на такова нещо?!
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #994 -: януари 21, 2008, 13:16:26 »

Момичета, снощи имахме среща с моята свекърва и вече съм напълно сигурна, че не е в час....Взела, че си купила вестник от рода на "3-та възраст" или нещо подобно. Изчела обявите за запознанства и решила да се обади на някакъв пенсионер от София, който си търсил жена. Изчакала свекъра да отиде на работа и се обадила. И знаете ли какво казала на човечеца?! Че му предлага да дойде в София и да го гледала, а той в замяна да й наследи апартамента си?! Че ние с мъжа ми нали сме на 15 и не можем сами да се погрижим за това!!!
Едновременно съм много възмутена, засрамена и обидена!!! Как може да й хрумне така да се унижава и как си представя да се съгласим на такова нещо?!
Дани нещо не схванах
има мъж свекърва ти
предлага на друг да се грижи за него , а той да и даде апартамента си .....и накрая не схванах вие за какво да се погрижите с мъжа ти...... Извинявай много ми стана объркано
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #995 -: януари 21, 2008, 13:28:51 »

 smile MIXAELA , то нормален човек е нормално да не го разбере!!! Та свекито й е мъка, че още живеем под наем и не си купуваме жилище. Затова е решила тя да се заеме с проблема и оставя мъжа си и идва в София да гледа пенсионера докато умре. А той съответно ни завещава апартамента........... crazy.
Направо ме е срам да го пиша това!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #996 -: януари 21, 2008, 13:29:37 »

Момичета, снощи имахме среща с моята свекърва и вече съм напълно сигурна, че не е в час....Взела, че си купила вестник от рода на "3-та възраст" или нещо подобно. Изчела обявите за запознанства и решила да се обади на някакъв пенсионер от София, който си търсил жена. Изчакала свекъра да отиде на работа и се обадила. И знаете ли какво казала на човечеца?! Че му предлага да дойде в София и да го гледала, а той в замяна да й наследи апартамента си?! Че ние с мъжа ми нали сме на 15 и не можем сами да се погрижим за това!!!
Едновременно съм много възмутена, засрамена и обидена!!! Как може да й хрумне така да се унижава и как си представя да се съгласим на такова нещо?!

Леле Дани, верно твоята свеки не е в час! Аз да си призная...то не е за смях, но така се изхилих като прочетох поста ти, че щях да падна от стола  ROFL Явно жената иска да ви помогне по въпроса за жилището ама да действа и да се унижава по този начин...тц, тц, тц... И на вас така спокойно ви го разправя?  girl_impossible Ами мъжа й какво ще каже? Няма ли да му стане неприятно??? Боже какви хора има на този свят...
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #997 -: януари 21, 2008, 13:31:44 »

summer_sky, разказва ни го като нещо супер нормално, заради което ние трябва да й кажем "Евала, свеки, добре че си ти!!!".
Но простотията по хората ходи...........
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #998 -: януари 21, 2008, 13:38:09 »

smile MIXAELA , то нормален човек е нормално да не го разбере!!! Та свекито й е мъка, че още живеем под наем и не си купуваме жилище. Затова е решила тя да се заеме с проблема и оставя мъжа си и идва в София да гледа пенсионера докато умре. А той съответно ни завещава апартамента........... crazy.
Направо ме е срам да го пиша това!!!


aaaa ясно
е както се казва БЕЗ КОМЕНТАР  *ROFL*луда жена
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #999 -: януари 21, 2008, 13:49:24 »

И така, ето я и новата класация в резултат на споделеното от danieIa и goldi Girl_hide Свекървите им заплашително се изкачват нагоре...

1. Свекървата на Bulechka   NO
2. Свекървата на kleo и prin4ipessa  NO
3. Свекитата на ivaiva   NO
4. Свекървата на Мая   NO
5. Свекървата на goldi NO
6. Свекървата на digita NO
7. Свекървата на didi_vla1983 и danieIa  NO
8. Свекървата на avva_stz  NO
9. Свекървата на bibsi  NO



« Последна редакция: януари 21, 2008, 14:05:56 от summer_sky » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1000 -: януари 21, 2008, 14:02:31 »

Хахаха моята е по - за челно място. Само искам да попитам има ли някоя съфорумка, която девет години да живее с приятел/съпруг/ и да е спала един път у свеки и то преди 6-7 години, понеже свеки не дава докато сина и не се ожени да спят момичета у тях. Ако има някоя ще съм спокойна, че не съм само аз. Тя сега вече и да ме вика аз няма да отида, както много държеше да спим първата брачна нощ у тях- аз категорично отказах
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1001 -: януари 21, 2008, 14:07:44 »

добре де, аз не разбирам с какво е заслужила чак толкова подигравки свекървата на Даниела.
Това, може би, е единствения начин по който би могла да ви осигури жилище жената - и за това го е разгледала като опция. А вие, вместо да се чувствате обидени и да й се подигравате (което лично за мен е много много грозно), можехте съвсем споконо (след като премине шока от новината, разбира се) да й обясните, че нямате нужда от този вид помощ.

все пак не го е направила за да ви "подлее вода" или да ви развали семейството. Направила го е с идеята да ви подпомогне.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1002 -: януари 21, 2008, 14:08:53 »

леле, момичета, аз уж съм спряла да се оплаквам от тях, но вие сте ги оценили моите "любими свекър и свекърва" толкова високо, за което благодаря.
 Bravo
направо съм ги забравила напоследък, но като си говорим за сватбата се присещаме - няма как:)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1003 -: януари 21, 2008, 18:37:53 »

добре де, аз не разбирам с какво е заслужила чак толкова подигравки свекървата на Даниела.
Това, може би, е единствения начин по който би могла да ви осигури жилище жената - и за това го е разгледала като опция. А вие, вместо да се чувствате обидени и да й се подигравате (което лично за мен е много много грозно), можехте съвсем споконо (след като премине шока от новината, разбира се) да й обясните, че нямате нужда от този вид помощ.

все пак не го е направила за да ви "подлее вода" или да ви развали семейството. Направила го е с идеята да ви подпомогне.
Alucinado , това далеч не е единствения начин да ни се помогне, а и ние не сме искали помощ?! smile Просто тя е вманиачена на тема пари-пари-пари. Не можеш да си представиш какви начини измисля, само за да спести и от колко елементарни неща се лишава, заради това. Изразът "Иконимията е майка на мизерията" все едно е казан за нея. Ние го възприехме не като помощ, а като поредна идея за изкарване на пари.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1004 -: януари 21, 2008, 19:04:10 »

Ей момичета колкото и да са ви лоши свекървите,не мислите ли че тази класация е излишна.Защо ставате дребнави и заядливи като тях?За мен тази класация е грозна..............
Активен
Страници: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines