Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:37:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333264 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: януари 16, 2008, 10:29:31 »

Айде днес пак да си излея мъката по отношение на свекървата.... bad
Снощи се прибирам и милото още го нямаше, свекървата седи в хола.Не й се обадих, тя винаги сама дотичва....Преоблякох се и влязох в банята да се боядисвам....Чувам я междувременно как отива да ношата стая и чука на врата - нали трябва д ами направи проверка, ама аз си се боядисвам в банята и си мълча.Тя разбар че нешо съм заето, но естествено застана на пост да ме дебне кога ще ме хване за слушател angry
Излизам аз от банята и минава през къхнята покрай нея да си изхвърла един болкук като я поздравявам и се започна, но не какво да е а посрещане със следните думи - "Аз днес получавам, моля ти се, обаждане по телефона от моя разплакан син, който ми заявява, че бил катастрофирал и блъснал едно дете и ........" (това и бяха точните думи), не я чух какво казва след това!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПРЕБЛЕДНЯХ, ПОСИНЯХ, ПОЛУЧИХ СЪРЦЕБИЕНЕ  Oh my ... Oh my ... Oh my ... В този миг тя се усеща и ми вика "Ама чакай, и аз как го казах, то не е вярно , ти какво си помисли...." АМИ КАКВО ДА СИ ПОМИСЛЯ, след като това са й точните думи и това е първото нещо ,което ме е издебнала д ами каже!!!!Попитах я - "Не е ли вярно? shok" - побъркана от страх....... - и тя - "Ами не". Тогава просто й казах "Абе какви ги говориш изобщо????????" crazy crazy crazy и си излязах от стаята без да й говоря повече и да търся обяснение.....................
После милото като се прибра тя побързла първо да го сгащи него преди мен, да му се обяснява какво се било случило (били й се обадили по телефона тия телефонните мошенници дето изнудват за пари) и как ме била стреснала и как съжалявала......не искала така да стане..........Ах горката тя!!!!! diablo
Идвай той при мен и след като си бяхме говорили и други работи му казвам как ми е изкарала акъла и той чак тогава ми обясни случката .......(не че ме интересуват нейните истории, аз бях решила че пак е решила да ми разказва безкрайните си истории за нейни далечни познати , клиенти и т.н. кой вклазал в болница, на кой какво му се случило и затова изобщо не я дочаках да ми обясни!)   И представете си той взе да я защитава!???!! Скъпата му майчица не искал да ме стресне бе, горкичката! А СЕТИ ЛИ СЕ КАТО МИ ГО КАЗА ТОВА ТАКА ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА В 5 МЕСЕЦ ИМОГА ДА ПОМЕТНА????????????? НЕНОРМАЛНА!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oh my ... crazy Oh my ... crazy Oh my ...
Просто нямам думи и незнам какъв коментар да направя!!!!!!!!!!!Може ли като са ти изкарали на теб акъла по телефона да решиш и ти после да го изкараш на бременната си снаха!?!?Какъв прост акъл трябва да си незнам!!!!!!!!! ANGRY tazran ANGRY tazran
Оставам без коментар случката, че бебето взе да се бунтува и то от нерви!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #886 -: януари 16, 2008, 11:24:32 »

Диде , Диде....абе ние да не се окаже че имаме роднинска връзка по свекървена линия tease....все едно една майка ги е раждала blum...До изречението с което те е стреснала все едно за моята четях...и тя така все седи в хола и ни дебне /с разликата само че хола уж е наша стая/, но тя това май не се и опитва да го запомни angry....Моята още не ме е стряскала така, но и тя си има нейните безумни постъпки pardon
А за твоята какво да кажа..то наистина да останеш безмълвен пред такава изцепка shok....Продължавай да я игнорираш и ....като говори нещо..пей си.. Аз така правя huhhuh.gif..Иначе спасение няма от тези вируси beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: януари 16, 2008, 11:30:42 »

Диди спокойно мила, не и се връзвай толкова !!!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: януари 16, 2008, 11:47:32 »

малеййй кво е това свекървище бе girl_impossible
мамита не им обръщай те внимание,свиркай те си Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #889 -: януари 16, 2008, 11:55:15 »

Абе аз удар щях да получа, незнам как да не се връзвам...А обикновено пълен игнор и не я слушам изобщо какво се обяснява, ама като каза това и се замислих какво е казала и ме стресна адски много! angry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: януари 16, 2008, 12:02:54 »

е не тази жена акъл има ли изобщо как може такова нещо!!!аз като се знам каква съм съсе корема и скачам и я оставям без коса как не я е срам  girl_impossible :girl_impossible:аз съм изумена просто миличка не обръщай внимание вече ама на нито една нейна приказка вреди и на теб и на бебчето angry вещица с извинение ама много се ядосах  diablo
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: януари 16, 2008, 12:21:35 »

Леле, Диде, ужас!  girl_impossible Как може да ти каже нещо такова??? Тая жена акъл има ли? Човешката простота граници няма... Поговори с нея да се съобразява какво прави и какво казва, предвид състоянието ти. А нямате ли възможност да се изнесете и да живеете отделно? Или това ще стане по-нататък?  crazy
Моята и тя все едни ги повтаря, опитвам се да не обръщам внимание, но се дразня. Добре, че поне живеем отделно, но по някой път се налага да отидем у тях. Три пъти повтори да сме качили някаква стара нафтова печка от гаража да се отопляваме, щото ние сме само на ток. Ааааа не, мерси! И без такива екстри ще минем! Да си я ползва тя! Аз се прибирам вечер към 7-8 ч., а не като нея в 4-5 ч. и тепърва и печки ще паля??? Тая нормална ли е? Казахме, че не искаме и тя продължава да го повтаря.
След това като си тръгвахме се изцепи пак. Обърна се към сина си и каза: "Утре сутрин ела да закусваш. Ще направя еди си какво си." Е, питам, това нормално отношение ли е? Не съм умряла за нейната закуска, но е безобразие да го кани него, а аз какво - да си седя като кукумявка сама вкъщи и да го чакам да се назакусва при мамчето???!!!?
Е, разбира се, че не отиде. Наистина не знам какво да правя вече. Милото ми се чуди що й се връзвам толкова ама ей на...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: януари 16, 2008, 12:30:21 »

няма как да не им се връзваме но и да се оправят не ми се вярва да стане!!аз с моята все гледам да не общувам ама милото само повтаря да сме ходели на гости при нея и баща му!!а с него нямам никакви проблеми много си го уважавам и обичам трахотен човек е ама тя ми е трън в очите!вчера моля ви се звъняла на майка ми да и каже "да ни е живо и драво момичето " :!лицемерка а иначе ме гледа на кръв сега в събота сигурно ще им ходим на гости отново за пореден път не разбирам защо милото настоява толкова :girl_impossible:тя един път каза "оохх един ден като има бебче ще дойда ще помагам ще ви чистя и готвя"и аз само "моляяяяяя а не без тея мисля че ще си се оправим и сами не се притеснявай" а пък като почне да натяква как и било трудно две къщи да гледа мале мале има впредвид нейната и нашата!аз за това му казах да тропне и да забрани те да идват ние може да ходим ама тук да не ми идва!тя като дойде и почва едно лъскане и готвене все едно аз аджеба нищо не правя в къщи и я чакам като манна небесна и после и било трудно да гледа две къщи е кой я кара аз не съм я викнала за домашна помощница все пак!!и като тръгне да готви и "Мира ела сега да гледаш и да готвим да се учиш" bad bad :!а че готви ужасно никой май не и е казвал ам аайде няма да и развалям кефа  bad
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: януари 16, 2008, 12:44:26 »

леле момичета незнам как може да има такива жени нали все пак и те си инат деца,защо не ни приемат като тяхни вече нали все пак сме едно семеиство,не се вразваите на свекървите си гледаите много много да не се срещате често с тях  и така на всички ще им е по добре колкото по рядко се виждаш със свекито толкова повече ще се разбирате.Това мога да го кажа от личен опит защото ние живеем в Пловдив а свекито в Плевен и се виждаме на 3-4 месеца за по 1-2 дена и сме в отлични взаимоотношения нямаме си никакви проблеми ( да чукам на дарво smile ) за момента сме ОК двете  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: януари 16, 2008, 12:46:39 »

бяхме се събрали в къщи с мама баба и свекитата и при наздравето баба каза нещо от сорта че моето семейство е взело прекрасно дете(за милото)свеки и присвяткаха очите а милия ми свекър само каза!"ние взехме още по добро дете винаги съм искал дъщеричка и и викам на жената че вече си имаме"а тя само се дзвери една дума не каза нито се усмихна или каквото и да е  crazy crazy
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: януари 16, 2008, 12:53:08 »

kleo_20  мила не си попаднала на свекърва наистина та тя ще се окаже с извинение голяма злоба  вместо да се радва за младите тя какво......недеи приема лично неиното държание и ще ти бъде по лесно дазнаеш smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: януари 16, 2008, 13:21:42 »

Мира мога сако едно да кажа и аз за твоята свекърва - "Патка"!Тия жени акъл нямат!И хем не сте заедно,а а ко сте под един покрив да не ти обяснявам какво чудо ще е тогава (ние за съжаление сме принудени да живеем заедно)
summer_sky твойта и тя типична свекърва, нямам думи!МНого мразя като се месят във всичко!Онзи ден и ние стоим на масата и милото ми казва на мен нещо дори не помня какво и тая като скочи "Еди си какво искаш ли?Да ти донеса ли...?" и в следващият момент сама си отговори прди ние да сме реагирали "Оф ама къде се меся и аз, ти не питаш мен...Ам нали съм свекърва!" и все така се оправдава,ама на мен хич не ми е забавно.Та милото тогава й се развика "Ами ще се сетиш някой ден да престанеш!Като не говоря с теб ще мълчиш!".
Миналата седмица пък излизам от банята и викам на милото да дойде за малко да му покажа нещо там.И тая дотърчава преди него.Аз й викам "Не викам теб", а тя "А ака ли?" и влезе и тя при мен в банята.Аз пак повтарям "Не беше за теб!" gthouh и милото идва в този момент , а тя "да де, добре" и пак стои!!!!!!!!!!!!!!И не се махна!Ами ако исках нещо тайно да му покажа или кажа, без тя да присъства?(ставаше въпрос за теч от кранчето, но все пак! трябва ли и тя да види и да почне и тя да мърмори по въпроса ANGRY)
И така и никога няма да спре и да се усети, въпреки че милото постоянно й се кара!!!!!!!!!!
А друг е въпроса, че тя не си помръдва пръста за нищо освен да сготви от време на време, ама след това трябва да чистя сле нея, да мия плочките, да търкам фурната или котлона, да изхвърлям боклука!Тя едно ще свърши 3 ще развали!Абсолютно никога не чисти, не мие, не хвърля боклук!Само тичам подире й!Това на какво прилича!!!!!!!!!!! beating beating beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: януари 16, 2008, 13:28:42 »

милата ми тя ужасно е наистина да живеете заедно!!не можете едно нещо да си кажете на саме с твоето момче тя все се меши и слухти много е неприятно така!!а това с цапането моята е същата не си обяснявам тея жени как може дна салата да направят и да омърлят всичко и най вече събира боклуците в мивката  bad :!после се чудя защо е запушена непрекъснато за това вече не я пускам д априпари гадно е защото дома е техен но все пак не ми е приятно а и така ме е страх че ако се разчисти може да намери нещо лично мое което не искам всеки да види примерно  blush не е нещо конкретно ама един път тръгнала да ми прибира гащите в шкафчето с бельото и я хванах да цъка и оглежда неодобрително!това са си моите вещи и не искам д ами ги пипа да ми купи килоти ако иска  :!за това се радвам че поне не е при нас!!веднъж ровеше в якето на девер ми да му го перяла и извади една кутийка презервативи и имах чуството че ще повърне е чакай кой те е карал да пипаш и не само синът ти е на 30г ако мислиш ч не прави секс  crazy *crazy*и ей такива неща които ме дразнят мен лично и не зная как бих я изтърпяла
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #898 -: януари 16, 2008, 13:30:56 »

Мале, Клео, как ще даваш на тая да ти се бърка в домакинството,бе,момиче! Oh my ... Да ти готви?? shok Да ти чисти????? shok Ще има да взема! У вас ти си си господарка! Като си по-малка,какво- не можеш сама /или с наша помощ/ да спретнеш една манджа ли?! beating Яяяяя, всяка жаба да си знае гьола! Тая твоята не се трае,бе! diablo Извинявай,че й викам "тая", обаче твоята свекърва, заедно с тази на Принчипеса и Диди-вла, ми е от най-противните! Само какво ви причиняват тия жени! diablo beating beating
Диди-вла, моля те не се ядосвай! give_rose Колкото можеш не обръщай внимание! Гледай си здравето! give_rose На шега обръщай всичко,ако трябва! Предполагам, че и без това ти е по-изнервено, няма нужда някой да допринася още повече! Знам, че глупости говоря и е трудо, убедена съм,ама се успокоявай сама..някак..излизайте повече ли /ако го позволява състоянието ти/, за уикенда понякога мърдайте,ли...нещо...Само не се нервирай толкова! give_rose give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: януари 16, 2008, 13:32:06 »

колкото повече чета, толкова повече се радвам, че не контактувам изобщо с мойте свекър и свекърва и няма никакви шансове дори и една нощ да прекараме под 1 покрив.
Благодаря им, че се скараха с нас и не искат да ме виждат yahoo
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines