Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 03:50:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332153 пъти)
 
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #1200 -: февруари 07, 2008, 13:20:42 »

Леле, клео, ама верно е много проклета тая женица. Остави я тази проста душица да си живее както си ще, но правилно постъпваш, че не и позволяваш да те тъпче.
Иначе и моята си има ключ от нас. Първите месеци след като отидох при мъжа ми, сутрин, понеже и беше неудобно да влезе в спалнята се разкарваше из апартамента, тропаше, вадеше тенджери и правеше всичко възможно да ни събуди, за да ни вдела какво правим.
Да не казвам колко са случаите, когато ключа е бил във бравата и отвън не може да се отключи...така сме преценили ние защото примерно имаме някакви по-интимни преживявания, а тя звъни, тропа, пак звъни пак тропа... beating и после се прави на луда като ни види запъхтяните физиономии...
...ама вие защо се забавихте толкова... Oh my ...
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1201 -: февруари 07, 2008, 13:28:24 »

Мале, много нагли тези ващите свекита!!!! Малко повече дискретност поне, хем виждат, че се натрапват, хем намират начини да се намесят все пак  girl_impossible  beating

digita, може би е трябвало да оставите твоята свекърва да ви "свари" и така вече ще и е неудобно да влиза  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1202 -: февруари 07, 2008, 13:35:38 »

оо и при нас е било така!с тая разлика че милото винаги скача веднага и не я оставя да пита що се е забавил!!тя е влизала и когато..... blush blushм"а аз да видя дали още спите" ohmyумрях от срам  blush blush blush blush
само да ви кажа моята свеки одеве какво направи!!!понеже и казах че много ожаднявам напоследък и и викам аз да си налея водичка докато поливаше цветята (все ми се кара че заради мен щели да и умрат цветята girl_impossible)и тя неее стой аз ще ти донеса "брехх викам какво става тука"и идва нашта след 5 минути и ми носи една бутилка от биеа 2л Ариана  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:вика "ето това е водичка измила съм шишето нали каза че ти се пие повече" shok
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #1203 -: февруари 07, 2008, 13:40:19 »

и идва нашта след 5 минути и ми носи една бутилка от биеа 2л Ариана  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:вика "ето това е водичка измила съм шишето нали каза че ти се пие повече" shok
Четох, четох...но като стигнах до тук....вече незнаех да плача ли да се смея ли... laugh cap :DANCE:щях някакви размисли да къдря и аз...но от 15 м. историйте на Клео ме разсмяха до сълзи.... Girl_hide
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #1204 -: февруари 07, 2008, 13:41:28 »

Ох Клео мила просто за пореден път се убеждавам, че не е наред тая жена
Шише 2 л. от бира  laugh girl_impossible girl_impossible girl_impossible Просто нямам думииииии! Да плача ли да се смея ли.. Леле честно ти казвам незнам как я издържаш!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #1205 -: февруари 07, 2008, 14:20:16 »

Тук вече падам, Клео тази жена май наистина не прави нещата нарочно, ами изобщо е забравила да мисли. Сигурно нещо и има  girl_impossible
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1206 -: февруари 09, 2008, 22:13:32 »

понеже и казах че много ожаднявам напоследък и и викам аз да си налея водичка докато поливаше цветята (все ми се кара че заради мен щели да и умрат цветята girl_impossible)и тя неее стой аз ще ти донеса "брехх викам какво става тука"и идва нашта след 5 минути и ми носи една бутилка от биеа 2л Ариана  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible :girl_impossible:вика "ето това е водичка измила съм шишето нали каза че ти се пие повече" shok

Клео тази жена не е в час. Направо ме изумява. От една страна аз бих го приела като мила постъпка(макар и малко странна), все пак сипала ти е вода жената, казала си че жадна, за това е в 2л бутилка. От друга страна обаче като я знам каква е змия, не може да е имала добри подбуди да го направо това. Пък и толкова ли нямаше друго шише ами от бира.  crazy Ох, не знам направо!!!! Какъв и е проблема на тая жена? Защо така не я слуша главата? Да не би да е имала кофти свекърва и за това да се държи така глупаво?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #1207 -: февруари 11, 2008, 10:59:51 »

Не трябва чак толкова да я критикуваме точно за тази постъпка. Едва ли го е направила с лоши намерение. Може просто да е искала да бъде полезна pleasantry
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1208 -: февруари 11, 2008, 11:14:26 »

Реших и аз да се включа в темата, за сега аз лично не мога да се оплача от моята свекърва, живеем заедно за сега с тях. За момента ни гледа като дечица, все едно съм си вкъщи и мама ми готви и прави, естевествено на мен не ми е много удобно, и взимам отонешение, готвя понякога и давам разни идеи, но те почти винаги се съгласяват. Абе готини са, да са живи и здрави, и дано не се променят отношенията ни за вбъдеще.
Естествено има моменти в които ме дразнят, обаче то и нашите като съм си в къщи ме дразянт понякога, норамлно е като живеем заедно, не може винаги всичко де 6.
Само се надявам нещата да не се променят , защото като чета тук какви случаи има и направо ме хваща шубето.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1209 -: февруари 11, 2008, 14:50:25 »

Права си ani4ka, никога не може да е идеално. Но трябва да сме благодарни на доброто отношение, което получаваме, защото, както сме свидетели от форума, може да има и някакви нечовешки изпълнения от някои свекърви  beating (класацията по-горе е доказателство  blum )
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1210 -: февруари 11, 2008, 15:24:23 »

Права си ani4ka, никога не може да е идеално. Но трябва да сме благодарни на доброто отношение, което получаваме, защото, както сме свидетели от форума, може да има и някакви нечовешки изпълнения от някои свекърви  beating (класацията по-горе е доказателство  blum )

ужас дано един ден и аз не стана такова зло, все си мисля че не би трябвало, ама то и те сигурно си мислят че не са лоши.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1211 -: февруари 11, 2008, 15:49:54 »


ужас дано един ден и аз не стана такова зло, все си мисля че не би трябвало, ама то и те сигурно си мислят че не са лоши.

Надали мислят, че са лоши. Дори съм сигурна, че ис вярват, че много "помагат" и че без техните съвети и помощ не може. Друг е въпроссът, че за снахите това си е чисто вмешателство във връзката, в отношенията, в домакинството и т.н.

Опасявам се обаче, че и ние един ден (живот и здраве) може да сме малко лошички свекърви или тъщи. Дано да не стане така  blush
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #1212 -: февруари 12, 2008, 00:18:28 »

Реших и аз да се включа в темата, за сега аз лично не мога да се оплача от моята свекърва, живеем заедно за сега с тях. За момента ни гледа като дечица, все едно съм си вкъщи и мама ми готви и прави, естевествено на мен не ми е много удобно, и взимам отонешение, готвя понякога и давам разни идеи, но те почти винаги се съгласяват. Абе готини са, да са живи и здрави, и дано не се променят отношенията ни за вбъдеще.
Естествено има моменти в които ме дразнят, обаче то и нашите като съм си в къщи ме дразянт понякога, норамлно е като живеем заедно, не може винаги всичко де 6.
Само се надявам нещата да не се променят , защото като чета тук какви случаи има и направо ме хваща шубето.
  ani4ka1710 и при нас нещата бяха същите , но като забременнях и се оженихме , всичко тръгна в обратна посока. И добре , че се изнесохме от тях , че сега както влиза в критическата... яко я тресе кукуто. Дано при вас всичко си върви добре и за в бъдеще. good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1213 -: февруари 12, 2008, 07:48:09 »

Реших и аз да се включа в темата, за сега аз лично не мога да се оплача от моята свекърва, живеем заедно за сега с тях. За момента ни гледа като дечица, все едно съм си вкъщи и мама ми готви и прави, естевествено на мен не ми е много удобно, и взимам отонешение, готвя понякога и давам разни идеи, но те почти винаги се съгласяват. Абе готини са, да са живи и здрави, и дано не се променят отношенията ни за вбъдеще.
Естествено има моменти в които ме дразнят, обаче то и нашите като съм си в къщи ме дразянт понякога, норамлно е като живеем заедно, не може винаги всичко де 6.
Само се надявам нещата да не се променят , защото като чета тук какви случаи има и направо ме хваща шубето.
  ani4ka1710 и при нас нещата бяха същите , но като забременнях и се оженихме , всичко тръгна в обратна посока. И добре , че се изнесохме от тях , че сега както влиза в критическата... яко я тресе кукуто. Дано при вас всичко си върви добре и за в бъдеще. good

Дано не е така, но инъче и аз много се надявам скоро да не живеем заедно. Времето ще си покаже.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1214 -: февруари 17, 2008, 08:54:07 »

Да ви кажа вчера нали бях на гости на свеки да пием кафе... И й разказах за ситуацията- за новата работа, за отношението и притесненията на милото... А пред нея достатъчно пъти съм говорила за работата, която искам, и тя знае какво постижение е това за мен!
Да ви кажа, очите й се насълзиха, и ми каза следното- "Ако решиш да родиш /разбира се, дай Боже, не се знае как и кога ще стане/ докато учиш това, което иска от теб работодателят, аз съм плътно зад гърба ти-разчитай на мен изцяло! Ще помагам, ще гледам детето!". И ми каза как тя е учила с две малки деца на ръцете, мъжът й грам не я е облекчавал, но зад нея плътно са били майка й и свекърва й. И как се е сцепвала от учене, гледане на две малки деца, работене и поддържане на домакинството. И как е завършила напук на всички с 6.00!
Почувствах страхотна опора и знам, че каквото и да стане от тук нататък, тя ще е зад мен. Е, намекна и тя, че семейството все пак трябва да бъде на първо място, даде ми някои съвети и напътствия в неин си стил  smile, но важното е, че поне пред мен заяви безрезервната си подкрепа.  pardon Виж я ти свеки...  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines