Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:40:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332327 пъти)
 
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #1185 -: февруари 05, 2008, 18:23:42 »

тея гадни свекърви вечно ще сме им трън в очите никога няма да са доволни ако ще да се разчекнем  *THUMBS*те са озлобени и не търпят друга жена да ги замести в дома им  *db*аз съм се отказала от моята свекърва!!няма какво да се мъча да я разбирам и още по-малко променям!онзи ден на рождения си ден започна да обяснява как обикаляла по детските магазини (лудата аз съм бременна във втори месец едва)и какво била харесала какво щяла да купува!викам "рано е да купуваш каквото и да е не мога да те спра да гледаш ама да не си смяла да купуваш че не е на хубаво а и аз самата не искам все пак това е моето дете искам аз да си му купя каквотот ми хареса"леле че като отвори една уста неблагодарница съм била отнемала съм и радостта как не ме било срам това внуче било нейно и ако цитирам "ДРУГАТА БАБА НЕ Я Е ЕНЯ АЗ СЕ ИНТЕРЕСУВАМ" еми не издържах и казах на милото че просто си тръгвам и станах и насредата на обяда си тръгнах!мен да убижда добре или да се подиграва  сприсъствието ми но да упреква майка ми за нещо което не е реално аааа няма да стане  beating beating P-(тръгнах си преди да ме е ядосала допълнително!!!

Ами Клео правилно си решила и сега е момента да заявиш на мъжа си че след като ти образуват нерви не искаш да ги виждаш и си решаваш проблема със свеки  и свиркаш
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1186 -: февруари 05, 2008, 19:08:12 »

така е съмър скай. моята бъдеща свекърва ми е разказвала някои неща за нейната - да ти настръхне косата и сега мога да кажа, че е толкова мила с мен, че думи нямам. Само за бебчета говори и като идем на гости ни се чуди как да угажда.
и моята бая е страдала от нейната свеки,но с мен е мила и добра,и за три години съм сигурна,че не е поза blush иначе Бибси какво да ти кажа вместо да страдаш,се радвай,че милото ти е зад теб и те подкрепя пред нея,а тя-да си говори каквото иска,важното е той какво мисли,а не тя nea
клео,браво мила така и трябва-правилно си постъпила едно огромно БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да ви кажа вие от свекита се оплаквате,а една позната с двама сина и на двамата купи апартаменти и те я изгониха от нейният и 6 месеца спеше по улиците,а снахите и само добро са видели от нея nea всякакви хора има,не им се давайте kiss2
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1187 -: февруари 06, 2008, 00:33:47 »

kleo  Bravo  Bravo  e направи 1та крачка да им покажеш че няма право да се държи с теб сякаш си от желязо... good давай смело напред с теб сме
аз всъщност само взимам отношение в тази тема без да кажа нито добра нито лоша дума за моята свекърва... както някой беше написал по рано тук че има свекита- хакери-  е моята е от тази  yahoo, сигорна съм че тя се " припознава" в много от вашите свекита... нека тя сама да прецени от кои отбор е - от добрите или лошите  crazy... а аз от моя страна ви обещавам/ след следващото ми прибиране в БГ/ да споделя с вас от кои е тя...
е момичета успех и не се оставяйте да ви развалят настроението разни си там злодейки
« Последна редакция: февруари 06, 2008, 00:41:05 от ками » Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #1188 -: февруари 06, 2008, 08:25:56 »

Клео, браво мила  good Как си позволява тази жена да ти говори така? Първо детето не беше от сина й, а сега изведнъж много се загрижи???  crazy Поставете я на място и двамата с Григор и за друг път да си прави сметката как ще говори.... angry
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1189 -: февруари 06, 2008, 08:47:13 »

Клео браво, че си набрала смелост да и го кажеш пред очите !!!!! smile good good good

само така, когато те 'тъпчат, ставай гордо отново' !!!! smile така ще си знае мястото !!!!!! всеки знае, че не бива от рано да се купуват дрешки за едно бъдещо бебе !!!!!!! smile като се роди, да купува колкото си иска !!!  diablo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: февруари 06, 2008, 08:55:21 »

Ооо и аз като Клео съм ставала така от масата, но беше толкова отдавна, че вече съм забравила за какво точно се разсърдих, но мисля че беше някаква обида към майка ми и затова чашата преля. И май шест месеца не ходих у тях, даже като я срещнех по пътя не я поздравявах, ама всичко отминава, тя вече ще си има едно на ум какво да говори. diablo
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1191 -: февруари 06, 2008, 09:02:20 »

Клео , браво мила , моите поздравления  Bravo Bravo Bravo Постъпката ти е супер , ай да си гледа работата злобата му със злоба  beating beating beating
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #1192 -: февруари 06, 2008, 09:42:59 »

kleo, правилно си постъпила..  yahoo  danceg сега не й обръщай внимание и не трупай отрицателни емоции.. Важното е бебчо да е спокоен  blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1193 -: февруари 06, 2008, 14:15:03 »

Браво Клео! Мисля, че това й е било добър урок. А като се роди бебчо ще я "наказваш" като викаш само твоята майка да го гледа  Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1194 -: февруари 07, 2008, 00:35:42 »

Браво Клео! Мисля, че това й е било добър урок. А като се роди бебчо ще я "наказваш" като викаш само твоята майка да го гледа  Wink

Даа,и освен това я впрегни да купува всичко,което ви трябва,когато бебчо се роди  blum Нали се прави на много щедра баба,почвай я тогава  pardon Да знае друг път да не приказва  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1195 -: февруари 07, 2008, 12:26:37 »

охх аз сега започвам да я лекувам!!днес от 9 сутринта ми е дошла на главата и ме разбуди да не съм спала много че не било хубаво после щяло да ми е лошо целия ден за това ми се гадело щото съм спяла много  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ohmyи още седи тук ама да видя до кога ще я понеса beating P-(да не я сиктердосам
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #1196 -: февруари 07, 2008, 12:47:48 »

Направи си аларма на телефона, уж някоя приятелка звъни и се уговаряте да пиете кафе и кажи че имаш уговорка да излизаш. Оправи се излез, иди да си купиш нещо и се върни след час да си поспиш. Как така ще те буди, само не ми казвай,че има ключ от вас.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1197 -: февруари 07, 2008, 12:50:31 »

охх аз сега започвам да я лекувам!!днес от 9 сутринта ми е дошла на главата и ме разбуди да не съм спала много че не било хубаво после щяло да ми е лошо целия ден за това ми се гадело щото съм спяла много  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ohmyи още седи тук ама да видя до кога ще я понеса beating P-(да не я сиктердосам

Тая жена Клео , не ходи ли на работа , че няма няма и се весне у вас от сутринта ,а??? beating beating beating beating
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #1198 -: февруари 07, 2008, 13:04:27 »

И не й ли е неудобно  Oh my ... От къде накъде ще ти казва колко да спиш.. Щом чувстваш, че имаш нужда от съм, естествено че ще спиш...
Ако толкова не се усеща, разкарай я по някакъв по-дипломатичен начин или кажи на мъжа ти да й направи забележка.. поне на него няма да му се обиди  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1199 -: февруари 07, 2008, 13:06:29 »

ооо тя има ключ от нас разбира се!!!вчера и днес не е на работа почивала!!и още седи в нас Oh my ... ohmyако не ми беше лошо нямаше да стоя изобщо в къщи!!!!но не ми е добре и за тва!!малко съм като затворена с нея  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines