Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:59:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332532 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1125 -: януари 24, 2008, 23:22:17 »

vesi1983 , напомни ми за моята предишна връзка. Там проблемът не беше родителите. Те бяха суперски - много интелигентни и съвременни хора. Проблемът идваше от сестрата  bad bad bad. Тя се изживяваше като господарката на семейството и всички вярно я слушаха, хем че беше най-малка! Двете пряко никога не сме влизали в конфликт, но аз много се дразнех от отношението й към бившия ми приятел.
свекитата ви са ....нямам думи просто... beating beating beating
иначе да ви кажа по повод сестрата и брат ми трудно прие в един момент моята връзка,вдигаше 'скандали' <силно казано> на майка ми как аз съм ставала и съм правела закуска на приятелят ми,а на него не и някакви такива,а в същото време с приятелят ми нямаха никакви проблеми ,даже напротив,но у нас ставаше нетърпимо около седмица и с рев от моя страна всичко си дойде на мястото pardon майка ми го отдаде на това,че сме близнаци и връзката е по-силна и за минута не е заставала срещу приятелят ми<то и нямаше за какво>.... blush иначе никога не ме е ревнувал,нито го е интересувало с кого излизам и т.н. pardon...но тогава беше неприятно,а на вас не знам какво ви е всеки ден да търпите,по-лошо от това nea
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1126 -: януари 25, 2008, 08:40:41 »

тук май малко изместваме темата, но и аз да кажа Offtopic
моето братче се разбира перфектно с мъжа ми и обратното, аз обичам да се грижа за двамата заедно.

абе изобщо всеки си има странности, но е важно хората да са толерантни, а онези двамата: свекър ми и свекърва ми, смятат, че са най-важните и най-качествените хора.
е това не можах да преглътна NO
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1127 -: януари 25, 2008, 17:57:11 »

Аз веднъж питах, но пак ще питам...кажете ми за какво е това гласуване.....??
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1128 -: януари 25, 2008, 18:08:12 »

Аз веднъж питах, но пак ще питам...кажете ми за какво е това гласуване.....??

За най-зло свекървище!  diablo
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1129 -: януари 25, 2008, 18:11:44 »

ммм Това било значи......хихих..само дето тя е канидат свеки....като се омъжа някой ден за сина на бъдещото свеки...със сигурност и аз ще спра да говоря с нея....Тя сега плете интриги, а пък после не ми се и мисли.......Луда работа...
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1130 -: януари 26, 2008, 15:35:13 »

Най-после си изясних, защо толкова ме дразни моята свеки!!! Нещата са две, но водят до много. Първото е спестовността, която при нея е в степен стиснатост /сигурно се повтарям, че е модел на Икономията прави мизерията/. И другото дразнещо нещо е, че е напълно нетактична - никакво чувство, никаква мяра и нищо на място....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1131 -: януари 26, 2008, 15:44:09 »

да си акжа аз моята поредна мъка заради свеки!страх ме е че вече станах банална! :girl_impossible:днес като има казахме свекъра беше страшно въудушевен щастлив доволен гор насълзиха му се очите!разцелува ме поздрави ме сто пъти и милото само каза "а за мен няма ли поздравления все пак нали се сещате...."и майка му тогава си отвори гадната змийска уста и изсъска "чакай малко ти с поздравленията!да се роди и да видим до колко общо си имал ти с правенето.... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ..." cray cray :'(няма да скрия колко болно ми стана всички си затраяха сякаш не я бяха чули или може би не проумяваха какво е изрекла Oh my ... Oh my ... ohmyаз останах с отворена уста не знаех какво ще направя просто идеше ми да хвана ножа и да я го забода право във врата през цялото време ме гледаше на криво и момотеше "аз си знаех още като влязоха предположих че ще кажат че е бременна" Oh my ... ohmyоставям го без коментар защото предполагам ще разберете как се чуствам
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1132 -: януари 26, 2008, 15:51:21 »

Е, това се нарича смотла. Клео, не искам да те обиждам с това, но това ми е първата реакция?! Тази жена има ли друго внуче?!
А аз се оплаквах, че имам нетактична свекърва!!! А мъжът ти как реагира и после изкоментирахте ли го, или ти пак си го остави само за теб?
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1133 -: януари 26, 2008, 15:52:04 »

 ohmyОлеееееееееее,клео,ма твойта е за убиване направо.ужас. beating
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #1134 -: януари 26, 2008, 15:52:36 »

kleo_20 я горе  главата и не и се ядосвай на тази змия че бой ще ядеш  beating
сега трябва да си спокойна и щастлива бъдеща мама  Bravo...
просто трябвало да я попиташ само... ти по себеси ли съдиш??? но няма смисъл от нерви... свиркай си и да си ттттт...... м..... твоето свекървище
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1135 -: януари 26, 2008, 15:53:35 »

това и е първото внуче на моята змиучица  bad :!моя мъж нищо не каза аз не смятам да повдигам въпроса защото да не се скараме а и сега за бебето е по-добре да съм спокойна!!пък тя нека си мисли и че е от мъжа и ако иска не ме интересува ни най-малко
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1136 -: януари 26, 2008, 15:54:08 »

Ей Клео, я се усмихни и се зарадвай на това че бременноста ти не зависи от нея! Ами ти си я улучила направо в сърцето с щастливата новина, а змията когато умира хапе  smile От сега нататък всеки пък като я видиш или чуеш й  "напомняй" колко сте щастливи ! smile Усмихвай се и й гледай сеира !
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1137 -: януари 26, 2008, 15:59:33 »

Аз предлагам да я причакаме тая жена и  beating beating beating  Как не я срам!!!! Много се ядосах. Но Клео миличка, не я слушай изобщо. Игнорирай я като сте заедно. Простакеса..... Съжалявам за последното, но много се ядосах. Ох, направо ми се  bad от нея
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1138 -: януари 26, 2008, 16:08:16 »

тя си е такава!селска мома!не можеше да си намери място през цялото време!и гледаше злобно чичо Георги(свекър ми)като ме галеше и ми се радваше и ми даваше съвети миличкия cray и на тръгване ми вика "айде че скоро ще ти е трудно да се въртиш и обръщаш и минаваш през вратата" Oh my ... ohmyказах и да не с епритеснява и че няма шанс да напълнея толкова и да си разваля фигурата и един ден като имам внуци всички ще мислят че аз съм им майка  girl_wink ама много я издразних май с това защото така жлъчно ме изгледа!аз не съм такава ама не се стърпях просто  cray
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1139 -: януари 26, 2008, 16:11:37 »

Браво Клео, хубаво си и казала. То от една страна по-добре да не и обръщаш внимание, за да не и се нервиш, но от друга, не трябва и да и мълчиш.
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines