Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 04:51:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332653 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1080 -: януари 23, 2008, 16:07:38 »

аз имам зла свеки!и то много зла!не исках да казвам ама не мога д амълча!днес ми се обади с думите "как не те е срам ма" Oh my ... Oh my ... Oh my ... "ние цяла сватба ти вдигнахме сумати пари похарчихме cray :'(а ти какво неблагодарница такава!за каква се мислиш каква си ти какво имаш ти сина ми с 3 образования с апартамент, а ти какво имаш какво му даде ма" cray cray cray cray cray :'(нямам думи!заради скапания ми рожден ден всичко!!!!!няма да казвам как се повуствах!корема ме боли сега от плачене и от мъка  cray cray cray cray :'(нямам думи не го очаквах и сега треперя цялата
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1081 -: януари 23, 2008, 16:10:15 »

kleo_20 тая твоя свекърва да не е луда Oh my ... Oh my ... Oh my ...
ама без нищо ей така ти звънна и почна да нарежда?! shok
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1082 -: януари 23, 2008, 16:11:03 »

 shok но какво е това отношениеее angry лелееее, егати жената nea
моля ти се се успокой, не се напрягай повече, това на нищо не прилича  beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1083 -: януари 23, 2008, 16:11:50 »

да заради рождения ми ден прословут и че не сме ги канили!ама  ние имахме причина бременна съм а те са грипави как да ги каня да ме заразят!!а още не сме им казали!честно казано не искам и да им казваме вече cray cray :'(с какво го заслужих това отношение  cray cray
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1084 -: януари 23, 2008, 16:13:12 »

Клео я стига! Горе главата!  Няма да плачеш заради такава усойница. Защо наказваш себе си и детето заради човек, който не заслужава дори да го заплюеш.
А на въпроса какво ще дадеш на синя й - ти ще му дадеш най-големия подарък, който може да получи в живота си. Нищо друго материално и нематериално не може да има стойността на един човешки живот.
Аз на твое място бих й теглила една... и не бих й проговорила повече, и внучето само на снимка ще си го гледа.
Ти си съвсем млада, какво иска тя от теб? Не може на 20 години да имаш 3 висши или каквото и да било. Човек постепенно придобива както знания, така и дипломи.
Можеше да й кажеш, че просташкото й поведение с нищо не отговаря на майка родила и отгледала мъж с 3 образования.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1085 -: януари 23, 2008, 16:14:27 »

Е Мира, не се натъжавай! Такива хора не заслужават да плачеш. Пази се заради бебето, мила  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1086 -: януари 23, 2008, 16:15:04 »

Клео я стига! Горе главата!  Няма да плачеш заради такава усойница. Защо наказваш себе си и детето заради човек, който не заслужава дори да го заплюеш.
А на въпроса какво ще дадеш на синя й - ти ще му дадеш най-големия подарък, който може да получи в живота си. Нищо друго материално и нематериално не може да има стойността на един човешки живот.
Аз на твое място бих й теглила една... и не бих й проговорила повече, и внучето само на снимка ще си го гледа.
Ти си съвсем млада, какво иска тя от теб? Не може на 20 години да имаш 3 висши или каквото и да било. Човек постепенно придобива както знания, така и дипломи.
Можеше да й кажеш, че просташкото й поведение с нищо не отговаря на майка родила и отгледала мъж с 3 образования.

Съгласна съм с всичко казано, и аз това мисля, а аз и на снимка няма да й покажа внучето diablo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1087 -: януари 23, 2008, 16:16:19 »

Ами, Клео, тая че е нередовна-нередовна е! Oh my ... Недей да се впрягаш! Ти защо я слуша,ами не й затвори телефона?! Само това ти трябва сега-да се разстройваш...
Чувала съм,че не е хубаво да се говори за бебетата до 3-я месец /ако не бъркам,де/, ама..ако мисли така да продължава заради един рожден ден,вземете пък да им кажете.. Докато нещата не са ескалирали още повече и не сте си наговорили още куп глупости! Които после ще са непоправими.
Както искаш постъпи,само,моля ти се,не се ядосвай много време.. kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1088 -: януари 23, 2008, 16:16:27 »

аз искам да споделя за моята бъдеща свекърва, тя е прекрасен човек, винаги ни помага и ни подкрепя... good!
В момента съм много разстрояна защото тя е в болница, днес и правиха операция -байпас  cray cray cray и още нямаме никаква информация - безкрайно сме изплашени!
Просто желая такава свекърва на вас момичета-любяща и разбираща!
Изказвам обичта си към нея тук, желая и много бързо възстановяве и много здраве  good
МНОГО Я ОБИЧАМЕ  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1089 -: януари 23, 2008, 16:47:53 »

да заради рождения ми ден прословут и че не сме ги канили!ама  ние имахме причина бременна съм а те са грипави как да ги каня да ме заразят!!а още не сме им казали!честно казано не искам и да им казваме вече cray cray crayс какво го заслужих това отношение  cray cray
Миличка, спокойно слънчице,
явно с нищо не сме заслужили, както ти каза по-рано днес.
И аз не бих им дала контакт с внучето им, бъдещото. Спри да им се връзваш - това са слаби хора.

Като си помисля, нашите свекъ и свекърва не са ни искали дори снимки от сватбата - какво им пука, а че сме се нанесли в нов дом, още по-малко ги интересува. Ужас значи!!
Трябва да я махнем тая тема да не им обръщаме внимание и да се грижим за мъжете си heart
« Последна редакция: януари 23, 2008, 16:54:43 от ivaiva » Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #1090 -: януари 23, 2008, 16:51:55 »

Клеоо мила тиси такъв ангел, как може да ти говори така give_rose heart не се разстройвай пази си бебето, щом мъжа ти е до теб и те подкрепя и разбира, всеки друг да се оправя както знае.

ух че се ядосах GROAN
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1091 -: януари 23, 2008, 16:56:08 »

благодаря ви за милите думи give_rose @}->--добре че сте вие!той свекъра е ангел милия обажда се да ме чуе предупреждава ме за грипа пита как сме ако имаме нужда от нещо да не се колебаем да го търсим милия ми той  *INLOVE*ама тя тая змия усойница ми отрови дните тя направо ме разби от всякъде girl_impossible
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1092 -: януари 23, 2008, 16:59:01 »

спокойно слънчице, не се впрягай,
махни с ръка и дай нататък, както се пееше в една песен.

аз днес много замъдрях с вашите думи. дайте да сме по-великодушни
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1093 -: януари 23, 2008, 17:03:31 »

Клео, като каза "свекъра", се сетих за дядото на милото, аз него имам за свекър, та той е злато човек, да е жив и здрав още дъъъълги години, сега април ще стане на 80г. И той все пита как сме, как расте бебо, какво прави и т.н.....
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1094 -: януари 23, 2008, 17:06:17 »

аз имам зла свеки!и то много зла!не исках да казвам ама не мога д амълча!днес ми се обади с думите "как не те е срам ма" Oh my ... Oh my ... Oh my ... "ние цяла сватба ти вдигнахме сумати пари похарчихме cray :'(а ти какво неблагодарница такава!за каква се мислиш каква си ти какво имаш ти сина ми с 3 образования с апартамент, а ти какво имаш какво му даде ма" cray cray cray cray cray :'(нямам думи!заради скапания ми рожден ден всичко!!!!!няма да казвам как се повуствах!корема ме боли сега от плачене и от мъка  cray cray cray cray :'(нямам думи не го очаквах и сега треперя цялата
Kлео ,мила ти защо не и каза 'аз внук ще ти раждам МА,ама ти няма да го видиш,ако продължаваш в същият дух' и затваряш....леле как се ядосах,ама какви са тези хора,явно такива попадат на готини снахи,дето им мълчат,на мен така ако ми каже някоя-майко мила-бял ден няма да види...а ти да не си проляла и една сълза,че и бебчо 'плаче' с теб,а за такива хора не си заслужава мила...така,че бързо се усмихни и не и обръщай внимание *KISSED*да не ти пука,тя ако си мисли,че хората уважават мъжа ти заради 3-те образования и единят апартамент-жестоко се лъже,аз толкова те харесвам без да те познавам,а дори не знам какво си завършила...не си трови живота точно сега с хора,които не заслужават дори името им да помниш...мисли за бебенцето и за хората,които заслужават...а тя един ден ще остане сама и може да и дойде акъла в главата beating beating beating beating beating beating beating
Активен
Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines