Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:28:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнини  (Прочетена 92203 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« -: март 17, 2010, 02:11:03 »

Здравейте, дами! Искам да ви задам един въпрос, не видях такава тема във форума, че реших да пусна.

Предполагам, че преди да се ожените, сте си празнували година, откакто сте заедно, 2 години и т.н. Или поне сте си ги отбелязвали със едно "Обичам те", ако не да си подарявате подаръци, макар че това го правят много двойки. След сватбата обаче, вече идва нов ден за честване на годишнина и това е датата  именно на вричането ви във вечна вярност. Въпроса ми е дали чествате тези събития, ако да - дали и двете или само това от сватбата? Така или иначе вие в единия ден решавате да сте заедно, в другия - да те заедно завинаги.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 11, 2010, 15:22:54 »

Здравей,аз изглежда съм първата в твойта темичка...Поздравявам те за нея...ние с моито мило си ги празнуваме тези годишнини...всяка година от преди да се оженим си я чествахме.Подаряваме си малки подаръчета,картички,с който да си спомняме за тези мигове..Преди да се оженим ходехме 5 години(сега септември правим 5)а на 07.06 ще направим 1 година откакто сме женени..Защо пък да не се честват..това са все хубави дати.... LOVING twohearts
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 11, 2010, 15:28:37 »

Ние пък не си падаме много по празнуването що се отнася до картички, бонбончета и разни такива. На годишнината от връзката ни винаги се сещаме, но не го отбелязваме с нещо специално. Отваряме си хубаво вино и си прекарваме спокойна вечер у дома. След сватбата предполагам, че тази годишнина ще стане по-значима от другата. Ще видим!  smile
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 06, 2010, 14:49:47 »

Привет и от мен,
Предстой ни годишнина - 3 години от нашата сватба. В стила ми  е винаги да измислям интересни изненади, независимо от празника. Миналата година на годишнината от сватбата поканихме кумовете на вечеря в ресторанта, в който ни се състоя сватбата. Бях поръчала торта с вкуса на сватбената ни торта и цветовете на сватба и върху нея имаше снимка от сватбата на нас и кумовете. За кумата, която е и кръстница на синът ни, подготвих един детски  албум със снимки на малкото ни съкровище и стих чета от него адресирани към кумата ни . smile Мисля , че и стана мило и ще и е хубав спомен. Сега също се опитвам да измисля нещо интересно. Моля давайте идеиии..???  Wink
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 29, 2010, 19:49:24 »

Здравейте и от мен,

отдавна не съм писала но наближава и нашата първа годишнина и се радвам че намирам такава тема.

Липсва ми форума и цялата емоция която беше около организацията за сватбата, за съжаление всичко свърши бързо а да не говоря как една година мина почти неусетно. За това ми се иска годишнините да бъдат също толкова хубави и незабравими. Много ми се искаше на датата, да отидем пак в ресторанта, с нашите кумуве, да поръчам същата торта, и по късно вечерта да се съберем някаде с най-близките ни приятели на по танци, както е направила lolita,  но за съжаление със съпруга ми не сме в България и най-вероятно ще сме си сами. Та го мъдря и му мисля какво да организирам че да си направим един малък празник.

Записвам се по темата да чета, може да открадна някоя идейка.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 03, 2010, 08:03:17 »

Привет момичета, за годишнините се записвам да чета и аз.
Септември наближава и нашата втора годишнина, и се надявам на някоя идейка от ваша страна.
Много ми допада тази на  lolita  good може и да го направим тази година  pardon
Активен
mar4e
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #6 -: декември 19, 2010, 04:25:58 »

Да, това са хубави празници, трябва да се уважават biggrin
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 19, 2010, 10:18:11 »

Здравейте и от мен и поздравления за хубавата темичка good,много ми харесва,ние също винаги сме отбелязвали нашите годишнини преди да сключим брак,но и сега продължаваме,предстои ни и на нас втора година от сватбата март месец и наистина е хубаво да се запазят тези емоции и занапред :gu6:ще следя темичката с голям интерес smile
Активен
Susane
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #8 -: февруари 11, 2011, 13:47:09 »

Здравейте, да побутна малко темичката нагоре.  Wink Аз много държа на малките дати, в смисъл кога сме се запознали, първи танц и тем подобни.  heart Смятам, че трябва да се уважават, ами това са си малките неща от живота. От време на време получавам по някое доказателство за любовта му - мъничко, но от сърце както се казва. Ето един скромен поздрав и от мен:

Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 12, 2011, 11:45:17 »

На мен милото ми взима всяка година по един букет с цветя и след това или излизаме да се разходим някъде или в къщи си се прибираме двамата smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 02, 2015, 14:27:13 »

Надеее, намерих ти и другата тема.  DANCE

Ние празнуваме всичко. Както се казва празници да има.  yahoo
След 3 дена ще празнуваме годишнина от началото на връзката ни.
05.09 - 9 години ЗАЕДНО!!!  heart
От скоро сме и семейство (18.07.2015г) така че има време до годишнината от сватбата ни.  heart

Винаги си купуваме подаръци и излизаме на ресторант или си правим романтична вечеря в къщи. heart
Тази година обаче, точно на 05.09 сме на сватба и не знам кога ще си отпразнуваме празника.
Още не знам и какви подаръци ще си направим.

Много ще ми бъде мило и когато стане време да отпразнуваме годишнината от както сме семейство.  heart
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #11 -: януари 23, 2017, 21:21:47 »

На 14 февуари със съпруга ми имаме годишнина. Обмисляме идеята да отидем на почивка някъде, но още се колебаем къде. Дайте някакви идеи smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines