Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:35:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит Рожден Ден на SVATBATA.BG!!!!  (Прочетена 99900 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« -: февруари 14, 2012, 11:40:00 »

Здравейте, Тео и отбор админи, модератори и екип на форума!

Честит 7-ми рожден ден на Svatbata.bg!
Желая ви много успехи и все така да се грижите за форума ни. Нека дълги години да ви обичат потребителите и да помагате на всички. Много късмет и любов да имате около себе си, вие и любимите на сърцето ви хора.
Радвам се, че ви има.  Bravo



(П.П. Може би не е тук мястото за този пост, но исках да ви поздравя.)
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 11:41:53 от Деничка Звездичка » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 14, 2012, 11:57:33 »

Наистина ли днес е денят? И да е и да не е мисля, че днес 14 февруари е чудесен ден да благодарим на създателите на форума и на всички онези, които работят здраво, за да го поддържат в добър вид и им пука! На всеки един модератор и админ, няма да ги изброявам като име, защото те знаят кои са - едно голямо БЛАГОДАРЯ! Форумът ми помогна много, когато аз подготвях сватбата си от разстояние и тук намерих добри приятели, които се надявам да останат такива. Форумът е повече от сватбен форум и недейте да си мислите, че има потребители, които не го оценяват, напротив. Аз съм един от тях!


Аха, сега видях банера! Много сладък! Поздравления!  give_rose
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 13:23:19 от Ariel » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 14, 2012, 14:31:52 »

Честит рожден ден на нашия форум!
Нека тука бъде мястото където организираме сватбата си,получаваме съвети за бремеността и детето грижейки се за нашите деца,споделяме нашите хобита и намираме добри приятели!
Благодаря на Тео,на админа,на модераторите и на всички ,които правите нашия форум такъв какъвто е
.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: февруари 14, 2012, 14:39:39 »

 Честит, честит рожден ден на Svatbata.bg yahoo Това е едно прекрасно място за споделяне, мечтаене, взаимопомощ и красиви емоции. Малко са местата в интернет с толкова положителна атмосфера! Благодаря на всички, създали го и на тези, които се стараят да си остане такова, каквото е  give_rose

 
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 14:43:53 от michelle » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2012, 14:46:58 »

Честит Рожден Ден и от мен.  Flower Това  e едно прекрасно място,което събра много хора с общи идеи,проблеми и приятни изживявания. Радвам се,че ви има и специално поздрави на целия екип от модератори и администратори,които се грижат за този прекрасен сайт.  LOVING
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 17:00:49 от Nina Style » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2012, 14:48:59 »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТОЗИ ПРЕКРАСЕН САЙТ!
Нека още дълги години събира усмихнати ,позитивни и енергични хора.
Този сайт за мен е нещо повече от форум за сватбата ,тук срещнах приятели ,тук се научих да общувам виртуално ,тук преминаха най-хубавите ми мигове около сватбата.
РАДВАЙТЕ НИ ОЩЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #6 -: февруари 14, 2012, 14:57:27 »

Честит Рожден Ден и от мен.   Flower
Пожелавам Ви най малко още 100 пъти по  7 рождени дни и да продължавате да събирте тук прекрасни и невероятни хора!!!
Поздравления за админите и модертаторите,че правят всичко това реалност и изтърпяват всичките ни капризи !!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2012, 15:27:18 »

Честит рожден ден на Svatbata.bg! Пожелавм ви да отпразнувате още много рождени дни и форумът да събира все повече доволни потребители. give_rose


* chestitrojdenden_8.jpg (28.45 KB, 384x288 - видяно 8843 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2012, 15:29:34 »

Честит рожден ден и от мен! Специални поздрави, благодарности е благопожелания за всички, които се грижат за съществуването на сайта! Искрено Благодаря!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 14, 2012, 16:18:39 »

И като част от форума от 5 -6 години и активно присъствие си позволявам да ви почерпя тортичка макар и виртуално.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 14, 2012, 18:47:56 »

http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs


Честит рожден ден! Без вас сватбата ми нямаше да е това, което беше! Нямаше да получа толкова помощ, съвети, нямаше да мога да споделя емоциите си по този начин! Без вас нямаше и да открия толкова много полезно инфо и за своето все още неродено бебче!!! Нямаше да срещна и приятелите, които намерих тук! Затова искам да ви благодаря и да ви пожелая още много пъти по толкова години да ви има, за да могат все повече и повече момичета (и момчета  blum ) да получат това, което получих аз и всички останали форумци!  yahoo  chee Birthday
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 14, 2012, 19:12:27 »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на най-хубавия форум  yahoo yahoo yahoo Много хубава дата и мисля, че е идеална!!!
И аз открих приятели тук и споделих емоциите от един от най-важните дни в живота ми  :svatba:Тук може да намерим информация и помощ за още много теми  good
Искам да благодаря на всички модератори,които отделят от свободното си време за да поддържат "нашият" форум и без които той не би могъл да съществува  give_rose give_rose give_rose

Да си похапнем тортичка  Torte

Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 14, 2012, 23:29:29 »

Честит Рожден Ден  :flower:Поздравявам ви за идеята да създадете този толкова полезен форум... *YAHOO*Благодаря Ви,че ви има! heart
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 14, 2012, 23:48:12 »

Честит Рожден Ден на този страхотен форум. И аз се радвам много, че ви има и че ви открих.  smile
Благодаря на целия екип, който се грижи за реда и съществуването на сайта!

Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 15, 2012, 00:52:04 »

Благодаря ви от сърце!!!
От името на всички, които създадохме този сайт и успяваме да го поддържаме.

За цялото това време (7 години), най-хубавото нещо за мен е хората, с които се запознах и поддържам постоянна връзка.

Торта няма, защото не е честно да я поделим помежду си в офиса. Ето затова както миналата година, ще има огромна торта на националната среща. Дано тази инициатива се осъществи и тази година (въпреки икономическите условия).

Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines