Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 07:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено меню - 3 част  (Прочетена 206879 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 12, 2012, 13:30:22 »

Ами по принцип аз мисля да са на масата заедно със салата, но за след основното ще се си поизсъхнали. Не съм мислила по този въпрос, но на сватби на които съм присъствала са си седели на масата през цялото време и който иска си бодва  Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 12, 2012, 13:31:59 »

И това е вариант. Ние много мислим как да го направим, но вероятно ще искам да ги изнесат след основното. А и масите ще са отрупани в началото, а после ще е по-разредено и ще има повече място.
Активен
anitariq
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #92 -: април 12, 2012, 13:38:13 »

Здравейте и от мен, отдавна влизам във форума, но предимно чета. Сега реших и аз да се включа. InLove_Girl и аз мисля, че трябва да подпишете договор, защото не е хубаво така да променят нещата. Иначе ресторанта е много хубав и ние мислехме да сме там, но после изкочи друга идея.  Нашето меню също ще е по-обикновено:
1. Овчарска салата
2. Панирано филе от бяла риба със чеснов сос
3. Свински каренца със сос от гъбки, пилешко шишче и картофки соте с подправки и чесън
4. Мезенца - филе "Елена", пастърма, пушено филенце (още не е уточнено на 100%)
5. Торта
Традиционно безалкохолно 2бр., малка ракия, минерална вода, вино, бира
Може и да има леки промени, но ще са незначителни.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 12, 2012, 13:43:44 »

Да ви кажа с две ръце съм за по семпло меню. Миналата година бяхме на една сватба със доста префърцунено меню и си останахме гладни. А българина обича да се похапва!  good
Не че сладко от смокини в ролце от бекон е лошо но не е по мой вкус!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 12, 2012, 14:29:44 »

Да ви кажа с две ръце съм за по семпло меню. Миналата година бяхме на една сватба със доста префърцунено меню и си останахме гладни. А българина обича да се похапва!  good
Не че сладко от смокини в ролце от бекон е лошо но не е по мой вкус!
  good
Аз също обичам по-нетрадиционни неща, но пък моето момче - не! Така че това си е бубективно. Във всеки случай си мисля, че за сватба е хубаво да има по-традиционни храни, освен ако нямаме възможност да предложим два вида меню. Мисля, че по възрастните никак няма да харесат домати с моцарела, да кажем или сирене бри с нещо си.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 12, 2012, 14:57:52 »

Момичета ние ще имаме основно млади хора и мисля, че менюто ще се хареса. Аз съм хапвала в това заведение всяко от нещата по отделно и никое не е странно на вкус. В смисъл, че може би нещата звучат по-екзотично отколтото са  pardon Инъче менюто ще е само със свинско, защото сватбата е декември и ми се струва подходящо..Всичките ми приятелки обичат, а колегите на милото са големи и здрави момчета и не си представям да дъвчат пилешка пържолка  girl_impossible
Булка, менюто ти е много хубаво  Bravo
anitariq браво за включената рибка  good, скоро не бях засичала в сватбено меню, но е много подходящо, особено за морска сватба. Аз обаче рибка не хапвам и дори не се замислям nea
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 15, 2012, 15:58:32 »

Нашето меню:
-редена салата със сирене
-предястие-запечено пил.роле със бекон
-основно-пилешка пържола със гъби ориз и картофки
-ядки-фъстъци,бадеми и кашу
-вода+безалкохолно
-пастичка
Мисля ,че ще е достатъчно,пък и на сватбите дето съм ходила доста от храната остава.Все пак хората като че повече се веселят,отколкото да хапват,е има и такива дето идват за да ядат... Wink 
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 16, 2012, 10:45:14 »

http://gepi.bg/offers/UNIKALNO-RAChNO-IZRISUVANO-YaGODOVO-IZKUShENIE.html Нещо интересно като предложение - ягоди в шоколад, ръчно изрисувани, биха били интересно предложение за тези, които ще имат уелкъм дринк с шампанско, например...  good
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #98 -: април 17, 2012, 11:54:32 »

Нашето меню:
1. Салата - Шопска  (чудехме се за Овчарка, но всичко това го има в палачинката) - 450гр.
2. Ордьовър - Солена палачинка (гъби, кис. краставички, шунка, кашкавал, топ сирене) 200гр.
3. Основно - Пилешка пържола с гарнитура от задушени картофи с копър и чесън и задушени зеленчуци) 400гр. (като се боря последните да ги заменя с друга гарнитура)  nea
4. Мезета - филе Елена, Карловска  луканка, бански старец и още нещо имаше но не помня какво  150гр.
5. Хляб
6. Торта
7. Алкохол - ракия, вино (бяло и червено), водка и бира
8. Безалкохолно - вода, (газирана вода, но се чудя дали да има) pardon и продукти на Кока Кол
   
Имаме и детско меню и то е

1. Салата - Шопска
2. Кюфте и пил. шишче
3. Пържени картофи със сирене
4. Сок
5. Хляб
6. Торта        Знам, че не е от най здравословните, но се допитахме до родителите и са  good
 
« Последна редакция: април 17, 2012, 11:56:16 от rady17 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 17, 2012, 12:07:55 »

И ние се чудехме много за детско меню, но накрая решихме да оставим родителите да изберат менюто на децата си и да им поръчат, каквото те решат.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 17, 2012, 12:53:45 »

При нас пък ще има детско меню..само че още не сме решили какво. Днес ще ходим до ресторанта и довечера ще кажа какво колко и как  smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 17, 2012, 13:25:12 »

При нас детското меню е:
Салата, като за всички останали - т.е гръцка.
Пилешка пържола с пържени картофи
2 бр. натурален сок

Според мен е добре, и всички деца ядат тези неща, така че не смятам, че ще има проблем с това.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 17, 2012, 14:01:06 »

Аз не мисля, че всички деца ядат това. Какви деца познавам! Някои не ядат месо, други домати и т.н. Но всичко това е въпрос на личен избор. Ако сте сигурни, че децата на вашата сватба ще са ок, тогава чудесно. Аз обаче понеже не знам на едно 5-6 годишно какво ще му се яде в момента, ще оставя това на моментния избор. Защото иначе рискувам някое човече да остане гладно.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 17, 2012, 14:12:44 »

Вярно, че има всякакви деца. Случва се някое дете да не обича 1-2 неща, но да не яде нито месо, нито домати, нито картофки, нито краставици, ми се вижда нереалистично. Пък и ние ще имаме само 2 - 3 дечица, за които знам, че едното с удоволствие похапва всичко, а другото не яде много, ама не е и много капризно. Затова се доверих на управителката в ресторанта, която каза, че това е най-универсаното детско меню, на което повечето двойки се спират. Абе гладни няма да останат smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 17, 2012, 14:17:37 »

Аз също няма да имам детски менюта,на момента майките да поръчват каквото решат...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines