Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:46:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чистка във форума  (Прочетена 28473 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #15 -: ноември 07, 2007, 09:59:27 »

Аз пък не мога да разбера едно нещо. Няколко пъти срещам изказвания, че тук хората,видите ли, били много любезни и мили един към друг. Е, аджеба, кого дразни това нещо?Лошо ли е, подсъдно ли е?  crazy
Това е форум, в който момичетата споделят моментите около едно от най-важните събития в човешкия живот. Естествено е да има позитивни нагласи и момичешки вълнения.
Някой иска да се кара ли? Да си демонстрира интелектуалните способности във високоерудирани екзистенциални спорове ли? Какво? Тук сме се събрали всякакви хора, на всякаква възраст, с всякакви професии, от къде ли не! И всички сме равни в едно- моментът, който преживяваме.
Защо да не похваля еди-кого си, да подкрепя друг, да опитам да бъда полезна на трети? Няма да забравя едно изказване на Росистела за един друг форум, в който всеки разговор се превръща в ожесточен спор. nea
И, да, приятелски сме настроени. Затова си организираме срещи из цяла България. И пренасяме отношенията си и в реалния живот. И на мен това ми харесва! И ще се видя с момичетата от София, после и с тези от Варна. Ако всяка тема беше критика и спор, едва ли щях да го искам! nea
"И те така", както се изцепваше някой по телевизията  tease
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 07, 2007, 10:07:16 »

Съгласна с Prin4ipessinka  kiss2

Отделно да кажа че чистка трябва да има, защото някой теми се размиват и ще изглеждат по подредени и конкретни. И да предложа, има ли вариант темите с много много отговори, като булчински рокли, да се ръгнат у един архив от някоя си дата и така хем ще знаем че има инфо там, хем ще има мегдан за нови мнения? Мисля че имаше подобно нещо в clubs.dir.bg ако не се лъжа  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2007, 10:13:46 »

mandarinka предложението ти за архив е страхотно! И аз съм съгласна с мнението на Принчипеса!

Аз вече пиша по - рядко във форума, но го чета от време на време и има теми, които ги пропускам, защото не мога да им хвана началото и края от последното ми четене на съответната тема!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 07, 2007, 22:45:37 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Aз да отговоря
1.Форума си има правила
2.Аз като модератор познавам само Тео и то няколко месеца след като станах модератор и Емили от миналата седмица.Незнам за каква шуробаджанащина става въпрос?
3.Колкото и да си се готвила явно не е достатъчно,защото изказването ти е недостатъчно аргументирано
4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Но има нужда от чистка,защото ей сега се е появило едно Танче дето се е разписало 21 пъти в различни темички с по едно изречение,в което просто докладва  нещо за сватбата си.Ама на три пъъи бях поне от бутона Изтрий,но нали сме демокрация,айде има право момичета.Друг е въшроса какви са подбудите.

И на мен не ми е приятно във всяка тема да чета за сватбата на Вероника,не защото не уважавам самата Вероника или нейното предстоящо  събитие , но някак си цял форум АХ и ИХ около една сватба е нереално и доскучава доста......Хайде направете си изводите сами
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 07, 2007, 23:55:09 »

Честно да си призная на мен форума взе да ми доскучава Girl_sing е не всички теми,но повечето вече ги отбягвам защото мога да предположа кои момичета и какво обсъждат в дадената тема още преди да съм влязла в нея.Не,че има нещо лошо едни да са по-активни от други,но май е излишно и много досадно да дъвчем и разтягаме локуми за едни и същи неща pleasantry Хубаво е от време на време да се поизчистват баналните и хвалебствени изречения от някои теми good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 08, 2007, 10:35:49 »

За доскучаването.... все пак голяма част от нас им минаха сватбите нормално е да не ни вълнува толкова всичко около сватбата и нещата дето ги вълнуват момичета, които им предстоят сватби  good. Важното е че продължаваме да сме тук! Поне аз нямам намерение скоро време да спирам да чета и да се интересувам и да се вра навсякъде  girl_wink

ето и един виц от мен поздрав за всички модератори с много уважение към тях  girl_in_love

              - Какво предпочитате: авангардизъм или сюрреализъм?
              - Постмодернизъм, с това се и занимавам.
              - О, Вие сте художник?
              - Не, модератор на форуми.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 08, 2007, 16:12:50 »

Пак ще се съглася с мненията на fiibi_bg и сиска. Някои от темите са станали отегчителни и ги избягвам. Много харесвам седмичната тема например, но както казва fiibi_bg, по едно време, мисля, че беше миналата седмица, Вероника беше писала нещо и момичета не бяха обърнали внимание, и тя се разсърди, което мисля, че е прекалено и глупаво. И почти цялата тема беше ЗА и ОКОЛО сватбата на Вероника, нали е СЕДМИЧНА ТЕМА или аз греша  crazy
Това е мое лично мнение и се надявам да не засегна никого. smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 08, 2007, 16:26:15 »


4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Фийбс, не съм съгласна напълно с това, че комплиментите са в повече и граничат с лицемерието. Аз лично когато не искам да АХ-кам и Ох-кам или пък нещо не ми харесва просто не пиша там. И така ви спестявам труда да триете blum
Но определено трябва да има чистка. И съм 100% убедена, че сега ще има много сърдити и недоволни. Но такъв е живота  pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #23 -: ноември 08, 2007, 16:34:03 »

И аз не обичам да чета само хвалепствия и за това гледам да се въздържам.То е ясно,че не всяка рокля ми харесва и за това просто не коментирам.То и затова не съм много популярна тук, но не искам и да бъда.Не са длъжни всички да знаят датата на сватбата ми и да ме поздравяват,например!Днес ме зарадва това че едно момиче се допита до мен на лични,например, и й отговорих с удоволствие.Така че  съм "за" дори да има архив и заключени теми, където да има много инфо.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 08, 2007, 16:39:15 »

Аз също съм "За" това да има чистка. Не се сърдя ако някога е било изтрито някое мое мнение, затова си има правила, както казва Фийби и ако на някой не му харесват да не пише.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #25 -: ноември 10, 2007, 01:30:47 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Марги виж сега. Щом си нова и си влязла тук значи си искала разни неща да научиш, да добиеш информация. Този форум мога да ти кажа, че е пълен с такава повече от всеки друг. Освен това като казваш, че само се хвалим, ами че тогава какво толкова те е било страх да се включиш, че чак сега се "престрашаваш". Нали уж се обичаме и не сме страшни?  crazy А нали знаеш, че за всяко нещо си има първи път, щом досега не си била в такъв форум, възползвай се от възможността да го опознаеш като ти е толкова странно, че хората могат да се разбират добре без постоянно да се критикуват или обиждат. Освен това хайде да не се лъжем, но има и доста градивна критика във форума, която също е полезна. Като пък не ти харесва - недей влиза, никой не те кара насила. Но знаеш ли, аз мисля, че ще влизаш и то не заради друго, а защото знаеш че въпреки многото похвали, които УЖ те дразнят, има мнооого полезна информация тук, която не е за изпускане. Съгласна съм с теб само за едно - че цензура не е хубаво да има, но пък ако няма модератори, които да се грижат за спазването на правилата, то ще настане една анархия и свободия, всеки ще си пише каквото си иска без да се съобразява с правила, ред или правата на останалите потребители. А пък най не си познала за шуробаджанащината, ти откъде си направи този извод, че всички всички сме колежки и познати? Пък и за какво ни е да въртим някакви далавери с модераторите, това са пълни безсмислици  crazy

Виж сега ти prin4ipessa,да аз съм си нова и продължавама да съм нова и затова трудно се ориентирам в темите.Както и трудно приемам някои неща.  Казах вече кои - многото хвалене, взаимното разменяне на суперлативи между съфорумнички, граничещо с лицемерие на моменти и цензурата, която някои налагат по неизвестни никому критерии? Наистина влязох в този сайт, за да науча не просто "разни неща" както каваш ти , а за да науча ПОЛЕЗНИ неща и съвети - и са сватбите, и за любовта, и за семейството, и за домакинството, и т.н.На въпроса ти защо след като вие само се хвалите и обичате аз не съм се престрашила да вляза? Има ли смисъл да отговарям? Явно не си интепретирала правилно това което казвам и ще отговаря...Първо думата "престрашила" е меко казано неправилна. Мен не ме е било страх, та да имам нужда от престрашаване.А защо само безучастно няколко дни четях без да се включа/ ще се повторя за съжаление, но не по моя вина, а по твое настояване/ - защото се чудех дали този форум няма да се окаже неискрен,притворен...А това че се обичате -дано е така, но не сте страшни е ясно.Не виждам някои да е казал че го е страх от вас.Това че всяко нещо си има пръв път ми е известно, но по какъв повод ми го напомняш?Как стигна до това гениалнио заключение, че ми е "странно като хората се разбират бе да се обиждат"?Благодаря и за ценния съвет - простичък, директен, ама искрен, право в десетката - "като не ти харесва недей влиза тук, никой не те кара насила".Не съм казала че форума не ми харесва, а някои определени неща в него. И ето едно различно мнение /моето/ и ти почти нападаш, значи съм права!Ти незнам дали си модератор, но определено имаш данни. Можеш да редактираш, редуцираш, съветваш, да четеш библията.Дали сте колежки и познати всички няма как да знам, но САМО СМЕЯ да предположа че сред вас такива има, то личи от писанията и от неизтриването или изтриването им.Та има ли го това, вече можем да кажем че няма как да сте безпристрастни в оценките си. Може и шуробаджанащнита да е силна дума наистина. А че въртите далавери аз, мила /виж ми поста/ никога не съм споменавала.... Така че както ти казваш честичко това е или "crazy" пък и аз мисля че далаверите тук са пълни безмислици /пак както казваш ти/
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #26 -: ноември 10, 2007, 02:03:40 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Aз да отговоря
1.Форума си има правила
2.Аз като модератор познавам само Тео и то няколко месеца след като станах модератор и Емили от миналата седмица.Незнам за каква шуробаджанащина става въпрос?
3.Колкото и да си се готвила явно не е достатъчно,защото изказването ти е недостатъчно аргументирано
4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Но има нужда от чистка,защото ей сега се е появило едно Танче дето се е разписало 21 пъти в различни темички с по едно изречение,в което просто докладва  нещо за сватбата си.Ама на три пъъи бях поне от бутона Изтрий,но нали сме демокрация,айде има право момичета.Друг е въшроса какви са подбудите.

И на мен не ми е приятно във всяка тема да чета за сватбата на Вероника,не защото не уважавам самата Вероника или нейното предстоящо  събитие , но някак си цял форум АХ и ИХ около една сватба е нереално и доскучава доста......Хайде направете си изводите сами

И АЗ КАТО ТЕБ ДА ОТГОВОРЯ:
1.Абсалютно съм наясно че форума има правила и че ако участвам в него трябва да ги спазвам безприкословно.Друг е въпроса кой е създал правилата? Шепа хора или мнозинството?Щом е мнозинството значи и аз съм длъжна или да му се подчиня или да се оттегля за да не преча на форума.Но пък да не задавам въпроси вече е ... наистина цензура по време на комунизъм.
2.Кого познаваш откакто си модератор го казваш сама. А ако наистина не разбираш за каква шуробаджанащнина /или по-меко казано пристрастност/ става реч, значи само едно -не си една от тях и заслужаваш комплимент, наистина!
3.На тази твоя злъчна забележка мога да кажа само истината - аз не съм се подготвяла.Та за какво да се подготвям?За пленум ли?За отговор на парламентарен въпрос ли, че да имам "достатъчно аргументи"? Аз си пиша, отговарям и смея да давам мнения тук съвсем непринудено, без подготовка.Та на упрека че "колкото и да съм се готвила нямам достатъчно аргументи",се зачудих ти да не би да се подготвяш преди всяко мнение което даваш?Как се подготвяш?С история в ръка или с речник по психология?Нали сме искрени.....За аргументите, какво да ти кажа, мила критикуваща съфорумничке - зависи кой как тълкува нещата...Аз също не виждам в твоето изкаване добре аргументирани доводи. Но, като гледам то е по -скоро както си писала "отговор" на нещо което даже не са ти задавали на теб или иначе казано редакция /цензура/......На останалите неща с номер 4 и т.н. ньмя да отговарям понеже да съм честна мнението ми се препокрива напълно с твоето, но аз това вече го казах. И играта на реплики, дуплики ще доскучее на модераторите и ще ни изтрият.А да не забравяме че не сме в предаването Пирамида, а в сватбен сайт. Моята нощна смяна продължава на всичкото отгоре и ви желая лека нощ!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 10, 2007, 03:18:16 »

абе хора защо имам чуството че тук всеки е зле настроен срещу "ново дошлите"  Offtopic и то само и само заради конкурса ....  аз не мога да кажа че съм от " най- редовните " само заради това че не пиша всеки ден.... не че не искам ами просто "според мен няма смисъл и аз да казвам и да пиша неща койтто вече некой е казал...много си хубава в тази рокля...много ми харесва поканата ти...страхотни бутониери..."    аз не съм малко по- редовна от всички вас...повярвайте ми, първата ми работа сутрин рано е да стана и заедно с кафето си да проверя какво става в моя любим форум... това че не пиша не ме прави малко по редовна от вас sad
извинете ме но наистина е гадно да се държим така гадно една срещу друга...ние "опитните....и вие "новите"
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #28 -: ноември 10, 2007, 03:36:17 »

абе хора защо имам чуството че тук всеки е зле настроен срещу "ново дошлите"  Offtopic и то само и само заради конкурса ....  аз не мога да кажа че съм от " най- редовните " само заради това че не пиша всеки ден.... не че не искам ами просто "според мен няма смисъл и аз да казвам и да пиша неща койтто вече некой е казал...много си хубава в тази рокля...много ми харесва поканата ти...страхотни бутониери..."    аз не съм малко по- редовна от всички вас...повярвайте ми, първата ми работа сутрин рано е да стана и заедно с кафето си да проверя какво става в моя любим форум... това че не пиша не ме прави малко по редовна от вас sad
извинете ме но наистина е гадно да се държим така гадно една срещу друга...ние "опитните....и вие "новите"

Браво,поздравявам те за това мнение!И аз съм от новите. Че реших и да са изкажа, видиш ли.И на мен не ми и приятно по сто пъти да чета "аууу, колко ти е красива чантата, ама обувките прекрасни, а грима то той направо е невероятен". Това са неискрени четки на една към друга комплексирани на пръв поглед жени /е тук има и много готини и интелигентни наистина момичета наистина/но... И аз не искам да сме настроени една срещу друга, ама всяко различно от на старшите модераторки мнение да се трие е вече лудост.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 10, 2007, 03:47:03 »

аз не съм съгласна с това че модераторите трият мнения който не им харесват... просто наистина имат право да трият мнения като" ох колко си хувава...колко са страхитни обувките ти.." и то това да го четеш 100 пъти...но от една страна всяка от нас за това покавза какво има и как изглежда за да получи удобрение или съвет...но друг е въпроса че винаги получава само удобрение или браво, страхотно...но бъдете искренни не винаги сте съгласни с това което виждате??? huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines