Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:58:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чистка във форума  (Прочетена 28632 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: септември 17, 2007, 13:26:28 »

Поради голямото разводняване на темите, тази седмица ще се проведе "чистка" в тях.
В какво ще се изразява тя:
- Ще си изтрият мненията с похвали и благодарности. За да станат темите интересни и за останалите потребители;
- Мненията не отговарящи на темата (офтопици, не отбелязани като такива);

В изтритите мнения модераторите няма да пишат причините за триене, то е ясно защо.

Молим похвалите и благодарностите да се пренасочат към лични съобщения. Благодарим!

В тази връзка се увеличатат броя на личните съобщения за всеки потребител.  Wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 18, 2007, 08:11:57 »

Поздравления , крайно време беше да се направи...понеже доста от теми са ужасно претрупани с излишни похвали и ала бала.Поздравления give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:10:28 от Selvet » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 18, 2007, 09:07:17 »

Еее БРАВО  Bravo
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 18, 2007, 09:17:06 »

Еее БРАВО  Bravo
Но долокото разбирам мила  има и хора който не са съгласни...мисля , че вече някъде се води такава дискусия .....Но явно тези който не са съгласни с триенето имат за цел да трупат все почвече и повече мнение , а това че имаш определен брой мнения (за да виждаш и скритият форум) - като половината от мненията ти са страхотно , прекрасно и чудесно и много малка част от мненията ти са съществени- ами да ви кажа за мен това няма смисъл определено.. така или иначе  след като мине сватбата една голяма част от тук присъстващите изчезват... но както и да ...
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:19:06 от Selvet » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 18, 2007, 09:23:26 »

Подкрепям мнението на Selvet с две ръце. Две седмици не съм влизала във форума и  girl_impossible не някой теми не мога да хвана началото и края от похвали и за какво иде реч! И наистина и аз го забелязах, че някой потребители само трупат мнение и какво от това 
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:35:02 от mehandjijska » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 20, 2007, 13:07:36 »

Искам да ви кажа, че аз почнах с чистката на "булчинските рокли", но от най-старите мнения и наистина има доста, които нямат място там  angry
Доста време ще отнеме и самото триене на такива мнения, като имам предвид, че темата беше 278 стр.  Oh my ...
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 20, 2007, 13:43:56 »

Поздравления Мария ... надявам се след като направите чистката темите отново да придобият предишният си вид- т.е. отново да са полезни за кандидат булките.
Понеже аз мога с ръка на сърцето мога да кажа , че когато започнах да търся инфо във форума я намирах лесно и бързо , но след това като препотъчах сайта на няколко булки , на който им предстоеше щастливото събитие , ами те се отказаха - все пак те търсеха  инфо - а се оказва че има 1 снимка на рокля и после милиони поздравления и похвали(в темата за роклите примерно ) ..та така де май малко се поотплеснах
Още веднъж искам да изкажа подкрепата си - ЗА ЧИТСТКАТ�
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 20, 2007, 13:47:52 »

Искам да ви кажа, че аз почнах с чистката на "булчинските рокли", но от най-старите мнения и наистина има доста, които нямат място там  angry
Доста време ще отнеме и самото триене на такива мнения, като имам предвид, че темата беше 278 стр.  Oh my ...


Все си мисля, че тази тема трябва да се заключи и да се пусне Булчинските рокли част 2. Ще видя какво ще каже администратора. Не зная дали не се претоварва форума така.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 20, 2007, 13:52:17 »

Тео, дори и да се заключи темата, е добре да се поизчисти от излишни постове, за да могат новите момичета да я разглеждат  pardon Но честно казано аз не съм привърженик на заключването и пускането на "втора част"  nea Все пак наистина нека администратора каже, ако се претоварва форума, ще го направим  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 20, 2007, 13:53:58 »

Мисля, че точно тази тема не трябва да се заключва, тъй като е тема с много инфо в нея и е много полезна на бъдещите булки!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 20, 2007, 13:58:00 »

Мисля, че точно тази тема не трябва да се заключва, тъй като е тема с много инфо в нея и е много полезна на бъдещите булки!
Мила, темата ако се заключи пак ще може да се разглежда  good само няма да може да се пише там, а в новата  good
Аз затова искам да я "поизчистя" от излишните неща, за да е по-стегната и с удоволствие да се разглежда и чете, а не да подминаваш няколко страници с похвали или с постове извън темата  pardon
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 20, 2007, 14:00:06 »

Аз си мислеш, че няма да може да се чете. Така, съм съгласна! Не съм разбрала  blush smile
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #12 -: ноември 07, 2007, 05:58:28 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 07, 2007, 09:34:11 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Марги виж сега. Щом си нова и си влязла тук значи си искала разни неща да научиш, да добиеш информация. Този форум мога да ти кажа, че е пълен с такава повече от всеки друг. Освен това като казваш, че само се хвалим, ами че тогава какво толкова те е било страх да се включиш, че чак сега се "престрашаваш". Нали уж се обичаме и не сме страшни?  crazy А нали знаеш, че за всяко нещо си има първи път, щом досега не си била в такъв форум, възползвай се от възможността да го опознаеш като ти е толкова странно, че хората могат да се разбират добре без постоянно да се критикуват или обиждат. Освен това хайде да не се лъжем, но има и доста градивна критика във форума, която също е полезна. Като пък не ти харесва - недей влиза, никой не те кара насила. Но знаеш ли, аз мисля, че ще влизаш и то не заради друго, а защото знаеш че въпреки многото похвали, които УЖ те дразнят, има мнооого полезна информация тук, която не е за изпускане. Съгласна съм с теб само за едно - че цензура не е хубаво да има, но пък ако няма модератори, които да се грижат за спазването на правилата, то ще настане една анархия и свободия, всеки ще си пише каквото си иска без да се съобразява с правила, ред или правата на останалите потребители. А пък най не си познала за шуробаджанащината, ти откъде си направи този извод, че всички всички сме колежки и познати? Пък и за какво ни е да въртим някакви далавери с модераторите, това са пълни безсмислици  crazy
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 09:36:38 от prin4ipessa » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 07, 2007, 09:47:29 »

Модераторите трият мнения на всеки, в коша се вижда.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #15 -: ноември 07, 2007, 09:59:27 »

Аз пък не мога да разбера едно нещо. Няколко пъти срещам изказвания, че тук хората,видите ли, били много любезни и мили един към друг. Е, аджеба, кого дразни това нещо?Лошо ли е, подсъдно ли е?  crazy
Това е форум, в който момичетата споделят моментите около едно от най-важните събития в човешкия живот. Естествено е да има позитивни нагласи и момичешки вълнения.
Някой иска да се кара ли? Да си демонстрира интелектуалните способности във високоерудирани екзистенциални спорове ли? Какво? Тук сме се събрали всякакви хора, на всякаква възраст, с всякакви професии, от къде ли не! И всички сме равни в едно- моментът, който преживяваме.
Защо да не похваля еди-кого си, да подкрепя друг, да опитам да бъда полезна на трети? Няма да забравя едно изказване на Росистела за един друг форум, в който всеки разговор се превръща в ожесточен спор. nea
И, да, приятелски сме настроени. Затова си организираме срещи из цяла България. И пренасяме отношенията си и в реалния живот. И на мен това ми харесва! И ще се видя с момичетата от София, после и с тези от Варна. Ако всяка тема беше критика и спор, едва ли щях да го искам! nea
"И те така", както се изцепваше някой по телевизията  tease
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 07, 2007, 10:07:16 »

Съгласна с Prin4ipessinka  kiss2

Отделно да кажа че чистка трябва да има, защото някой теми се размиват и ще изглеждат по подредени и конкретни. И да предложа, има ли вариант темите с много много отговори, като булчински рокли, да се ръгнат у един архив от някоя си дата и така хем ще знаем че има инфо там, хем ще има мегдан за нови мнения? Мисля че имаше подобно нещо в clubs.dir.bg ако не се лъжа  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2007, 10:13:46 »

mandarinka предложението ти за архив е страхотно! И аз съм съгласна с мнението на Принчипеса!

Аз вече пиша по - рядко във форума, но го чета от време на време и има теми, които ги пропускам, защото не мога да им хвана началото и края от последното ми четене на съответната тема!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 07, 2007, 22:45:37 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Aз да отговоря
1.Форума си има правила
2.Аз като модератор познавам само Тео и то няколко месеца след като станах модератор и Емили от миналата седмица.Незнам за каква шуробаджанащина става въпрос?
3.Колкото и да си се готвила явно не е достатъчно,защото изказването ти е недостатъчно аргументирано
4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Но има нужда от чистка,защото ей сега се е появило едно Танче дето се е разписало 21 пъти в различни темички с по едно изречение,в което просто докладва  нещо за сватбата си.Ама на три пъъи бях поне от бутона Изтрий,но нали сме демокрация,айде има право момичета.Друг е въшроса какви са подбудите.

И на мен не ми е приятно във всяка тема да чета за сватбата на Вероника,не защото не уважавам самата Вероника или нейното предстоящо  събитие , но някак си цял форум АХ и ИХ около една сватба е нереално и доскучава доста......Хайде направете си изводите сами
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 07, 2007, 23:55:09 »

Честно да си призная на мен форума взе да ми доскучава Girl_sing е не всички теми,но повечето вече ги отбягвам защото мога да предположа кои момичета и какво обсъждат в дадената тема още преди да съм влязла в нея.Не,че има нещо лошо едни да са по-активни от други,но май е излишно и много досадно да дъвчем и разтягаме локуми за едни и същи неща pleasantry Хубаво е от време на време да се поизчистват баналните и хвалебствени изречения от някои теми good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 08, 2007, 10:35:49 »

За доскучаването.... все пак голяма част от нас им минаха сватбите нормално е да не ни вълнува толкова всичко около сватбата и нещата дето ги вълнуват момичета, които им предстоят сватби  good. Важното е че продължаваме да сме тук! Поне аз нямам намерение скоро време да спирам да чета и да се интересувам и да се вра навсякъде  girl_wink

ето и един виц от мен поздрав за всички модератори с много уважение към тях  girl_in_love

              - Какво предпочитате: авангардизъм или сюрреализъм?
              - Постмодернизъм, с това се и занимавам.
              - О, Вие сте художник?
              - Не, модератор на форуми.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 08, 2007, 16:12:50 »

Пак ще се съглася с мненията на fiibi_bg и сиска. Някои от темите са станали отегчителни и ги избягвам. Много харесвам седмичната тема например, но както казва fiibi_bg, по едно време, мисля, че беше миналата седмица, Вероника беше писала нещо и момичета не бяха обърнали внимание, и тя се разсърди, което мисля, че е прекалено и глупаво. И почти цялата тема беше ЗА и ОКОЛО сватбата на Вероника, нали е СЕДМИЧНА ТЕМА или аз греша  crazy
Това е мое лично мнение и се надявам да не засегна никого. smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 08, 2007, 16:26:15 »


4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Фийбс, не съм съгласна напълно с това, че комплиментите са в повече и граничат с лицемерието. Аз лично когато не искам да АХ-кам и Ох-кам или пък нещо не ми харесва просто не пиша там. И така ви спестявам труда да триете blum
Но определено трябва да има чистка. И съм 100% убедена, че сега ще има много сърдити и недоволни. Но такъв е живота  pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #23 -: ноември 08, 2007, 16:34:03 »

И аз не обичам да чета само хвалепствия и за това гледам да се въздържам.То е ясно,че не всяка рокля ми харесва и за това просто не коментирам.То и затова не съм много популярна тук, но не искам и да бъда.Не са длъжни всички да знаят датата на сватбата ми и да ме поздравяват,например!Днес ме зарадва това че едно момиче се допита до мен на лични,например, и й отговорих с удоволствие.Така че  съм "за" дори да има архив и заключени теми, където да има много инфо.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 08, 2007, 16:39:15 »

Аз също съм "За" това да има чистка. Не се сърдя ако някога е било изтрито някое мое мнение, затова си има правила, както казва Фийби и ако на някой не му харесват да не пише.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #25 -: ноември 10, 2007, 01:30:47 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Марги виж сега. Щом си нова и си влязла тук значи си искала разни неща да научиш, да добиеш информация. Този форум мога да ти кажа, че е пълен с такава повече от всеки друг. Освен това като казваш, че само се хвалим, ами че тогава какво толкова те е било страх да се включиш, че чак сега се "престрашаваш". Нали уж се обичаме и не сме страшни?  crazy А нали знаеш, че за всяко нещо си има първи път, щом досега не си била в такъв форум, възползвай се от възможността да го опознаеш като ти е толкова странно, че хората могат да се разбират добре без постоянно да се критикуват или обиждат. Освен това хайде да не се лъжем, но има и доста градивна критика във форума, която също е полезна. Като пък не ти харесва - недей влиза, никой не те кара насила. Но знаеш ли, аз мисля, че ще влизаш и то не заради друго, а защото знаеш че въпреки многото похвали, които УЖ те дразнят, има мнооого полезна информация тук, която не е за изпускане. Съгласна съм с теб само за едно - че цензура не е хубаво да има, но пък ако няма модератори, които да се грижат за спазването на правилата, то ще настане една анархия и свободия, всеки ще си пише каквото си иска без да се съобразява с правила, ред или правата на останалите потребители. А пък най не си познала за шуробаджанащината, ти откъде си направи този извод, че всички всички сме колежки и познати? Пък и за какво ни е да въртим някакви далавери с модераторите, това са пълни безсмислици  crazy

Виж сега ти prin4ipessa,да аз съм си нова и продължавама да съм нова и затова трудно се ориентирам в темите.Както и трудно приемам някои неща.  Казах вече кои - многото хвалене, взаимното разменяне на суперлативи между съфорумнички, граничещо с лицемерие на моменти и цензурата, която някои налагат по неизвестни никому критерии? Наистина влязох в този сайт, за да науча не просто "разни неща" както каваш ти , а за да науча ПОЛЕЗНИ неща и съвети - и са сватбите, и за любовта, и за семейството, и за домакинството, и т.н.На въпроса ти защо след като вие само се хвалите и обичате аз не съм се престрашила да вляза? Има ли смисъл да отговарям? Явно не си интепретирала правилно това което казвам и ще отговаря...Първо думата "престрашила" е меко казано неправилна. Мен не ме е било страх, та да имам нужда от престрашаване.А защо само безучастно няколко дни четях без да се включа/ ще се повторя за съжаление, но не по моя вина, а по твое настояване/ - защото се чудех дали този форум няма да се окаже неискрен,притворен...А това че се обичате -дано е така, но не сте страшни е ясно.Не виждам някои да е казал че го е страх от вас.Това че всяко нещо си има пръв път ми е известно, но по какъв повод ми го напомняш?Как стигна до това гениалнио заключение, че ми е "странно като хората се разбират бе да се обиждат"?Благодаря и за ценния съвет - простичък, директен, ама искрен, право в десетката - "като не ти харесва недей влиза тук, никой не те кара насила".Не съм казала че форума не ми харесва, а някои определени неща в него. И ето едно различно мнение /моето/ и ти почти нападаш, значи съм права!Ти незнам дали си модератор, но определено имаш данни. Можеш да редактираш, редуцираш, съветваш, да четеш библията.Дали сте колежки и познати всички няма как да знам, но САМО СМЕЯ да предположа че сред вас такива има, то личи от писанията и от неизтриването или изтриването им.Та има ли го това, вече можем да кажем че няма как да сте безпристрастни в оценките си. Може и шуробаджанащнита да е силна дума наистина. А че въртите далавери аз, мила /виж ми поста/ никога не съм споменавала.... Така че както ти казваш честичко това е или "crazy" пък и аз мисля че далаверите тук са пълни безмислици /пак както казваш ти/
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #26 -: ноември 10, 2007, 02:03:40 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Aз да отговоря
1.Форума си има правила
2.Аз като модератор познавам само Тео и то няколко месеца след като станах модератор и Емили от миналата седмица.Незнам за каква шуробаджанащина става въпрос?
3.Колкото и да си се готвила явно не е достатъчно,защото изказването ти е недостатъчно аргументирано
4.Това с комплиментите е вярно,ужасно досадни са и.........За мен това граничи с лицемерие.

Но има нужда от чистка,защото ей сега се е появило едно Танче дето се е разписало 21 пъти в различни темички с по едно изречение,в което просто докладва  нещо за сватбата си.Ама на три пъъи бях поне от бутона Изтрий,но нали сме демокрация,айде има право момичета.Друг е въшроса какви са подбудите.

И на мен не ми е приятно във всяка тема да чета за сватбата на Вероника,не защото не уважавам самата Вероника или нейното предстоящо  събитие , но някак си цял форум АХ и ИХ около една сватба е нереално и доскучава доста......Хайде направете си изводите сами

И АЗ КАТО ТЕБ ДА ОТГОВОРЯ:
1.Абсалютно съм наясно че форума има правила и че ако участвам в него трябва да ги спазвам безприкословно.Друг е въпроса кой е създал правилата? Шепа хора или мнозинството?Щом е мнозинството значи и аз съм длъжна или да му се подчиня или да се оттегля за да не преча на форума.Но пък да не задавам въпроси вече е ... наистина цензура по време на комунизъм.
2.Кого познаваш откакто си модератор го казваш сама. А ако наистина не разбираш за каква шуробаджанащнина /или по-меко казано пристрастност/ става реч, значи само едно -не си една от тях и заслужаваш комплимент, наистина!
3.На тази твоя злъчна забележка мога да кажа само истината - аз не съм се подготвяла.Та за какво да се подготвям?За пленум ли?За отговор на парламентарен въпрос ли, че да имам "достатъчно аргументи"? Аз си пиша, отговарям и смея да давам мнения тук съвсем непринудено, без подготовка.Та на упрека че "колкото и да съм се готвила нямам достатъчно аргументи",се зачудих ти да не би да се подготвяш преди всяко мнение което даваш?Как се подготвяш?С история в ръка или с речник по психология?Нали сме искрени.....За аргументите, какво да ти кажа, мила критикуваща съфорумничке - зависи кой как тълкува нещата...Аз също не виждам в твоето изкаване добре аргументирани доводи. Но, като гледам то е по -скоро както си писала "отговор" на нещо което даже не са ти задавали на теб или иначе казано редакция /цензура/......На останалите неща с номер 4 и т.н. ньмя да отговарям понеже да съм честна мнението ми се препокрива напълно с твоето, но аз това вече го казах. И играта на реплики, дуплики ще доскучее на модераторите и ще ни изтрият.А да не забравяме че не сме в предаването Пирамида, а в сватбен сайт. Моята нощна смяна продължава на всичкото отгоре и ви желая лека нощ!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 10, 2007, 03:18:16 »

абе хора защо имам чуството че тук всеки е зле настроен срещу "ново дошлите"  Offtopic и то само и само заради конкурса ....  аз не мога да кажа че съм от " най- редовните " само заради това че не пиша всеки ден.... не че не искам ами просто "според мен няма смисъл и аз да казвам и да пиша неща койтто вече некой е казал...много си хубава в тази рокля...много ми харесва поканата ти...страхотни бутониери..."    аз не съм малко по- редовна от всички вас...повярвайте ми, първата ми работа сутрин рано е да стана и заедно с кафето си да проверя какво става в моя любим форум... това че не пиша не ме прави малко по редовна от вас sad
извинете ме но наистина е гадно да се държим така гадно една срещу друга...ние "опитните....и вие "новите"
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #28 -: ноември 10, 2007, 03:36:17 »

абе хора защо имам чуството че тук всеки е зле настроен срещу "ново дошлите"  Offtopic и то само и само заради конкурса ....  аз не мога да кажа че съм от " най- редовните " само заради това че не пиша всеки ден.... не че не искам ами просто "според мен няма смисъл и аз да казвам и да пиша неща койтто вече некой е казал...много си хубава в тази рокля...много ми харесва поканата ти...страхотни бутониери..."    аз не съм малко по- редовна от всички вас...повярвайте ми, първата ми работа сутрин рано е да стана и заедно с кафето си да проверя какво става в моя любим форум... това че не пиша не ме прави малко по редовна от вас sad
извинете ме но наистина е гадно да се държим така гадно една срещу друга...ние "опитните....и вие "новите"

Браво,поздравявам те за това мнение!И аз съм от новите. Че реших и да са изкажа, видиш ли.И на мен не ми и приятно по сто пъти да чета "аууу, колко ти е красива чантата, ама обувките прекрасни, а грима то той направо е невероятен". Това са неискрени четки на една към друга комплексирани на пръв поглед жени /е тук има и много готини и интелигентни наистина момичета наистина/но... И аз не искам да сме настроени една срещу друга, ама всяко различно от на старшите модераторки мнение да се трие е вече лудост.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 10, 2007, 03:47:03 »

аз не съм съгласна с това че модераторите трият мнения който не им харесват... просто наистина имат право да трият мнения като" ох колко си хувава...колко са страхитни обувките ти.." и то това да го четеш 100 пъти...но от една страна всяка от нас за това покавза какво има и как изглежда за да получи удобрение или съвет...но друг е въпроса че винаги получава само удобрение или браво, страхотно...но бъдете искренни не винаги сте съгласни с това което виждате??? huhhuh.gif
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #30 -: ноември 10, 2007, 04:00:38 »

аз не съм съгласна с това че модераторите трият мнения който не им харесват... просто наистина имат право да трият мнения като" ох колко си хувава...колко са страхитни обувките ти.." и то това да го четеш 100 пъти...но от една страна всяка от нас за това покавза какво има и как изглежда за да получи удобрение или съвет...но друг е въпроса че винаги получава само удобрение или браво, страхотно...но бъдете искренни не винаги сте съгласни с това което виждате??? huhhuh.gif
ами ние говорим едно и също но явно на различни езици. Все пак те поздравих за предното мнение и си държа на думата с най добри чувства. не кавам че само модераторите са виновни като правят редакциии те са някога задължителни но и аз като теб не ми се чете ооох колко е хубава таз, ама оназ Лека
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 10, 2007, 10:54:45 »

3.На тази твоя злъчна забележка мога да кажа само истината - аз не съм се подготвяла.Та за какво да се подготвям?За пленум ли?За отговор на парламентарен въпрос ли, че да имам "достатъчно аргументи"? Аз си пиша, отговарям и смея да давам мнения тук съвсем непринудено, без подготовка.Та на упрека че "колкото и да съм се готвила нямам достатъчно аргументи",се зачудих ти да не би да се подготвяш преди всяко мнение което даваш?Как се подготвяш?С история в ръка или с речник по психология?Нали сме искрени.....За аргументите, какво да ти кажа, мила критикуваща съфорумничке - зависи кой как тълкува нещата...Аз също не виждам в твоето изкаване добре аргументирани доводи. Но, като гледам то е по -скоро както си писала "отговор" на нещо което даже не са ти задавали на теб или иначе казано редакция /цензура/......На останалите неща с номер 4 и т.н. ньмя да отговарям понеже да съм честна мнението ми се препокрива напълно с твоето, но аз това вече го казах. И играта на реплики, дуплики ще доскучее на модераторите и ще ни изтрият.А да не забравяме че не сме в предаването Пирамида, а в сватбен сайт. Моята нощна смяна продължава на всичкото отгоре и ви желая лека нощ!
Относно тази точка искам да ти кажа,че ПОДГОТВЯНЕ съм имала впредвид малко да помислиш дали наистина заслужава форума такива крайни изказвания.Аз винаги се държа толератно към новите форумци.
За всичко друго си много права.За мен лично като модератор този форум се опорочи.

Ще на правя последен опит  да престанат всички лигави любезности,фамилиярниченията и т.н.
Един въпрос :Защо към мен навсякъде се обръщат с fiibi_bg ,а не с Ваня.Даже много малко тук знаят,че се казвам така.Това е форум и тук всеки се е записал под някакъв НИК,дори и той понякога да е идентичен с името на форумката.МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ ЗАЩО ПОСТОЯННО СЕ ИЗПОЛЗВАТ ЛИЧНИТЕ ИМЕНА,ВМЕСТО ФОРУМСКИТЕ НИКОВЕ?Това за мен е абсолютно глупаво фамилиярничене.Или какво "Вижте ме аз го познавам"?Ами как тогава се чувстват новодошлите?Или на всяка втора дума мила,скъпа и т.н.Ами погледнете отстрани как изглежда?Това е абсолютно лицемерие за мен.Ясно споделят се много лични неща,но това не значи че този човек ти е много скъп или мил.Този човек би могъл да бъде всичко,ама не и скъп.Скъпи са мама ,татко ,любимия и най-близките приятели.Да съгласна съм че всеки от вас ще каже ,че тук е намерил близки приятели,но това не трябва да го натрапваме на всички и да парадираме с това.С интимните неща рядко се парадира,освен ако не си отчаян или в безизходица......Всичко друго за мен е клюкарщина.
« Последна редакция: ноември 10, 2007, 11:01:52 от fiibi_bg » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 10, 2007, 11:24:04 »

Момичета, fiibi, аз лично намирам много верни неща във всяко едно ваше мнение. На Ками, също. И аз не виждам смисъл да превръщам форума в мой личен дневник, но ми е много приятно да разглеждам и споделя моя опит. Ако нещо не ми харесва, просто не го коментирам, защото не мисля че е възпитано да го правя. А и защо трябва да нараня някой. Намирам много хубави (в широкият смисъл на думата ) момичета, но не винаги пиша, защото понякога темите ми се виждат доста лични, и някак си не мога да нахълтам в чуждият живот. От друга страна - щом го споделят във форум, значи имат нужда да го направят.
За мен наистина са много малко хората, които наричам скъпа или мили, но познавам много хора които употребяват тези думи ежедневно и не бих нарекла това лицемерие - просто ние сме различни. Моля ви, нека не се определяме с положителни и отрицитални качества, НО нека спазваме правилата на форума! Определено съм За чистка във форума, но не на различни и " не чак толкова хубави" мнения, а да се изчистят мнение за които всички мислим че са в повече като Ох-каници и Ах-каници  smile
И искам също така на всички да ви пожелая приказно снежен уикенд със скъпите и любими хора, без значение дали са във форума или до вас give_rose
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 10, 2007, 11:37:39 »

Проблема с мненията "Яко, много хубаво", според мен може да се реши така:

Създава се раздел, където всяка булка си прави тема на нещата, които си е купила и до къде е стигнала в организацията си. Там всички тези хвалби са напълно разрешени. Раздела ще се казва - До къде стигнах. Там размяната на идеи мисля, че ще е още по добра. Отделно никой няма да се притеснява, че не може да се похвали и да отнесе критика.
Останалите раздели и теми се пускат мнения само за въпроси, обяснения, идеи. Т.е. като си купиш нещо го пускаш в собствената си тема. Всички мнения колко е хубаво се трият.

Вече го бях предложил веднъж, но не се стигна до решение.

Иначе това нещо би ни свършило страхотна работа, но в близкото бъдеще вероятно:

Филтър отсява идиотски коментари

10 Ноември 2007, 10:59
Източник: TechNews.bg

С умен “портиер“ ще се сдобие браузърът Firefox
Най-накрая създадоха програма, която премахва идиотските коментари от форуми. Филтърът на тъпотиите е дело на група програмисти от американския град Албукерке, Ню Мексико, начело с Габриел Ортиз. Решението се състои от две части - филтър, който се инсталира на уеб сървъра, и програма във вид на плъгин за браузъра Firefox. Софтуерът е с отворен код и ще се разпространява безплатно от края на годината. Филтърът на сървъра анализира съдържанието на всеки коментар, преди да бъде публикуван. Ако програмата установи, че коментарът е тъп, на неговия автор ще се поднася съобщение, което го приканва да напише нов. Едно от най-сериозните предизвикателства при създаване на филтъра е било да се улови иронията в коментарите. Проблемът е характерен за компютрите - те не могат да отсяват изказвания с ироничен или саркастичен характер. Умните коментари са пълни с целенасочена ирония, докато при тъпите подобен ефект може да се получи в резултат на глупост. Критериите за оценка във филтъра на Ортиз се базират на стандартните правила на английската граматика. Така например, ако в един пост има грешна дума, но останалата част от съобщението е граматически вярна, филтърът ще пусне коментара. Ако обаче останалата част е безсмислена, постът няма шанс да мине през филтъра. На сайта StupidFilter.org всички любопитни могат да участват в определянето на най-тъпия пост в социалната мрежа YouTube.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 10, 2007, 14:43:56 »

От всичко прочетено до тук в темата, мился че най-трезво и правилно разсъждава darling. Тук не мисля, че някой е принципно настроен срещу новодошлите, но взаимоотношенията се определят от начина по който новодошлите се изказват с влизането си във форума. Така че щом още първото мнение на margi е с цел да разкритикува форума е нормално да не я посрещнем с цветя, фанфари и радостни възгласи. Има една простичка приказка: "Каквото повикало - такова се обадило" ако някой иска другите да бъдат коректни и любезни към него, самият той трябва да бъде такъв с тях. Тук никога не е имало вражда или война между стари и нови потребители и мисля, че всичко се дължи, както вече споменах, на начина по който се включват новите потребители. Ако margi се беше включила с молба за помощ или информация, а не с критики и нападки, мисля че отношението към нея щеше да е много по-различно. Но както и да е, няма смисъл да дъвчем и предъвкваме едно и също нещо по хиляда пъти.
Относно компютърната програма, която да модерира глупави изказвания съм много скептично настроена  nea Все пак това е машина, която колкото хитро и умно да е измислена, все пак няма мозък и вътрешно усещане за ирония и не разполага с реална преценка и усет за начина на изказване на различните потребители. Една такава компютърна прогарама според мен би засилила несправедливата цензура по форумите и ще ограничи свободата на словото. Защото според мен във всеки форум би трябвало да има място както за умни, образовани и интелигентни хора, така и за хора с по-нисък коефициент на интелигентност, които не умеят да се изказват перфектно, но все пак искат да бъдат чути. Всички независимо колко са умни или глупави трябва да имат равни права.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 16, 2007, 15:28:47 »

Искам само да кажа, че вчера съм изтрила 16 стр. от темата "Булчински рокли"!  Oh my ... и това от 70 прегледани, а общо бяха над 280  angry
Започнах от първите страници, всъщност продължих, защото преди време пак бях "чистила" темата! В изтритите постове има и мои, ако някой реши, че трия само на определени хора!  blush
Просто всички стискания на палци, пожелания и похвали, които не казват нищо ново съм ги махнала, за да е по-прегледно, но колко много има ощееее  angry
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 24, 2008, 12:21:21 »

Милички смятам че има сериозна нужда от стабилна чистка в темите защото форума заприлича на чат и просто вече стана ужасно да се чете.Ако искате ми се сърдете ама някой просто се оливат с глупости и ахкания.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 24, 2008, 12:46:44 »

Гучи, видях поста ти и прегледах мненията от предишното предложение. Честно казано, преди да почна да пиша бях прегледала правилата за писане в раздела... Ами спомням си, че имаше едно в което се казва, че мнения с "благодаря", "много хубаво" и т.н. ще бъдат трити веднага. Не може ли да се сложи филтър, който да тие постовете с по 1-2 думи и по този начин да се улесните малко?
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines