Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:00:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чистка във форума  (Прочетена 28733 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: септември 17, 2007, 13:26:28 »

Поради голямото разводняване на темите, тази седмица ще се проведе "чистка" в тях.
В какво ще се изразява тя:
- Ще си изтрият мненията с похвали и благодарности. За да станат темите интересни и за останалите потребители;
- Мненията не отговарящи на темата (офтопици, не отбелязани като такива);

В изтритите мнения модераторите няма да пишат причините за триене, то е ясно защо.

Молим похвалите и благодарностите да се пренасочат към лични съобщения. Благодарим!

В тази връзка се увеличатат броя на личните съобщения за всеки потребител.  Wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 18, 2007, 08:11:57 »

Поздравления , крайно време беше да се направи...понеже доста от теми са ужасно претрупани с излишни похвали и ала бала.Поздравления give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:10:28 от Selvet » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 18, 2007, 09:07:17 »

Еее БРАВО  Bravo
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 18, 2007, 09:17:06 »

Еее БРАВО  Bravo
Но долокото разбирам мила  има и хора който не са съгласни...мисля , че вече някъде се води такава дискусия .....Но явно тези който не са съгласни с триенето имат за цел да трупат все почвече и повече мнение , а това че имаш определен брой мнения (за да виждаш и скритият форум) - като половината от мненията ти са страхотно , прекрасно и чудесно и много малка част от мненията ти са съществени- ами да ви кажа за мен това няма смисъл определено.. така или иначе  след като мине сватбата една голяма част от тук присъстващите изчезват... но както и да ...
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:19:06 от Selvet » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 18, 2007, 09:23:26 »

Подкрепям мнението на Selvet с две ръце. Две седмици не съм влизала във форума и  girl_impossible не някой теми не мога да хвана началото и края от похвали и за какво иде реч! И наистина и аз го забелязах, че някой потребители само трупат мнение и какво от това 
« Последна редакция: септември 18, 2007, 09:35:02 от mehandjijska » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 20, 2007, 13:07:36 »

Искам да ви кажа, че аз почнах с чистката на "булчинските рокли", но от най-старите мнения и наистина има доста, които нямат място там  angry
Доста време ще отнеме и самото триене на такива мнения, като имам предвид, че темата беше 278 стр.  Oh my ...
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 20, 2007, 13:43:56 »

Поздравления Мария ... надявам се след като направите чистката темите отново да придобият предишният си вид- т.е. отново да са полезни за кандидат булките.
Понеже аз мога с ръка на сърцето мога да кажа , че когато започнах да търся инфо във форума я намирах лесно и бързо , но след това като препотъчах сайта на няколко булки , на който им предстоеше щастливото събитие , ами те се отказаха - все пак те търсеха  инфо - а се оказва че има 1 снимка на рокля и после милиони поздравления и похвали(в темата за роклите примерно ) ..та така де май малко се поотплеснах
Още веднъж искам да изкажа подкрепата си - ЗА ЧИТСТКАТ�
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 20, 2007, 13:47:52 »

Искам да ви кажа, че аз почнах с чистката на "булчинските рокли", но от най-старите мнения и наистина има доста, които нямат място там  angry
Доста време ще отнеме и самото триене на такива мнения, като имам предвид, че темата беше 278 стр.  Oh my ...


Все си мисля, че тази тема трябва да се заключи и да се пусне Булчинските рокли част 2. Ще видя какво ще каже администратора. Не зная дали не се претоварва форума така.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 20, 2007, 13:52:17 »

Тео, дори и да се заключи темата, е добре да се поизчисти от излишни постове, за да могат новите момичета да я разглеждат  pardon Но честно казано аз не съм привърженик на заключването и пускането на "втора част"  nea Все пак наистина нека администратора каже, ако се претоварва форума, ще го направим  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 20, 2007, 13:53:58 »

Мисля, че точно тази тема не трябва да се заключва, тъй като е тема с много инфо в нея и е много полезна на бъдещите булки!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 20, 2007, 13:58:00 »

Мисля, че точно тази тема не трябва да се заключва, тъй като е тема с много инфо в нея и е много полезна на бъдещите булки!
Мила, темата ако се заключи пак ще може да се разглежда  good само няма да може да се пише там, а в новата  good
Аз затова искам да я "поизчистя" от излишните неща, за да е по-стегната и с удоволствие да се разглежда и чете, а не да подминаваш няколко страници с похвали или с постове извън темата  pardon
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 20, 2007, 14:00:06 »

Аз си мислеш, че няма да може да се чете. Така, съм съгласна! Не съм разбрала  blush smile
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #12 -: ноември 07, 2007, 05:58:28 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 07, 2007, 09:34:11 »

Да си призная честно аз съм съвсем нова и не смеех да се включа.Сега съм нощна смяна и се престраших. Простете ми момичета, но мислех даже да не ви посещавам повече, тъй като тук вие само се хвалите една на друга,правите си комплименти по хиляди пъти за едно и също.Не съм посещавала друг форум в който всички да се обичат.Радва ме, че ще има чистка.Но мисля, че това не е достатъчно.Модераторите налагат в днешното демократично време и свобода на слово и печат ужасна цензура.Кака така се трие или преправя нечие мнение от модератора? Та това е нарушаване на човешките права?!Е, разбира се някой наистина нецензурни думи трябва да се игнорират, но.....всичко -не. Какъв е критерия на модератора да се премахват нечии мнения?Ами те повечето са познати например.Едва ли ще изтриеш мнение на колежка или съседка.А това е шуробаджанащина, извинете ме


Марги виж сега. Щом си нова и си влязла тук значи си искала разни неща да научиш, да добиеш информация. Този форум мога да ти кажа, че е пълен с такава повече от всеки друг. Освен това като казваш, че само се хвалим, ами че тогава какво толкова те е било страх да се включиш, че чак сега се "престрашаваш". Нали уж се обичаме и не сме страшни?  crazy А нали знаеш, че за всяко нещо си има първи път, щом досега не си била в такъв форум, възползвай се от възможността да го опознаеш като ти е толкова странно, че хората могат да се разбират добре без постоянно да се критикуват или обиждат. Освен това хайде да не се лъжем, но има и доста градивна критика във форума, която също е полезна. Като пък не ти харесва - недей влиза, никой не те кара насила. Но знаеш ли, аз мисля, че ще влизаш и то не заради друго, а защото знаеш че въпреки многото похвали, които УЖ те дразнят, има мнооого полезна информация тук, която не е за изпускане. Съгласна съм с теб само за едно - че цензура не е хубаво да има, но пък ако няма модератори, които да се грижат за спазването на правилата, то ще настане една анархия и свободия, всеки ще си пише каквото си иска без да се съобразява с правила, ред или правата на останалите потребители. А пък най не си познала за шуробаджанащината, ти откъде си направи този извод, че всички всички сме колежки и познати? Пък и за какво ни е да въртим някакви далавери с модераторите, това са пълни безсмислици  crazy
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 09:36:38 от prin4ipessa » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 07, 2007, 09:47:29 »

Модераторите трият мнения на всеки, в коша се вижда.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines